Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Egger

EGGER

Firma působící na trhu již od roku 1961, je rodinným podnikem, který každým rokem roste a rozvíjí se. V současné době má firma k dispozici 17 výroben po celé Evropě. Společnost dodává své výrobky mimo Evropu i do Ruska a Turecka. Na ostatních kontinentech spolupracuje se strategickými zákazníky. Rodinná společnost EGGER klade velký důraz na ekologičnost.

 

OSB desky EGGER:

Desky konstruované ze tří vrstev, dřevěné štěpky v této desce mají délku až 160mm a díky velmi vykosenu stupni jejich orientace po směru vláken krycích vrstev zajišťují nejlepší možné technické parametry a velmi dobrou tvarovou stálost. Desky EUROSTAND OSB jsou určené pro výstavbu ve vlhkém prostředí a jsou lepeny 100% bez formaldehydu.

OSB desky jsou v dostání v tloušťkách 6 až 25 mm, s broušenou nebo nebroušenou povrchovou úpravou a s dvoustranně či čtyřstranně asymetrickým profilem pero drážka.

OSB deska s sebou nese řadu výhod, kterými je jednoduché a rychlé zpracování bez specielních nástrojů, vysoká statická zatížitelnost pro co největší škálu využití, suché a čisté zpracování pro zkrácení doby výstavby.

Desky EUROSTAND OSB mají širokou škálu použití a to jako nosné záklopy pro kovové střešní krytiny a opláštění, nosné vyztužené opláštění pro dřevěné rámové konstrukce, vzduchotěsná vrstva brzdící difuzi par ve stropě a stěně, při sanaci podlah, jako obklady stěn, pro stabilní nosné konstrukce ve výrobě nábytku aj.

OSB desky EGGER jsou zdravotně nezávadné a jako výrobek z obnovitelných zdrojů jej lze nazvat ekologickým.

Rubriky článků