Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Jihočeský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Montáže a rekonstrukce střech. Montáže dřevostaveb, autodoprava. Práce zejména tesařské, klempířské, pokrývačské a dále práce s tím spojené: zednické, izolatérské, doprava.


Realizace kompletních střešních konstrukcí včetně výroby krovů,klempířské a pokrývačské práce,zateplování budov,montáže opláštění ocelových konstrukcí a halových systémů.


Provádíme klempířské, pokrývačské práce vč.rekonstrukce střech montáž střešních oken, opravy krytin


Provádíme tesařské,klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken, tepelných izolací, dřevěných podlah a obkladů.


Provádění tesařských, truhlářských, klempířských a pokrývačských prací


Nabízíme střechy na klíč, opravy a rekonstrukce, krovy včetně impregnace, půdní vestavby, montáže střešních oken, hromosvodů. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodání materiálu. Provádíme dřevostavby - pergoly, altány, garážová stání.


Provádíme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce, včetně izolace střech, kompletní střechy na klíč. Doprava do 3,5 tuny.


Nabízíme pokrývačské, tesařské, klempířské, zednické, izolatérské, sádrokartonářské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádím zednické, pokrývačské a klempířské práce. Nabízím montáž střešních oken či krytin, rekonstrukce hospodářských budov nebo bytových jader, domy na klíč, zateplování fasád, opravy komínů a obkladačské práce.


Provádíme kompletní dodávky dřevostaveb, střech na klíč, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce krovů včetně historických a montáž střešních oken. Dále dodáváme zahradní domky a pergoly.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, vodoinstalační, topenářské i stavební práce.


Realizujeme střechy na klíč. Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Novostavby a rekonstrukce starých a poškozených střech.


Nabízíme kompletní klempířské a pokrývačské práce, montáže střešních oken, šindelové krytiny a střešní krytiny včetně dodání veškerého materiálu.


Stavba krovů,pokládka střešních krytin,montáž střešních oken,výroba altánů,pergol a přístřešků na auta. Dále provádíme podbíjení podhledů a štítů domů.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, montáž hromosvodů a střešních oken.


Nabídka veškerých tesařských a pokrývačských prací


Provádění zámečnických, klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce dle přání zákazníka.


Provádíme truhlářské, tesařské a pokrývačské práce. Nabízíme kompletní realizace střech, šalování schodišť.


Pokrývačské, klempířské a zámečnické práce.


Nabízím veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce včetně dodávky materiálu. Provádím zateplování střech, kompletní řešení podkroví.


Pokrývačské a klempířské práce, dodávky, montáž a rekonstrukce střech.


Nabízíme kompletní realizace střech, novostaveb i rekonstrukcí. Provádíme pokrývačské, tesařské práce, izolace spodní stavby, zateplení střech, střešní okna, sádrokartonářské a natěračské práce, zednické opravy, mytí a čištění střech.


Tesařské a pokrývačské práce. Montáž sádrokartonových konstrukcí, půdních vestaveb, střech, dřevěných a plovoucích podlah.


Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací. Dodávky střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací.Provádím kompletní klempířské práce, pokrývačské a tesařské práce, včetně dodávky materiálu. Střechy komplet, pergoly. Zpracování cenové nabídky zdarma. Montování střešních oken. Izolace a zateplení plochých střech s povrchovou úpravou Fatrafol, využití fólie pro stavbu zahradních jezírek.


Nabízíme střechy na klíč, opravy a rekonstrukce střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dodáváme a montujeme střešní okna. Půdní vestavby, krovy, dřevostavby, sádrokartony a sádrokartonářské práce.


Realizace všech typů střech, střechy na klíč, izolace a zateplení střech. Rekonstrukce všech druhů střech, tesařské a klempířské práce. Montáž střešních oken.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme kompletní dodávky střech včetně materiálu.


Klempířské a pokrývačské práce a s tím práce spojené.


Tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Realizujeme kompletně střechy, včetně dodávky střešních oken a dalších prvků.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací


STAVBA ROUBENÝCH A MONTOVANÝCH DOMŮ Stavby ze Sibiřského cedru Výstavba roubených rodinných domů, srubů, rekreačních chat a cenově dostupných montovaných domů. Stavba a rekonstrukce střech, krovů, pergol … Vysoká kvalita díla podpořená dlouholetou zkušeností.Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce. Nabízíme střechy a fasády na klíč, opravy památek - kapličky, kříže, smrkový a modřínový šindel - kompletní dodávka, záruka až 80 let. Zajišťujeme klempířské práce, okapy, komíny i jejich oplechování, montáž okapových systémů.


Specializujeme se na služby v oblasti výroby dřevostaveb, roubenek, pergol, zahradních domků a chat. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme rekonstrukce střech, pokrývání a servis střešních oken. Provádíme zateplování celulózovou izolací a foukání do střešních prostor.


Kompletní střešní konstrukce , dřevěné domy - střechy na klíč, opravy krovů, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, střešní okna, nadkrovní tepelné izolace. Nabízíme roubenky, roubené stavby, dřevostavby, rodinné dřevěné domy a chaty, altány, pergoly, garážová stání….


Provádíme pokrývačské a tesařské práce včetně montáží i rekonstrukce krovů, stropů, pergol či zahradních altánů.


Provádíme kompletní realizaci střech i rekonstrukci krovů. Nabízíme komplexní služby se specializací na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Naše firma je vybavena speciální mechanizací a profesními pracovníky.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské práce a rekonstrukce střech. Dále zajišťujeme možnost ohýbání plechu v délce 6 m a tloušťce do 1 mm.


Pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně rekonstrukcí střech. Kompletní dodávka veškerých střešních krytin - šikmých i plochých. Stavíme sruby a srubové domy, pergoly, dřevostavby, přístřešky a zastřešení. Montujeme střešní okna. Nabízíme palubkové obklady a dřevěné podlahy.Zajišťujeme tesařské, pokrývačské, klempířské a sádrokartonářské práce. Provádíme i montáž oken, dveří a jejich příslušenství.


Pokrývačství a tesařství.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, montáže střešních oken a drobné opravy.


Nabízíme pokrývačské a tesařské práce, montujeme sádrokartonové konstrukce a střešní okna.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádím klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně montáže střešních oken. Nabízím možnost pronájmu montážní plošiny.


Petr Dvořáček, tesařství, střechy, dřevěné konstrukce, pokrývačství, klempířství, pergoly, střešní krytina, tesař, izolace střech, montáž dřevěných podhledů, rekonstrukce a opravy střech, sádrokartonové práce, vazníkové konstrukce. Jižní Čechy,Trhové Sviny,České Budějovice.


Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně tesařských


Provádíme veškeré tesařské,klempířské a pokrývačské práce Cenové nabídky zdarma


Provádíme rekonstrukci střech, výstavbu nové střechy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a izolační práce. Výškové práce horolezeckou technikou a půdní vestavby.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


provádíme veškeré střešní krytiny krovy,pergoly zateplení plochých střech izolace.


Provádíme pokrývačské,tesařské,klempířské práce, montáž střešních oken, kontejnerová doprava a zemní práce.


Kompletní pokrývačská činnost včetně montáže dřevěného šindele. Tesařské práce.


Pokrývačské,tesařské a klempířské práce


Zajišťujeme pokrývačské práce. Provádíme rekonstrukce střech, střešní nástavby i systémy. Kompletní zednické práce, zateplení domů a fasád. Dále obkladačské a výškové práce a pokládky zámkové dlažby. Pronájem lešení a žebříkového výtahu.


Provádění tesařských a pokrývačských prací.


Nabízíme pokrývačské, klempířské, izolační a zámečnické práce.


Poskytujeme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Nabídka zednických, sádrokartonářských, malířských a natěračských prací včetně pokládání obkladů a dlažeb. Zabýváme se výstavbou zahradních krbů. Provádíme stavby a rekonstrukce na klíč.


Pokrývači a klempíři,střešní konstrukce a maloobchod.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Zabýváme se kompletní realizací střešních plášťů, včetně montáže střešních doplňků a izolací.V oboru tesařství se zabýváme výrobou a montáží zahradních staveb jako jsou altány,pergoly, dřevníky,chatky a jiné.


Rekonstrukce a stavby střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Stavební zámečnické práce.


Pokrývačské a tesařské práce po celé ČR a po dohodě i v EU.


Provádíme kompletní výstavbu a rekonstrukci střech-pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Foukané izolace, hydroizolace a zateplení plochých střech.


Naše firma provádí pokrývačské, klempířské a tesařské práce. realizujeme kompletní nové střechy včetně krovu, případně zateplení, montáže parozábrany, podkroví, pergoly, aj. Dále provádíme rekonstrukce stávajících střech, ale také drobné opravy.


Provádění pokrývačských, klempířských, zámečnických a izolatérských prací.


Tesařské práce, Klempířské práce, Pokrývačské práce, Renovace střech, Renovace krovů, Půdní vestavby, Montáž roštů, Montáž střešních oken, Montáž palubek, Montáž OSB, Montáž říms, Pergoly, Altány, Stání pro auta, Zahradní domky, Vikýře, Ochranné nátěry, Veškeré dřevěné a laminátové podlahy.


Provádíme kompletní realizace střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, provádíme rekonstrukce i novostavby.


Kompletní realizace nových a rekonstrukce starých střech - tašky, plech, eternit, šindel + ploché střechy PVC. Tesařské, pokrývačské, klempířské práce,zateplení střech.


Prodej materiálů pro střechy - zavážíme celou ČR. Střešní krytiny betonové, plechové, asfaltové, pálené. Střešní okna. Řezivo, palubky, OSB desky, střešní doplňky, okapové systémy, střešní fólie, pásy proti ptákům, sněhové zábrany. Střechám se věnujeme již od roku 1992. Prodejna s velkým skladem.


Provádíme Tesařské, klempířské a pokrývačské práce


Provádíme kompletní střešní konstrukce, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže, opravy a rekonstrukce krovů. Dodáváme střešní okna a střešní krytiny. Stavíme dřevostavby, altány, pergoly, přístřešky na auta a dřevěné zahradní domky.


Dodávání kompletních střech a střešních konstrukcí. Provádění prací v oboru klempířství, pokrývačství a tesařství. Montáž střešních oken.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských a zámečnických prací.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské a izolatérské práce.


Dodáváme našim zákazníkům VIP úspory v energiích ze slunce, země a větru. Dodáváme a montujeme solární FV techniku, solární tašky, větrné elektrárny, plazmu, elektromobily, dobíjecí stanice pro elektromobily. Šetříme naše prostředí pro další generace. Jsme Členem České fotovoltaické asociace ČEFAS.


Provádím veškeré tesařské a pokrývačské práce.


Provádíme kompletní realizaci nových střech. Zajišťujeme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zhotovíme pergoly, stání na auta, zahradní houpačky, dřevěné stolní společenské hry, dřevostavby a chaty.


Provádíme veškeré tesařské,pokrývačské práce,montáž sádrokartonových konstrukcí kompletní montáž střech,podkroví střešní okna VELUX,ROTO


Provádíme veškeré tesařské,pokrývačské práce,montáž sádrokartonových konstrukcí kompletní montáž střech,podkroví dřevěných a plovoucích podlah


Krovy, střechy, pergoly, dřevostavby, opláštění budov. 15 let zkušeností v oboru. Spolehlivost - poctivá práce- rozumné ceny.


Klempířské, pokrývačské a výškové práce, montáž střešních oken.


Specializuji se na klempířské a pokrývačské práce. Dodávka a stavba pergol, altánu i se zastřešením. Provádíme sádrokartonářské práce, prodej sádrokartonů.Provádím klempířské i pokrývačské práce a montáže tepelných izolací.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Stavíme krovy, pergoly, vestavby. Provádíme montáže střešních oken.


Realizace střech - profesionální klempířství, tesařství, pokrývačství. Pronájem montážní plošiny. Prodej střešních krytin, oken, okapových systémů a plechů. Opláštění halových objektů. Systém ochrany proti ptactvu Kraupner. Strojní zpracování plechů.


Rubriky článků