Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Kariéra

Ovlivňujte střechy a izolace jako nikdo jiný. Zanechte za sebou nesmazatelnou stopu našich stavebních projektů.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme tým, který žije střechami a izolacemi. Pomáháme lidem s výběrem, řešíme s nimi jejich problémy i projekty, sestavujeme rozpočty, prodáváme materiál, radíme, propojujeme realizační firmy a dodavatele s těmi, kdo je zrovna potřebují. A pak o tom všem píšeme. Vytváříme unikátní obsah o střechách a izolacích už od roku 2008.

Co nabízíme?

Sídlíme v pohodlných kancelářích kousek od centra Olomouce, kam se snadno dostanete autem i městskou hromadnou dopravou. Pokud to bude potřeba, vybavíme vás mobilem a notebookem, díky němuž můžete po zaškolení úřadovat klidně i doma z gauče. Stačí říct. Jsme otevření a dá se s námi domluvit na lecčem. Pokud vám to půjde od ruky, potěšíme vás štědrými odměnami.

Zde můžete najít tu nejlepší práci. Podílejte se na vzniku ambiciózních projektů, inspirujte nás, dosahujte zázračných výsledků.

Jak se dostat pod naší střechu?

Zalíbila se vám některá z vypsaných pozic a máte pocit, že by nám to mohlo klapat? Tak nám napište na info@krytiny-strechy.cz, rádi se podíváme na váš životopis nebo LinkedIn. Když to bude vypadat slibně, pozveme vás na pohovor a zjistíme, zda přeskočí jiskra.

Volné pracovní pozice:


Všechny pracovní pozice jsou vhodné i pro studenty/ky, důchodce a maminky na rodičovské/mateřské dovolené.

Přípravář/ka


Přípravář od klientů zjišťuje, jaké mají představy o nové střeše. Na základě toho jim sestavuje nabídky a pomáhá s výběrem i poptáváním vhodných dodavatelů.

Díky tomu se dostane jak do telefonického kontaktu s lidmi, tak k objednávání materiálů a péči o faktury.Při přípravě projektů pro naše klienty se vám bude hodit:

SŠ nebo probíhající VŠ vzdělání ideálně v oboru pozemní stavitelství

Předchozí zkušenosti s přípravou nabídek pro realizaci střech

Dobrá znalost Wordu a Excelu

Komunikační schopnosti na úrovni
 
Odměnou za to nabízíme: 

Práci na dohodu a 4hodinovou pracovní dobu na neurčito (Během letní sezóny vám úvazek rádi navýšíme.) 

Vyšší plat s přibývajícími zkušenostmi

Motivační systém odměn 

Lidský přístup a rozumnou domluvu

Užitečnou praxi
 

 

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků