Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Střecha chytře

Výhody portálu Krytiny-Střechy

7 Výhod jednoduššího nákupu na Krytiny-Střechy oproti stavebninám.
 
Stavebniny
OSOBNÍ PŘÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI?
Krytiny-Střechy
 
S námi se budete cítit jako lidé. Vaše přání budou plně respektována. Na druhé straně se budete cítit v bezpečí, protože Vás včas upozorníme na jakákoliv rizika či výhody ve spojitosti s nákupem a realizací střechy.

Stavebniny
NEODBORNOST či ODBORNOST?
Krytiny-Střechy
 
S námi se nemusíte bát toho, že bychom nerozuměli svému oboru. V oblasti střech se již pohybujeme přes 15 let. Provozujeme největší informační portál o střechách v ČR, poradili jsme již stovkám klientů a neustále se v oboru střech průběžně vzděláváme. Střechy jsou naše vášeň, proto se na ně specializujeme, a proto o nich víme víc než ostatní.

Stavebniny
VYSOKÁ ČI NÍZKÁ CENA?
Krytiny-Střechy
 
S námi rozhodně ušetříte. Vždy se Vám pokusíme vyjednat tu nejnižší cenu. Pokud budete pečlivě hledat, možná najdete stavebniny s nižší cenou. Ovšem hledáním zaplatíte svým drahocenným časem. Pokud si objednáte trochu větší množství střešní krytiny (cca na 1 dům - přes 100 m2), nebo si přiobjednáte ke krytině jakékoli střešní příslušenství, garantujeme Vám nižší cenu. A především, při objednání střešního materiálu, vždy ušetříte nemalé peníze za odborné konzultace od nás zcela zdarma, které Vám v důsledku mohou ušetřit desetitisíce korun a desítky hodin práce v budoucnu.

Stavebniny
DRAHÁ ČI LEVNÁ DOPRAVA?
Krytiny-Střechy
 
S námi můžete ušetřit na dopravě. Každému, kdo si objedná ke střešní krytině i střešní příslušenství, velice rádi zlevníme dopravu.

Stavebniny
VÝBĚR ŘEMESLNÍKA?
Krytiny-Střechy

S námi již nebudete muset ztrácet čas otázkami, kde, jak a podle čeho vybrat a najít toho správného řemeslníka. Upozorníme Vás, na co si dát pozor v cenové nabídce. Vždy Vám rádi poradíme a doporučíme ty nejlepší řemeslníky pro Vaši střechu (neumíme ale zaručit, že budou vždy volní tady a teď).

Stavebniny
JEDEN ČI DESÍTKY SKLADŮ?
Krytiny-Střechy

Působíme primárně jako internetový portál a zprostředkovatel střešních krytin, proto nevlastníme sklady a střešní materiál si u nás nemůžete naživo osahat. Spolupracujeme ale s desítkami stavebnin, které střešní materiál skladem mají. Zde si můžete střešní materiál osahat a odebrat.


Napište nám Váš dotaz přes kontaktní formulář níže, nebo na email info@krytiny-strechy.cz

Pokud chcete zpracovat nabídku na materiál, prosíme uveďte typ střešní krytiny a místo stavby.
Doprava materiálu je uvažována vždy z nejbližší pobočky od místa stavby.
 
7 konkrétních věcí, jimiž se odlišujeme od konkurence

Kontaktní formulář



Vaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.




7 jednoduchých důvodů, proč nenakupovat nikde jinde než u nás

Internetový portál www.krytiny-strechy.cz
Provozovatel portálu: Ing. Martin Smutný
IČO: 74269054
DIČ: CZ7708204867

Rubriky článků