Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Kroměříž

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské práce. Krovy, altány, pergoly, přístřešky, dřevěné obklady a vše co s tím souvisí.


Nabídka klempířských, pokryvačských a tesařských prací.


Provádíme tesařské a klempířské práce. Nabízíme kompletní realizaci střech z přiznaných lepených profilů a zateplením nad vazbou.


Nabízíme truhlářské, tesařské, pokrývačské a stolařské práce. Nabízíme altánky, dveře, vrata, schody, krovy, nábytek, kuchyně, palivové dřevo, ploty, zahradní nábytek, zástěny, přístřešky, terasy i podlahy. Dodáváme palivové dřevo.


Provádíme:Tesařské, Pokrývačské a Klempířské práce, montáž střešních oken, pergol, krytá stání, dřevěné stavby aj.


Komletní dodávka a realizace střešních konstrukcí,pergol,přístřešků,altánů,zahradních domků


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Zateplení střech do spádu. Střechy pokrýváme taškovými krytinami BRAMAC, TONDACH a KM Beta, šindelem nebo plechovými krytinami MAXIDEK, RUUKKI, LINDAB.


Rekonstrukce střech, půdní vestavby, klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce. Měření termokamerou.


Kompletní ralizace střech,pila stolářská výroba


Kompletní realizace Střech


Výroba, prodej izolační hmoty Hydroseal, tekutá lepenka, hydroizolace, izolace proti vodě. Autorizovaný dovozce: kanadský bitumenový šindel Iko. Velkoobchod, prodej: strešní krytiny, střešní okna. Realizace: střechy na klíč, rekonstrukce starých střech. Pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Nabídka tesařských prací, zhotovení a montáž krovů a dřevěných konstrukcí, výroba střech na klíč.


Nabídka tesařských prací, pokládání dřevěných podlah a obkladů.


Klempířství, tesařství, montáže ocelových konstrukcí a technologických celků. Výroba plastových oken a stolařství.


Provádění veškerých tesařských a stavebních prací.


Nabídka tesařských prací


Specializujeme se na zemní a výkopové práce, terénní a stavební úpravy, výkopy základů, bazénů. Nabízíme nákladní, kontejnerovou dopravu, přepravu sypkých materiálů, odvoz suti. Provádíme práce, zednické, tesařské, truhlářské, montáže sádrokartonu.


Provádíme realizace střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodávky materiálu. Nabízíme montáže střešních oken a trubkového lešení.Rekonstrukce a opravy starých střech, kompletní dodávka nových střech, pergoly, stání na auta, altány, apod. Provádíme i klempířské práce.


Nabízím tesařské práce. Provádím realizace podhledů, altánů, roubených dřevostaveb, garážových stání či obkladů.Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zateplování budov.


Tesařské,klempířské a pokrývačské práce,stavební práce


Dodáváme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálů.


Tesařské a pokrývačské práce, střechy, stavby roubenek, srubů, dřevěnic, chat, altánů, půdní vestavby, dřevěné fasády, dřevěné stropy, obklady, podlahy, dřevěná okna a dveře, rekonstrukce památkově chráněných dřevostaveb, dřevěné schodiště a zábradlí, kuchyňské linky, nábytek, židle, stoly z masivu


Kompletní realizace rovných a šikmých střech a půdních vestaveb. Klempířské, tesařské, izolatérské, zednické, sádrokartonářské a pokrývačské práce. Návrhy, technická dokumentace staveb, statické výpočty, design staveb. Zateplování budov a lešenárské práce.


Nabídka tesařských, pokrývačských, lešenářských a sádrokartonářských prací


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Montáže střešních oken Velux.


Provádíme práce tesařské,klempířské a pokrývačské včetně zpracování cenové kalkulace a dodávky materiálů. Dodáváme a montujeme střešní okna Velux, Roto.


Zateplení rodinných domů,bytových jednotek a tepelné izolace podlah. Podbití střech a montáž palubek.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, poradenství.


Nabízím tesařské, pokrývačské a veškeré stavební práce.


Návrh, výroba a montáž: dřevěné příhradové vazníky, klasické krovy, dřevěné konstrukce obráběné na CNC stroji a ostatní tesařské konstrukce. Dále rekonstrukce střech bytových a panelových domů, plechové střešní krytiny a výroba klempířských prvků.


Provádíme kompletní dodávku a montáž střech novostaveb, dále rekonstrukce, pergoly, altány. Montujeme střešní okna Velux, Roto a jiné. Cenové nabídky, konzultace zdarma.


Zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme montáž střešních oken Velux a izolace plochých střech.


Střechy Opálka - Realizační firma pohybující se v oblastech divize - Střechy na Klíč. Jsme realizační firma zabývající se hlavně v oblastech tesařství, klempířství, pokrývačství. Realizujeme Výstavby od Pergol po Revitalizace občanských vybaveností a Kulturních památek.


Tesařství - Truhlářství - Pokryvačství - Klempířství Kompletní dodávka a montáž střešních konstrukcí a krytin. Výroba a montáž dřevostaveb -pergol, altánů, přístřešků a zahradního nábytku. Púdní vestavby, montáž plovoucích podlah.


Kompletní realizace střech a dřevostaveb ve Zlínském a Jihomoravském kraji.


Nabízím tesařské práce. Provádím realizace podhledů, altánů, střech, drobných dřevostaveb, garážových stání či obkladů.


Provádíme rekonstrukce a nové střechy , pergoly půdní vestavby , dřevostavby včetně dodávek materiálů a jiných stavebních prací .


Kompletní realizace střech.Vazby,krytiny,okapy a sádrokartony. Naše firma se také zabývá montáží zahradních altánů,pergol a přístřešků.


Nabízíme tesařství,pokrývačské práce. Provádíme dřevostavby,altány i pergoly.


Provádíme stavební, tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské práce a montáže oken. Výstavba a rekonstrukce: střechy na klíč půdní vestavby, podkroví a další. Dále provádíme montáže střešních oken, lešení, sádrokartony, bednění, plovoucí podlahy i solární kolektory.


Tesařské a pokrývačské práce, střechy, stavby roubenek, srubů, dřevěnic, altánů, půdní vestavby, dřevěné fasády, dřevěné stropy, obklad, podlahy, dřevěná okna a dveře, dřevěné příhradové vazníky, rekonstrukce a opravy památkově chráněných dřevostaveb, dřevěné schodiště a zábradlí


Provádění tesařských, pokrývačských prací či projekční činnosti. Výstavba dřevostaveb, nízkoenergetických i pasivních domů. Prodej konstrukčních hranolů.


logo

Provádíme střechy na klíč a opravy střech. Dále nabízíme klempířské práce, tesařské práce, montáž hromosvodů, hydroizolace střech, zateplování staveb a střech, elektroinstalace a hydroizolační nátěry.


Nabídka služeb z oblasti tesařství, pokrývačství a klempířství. Poskytování technického poradenství, zaměření a cenové kalkulace.


Rekonstrukce rodinných domů, střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické práce, montáž střešních oken Velux, zámkové dlažby


Klempířské pokryvařské a tesařské práce, střešní krytiny a doplňky na střechu, střešní okna, klempířské výrobky, řezivo, fólie. Kompletní realizace střech. Bezplatné rozpočty, poradenství, servis.


Rubriky článků