Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Registrace, Reklama

Nabídka Reklamních služeb na portálu Krytiny-Střechy
1. REGISTRACE KRYTINY DO KATALOGU STŘEŠNÍCH KRYTIN (ZDARMA)
2. Registrace výrobců střešních krytin
3. Bannerová reklama
4. Odborné Firemní články
5. Krátké textové zprávy, Inzerce
6. Přednostní výpis výrobků
7. Reklamní odkaz k příslušné skupině střešních krytin
8. Reklamní partneři portálu Krytiny-Střechy
9. Reklamní balíčky
10. Registrace Realizačních firem
11. E-mailová rozesílka - newsletter


REKLAMA NA PORTÁLU KRYTINY-STŘECHY

Reklama v jakékoli podobě na portálu Krytiny-Střechy má několik předností - 1. Cílenost, 2. Rychlost, 3. Měřitelnost. Díky tomu je reklama na našich stránkách tou nejefektivnější formou reklamy pro střešní materiály a práce vůbec. Navíc cena za jakou se zde můžete prezentovat, je oproti jiným reklamním plochám minimální.

Oslovte potenciální zákazníky přímo zde na našich stránkách. Právě zde se mohou Vaši zákazníci dozvědět o aktuálních slevách, nových produktech, firemních akcích, školeních, zajímavých poznatcích. Prostě o všem, co se děje v oboru Střech a střešních krytin.

Klasická reklama je z hlediska zasažení cílové skupiny dosti neefektivní. Pokud například propagujete svůj výrobek v televizi, tištěných materiálech, nebo na všeobecně zaměřených internetových stránkách oslovíte mimo potencionálních zákazníků - kterých je menšina - také ty kteří se vůbec nezajímají o Váš výrobek, nemají zájem o zakoupení vašeho výrobku, ty kteří ho už koupili, ty pro které je příliš drahý nebo naopak levný. Takže úspěšnost reklamy je dosti nízká. Nehledě na cenu kolik za reklamu platíte.

 

Reklama na portálu Krytiny-Střechy má naproti tomu tři velké výhody:

1. můžete ji přesně zacílit
2. můžete ji velice rychle spustit, změnit
3. můžete ji přesně měřit


Cílenost reklamy na portálu Střechy-Krytiny
Reklama na našem webu je jednoznačně zacílena na organizace, úřady, firmy a jednotlivce, kteří poptávají nebo jiným způsobem vybírají střešní krytiny a materiály. Naši návštěvníci cíleně hledají JEN!!! Střešní výrobky.
Oslovíte přímo osoby nebo realizační firmy, které přišli vyhledat a porovnat tu nejvhodnější střešní krytinu právě pro sebe.

Rychlost reklamy na internetu
Vytvoření, výroba a zprovoznění internetové reklamy je jednoduchá může se počítat na hodiny.
Chcete změnit text? Za pár hodin máte novou reklamu. Vidíte, že je úspěšná? Můžete ji prodloužit. Prostě můžete operativně reklamu změnit tak, aby byla pro Vás co nejlepší.


Měřitelnost internetové reklamy
Internetová reklama se dá velice přesně měřit. Jak dlouho ji zákazníci vidí? Klikají na ni? Co dělají po kliknutí na reklamu? Vracejí se zpět? Procházejí váš web?

Rubriky článků