Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

O nás

Pod jednou střechou

Najdete největší množství informací o střechách v ČR

Provedeme vás světem krytin, izolací, oken a doplňků od začátku až do konce. U nás zjistíte, kde začít, jak přistoupit k výběru materiálů, u koho nakoupit, na co si dát pozor a komu svěřit realizaci. Poradíme vám také, jak se o střechu starat a opravovat ji.

Smiřte se ale s tím, že vám nebudeme mazat med kolem pusy. Pokud chcete koupit střechu a příliš vás nezajímá, kolik za ni utratíte, jak dlouho vám vydrží a jak se o ni starat tak, aby vám co nejdéle vydržela, pak se nám vyhněte velkým obloukem.

My svým klientům a návštěvníkům sdělujeme i ty nejméně příjemné skutečnosti ze světa střešních krytin.

ZA NÁS MLUVÍ VÝSLEDKY

19
LET ZKUŠENOSTÍ
2551 +
ODBORNÝCH ČLÁNKŮ
803
KRYTIN V KATALOGU
Smyslem našeho projektu je, aby každý majitel střechy předešel všem nástrahám, které nutně se střechou souvisí a aby získal veškeré důležité informace ke své střeše na jednom místě

Dobře informovaný, zodpovědný a šťastný majitel střechy – to je náš cíl.

HODNOTY, KTERÝMI SE ŘÍDÍME
Hledáte něco jiného?

 Potřebujete poradit?

 

 

Dáme Vám přehled

Upřímnost: Střecha není produkt jako jakýkoliv jiný. Střechu pořizujeme max. 1x až 2x za život a chceme, aby nám vydržela desítky let. Proto je její výběr obzvlášť důležitý. Vyznat se však v tolika produktech, které jsou dnes na trhu, je obtížné. Svěřit se do rukou odborníkům, je sice fajn, ale přece jen se vyplatí, udělat si vlastní přehled, abyste měli jistotu, že vás nikdo netahá za nos.

Nikomu nestraníme

 
Nezávislost: Od roku 2008 stojíme mezi výrobci, stavebninami, realizátory, specialisty a všemi, kteří jsou se střechami spojeni. Získáváme, zpracováváme a předáváme informace tak, aby si na jejich základě každý vybral to nejlepší. Na rozdíl od výrobců a stavebnin se u nás dozvíte nejen o kladech, ale i o záporech jednotlivých materiálů.
 

Poradíme vám v začátcích

Jednoduchost: Pokud se se střechami teprve seznamujete a chcete získat základní představu, jak to s nimi chodí, přečtěte si článek jak vybrat střechu, který vás nasměruje dál.

Když se vám nechce číst, podívejte se na krátká informativní videa na našem youtube kanále Krytiny-Střechy.


           

Pomůžeme s výběrem materiálů

 

Aktuálnost: Před nákupem materiálu si projděte aktuální ceníky jednotlivých výrobců, katalogy střešních krytin, oken a doplňků. Pokud sháníte také izolaci, podívejte se na izolace-info.cz, kde o nich najdete první poslední. Při výběru nesledujte jen cenu, ale také kvalitu a nabízené záruky

Pokud řešíte estetickou stránku věci a chcete vědět, jak by vypadala určitá krytina zrovna na vaší střeše, využijte naší unikátní mobilní aplikaci Návrhář střech.

Návrhář střech aplikace

 

Najdeme nejúspornější řešení

Efektivita: Když chcete na střeše ušetřit, poptejte všechen materiál na jednom místě. Napište nám, co potřebujete. Porovnáme za vás jednotlivé nabídky a sestavíme kompletní nabídku od latí přes okapy až po krytinu za nejnižší cenu, s nejlepší zárukou.
Střecha která má 2x vyšší záruku oproti základu, není nikdy 2x dražší." Ing. Martin Smutný
Provozovatel největšího střechařského portálu Krytiny-Střechy.cz
 

Kontrola realizačních firem

 
Kontrola: Před tím, než svou střechu svěříte do rukou profesionálů, přečtěte si, co by měla obsahovat správně sestavená smlouva o dílo. A vyberte si ty pravé z katalogu realizačních firem. Když si chcete ověřit, zda vše probíhá, jak má, prohlédněte si montážní návody a články věnované konkrétním typům střešních konstrukcí.
 

Opravy střech

Rychlost: I po té nejlepší realizaci se může stát, že do střechy zateče, a proto pro vás máme připravený rychlý přehled možností oprav střech, kde najdete rady, jak situaci řešit a na koho se obrátit.
 

Ověřte si, jací jsme

 
Férovost: Podívejte se na reference a zjistěte, jak byli s našimi službami spokojeni předchozí zákazníci. O našem přístupu svědčí také certifikát APEK, který ověřuje Asociace pro elektronickou komerci.
 

Poradíme, pomůžeme

Péče: Jsme tady pro vás, pokud nevíte kudy kam, nebo jen váháte, napište nám na info@krytiny-strechy.cz nebo vyplňte formulář níže.

Můžete využít odborného poradenství - informační videa, konzultace po telefonu nebo přímo dojedeme k Vám na stavbu.


Jsme pojištěni až do výše plnění

1 500 000
S NÁMI MÁTE JISTOTU

…pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit škody na Vašem majetku způsobené poskytnutou informací nebo radou v rámci naší činnosti a poradenství při návrhu střechy.


Držíme krok s moderními technologiemi 

 Mobilní aplikace návrhář střech

Vyvinuli jsme světově unikátní mobilní aplikaci, s pomocí které si můžete svépomocí, snadno a rychle vykouzlit svou vysněnou krytinu na svůj vlastní dům. Aplikace je navíc propojena s naším obsáhlým katalogem, takže máte vše na 1 místě - ceníky, záruky, technické parametry...

 
ÚČASTNÍME
SE VELKÝCH
VELETRHŮ


Podívejte se na
BRNO 2020

DOTAZY? NAPIŠTE NÁM!

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.

Rubriky článků