Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

O nas 2

KDO JSME A CO GARANTUJEME?

 

Provozujeme poradenský internetový portál www.krytiny-strechy.cz, který se specializuje na odborné konzultace a poradenství jak pro občany, tak i pro realizační firmy. Zaměřujeme se zejména na pomoc při návrhu rozpočtu pro střechy včetně nezávislého odborného porovnávání nabídek, které nám zákazníci posílají od firem, působících v tomto oboru z celé ČR.

Díky tomu Vám můžeme pomoci nezávisle vyhodnotit Vaše nabídky které obdržíte, ale zároveň Vám můžeme i doporučit nejvhodnějšího dodavatele v ČR pro Vaší střechu ať už jste občan, nebo firma, která dodává střechy zákazníkům na klíč. U nás má každý jistotu, že nabídky neposuzujeme pouze podle ceny a že nedojde k situaci, kdy se zboží zaplatí, ale už nedodá a to z různých důvodů, včetně podvodu. U nás má každý 100%-ní jistotu, že o své peníze nikdy nepřijde, protože máme hned několik možností garantovaných plateb za dodaný materiál.

U nás najdete vše co kompletní střecha potřebuje až do nejmenšího detailu na jednom místě. Prezentujeme pouze renomované České výrobce střešních krytin, kteří působí na českém trhu alespoň 10let a splňují často i velmi náročné požadavky našich zákazníků. Právě proto neprezentujeme a nedoporučujeme každého výrobce střech jen proto že je výrobce, ale na našem webu najdete jen ty výrobce, kteří se za posledních 10let na trhu nejvíce osvědčili a jasně garantují co slibují.

Zbavte se problémů s nákupem střechy jednou provždy!

Protože jsme s nimi v přímém kontaktu, můžeme Vám díky tomu nezávisle doporučit typy krytin, které budou pro Vaše řešení nejvhodnější jak technicky, tak cenově, bez ohledu na to, kdo je vyrábí. Značkové prodejny jsou pod velkým tlakem, aby prodávali nejvíce jen od toho výrobce kterého zastupují, kdy bývá často hlavním motivem nejnižší cena za nejvyšší zisk s dopadem na kvalitu.

Plně k dispozici Vám bude náš nejlepší osobního poradce, který Vám úspěšně pomůže realizovat Vaše představy od prvního návrhu zaměření až do posledního detailu.V naší firmě patří k těm nejzkušenějším. Za svou kariéru v tomto oboru navrhl více jak 2.500 standardních průmyslových budov, rodinných domů, ale i extrémně atypická náročná řešení s důrazem na architekturu chráněných památek. Proto dokáže odhalit příčinu možných problémů ještě než vzniknou mnohem rychleji.

Náš odborný pracovník se Vám bude snažit vždy nezávisle doporučit nejvhodnější střešní krytinu včetně příslušenství dle Vašich potřeb a to nejen z hlediska ceny, ale i garance záruk, životnosti, rychlosti montáže, dodávky apod. V tomto oboru působíme přes 10 let jako nezávislá poradenská – konzultační i prodejní firma. Na základě vlastních dlouholetých zkušeností a našich přísných kritérií při výběru spolehlivého dodavatele střech v ČR, přijímáme spolupráci v průměru jen s každým třetím z nich.

Nezávislá odborná konzultace a poradenství je pro firmy a občany zdarma, protože jsou na naše náklady, které hradíme z poplatků výrobců, kteří prezentují své odborné články, novinky ve stavebnictví včetně rozhovorů s odborníky na našem webu. Velmi dobře se orientujeme v aktuálních novinkách a akčních nabídkách všech výrobců se kterými spolupracujeme.

Oni sami jsou motivování nám je zasílat s předstihem.

Velmi často nás zákazníci sami oslovují, abychom jim také navrhli střechu do posledního detailu s tím, že si montáž zajistí svépomocí, nebo od nás chtějí nabídku včetně montáže přes naše proškolené partnerské firmy působící po celé ČR, které mají bohaté zkušenosti s pokládkou střešní krytiny. V našem katalogu „Realizačních Firem“ které působí po celé ČR jich najdete přes 3000, takže si můžete sami vybrat, nebo dát na naše prověřené doporučení.

CO ZÍSKÁTE VOLBOU NAŠÍ FIRMY?


Jsme ryze českou firmou s tradicí od roku 2006.
Naše zkušenosti však sahají dále, a proto - díky dlouholetým zkušenostem ve stavebnictví - jsme z vlastní iniciativy udělali kritický seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší. Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatili víc jak 0,5mil.Kč. Za tyto chyby jsme již zaplatili, efektivně je trvale vyřešili a investovali nemalé peníze do systému řízení kvality v naší firmě.

Touto garancí získáte 100%-ní jistotu, že již nedojde k těmto předešlým chybám, se kterými mnohé firmy stále bojují ještě dodnes. Pokud by ale náhodou došlo k něčemu takovému, bude vše ihned přednostně opraveno na naše náklady.

Jak si zajistit levnou a bezpečnou střechu?


Velmi často může docházet k těmto závažným problémům
zejména u firem, které dělají nevědomky právě tyto chyby a navíc kvůli ceně někdy i vědomě porušují výrobcem daná pravidla. Pak mohou na úkor kvalitynabídnout cenu, která se tváří pro Vás jako velmi výhodná. Právě to může být pro Vás signál a předzvěstmožných velkých problémů - teď i do budoucna. Někteří dodavatelé totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky, a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více.

Chápeme, že vybrat si z tak velké nabídky různých dodavatelů, kteří svorně tvrdí, že jsou nejlepší, nejkvalitnější, nejlevnější, a kdo ví co ještě, může být opravdu někdy i nesrozumitelné. Víme, stejně dobře jako Vy, že nejlevnější může být jen jeden a chyby děláme bez rozdílu všichni. Stavíme jednou za život, a proto bychom si měli položit zásadní otázku, zda je cena tím hlavním kritériem, podle čeho se chceme rozhodovat.

Naše služby - co nabízíme

12. DŮVODŮ, PROČ SI NÁS ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ JAKO DODAVATELE

 

1) U nás nikdy nezaplatíte ani o korunu navíc, než jste sami schválili.

2) Garantujeme kompletní dodávku vaší objednávky se 100%-ní jistotou, že nikdy nepřijdete o peníze, pokud bychom Vám objednané zboží z jakýchkoliv důvodů nedodali.

3) Pomůžeme Vám zprovoznit plné záruky našich dodavatelů. To Vám zaručí, že naše sliby budou přednostně splněny, pokud by náhodou došlo k poškození střechy během záruční doby. Například tašky Bramac 30let, Tondach 33let, plechové krytiny Ruukki 30 až 50let, Lindab 15-30 let, Prefa 40 let, Asfaltové šindele IKO 25 let, střešní okna Velux 10 let, Eternit 10 let atd...

4) V případě Vašeho požadavku na dopravu materiálu na místo určení, Vám můžeme po vzájemné dohodě zajistit i složení materiálu přímo na místo určení. Ve většině případů je doprava kompletní dodávky materiálu na stavbu celé střechy na naše náklady. Každou objednávku vždy posuzujeme a vyřizujeme individuálně.

5) Ještě před objednávkou Vám zpracujeme a zašleme návrh kupní smlouvy, podrobný soupis materiálu a vše co s tím souvisí. Chceme, aby každý zákazník měl od samého počátku jistotu, že dostane přesně to, co si objednal.

6) Pokud bychom vlastní vinou nedodrželi to, k čemu jsme se v kupní smlouvě písemně zavázali, okamžitě sjednáme nápravu.

7) Přidělíme Vám osobního specialistu, který Vám bude po celou dobu příprav až po následné dodání materiálu plně k dispozici a úspěšně Vám pomůže realizovat Vaše představy do posledního detailu.
Za svou 10-ti letou kariéru navrhl více jak 2500 standardních i atypických stavebních řešení.
Proto dokáže odhalit možné problémy ještě dřív, než vzniknou.

8) O realizaci Vaší zakázky se bude starat náš odborný tým zkušených pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni přímo u výrobce. Pro Vás to znamená jistotu, že naše dodávka stavby a zařízení bude dokončena vždy včas a v nejvyšší možné kvalitě.

9) Jsme pojištění u do výše plnění 1,5.mil.Kč, pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit škody na Vašem majetku způsobené poskytnutou informací nebo radou v rámci naší činnosti a poradenství při návrhu střechy.

10) Pokud si budete chtít montáž střešní krytiny zajistit sami, můžeme Vám po domluvě zajistit montážní návod. V naší databázi máme stovky článků týkající se montáží, novinek, použití střech, řemesel na střeše atd.

11) Můžete ZDARMA nezávazně využít naší odbornou konzultaci a to i v případě, že vám jiný dodavatel nabízí za stejnou službu nižší cenu. Můžeme Vám pomoci nezávisle a nezávazně nabídky odborně srovnat. Předejdete tak možným technickým i finančním překvapením, které Vás mohou nemile zaskočit.

12) Pro každého zákazníka máme vždy individuální technické i cenové řešení. Porovnáme je a společně vyhodnotíme Váš záměr i jeho technickou náročnost s ohledem na Vaše finanční možnosti. Pak Vám dokážeme navrhnout vždy takové řešení, které bude splňovat Vaše představy i finanční možnosti a to vše v plné garanci i kvalitě.


Naše služby - co nabízíme

Pod jednou střechou

Najdete největší množství informací o střechách v ČR

Provedeme vás světem krytin, izolací, oken a doplňků od začátku až do konce. U nás zjistíte, kde začít, jak přistoupit k výběru materiálů, u koho nakoupit, na co si dát pozor a komu svěřit realizaci. Poradíme vám také, jak se o střechu starat a opravovat ji.

Smiřte se ale s tím, že vám nebudeme mazat med kolem pusy. Pokud chcete koupit střechu a příliš vás nezajímá, kolik za ni utratíte, jak dlouho vám vydrží a jak se o ni starat tak, aby vám co nejdéle vydržela, pak se nám vyhněte velkým obloukem.

My svým klientům a návštěvníkům sdělujeme i ty nejméně příjemné skutečnosti ze světa střešních krytin.

ZA NÁS MLUVÍ VÝSLEDKY

19
LET ZKUŠENOSTÍ
2551 +
ODBORNÝCH ČLÁNKŮ
803
KRYTIN V KATALOGU
Smyslem našeho projektu je, aby každý majitel střechy předešel všem nástrahám, které nutně se střechou souvisí a aby získal veškeré důležité informace ke své střeše na jednom místě

Dobře informovaný, zodpovědný a šťastný majitel střechy – to je náš cíl.

HODNOTY, KTERÝMI SE ŘÍDÍME
Hledáte něco jiného?


 

Dáme Vám přehled


Upřímnost: Střecha není produkt jako jakýkoliv jiný. Střechu pořizujeme max. 1x až 2x za život a chceme, aby nám vydržela desítky let. Proto je její výběr obzvlášť důležitý. Vyznat se však v tolika produktech, které jsou dnes na trhu, je obtížné. Svěřit se do rukou odborníkům, je sice fajn, ale přece jen se vyplatí, udělat si vlastní přehled, abyste měli jistotu, že vás nikdo netahá za nos.

Nikomu nestraníme


Nezávislost: Od roku 2008 stojíme mezi výrobci, stavebninami, realizátory, specialisty a všemi, kteří jsou se střechami spojeni. Získáváme, zpracováváme a předáváme informace tak, aby si na jejich základě každý vybral to nejlepší. Na rozdíl od výrobců a stavebnin se u nás dozvíte nejen o kladech, ale i o záporech jednotlivých materiálů.

Poradíme vám v začátcích


Jednoduchost: Pokud se se střechami teprve seznamujete a chcete získat základní představu, jak to s nimi chodí, přečtěte si článek jak vybrat střechu, který vás nasměruje dál.

Když se vám nechce číst, podívejte se na krátká informativní videa na sesterském webu strecha-chytre.cz.

Pomůžeme s výběrem materiálů


Aktuálnost: Před nákupem materiálu si projděte aktuální ceníky jednotlivých výrobců, katalogy střešních krytin, oken a doplňků. Pokud sháníte také izolaci, podívejte se na izolace-info.cz, kde o nich najdete první poslední. Při výběru nesledujte jen cenu, ale také kvalitu a nabízené záruky.

Najdeme nejúspornější řešení

 


Efektivita: Když chcete na střeše ušetřit, poptejte všechen materiál na jednom místě. Napište nám, co potřebujete. Porovnáme za vás jednotlivé nabídky a sestavíme kompletní nabídku od latí přes okapy až po krytinu za nejnižší cenu, s nejlepší zárukou.


Střecha která má 2x vyšší záruku oproti základu, není nikdy 2x dražší." Ing. Martin Smutný
Provozovatel největšího střechařského portálu Krytiny-Střechy.cz

Kontrola realizačních firem


Kontrola: Před tím, než svou střechu svěříte do rukou profesionálů, přečtěte si, co by měla obsahovat správně sestavená smlouva o dílo. A vyberte si ty pravé z katalogu realizačních firem. Když si chcete ověřit, zda vše probíhá, jak má, prohlédněte si montážní návody a články věnované konkrétním typům střešních konstrukcí.

 

Opravy střech


Rychlost: I po té nejlepší realizaci se může stát, že do střechy zateče, a proto pro vás máme připravený rychlý přehled možností oprav střech, kde najdete rady, jak situaci řešit a na koho se obrátit.

Ověřte si, jací jsme


Férovost: Podívejte se na reference a zjistěte, jak byli s našimi službami spokojeni předchozí zákazníci. O našem přístupu svědčí také certifikát APEK, který ověřuje Asociace pro elektronickou komerci.

Poradíme, pomůžeme


Péče: Jsme tady pro vás, pokud nevíte kudy kam, nebo jen váháte, napište nám na info@krytiny-strechy.cz nebo vyplňte formulář níže.


Jsme pojištěni až do výše plnění

1 500 000
S NÁMI MÁTE JISTOTU

…pro případ, že by nastala neočekávaná situace, která by mohla způsobit škody na Vašem majetku způsobené poskytnutou informací nebo radou v rámci naší činnosti a poradenství při návrhu střechy.
ÚČASTNÍME
SE VELKÝCH
VELETRHŮ


Podívejte se na
BRNO 2019

DOTAZY? NAPIŠTE NÁM!

Kontaktní formulářVaše osobní údaje (firma, jméno, email, telefon, adresa stavby, projekt) zpracováváme a držíme pouze za účelem vytvoření nabídky na materiál – což je Váš i náš oprávněný zájem.
Další informace se dozvíte v našich Zásadách zpracování údajů.


Rubriky článků