Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Ústecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství. Nabízíme rekonstrukce sedlových i pultových střech a montáž doplňků. Zaměřujeme se na nové krovy, altány, pergoly, stání pro auta, zahradní domky, domky na nářadí, šalování a přípravu na betonování.


Provádění tesařských, pokrývačských, klempířských i zednických prací včetně rekonstrukcí střech.


Střechy Arven s.r.o. Generální opravy střech, veškeré střešní systémy,zateplení střech-izolace. Nabízíme kompletní dodávku střech a odbornou pokládku všech druhů krytin s důrazem především na kvalitu provedené práce a správné použití originálních střešních doplňků.


Nabízíme stavební, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme opravy, nátěry a čištění fasád a průmyslové nátěry konstrukcí a sil. Realizujeme půdní vestavby a rekonstrukce bytů. Renovujeme panelové domy, balkony a lodžie.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce,kompletní realizace a opravy šikmých a plochých střech.


Nabízíme opravy a rekonstrukce střech včetně krovů. Vyrábíme klempířské prvky.Firma DOKTOR Jaroslav Současný profil služeb: pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce, pokládka střešních krytin, kompletní rekonstrukce střech jak šikmých,tak plochých,střechy na klíč, montáž střešních oken, půdní vestavby a zateplení střech, rozpočet zdarma.


Klempířské, pokrývačské, izolační a tesařské práce


Nabízím klempířské, pokrývačské, tesařské práce, montáž střešních oken, rekonstrukce i menší opravy a nátěry střech, fasády - římsy, svodové soustavy.


Provádění zednických, klempířských a pokrývačských prací. Nabídka výměny, montáže či demontáže plastových oken. Zajištění zemních, bouracích i výkopových prací a nátěrů či zateplování fasád.


Klempířské, pokrývačské, tesařské a truhlářské práce


Rekonstrukce a realizace střech,práce tesařské,pokrývačské a klempířské.Montáž sádrokartonů a plovoucích podlah.


Provádíme zateplování budov, podkrovních místností, podlah a sklepů, pokrývačské, tesařské a klempířské práce, pokládku podlah. Realizujeme hydroizolaci, montáž suchých staveb, zemní a výkopové práce. Provozujeme velkoobchod a maloobchod se stavebninami.


Hlavním a tak nejdůležitějším cílem naší práce je nejlepší možná kvalita provedených prácí a použitých materiálů.Vysokou kvalitu naší práce garantujeme neustálým rozvojem odborných znalostí a zkušeností.


Provádím montáže střešních konstrukcí, pokládky střešních krytin a střechy na klíč.


Provádíme ploché a šikmé střechy a opravy střech, radonové a zemní izolace, klempířství, střešní okna, hydroizolace, tesařské práce, pokrývačství, střešní šindele, povlakové krytiny. Montujeme prvky na střechy.


Provádím pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Nabízím montáže střešních oken.


Firma nabízí kompletní dodávku klempířských, pokrývačských, tesařských a hydroizolačních prací.


Nabídka širokého sortimentu služeb v oblasti pokrývačství. Prodej a montáž betonové, plechové, keramické střešní krytiny a palubkových obkladů.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací pro všechny druhy krytin. Provádění stavebních prací a zateplování půdních vestaveb.


Výroba, montáže a opravy klempířských prvků. Provádění pokrývačských i výškových prací či oprav střech.


rekonstrukce starých a realizace nových střešních systémů


Provádím tesařské, pokrývačské práce nebo realizuji střechy na klíč. Nabízím technické poradenství.


Provádění klempířských a pokrývačských prací, pokládání tepelných izolací.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Pokládka krytin.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Montáže střešních oken a nátěry plechů.


Klempířské, pokrývačské a zednické práce.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, stavební práce, montáž a revize hromosvodů a rekonstrukce střech. Prodáváme betonové krytiny Bramac, KM Beta, KB-Blok, Tondach. Nabízíme kontejnerovou přepravu s hydraulickou rukou.


Klempířské a Pokrývačské práce v Ústí nad Labem, Teplice, Děčín. Nabízíme komplexní klempířské a pokrývačské práce. Provádíme komplexní rekonstrukce střech. Dále také poskytujeme poradenskou činnost v klempířském a pokrývačském oboru. Máme již mnoho spokojených zákazníků, staňte se jimi i vy.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, opravy střech.


Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce.Zabýváme se prodejem okapových systémů, střešních krytin, plechů, spojovacího materiálu, hřebíků, tmelů a nářadí pro klempíře. Provádíme ohýbání a stříhání plechů. Menší zakázky je možné dle dohody realizovat na počkání.


Realizujeme střechy včetně rekonstrukcí a oprav. Zabýváme se montážemi střešních oken i sádrokartonu. Dále provádíme zednické, klempířské, zateplovací i tesařské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, oprav a výměn krovů a rekonstrukcí břidlicových štítů do původního stavu.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Izolace střech, hydroizolace, spodních staveb, fólie proti radonu a tlakové vodě. Izolace skládek.


Provadeni tesařských a pokrývačských prací


Nabízím střechy na klíč.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávky veškerého materiálu.


Provozujeme práškovou lakovnu, stříhání a ohýbání plechů, stříhání profilů či prostřihování děr. Dále tvarujeme drážky, pálíme plazmou nebo pískujeme. Zajišťujeme klempířské, pokrývačské práce, ploché a šikmé střechy či zateplování domů a bytů.


Nabízíme pokrývačské a klempířské práce. Provádíme hydroizolace a zateplování veškerých druhů střech.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce. Opravujeme střechy, nabízíme střešní krytiny Bramac, Tondach, Cembrit a provádíme izolace střech.


Nabízíme opravy a rekonstrukce střech, realizaci nových střech, zhotovení pergol, altánů, dřevostaveb, prodej střešní krytiny, výrobu klempířských prvků, montáž a výměnu střešních oken.


Realizace střech, prodej a montáž klempířských prvků a střešních oken, solárních systémů a půdních schodů. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Oprava a rekonstrukce plochých a šikmých střech. Klempířské práce. Montáž střešních oken. Výškové práce i za pomocí horolezecké techniky.


kompletní výstavba střech " střechy na klíč ", rekonstrukce střech nástavby rodinných a panelových domů, výstavby domů a dřevostaveb, kompletní rekonstrukce budov, zateplování střech a domů včetně fasádních systémů.


Nabízíme komplexní služby v oblasti tesařství, klempířství a pokrývačství


Zabýváme se kompletní dodávkou střech, pergol a různých přístřešků včetně klempířských a pokrývačských prací. Dále se zabýváme přípravnými a dokončovacími pracemi, bednění a pomocných prací. Zajistíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, truhlářské, elektro, vodoinstalace a topenářské práce.


Provádíme stavební a pokrývačské práce, suché stavby, rekonstrukce objektů a rozvodů, likvidace odpadu. Nabízíme kontejnerovou dopravu.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Specializace na lepenkové střechy.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Rekonstrukce a stavby střech na klíč, montáž střešních oken.


Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Kompletní dodávka střešních krytin včetně příslušenství a realizace.


Zabýváme se šikmými a plochými střechami.


Provádění klempířských,pokrývačských a tesařských prací,prodej a montáž střešních oken


Provádíme pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme montáže ventilačních rotačních turbín a střešních oken.


Jsme klempířská a pokrývačská firmička co dělá ploché i šikmé střechy, zemní i střešní hydroizolace, terasy, pergoly, jezírka a bazény.


Dodávky střech. Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Klempířské a pokrývačské práce. Výroba klempířských prvků. Montáž přírodní břidlice.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáže střešních oken, opravy a montáže komínů a konzervace krovů, šindele, hydroizolační folie z měkčeného PVC, střechy na klíč. Rekonstrukce, zateplení a izolace plochých střech, modifikované pásy půdní vestavby a jiné. Odstraňování sněhu, ledu.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Zateplování budov a fasád.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zabýváme se kompletní rekonstrukcí střech. Mezi naše činnosti patří: pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce, izolace, pokládka střešních krytin, montáž střešních oken, poradenství a konzultace a všechny činnosti, které se střechami souvisí.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


Pokrývačské,tesařské a klempířské práce,montáž ateliérových oken,kontejnerová doprava.Nabízíme klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce.


Zabýváme se kompletní rekonstrukcí střech


Nabídka klempířských a pokrývačských prací a oprav střech.


Pokrytí a opravy střech,výroba okapů a svodů,venkovní parapetyVeškeré stavební,tesařské a pokrývačské práce.


Stavební firma KLEMPO byla založena již roku 1992. Již od počátku byla vždy naším hlavním cílem vysoká kvalita odvedené práce, profesionální jednání a naprostá spokojenost zákazníka. Důkazem toho je více než 2830 úspěšně zrealizovaných zakázek.


Střechy šikmé, ploché, klempířství, izolace, půdní vestavby a komíny od A do Z. Od návrhu a prodeje k rekonstrukci i konstrukci na klíč.


Zajistíme pro vás veškeré střešní práce – zhotovíme nové střechy, zabezpečíme opravy a kompletní rekonstrukce střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce jsou samozřejmostí a to včetně zednických úprav.


montáž střešních pláštů a střešních oken


Provádíme střechy na klíč, rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme kompletní dodávky a montáže střech včetně střešních krytin a materiálu: Bramac, Tondach, KM Beta, Velux, Lindab, Fakro, Roto a šindele.


Opravy střech panelových a rodinných domů. Pro SVJ, bytová družstva, firmy a na rodinných domech. Lepenky, střešní folie, tašky, eternit, šablony, šindele, nátěry, spárování panelů, žlaby, svody, atd.


Kompletní rekonstrukce a opravy střechy Všechny stavební práce


Výškové práce horolezeckou technikou – provádíme opravy a rekonstrukce střechy, klempířské práce, čištění okapů, nátěry fasád i ocelových konstrukcí, demolice komínů, sanace skalních svahů, rizikové kácení stromů, mytí budov, čištění sil a zásobníků, montáž zábran proti ptactvu.


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a drobné zednické práce. Zajistíme nákup materiálu.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské, podlahářské práce. Zajišťujeme montáže sádrokartonů či výstavby dřevostaveb. Montujeme zahradní domky, altány, kůlny, pergoly, garáže a skladovací prostory. Rekonstruujeme krovy a koupelnová jádra.


Firma TOMIN má široký záběr prací: výškové práce, pokrývačské práce, klempířské práce, penetrace střech, oplechování komínů a další řadu činností.


Provádíme rekonstrukce střech a nabízíme další klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně výstavby komínů i nátěrů střech.


Kompletní montáže střech, pokrývačské, klempířské, tesařské práce, tepelné izolace, hydroizolace, montáže systému proti pádu osob, hromosvody vč. revizí, dodávky ocelových hal a konstrukcí, pásové světlíky


Provádíme kompletní dodávky šikmých a rovných střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dodáváme krovy, palubky, krytiny BRAMAC, KM BETA, TONDACH, BRAAS, IKO. Montáž oken VELUX a ROTO. Realizaci nových i rekonstrukce starých střech.


Provádíme pokrývačské a tesařské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka pokrývačských, tesařských, klempířských a drobných stavebních prací.


Zabýváme se výstavbou šikmých sedlových a pultových střech. Provádíme veškeré řemeslné práce v oboru - pokrývačství, tesařství, klempířství, výstavby komínů, montáže střešních oken a světlovodů, montáže hromosvodů, výroba klempířských prvků.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, provádění rekonstrukcí a oprav střech.


Rubriky článků