Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Inzerenti

Inzerujte pod jednou střechou

Na náš informační portál o střechách se lidé nechodí bavit, ale proto, že chtějí novou střechu. Což znamená, že dřív nebo později budou hledat někoho, kdo jim prodá materiál, pomůže s realizací, s opravami nebo s doprovodnými pracemi. Dejte o sobě vědět a ukažte, že máte to, co hledají.

Jsme nejhledanější portál o střechách v ČR

Protože oslovíte ty, kteří vás zrovna potřebují.
Rádi byste se dozvěděli více o nás, o reklamách nebo nás kontaktovali? Navštivte odkazy níže.

Chcete se o nás dozvědět více?
Stáhněte si prezentační katalog portálu Krytiny-Střechy.cz, ve kterém naleznete
veškeré užitečné informace, čísla, zaměření, reference a další.

KDO JSME A CO DĚLÁME?

Od roku 2008 provozujeme informační portál, který pomáhá lidem s rozhodováním v oblasti střech. Zkoumáme materiály, jejich záruky, sbíráme zkušenosti jiných, shromažďujeme montážní návody, sledujeme novinky a píšeme o tom. Pravidelně aktualizujeme katalogy výrobců i realizačních firem. To je spousta zajímavého obsahu, který vyhledávače i lidé milují.

Proto reklamu u nás pravidelně využívají např. společnosti

Tvorbou kvalitního a nestranného obsahu si získáváme důvěruJAK PRACUJEME SE ZÁKAZNÍKY?

Desítky lidí denně nás žádají o pomoc. Radíme jim s výběrem materiálů, realizačních firem i specialistů. A ti, co se neozvou, brouzdají hodiny po našem webu, čtou články, prohlíží si návody a zajímají se o nabídku materiálů.

Se zákazníky jsme v kontaktu, takže víme, co shánějí.

15
LET PROVOZU WEBU
2 610 942
ZOBRAZENÍ ROČNĚ
882 165
NÁVŠTĚV ROČNĚ


JAKOU MÁME NÁVŠTĚVNOST?

Neohromíme vás tak velkou návštěvností, jakou mají weby typu iDnes, Seznam obecné info weby se stavebninami, ale místo toho vám v sezoně nabízíme 2000 - 3000 relevantních návštěv denně a 200 - 250 tis. zobrazení měsíčně. Lidé, kteří na náš web zavítají, z 99 % hledají něco z oblasti střech. A ne kanalizační trubky nebo tvárnice.I PŘES KRIZE MÁME CO NABÍDNOUT!

*** Změna způsobu měření - nutné souhlasy návštěvníků
Kvalita je důležitější než kvantita.


NAŠE PREZENTACE


CO DÁLE NABÍZÍME?


Spolu se střešními krytinami, okny a doplňky, zákazníci často hledají také izolace, a proto vedle krytiny-strechy.cz provozujeme ještě další portál zaměřený výhradně na izolace izolace-info.cz , kde nabízíme stejný informační servis a služby jako na tomto webu.
  Přivedeme vám víc zákazníků, než se zdá.

PROVIZNÍ SPOLUPRÁCE


Pokud nabízíte službu spojenou se střechami, jako je například instalace fotovoltaiky, posudky energetické náročnosti budov, klempířské práce, revize plochých střech, a další můžeme se domluvit na formě provizní spolupráce. Firmy s kterými např. spolupracujeme:

   
Spojíme vás s těmi, co vás potřebují.


Chcete se o nás dozvědět více?
Stáhněte si prezentační katalog portálu Krytiny-Střechy.cz, ve kterém naleznete
veškeré užitečné informace, čísla, zaměření, reference a další.
Kde zjistíte víc o spolupráci a reklamách?

Prohlédněte si, jaké možnosti reklamy nabízíme. Pokud spěcháte, a nemáte čas prohledávat náš web, zavolejte nám na +420 737 171 260, kde vám každý všední den od 9 do 16 rádi poradíme i po telefonu. Na dotazy vám odpovíme také písemně. Napište nám, co vás zajímá na info@krytiny-strechy.cz . 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků