Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

O nás

Kdo jsme a co garantujeme?


Provozujeme poradenský internetový portál www.krytiny-strechy.cz, který se specializuje na odborné konzultace a poradenství (klikněte na odkaz) jak pro občany, tak i pro realizační firmy. Zaměřujeme se zejména na pomoc při návrhu rozpočtu pro střechy včetně nezávislého odborného porovnávání nabídek, které nám zákazníci posílají od firem, působících v tomto oboru z celé ČR.

Proč si vybrat právě nás?


Díky tomu Vám můžeme pomoci nezávisle vyhodnotit Vaše nabídky které obdržíte, ale zároveň Vám můžeme i doporučit  nejvhodnějšího dodavatele v ČR pro Vaší střechu ať už jste občan, nebo firma, která dodává střechy zákazníkům na klíč. U nás má každý jistotu, že nabídky neposuzujeme pouze podle ceny a že nedojde k situaci, kdy se zboží zaplatí, ale už nedodá a to z různých důvodů, včetně podvodu. U nás má každý 100%-ní jistotu, že o své peníze nikdy nepřijde, protože máme hned několik možností garantovaných plateb za dodaný materiál. (Klikněte na odkaz)


 

Co získáte volbou naší firmy?


Jsme ryze českou firmou s tradicí od roku 2006 (klikněte na odkaz). Naše zkušenosti však sahají dále, a proto - díky dlouholetým zkušenostem ve stavebnictví - jsme z vlastní iniciativy udělali kritický seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší. Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatili víc jak 0,5mil.Kč. Za tyto chyby jsme již zaplatili, efektivně je trvale vyřešili a investovali nemalé peníze do systému řízení kvality v naší firmě.

Tajemství výhod nákupu na portále Krytiny-Střechy


     Napište nám


Napište nám Váš dotaz, připomínku, nebo Váš tip na vylepšení stránek.


Pokud chcete zpracovat nabídku na materiál, prosíme uveďte typ střešní krytiny a místo stavby. Doprava materiálu je uvažována vždy z nejbližší pobočky od místa stavby.

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků