Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Věrnostní program

Věrnostní program při odběru více jak 280m2 kompletní střechy
– tzn. vč. všech potřebných doplňků ke střešní krytině, okapového sytému, latě, difuzní folie, oplechování.

 

Betonové tašky Mediterran v povrchové úpravě EVO

Povrchová úprava EVO

Povrchová úprava nejvyšší kvality - EVO - je nejnovější technologie, která taškám zaručuje doposud nejdelší životnost. Povrch Zenit EVO je hladký a dvakrát barevný akrylátový nástřik s přidaným silikátem.

Nejvyšší stupeň dnešních technologických znalostí představuje povrchová úprava EVO, která svými vlastnostmi výrazně převyšuje svoji dobu. Prostřednictvím ní je možné vytvořit povrch, který svým zpracováním a použitými materiály současně představuje nejvyšší kvalitu.

Přednosti povrchové úpravy EVO

  • výjimečně jemný a hladký povrch 
  • mimořádně odolný a pevný povrch 
  • odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechu 
  • taška nenasákává vodou 
  • mimořádně dlouhá životnost 
  • estetický lesk 

 

Betonové střešní tašky Mediterran se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. Tím je dosaženo vysokého lesku.

 

1. Střešní taška DANUBIA v povrchové úpravě Evo

Střešní taška Danubia

Střešní taška DanubiaTašky jsou dostupné v barvách: cihlově červená, višňově červená, hnědá a carbon. Základní surovinou je tříděný písek a portlandský cement. Doporučován bezpečnostní sklon střechy 22°.

 betonové tašky Danubia EVO: ceníková cena 263,0 Kč/m2; 223,-Kč/m2 (sleva -15%) – záruka 30let

 

2. Střešní taška RUNDO v povrchové úpravě Evo

Střešní taška Rundo EVO 

Střešní taška Rundo EVO

Bezpečný sklon střechy se doporučuje 27°. Tašky jsou dostupné v barvách cihlově červená, višňově červená, hnědá a carbon.

betonové tašky RundoEVO: ceníková cena 300,0 Kč/m2; 255,-Kč/m2 (sleva -15%) – záruka 30let

 

3.  Střešní taška ZENIT v povrchové úpravě Evo

 

Pozn.: antická červená má povrchovou úpravu colorsystem – speciální povrchová úprava s lakem. Doporučovaný bezpečnostní sklon střechy je 27°.

betonové tašky Zenit EVO - carbon a grafit: ceníková cena 336, Kč/m2; 286,-Kč/m2 (sleva -15%) – záruka 30let

betonové tašky Zenit EVO – břidlice, antická červená: ceníková cena 359, Kč/m2; 305,-Kč/m2 (sleva -15%) – záruka 30let

Plechová střešní krytina Satjam v povrchových úpravách satmat, purmat

Povrchová úprava Satmat – tl. 35 mikronů – záruka na funkčnost 20let, záruka na trvanlivost povrchové úpravy 10let

Povrchová úprava Purmat – tl. 50 mikronů – záruka na funkčnost 30let, záruka na trvanlivost povrchové úpravy 15let

 

 1. Plechové tašky Satjam Roof

  


SATJAM Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Využití střešní krytiny SATJAM Roof
Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty. Doporučovaný sklon střechy 10°.

Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. třešní krytina SATJAM Roof opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami – jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

Cena Roof v povrchové úpravě Satmat hrubozrnný PMH: základní cena 289 Kč / m2, nyní akční cena 229 Kč/ m2 (sleva 21%) – záruka 20let

Cena Roof v povrchové úpravě Purmat: základní cena 315 Kč / m2, nyní akční cena 289 Kč/ m2 (sleva 8%) – záruka 30let

 

2. Plechové tašky Satjam Grande

 

 

Moderní, lehká a s univerzálním využitím. Taková je střešní krytina SATJAM Grande. Pro vzhled této střešní krytiny je charakteristickým znakem mohutný oblouk. Zejména díky tomuto tvaru si získává stále vyšší popularitu. Její charakteristický tvar a celkový vzhled střechy připomíná klasickou „románskou tašku“. Využití střešní krytiny SATJAM Grande - veškeré novostavby rodinných domů, včetně jejich rekonstrukcí. Díky klasickému vzhledu nachází uplatnění v široké šíři staveb. SATJAM Grande najde využití na střechách s minimálním sklonem od 10°.

Životnost střešní krytiny je až 60 let a nároky na údržbu zůstávají minimální po celou dobu životnosti střechy. Ke střešní krytině SATJAM Grande je také dodáván ucelený systém doplňků. Mezi nimi naleznete typizované klempířské prvky (hřebenáče, závětrné lišty nebo okapní plechy). Nechybí ani bezpečnostní prvky, originální spojovací materiál, difuzní fólie a prostupové tašky.

Cena Grande v povrchové úpravě Satmat hrubozrnný: základní cena 259 Kč / m2, akční cena 208 Kč/ m2 (sleva 19%) - – záruka 20let

Cena Grande v povrchové úpravě Purmat hrubozrnný: základní cena 289 Kč / m2, akční cena 268 Kč/ m2 (sleva 7%) – záruka 30let

 

3. Krytina Satjam Rapid

 


SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.
SATJAM Rapid se pokládá na laťování nebo na bednění. Při pokládce na bednění je vhodné použít separační folii, nebo rohož. Díky tomu bude zamezeno dotyku krytiny s bedněním a tím zajištěno lepší odvětrání. Využití střešní krytiny SATJAM Rapid  - Tato velkoformátová krytina se hodí především na novostavby (moderní pultové střechy). Díky své nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži ji lze použít i pro rekonstrukce střech.

Střecha získá díky provedení krytiny a široké paletě povrchových úprav efektní vzhled, zapadající do moderní zástavby, zároveň ale připomíná klasickou falcovanou střešní krytinu a může tak velmi dobře zapadnout i do historické zástavby. Až 60 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka „SATJAM záruka Plus“ je poskytována až v délce 40 let. Krytina SATJAM Rapid je vyráběna v pásech o celkové délce 0,5 až 9m u SR 510, nebo až do 10 m u SR 310. Střešní krytina Rapid je vyráběna míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Krytina se vyrábí ve dvou stavebních šířkách - 510 a 310 mm. Pokládá se na laťování, nebo bednění za použití skrytého kotvení a lze ji použít od sklonu střechy 8°, za předpokladu, že krytina není po spádnici dělená. V případech, když je krytina po spádnici dělena a jednotlivé pásy se musí na sebe napojovat je minimální sklon pro požití od 15°.

Cena Rapid v povrchové úpravě Satmat hrubozrnný: základní cena 348 Kč / m2, akční cena 319 Kč/ m2 (sleva 8%) – záruka 20let

 

4. Satjam ARAD Premium

 

Nejnovější typ plechové střešní krytiny v nabídce firmy SATJAM. Nová moderní maloformátová krytina vyráběná z vysoce jakostního ocelového plechu výhradně s povrchovou úpravou PURMAT® v barevných odstínech červená, hnědá, černá, cihlová a šedá. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození. SATJAM Arad Premium najde využití na střechách s minimálním sklonem od 9°.

Zcela nový systém bez viditelných kotevních prvků ovlivňuje estetiku, ale i funkčnost. Krytina není v ploše nikde perforována, což má příznivý vliv na životnost. Kotevní otvory jsou v krytině připraveny již při výrobě, což zjednodušuje práci pokrývačů, ale zároveň eliminuje možnost vzniku chyb při montáži. Založení krytiny na přesně tvarované startovací liště zajišťuje přesné osazení a dokonalé uchycení první řady krytiny u okapové hrany.

Cena plechové tašky Arad Premium v povrchové úpravě Purmat: základní cena 329 Kč / m2, akční cena 299,-Kč/m2 bez DPH (sleva 9%) – záruka 30let

 

 

 

 

 

Rubriky článků