Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Návrhář střech


Různé krytiny lze mezi sebou jednoduše a snadno porovnávat. Jak vzhledově, tak technicky.

Porovnat je lze přímo v mobilu, na PC či fyzicky na vytištěném papíru. Teď už Vám žádná informace neunikne.

Porovnávat můžete více krytin zároveň v tzv. kolážích. Všechny krytiny tak máte na jednom místě, kde je můžete porovnat vzhledově.

Vybrané krytiny v kolážích si můžete porovnat co do nejrůznějších technických parametrů. Máte vybranou krytinu a zajímá Vás, zda není k mání podobná té Vaší? Vyzkoušejte hledání podobných krytin.

Aplikace Vám vygeneruje všechny krytiny, které mají podobné technické požadavky, tedy podobnou životnost, záruku, hmotnost a jsou určeny pro stejný sklon střechy.V aplikaci dotvářejte vnější okraj střechy (hřeben, lemování). 


Soukromí nadevšeAplikace je vytvořena tak, aby plně chránila Vaše soukromí. Obrázková data svěřujeme do rukou spolehlivým a prověřeným poskytovatelům Amazon a Baltsoft.

Tito poskytovatelé zaručují maximální bezpečnost s pomocí nepřetržitého monitoringu systému, kódování komunikace přes SSL, HTTPS, TLS a dodržování všech zákonů GDPR.

Sami jsme přijali přísná opatření, abychom zabránili ztrátě dat, úniku informací nebo jiným neoprávněným operacím.Otázky a odpovědi


Je určena naprosto pro všechny z vás, kdo uvažujete o nové krytině nebo chcete z jakéhokoliv důvodů vědět, jak by vypadala konkrétní krytina na vaší střeše. A nemusíte se bát. Používání aplikace zvládne opravdu každý.


Aplikace je použitelná na každou střechu. Aby však vizualizace byla dobře vidět, je nutné aby střecha vůči pozorovateli svírala správný sklon. Střechy které jsou tak vůči pozorovateli příliš vysoko nebo které jsou příliš ploché, nejsou pro aplikaci vhodné. Více viz o tom, jak používat aplikaci návrhář střech.


Aplikace běží na platformách Android a iOS (Apple). Instalace vyžaduje android 5.1 a vyšší.


Na výběr máte z celé plejády střešních krytin. Katalog aplikace je podobný katalogu krytin z webu. Naleznete zde tedy krytiny pálené, betonové, plechové atd. Krytiny jsou modelové, kdy zastupují nějakou třídu krytiny. Také zde naleznete konkrétní reálné krytiny od skutečných výrobců, které postupně doplňujeme.


Vybírat můžete dle druhu materiálu krytiny, výrobce, dle barvy nebo povrchové úpravy. Těchto krytin je momentálně přes 150. Krytiny postupně doplňujeme.


Kvůli zajištění vašeho soukromí a předcházení podvodů potřebujeme v rámci registrace vaši emailovou adresu, na kterou bude zaslán unikátní potvrzovací kód k přihlášení. Pokud budete mít zájem o koupi krytiny, pošleme vám na email nabídku konkrétního výrobce. S ničím dalším vás již nebudeme otravovat. Fotky vašeho domu s nikým nesdílíme. Pouze je ukládáme na maximálně zabezpečené soukromé uložiště, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit. Stránky s návrhy střech se neindexují (tzn. obrázky vašeho domu se střechou nikdo kromě vás nenajde ve vyhledávačích na internetu. Dodržujeme striktně všechny zásady GDPR. Ale zároveň nemůžeme ručit za to, co vyfotíte. V případě porušení našich zásad se snažíme sjednat nápravu, a to dle podmínek aplikace návrhář střech. Více o ochraně dat a vašem soukromí zde.


Návrhy střechy jsou zcela zdarma se všemi dostupnými funkcemi.


Tato aplikace je naprostý unikát a nemá ve světě obdobu. Důvodem toho je to, že jeden z největších katalogů střešních krytin na světě byl propojen s revoluční mobilní aplikací vizualizace střech. Výrobci a prodejci vám jsou schopni nabídnout grafickou vizualizaci nové krytiny. To však stojí váš čas, peníze a leckdy i slib, že si krytinu koupíte. Také jsou vám schopni dodat technické informace, které si musíte vyhledat. To se však pořád bavíme pouze o 1 výrobci. Vzájemné porovnání jednotlivých krytin je pak o to více zbytečně předražené a zdlouhavé. S naší aplikací naopak budete vědět, jak vaše střecha vypadá s různými krytinami, kolik stojí, jaké má technické parametry, jaké záruky udává výrobce a mnoho dalšího. A to vše na jednom místě!


Ano, můžete použít verzi pro PC, kterou si jednoduše zobrazíte ve svém internetovém prohlížeči nebo si můžete nainstalovat do mobilu aplikaci (aplikace je s PC propojena). Jakmile dokončíte vizualizaci své krytiny na mobilu či PC, vytvoří se vám odkaz, který si můžete otevřít na svém PC a využít všech výhod velké obrazovky.


Momentálně bohužel ne. V nejbližší době ani tuto funkci neplánujeme. Aplikace byla vytvořena především za účelem umožnit koncovým uživatelům podívat se na svou novou krytinu ještě před realizací, nikoli usnadnit práci rozpočtářům.


Full HD je zkratka pro rozlišení obrazu počítačové grafiky, kdy horizontální rozlišení má cca 2000 pixelů. V dnešní době se jedná o velmi kvalitní rozlišení. V tomto rozlišení je pak znázorněna vámi vybraná nová krytina (pozor pouze krytina). Pozadí obrázku je pak mírně rozostřené. Jeho kvalita závisí na mnoha parametrech – např. na optice vašeho mobilu, míře oslunění, zaostření, kontrastu atp.


Autorské právo

© Všechna práva vyhrazena.
Žádná část této aplikace nesmí být kopírována a rozmnožována za účelem rozšiřování v jakékoliv formě či jakýmkoliv způsobem bez písemného souhlasu vlastníka aplikace.

Porušením autorského práva na základě českého trestního zákona 40/2009 Sb. § 270 hrozí viníkovi dle rozsahu poškození práv vlastníka aplikace peněžitý trest, zákaz činnosti, propadnutí věci či odnětí svobody až na 8 let.

Ochrana užitného vzoru

Tento produkt spadá do rozsahu ochrany platného užitného vzoru. Další neoprávněné nakládání s produktem může být považováno za porušení práv z užitného vzoru. Porušením užitného vzoru na základě českého trestního zákona 40/2009 Sb. § 269 hrozí viníkovi dle rozsahu poškození práv vlastníka aplikace peněžitý trest, zákaz činnosti, propadnutí věci či odnětí svobody až na 8 let.
 Voucher inovaceNyní již máme hotovou inovovanou aplikaci Návrhář střech a fasád !

EU inovace
,,Umělá inteligence pro automatickou vizualizaci střech a fasád"


Autodetekce ploch ve fotografiích v aplikaci Návrhář střech a fasád výrazně zjednoduší a zrychlí návrh plochy pro aplikaci textury nové střešní krytiny či fasády na domě.
Zavedená inovace umožní přechod z ručního definování plochy uživatelem ve fotografii na automatickou detekci plochy bez asistence uživatele. Návrhář střech a fasád umožňuje uživateli vytvořit vizualizaci nové střešní krytiny/fasády do fotografie původní střechy/fasády, nebo do projektu nového domu.
V nástroji Návrhář střech a fasád mohou výrobci stavebních materiálů prezentovat výrobky blíže zákazníkům – aktuálně žádný podobný nástroj neexistuje.

Na vývoj autodetekce ploch ve fotografii byla využita dotace Ministerstva průmyslu a obchodu – Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, v rámci Výzvy Inovační vouchery.