Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Zlínský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme bytovou a nebytovou výstavbu,rekonstrukce, nástavby, vestavby, přístavby, půdní nástavby a vestavby a renovace. Realizujeme zateplení fasád, výměnu oken, opravy a sanace balkónů a lodžií, hydroizolace, izolace střech, výměnu zábradlí. Pokrývačské, zednické a malířské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské práce. Krovy, altány, pergoly, přístřešky, dřevěné obklady a vše co s tím souvisí.


Nabídka klempířských, pokryvačských a tesařských prací.


Zabýváme se výstavbou srubů, srubových domů, dřevostaveb či chat. Nabízíme pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Dále realizujeme střešní konstrukce, příčky, obklady, vnitřní a venkovní schodiště, terasy, přístřešky, stoly, lavice a židle. Dále provádíme pokládku podlah.


Nabízíme truhlářské, tesařské, pokrývačské a stolařské práce. Nabízíme altánky, dveře, vrata, schody, krovy, nábytek, kuchyně, palivové dřevo, ploty, zahradní nábytek, zástěny, přístřešky, terasy i podlahy. Dodáváme palivové dřevo.


Zajišťujeme kompletní realizace střech na míru a veškeré stavební práce. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické práce a izolace,realizaci fasád,likvidace odpadu.


Komletní dodávka a realizace střešních konstrukcí,pergol,přístřešků,altánů,zahradních domků


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi.


Rekonstrukce střech, půdní vestavby, klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce. Měření termokamerou.


Opravy a zateplování fasád, stavba a půjčovna fasádního rámového lešení, pokrývačské práce


Provádíme rekonstrukce stávajících střech, půdní vestavby, kompletní dodávky nových střech, izolace rovných střech, včetně zateplení, zednické práce, spojené s touto činností.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské i izolatérské práce a montáže střešních oken.


Kompletní realizace Střech


Kompletní dodávky a rekonstrukce střech Výroba a montáž vzduchotechniky Klempířství, pokrývačství, vzduchotechnika


Realizujeme střechy na klíč, nátěry a izolaci střech, opravy, nátěry a zateplení fasád. Provádíme také klempířské, pokrývačské a stavební práce. Specializujeme se na lícové zdivo, vnitřní omítky a rekonstrukce bytových jader.


Projekční práce v oboru pozemních staveb Dodávky plechových krytin


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech a tepelné izolace.


Prodej střešních krytin, klempířských prvků a doplňků. Dále kompletní realizace střech, klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Kompletní Realizace střech Rozpočtová a poradenská činnost zdarma Montáž a dodávka řeziva, všech střešních krytin, stavební klempířství, věnce, nadezdívky, stropy, komímy, atd.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce na novostavbách, dále také rekonstrukce starších střech, včetně zaměření. Pokládame plechové i pálené krytiny všech druhů a materiálů. Poskytujeme komplexní poradenství. Na trhu působíme od r. 2002.


Realizace střešních plášťů, zateplování a izolace rovných a šikmých střech. Izolace staveb. Prodej materiálu a příslušenství pro střechy a stavbu. Fólie PVC a veškeré druhy krytin.Rekonstrukce a opravy starých střech, kompletní dodávka nových střech, pergoly, stání na auta, altány, apod. Provádíme i klempířské práce.


Nabízíme montáže okapů, svodů a výlezů. Možnost oplechování komínů, nátěrů, oprav a údržby střech, klempířské, pokrývačské práce, tesařské práce.


Nabízíme služby klempířství, pokrývačství a tesařství. Provádíme rekonstrukce a izolace střech, tepelné izolace, vzduchotechniku i odsávání. Montujeme solární panely. Realizujeme montáž střešních oken. Prosvětlení z polykarbonátových desek.


Klempířské a pokrývačské práce


Provádíme kompletní klempířské práce - stavební klempířství, vyrábíme klempířské prvky a atypické prvky z plechu na zakázku, prodáváme tabule, svitky, okapové systémy - žlaby, svody, okapy. Provádíme dodání a montáže střešních oken a jejich doplňků.


Nabízíme kompletní střešní servis v oboru klempířství, pokrývačství a tesařství. Montujeme střešní okna a zahradní altánky. Provádíme zednické práce na střechách.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Provádíme kompletní rekonstrukce střech a realizace nových střech. Zateplujeme půdní a střešní prostory včetně nadkrokevní izolace.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech, ploché i šikmé, izolace střech, montáž lepenek, monáž folije fatrafol, alkorn. Rozpočet zdarma, kompletní dodávka materiálu, zednické, tesařské práce.


Provádění střešních a pokrývačských prací, montáž oken a okapů, zahradních chatek, pergol a altánů. Výroba nožů.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských, zateplovacích a zednických prací.


Nabízíme klempířské a pokryvačské práce se zaměřením na rodinné či obytné domy včetně zpracování cenové kalkulace a dodávky materiálu.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, montáž všech druhů střešních krytin i střešních oken a okapových systému.


Provádíme tesařské i pokrývačské práce a realizace půdních vestaveb včetně dodávky veškerého materiálu.


Zajišťujeme montáž dřevěných krovů a kompletní dodávky střech. Provádíme pokrývačské, klempířské a drobnější zednické práce.


Tesařské,klempířské a pokrývačské práce,stavební práce


Nabízím klempířské, tesařské, pokrývačské a sádrokartonářské práce. Provádím hydroizolace i nátěry střech, tepelné izolace, opravy komínu a instalace hromosvodů. Realizuji půdní vestavby a montáž střešních oken.


Pokrývačské práce Klempířské práce


Kompletní dodávky pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Dodání materiálu. Možnost zajištění nástavby střechy.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Půdní vestavby. Opravy a rekonstrukce střech. Odborné posudky střech.


Provádíme nové střechy, celkové rekonstrukce nebo částečné opravy střech, tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce.


Tesařské a pokrývačské práce, střechy, stavby roubenek, srubů, dřevěnic, chat, altánů, půdní vestavby, dřevěné fasády, dřevěné stropy, obklady, podlahy, dřevěná okna a dveře, rekonstrukce památkově chráněných dřevostaveb, dřevěné schodiště a zábradlí, kuchyňské linky, nábytek, židle, stoly z masivu


Kompletní realizace rovných a šikmých střech a půdních vestaveb. Klempířské, tesařské, izolatérské, zednické, sádrokartonářské a pokrývačské práce. Návrhy, technická dokumentace staveb, statické výpočty, design staveb. Zateplování budov a lešenárské práce.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací, montáže střešních oken a hromosvodů.


E-shop nabízí velkoformátové krycí plachty z pevné PE kašírované plachtoviny opatřené oky pro uchycení. Velké rozměry plachet jsou vhodné na zakrytí střech a domů při stavbách a rekonstrukcích. Zboží odesíláme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.


Provádíme práce tesařské,klempířské a pokrývačské včetně zpracování cenové kalkulace a dodávky materiálů. Dodáváme a montujeme střešní okna Velux, Roto.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zajišťujeme montáž střešních oken, světlovodů, ventilačních turbín LOMANCO, hromosvodů a podobně.


Nabízíme kompletní dodávka a montáž šikmých střech na klíč, dále klempířské a pokrývačské práce. Provádíme realizace rodinné zástavby a rekonstrukce panelových a bytových domů.


Provádíme realizaci střech na klíč a rekonstrukce střech. Výroba a montáž klempířských prvků. Prodej střešních materiálů. Zateplení šikmých střech.


Provádíme stavební, klempířské, pokrývačské, zámečnické, výkopové, vodoinstalační i topenářské práce. Zajišťujeme montáže oken, dveří a ústředního vytápění, rekonstrukce domů i bytových jader a stavbu domů na klíč. Nabízíme zateplování fasád, stropů i střech.


Prodej a montáž: -plechové střešní krytiny Kob, Alukryt, Ruukki, Bratex, Blach Stal, Lindab -okapové systémy KJG -plechové tabule a svitky Pz,Al,Cu,TiNz -trapézové plechy -klempířské výrobky -střešní okna Fakro a Velux -tepelné izolace. Vypracování cenové nabídky zdarma!


Navrhujeme a provádíme klempířské, pokrývačské i zednické práce včetně montáží lodžií.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Zajišťujeme realizace nových střech i rekonstrukcí, půdních vestaveb i nástaveb. Zabýváme se výstavbou dřevěných i drobných staveb a rekonstrukcemi historických budov.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádíme dřevostavby, altány i pergoly. Pokládáme podlahy či stropy.


Provádění klempířských, sádrokartonářských, pokrývačských a drobných zednických prací. Nabídka realizací šikmých a plochých střech.


Provádím tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně izolací a oprav střech.


Dodávky a rekonstrukce střech, montáž střešních oken, pergol, zahradního nábytku a dřevostaveb na klíč. Montáž sádrokartonů a tepelných izolací.


Provádíme montáže střech, fasád a izolací a drobné stavební práce.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací včetně montáží střešních oken. Zajišťujeme kompletní zhotovení i rekonstrukce střech, pergol. Zhotovujeme plechování.


Návrh, výroba a montáž: dřevěné příhradové vazníky, klasické krovy, dřevěné konstrukce obráběné na CNC stroji a ostatní tesařské konstrukce. Dále rekonstrukce střech bytových a panelových domů, plechové střešní krytiny a výroba klempířských prvků.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Výškové práce za pomocí horolezecké techniky.


Střechy Opálka - Realizační firma pohybující se v oblastech divize - Střechy na Klíč. Jsme realizační firma zabývající se hlavně v oblastech tesařství, klempířství, pokrývačství. Realizujeme Výstavby od Pergol po Revitalizace občanských vybaveností a Kulturních památek.


Tesařství - Truhlářství - Pokryvačství - Klempířství Kompletní dodávka a montáž střešních konstrukcí a krytin. Výroba a montáž dřevostaveb -pergol, altánů, přístřešků a zahradního nábytku. Púdní vestavby, montáž plovoucích podlah.


Provádíme rekonstrukce stávajících střech, opravy střech, střechy na klíč, montáž okapového systému, pokrývačství a klempířství. Prodej střešních krytin a příslušenství.


Provádíme kompletní dodávku a montáž dřevostaveb, střech, dále rekonstrukce, pergoly, altány. Montujeme střešní okna Velux, Roto a jiné. Cenové nabídky, konzultace zdarma.


Kompletní realizace střech a dřevostaveb ve Zlínském a Jihomoravském kraji.


Provádíme rekonstrukce a nové střechy , pergoly půdní vestavby , dřevostavby včetně dodávek materiálů a jiných stavebních prací .


Kompletní realizace střech.Vazby,krytiny,okapy a sádrokartony. Naše firma se také zabývá montáží zahradních altánů,pergol a přístřešků.


Kompletní montáž střech, zhotovení altánů, pergol a zastřešeného stání.


Nabízíme tesařství,pokrývačské práce. Provádíme dřevostavby,altány i pergoly.


Provádíme stavební, tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské práce a montáže oken. Výstavba a rekonstrukce: střechy na klíč půdní vestavby, podkroví a další. Dále provádíme montáže střešních oken, lešení, sádrokartony, bednění, plovoucí podlahy i solární kolektory.


Tesařské a pokrývačské práce, střechy, stavby roubenek, srubů, dřevěnic, altánů, půdní vestavby, dřevěné fasády, dřevěné stropy, obklad, podlahy, dřevěná okna a dveře, dřevěné příhradové vazníky, rekonstrukce a opravy památkově chráněných dřevostaveb, dřevěné schodiště a zábradlí


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských prací či projekční činnosti. Výstavba dřevostaveb, nízkoenergetických i pasivních domů. Prodej konstrukčních hranolů.


Provádíme především klempířské práce. Nabízíme montáže střešních krytin, okapů, žlabů a střešních oken. Zajistíme i klempířské práce při zateplování domů. Dlouholeté zkušenosti v oboru.


logo

Provádíme střechy na klíč a opravy střech. Dále nabízíme klempířské práce, tesařské práce, montáž hromosvodů, hydroizolace střech, zateplování staveb a střech, elektroinstalace a hydroizolační nátěry.


Kompletní realizace střech novostaveb i rekonstrukcí. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávek materiálu, dále montáž střešních oken, hromosvodů.


Provádíme veškeré výškové, tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme a rekonstruujeme střechy, zahradní altány a pergoly. Opravujeme fasády domů, spáry panelákových domů, komíny a další. Rizikové kácení za pomoci horolezecké techniky, prořezávky stromů a sadů-v našem týmu jsou certifikovaní arboristé.


Rekonstrukce rodinných domů, střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické práce, montáž střešních oken Velux, zámkové dlažby


Rubriky článků