Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

Montážní návody

Potřebujete si ověřit zda Vám montážní firma provedla nebo provádí práce na střeše správně? Chcete zjistit jak se má provádět montáž střešní krytiny na Vaši střechu?

Montážní návody - obsah

Zde naleznete nepřeberné množství montážních návodů, popřípadě technických listů k provádění a montáži střešních krytin a střech. V montážních návodech najdete informace k správné přípravě podkladu pod střešní krytinu (bednění, laťování, difúzní fólie), tak informace k provádění střešních krytin, jedná se o montáž střešních krytin v ploše, montáž hřebenů, montáž u okapů, montáž u štítů, montáž u zdí a prostupů.

V montážních návodech najdete informace týkající se skladování materiálu, přepravy, minimálních sklonů střech, opatření proti sjíždění sněhu, provádění oplechování a mnoho jiných důležitých rad.

Montážní návody - rady a tipy

Montáže střešních krytin by vždy měli provádět zkušené a proškolené pokrývačské a klempířské firmy. Pokud montáž střešní krytiny nevyhovuje požadavkům dle montážních návodů výrobce není možné uplatňovat u výrobců střešních krytin záruky na materiál, a náklady na případné reklamace vždy nese montážní firma. Proto Vám doporučujeme před každou pokládkou střešní krytiny montážní návody shlédnout.

Montážní návody zobrazíte vždy kliknutím na příslušný odkaz u výrobku. Návody jsou k dispozici ke krytinám všech typů a většiny výrobců. Montážní návody jsou řazeny v kategoriích podle materiálů.

 

Rubriky článků