Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Stredočeský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtrProvozujeme tesařství, pokrývačství a klempířství. Provádíme vazby a rekonstrukce krovů, ploché střechy, střešní krytiny, certifikované montáže a servis střešních oken Velux. Nabízíme izolace, dřevostavby, sádrokarton, půdní vestavby, zahradní domky a pergoly.


Kompletní dodávky střech, možnost zadání projektové dokumentace, vše co chcete mít na střeše.


Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. Dále realizujeme zateplení střech, ploché střechy, dřevostavby. Stavíme klasické zděné rodinné domy. Poskytujeme poradenskou činnost v oboru střech.


Klempířství a pokrývačství, výroba, prodej a montáž klempířských prvků, hydroizolace plochých střech, falcované krytiny, veškeré výškové práce horolezeckou technikou i z plošiny, průmyslové nátěry a antikorozní ochrana střech atd.


Provádím klempířské, pokrývačské a podlahářské práce.


Pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Kompletní dodávky střešních systémů na klíč. Montáže střešních oken a hromosvodů, včetně revizních zpráv. Dodávky materiálů, poradenství a cenové kalkulace zdarma.


Provádíme:opravy a renovace střech , klempířské a tesařské práce ,opravy komínů ,nátěr klem.prvků , montáž střešních oken , kompletní dodávku střešní krytiny


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, montáže střešních oken, drobné zednické, sádrokartonářské a tesařské práce. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytů.


Nabízíme tesařství, pokrývačství a klempířství.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací včetně montáží střešních oken, truhlářské výroby či sekání dřeva. Provádíme také sušení dřeva.


Stavební firma provádí stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, bytových jader, realizace i zateplování střech a fasád. Dále nabízíme projekty, zednické, zemní, klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Rekonstrukce, opravy a kompletní montáž střech (šikmých a plochých) včetně všeho souvisejcího.


Provádím pokrývačských a klempířských prací. Nabízím poradenství a konzultace. Zajišťuji opravy a rekonstrukce střech.


Pokrývačské, klempířské práce, rekonstrukce střech, montáž hromosvodů včetně revize, střešní okna, certifikovaná pokr.firma Cembrit, atd.


Nabízíme velké množství stavebních materiálů. Převážně střešní krytiny – výrobců Bramac, Tondach, Cembrit, KM Beta, Röben, Bogener,Creaton, Mediteran s dopravou po celé ČR.Výpočet střechy a zdících materiálů. Naleznete u Nás cihly, komínové systémy.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce. Mezi prováděné práce patří montáž nových okapů a svodů, rekonstrukce stavajících okapů a svodů, pokládka nových krytin na veškeré typy střech a rekonstrukce stávajících, oplechování komínů a další.


Pokrývačské a klempířské práce, dodávky a montáž střech a příslušenství střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské a výškové práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabízím tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Věnuji se rekonstrukcím a opravám šikmých i plochých střech včetně dodávky materiálů. Zabývám se také dodávkou a montáží střešních oken. Zajišťuji konzervaci dřeva proti škůdcům. Poskytuji drobné běžné opravy stavebního charakteru.


Stavební práce a dodávky staveb na klíč, rekonstrukce, střechy od a do z - tesařské,klempířské a pokrývačské práce.


Naší hlavní pracovní náplní jsou pokrývačské a klempířské práce, ploché a šikmé střechy. Provádíme půdní bytové úpravy a přestavby, sádrokartony, drobné domácí stavební, montážní a opravné práce.


Zabýváme se výstavbou rodinných domů a bazénů na klíč. Provádíme výkopové, klempířské, pokrývačské a zateplovací práce. Rekonstruujeme byty nebo střešní a stropní konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby, montujeme ploty, altány a drobné zahradní stavby.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské a truhlářské práce.


Provádíme tesařské, truhlářské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme pořez kulatiny, rizikové kácení, opravy střech, prodej řeziva, hranolů, latí, paliva, střech, krovů. Dále zajišťujeme dřevostavby, zahradní domky, přístřešky, zahradní nábytek, dveře, schodiště, kuchyně, aj.


Pokládka střešních krytin a plovoucích podlah včetně konstrukcí krovů. Výroba pergol, altánů i zahradního nábytku.


Kompletní montáže a rekonstrukce střech.


Pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme rekonstrukce střech, hydroizolace plochých střech a základových desek, pokrývačské a klempířské práce, izolace a nátěry střech, svodů a žlabů. Celé nové i staré střechy na klíč. Montáže střešních oken.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací včetně dodávek materiálu. Montáž střešních oken.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a zámečnické práce.


Nabízíme střechy na klíč, palubky, dřevo, střešní krytiny. Prodej klempířských prvků a materiálu pro stavbu střech. Nabídka barev, tmelů, silikonů a pěny. Máme železářské potřeby. Dále nabízíme vybavení pro zahrady, také ochranní pracovní pomůcky, stavební nářadí a další.


Nabídka pokrývačských a tesařských prací.


Zabýváme se kompletní dodávkou střech na klíč. Nabízíme tesařské, pokrývačské a stavebně truhlářské práce. Vyrábíme a prodáváme americké houpačky.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce s kompletní dodávkou materiálů. Výroba pergol, garážových stání a zahradních domků.


Klempířské a pokrývačské práce, opravy střech.


Provádíme krovy, pergoly, půdní vestavby a palubkové obklady. Dále nabízíme tesařské a pokrývačské práce a rekonstrukce střech.


Kompletní dodávky střech,možnost zpracování nabídky na střešní krytiny,montáž střešních oken,klempířské práce,izolace.


Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací. Kompletní dodávky střech na klíč.Nabídka pokrývačských ,klempířských prací.Montáž střešních oken. Tesařské práce


Nabídka veškerých tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Předmětem naší činnosti je kompletní dodávka a realizace střešních systémů. Nabízíme realizace střešního pláště, rekonstrukce střech, pokrývačství, klempířství, montáž střešních oken, tesařství, zednické práce, včetně kompletního poradenství.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Montáž střešních oken, opravy dřevěných konstrukcí a střech. Montáž parapetů a fasádních prvků.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Poskytování služeb spojených s tesařskými a pokrývačskými pracemi. Výroba a montáž krovů a střešních plášťů.


Provádění pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací včetně možnosti střech na klíč. Provádění zateplování fasád a montáží sádrokartonů.


Provádění pokrývačských prací včetně montáží oken a dveří. Prodej střešních krytin.


Nabízíme kompletní dodávky střech včetně tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Rekonstrukce střech výstavby podkroví.


VŠE KOLEM STŘECH klempíři, tesaři, pokrývači, drobné zednické práce, montáž střešních oken.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, montáže hromosvodů, revize a stavební práce.


Poskytujeme klempířské a pokrývačské práce, střechy, montáže střešních oken, nátěry klempířských prvků a opravy komínů. Provádíme rekonstrukce střech.


Poskytuji klempířské a pokrývačské práce po celé České republice. Provádím oplechování střech, opravy, nátěry i pokrývání všech druhů krytin, montáž střešních oken a sádrokartonové půdní vestavby včetně zateplení. Vyrábím a prodávám klempířské prvky, svody a krycí kloboučky.


Provádíme pokrývačské a střešní práce. Realizujeme stavby, opravy a zateplování střech, okapové systémy. Nabízíme opravu poškozených a výstavbu nových krovů a opravu střešní krytiny. Zajišťujeme poradenskou činnost.


Provozování tesařství, pokrývačství a klempířství, likvidace odpadů a montáže střešních oken.


Veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Klempířské a pokrývačské práce, výroba a montáž klempířských prvků, prodej kompletního okapového systému, prodej a montáž střešních oken. Oplechování komínů, říms, atik, parapetů a lemování zdi.


Provádíme klempířské i pokrývačské práce, zateplování a rekonstrukce střech. Zabýváme se výrobou klempířských prvků. Montujeme venkovní parapety a okapnice balkonů. Zajišťujeme odvodnění střech rodinných domů. Pokládáme různé střešní krytiny od pálených tašek po plechové či asfaltové pásy.


Zajišťujeme kompletní zhotovení střech ze všech materiálů a nabízíme hydroizolace. Provádíme izolace rovných střech a balkónů, pokládáme šindele a modifikované pásy.


Poskytování klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Kompletní dodávky střešních krytin.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádíme montáž střešních oken, výškové práce, ohýbání profilů a drobné opravy. Vyrábíme klempířské prvky. Provozujeme půjčovnu pojízdného lešení a štípačky na dřevo


Provádíme převážně klempířské práce: Pokládka plechových krytin, falcovaných krytin, veškeré klempířské práce.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a izolatérských prací i montáží hromosvodů.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, návrhy, posouzení a sanace dřevěných konstrukcí. Zhotovujeme a opravujeme krovy klasické, vazníkové i historické, pergoly, garážová stání a jiné dřevěné konstrukce. Dále se zaměřujeme na dřevostavby a střechy na klíč.


Tesařské a pokrývačské práce, kompletní okapové systémy. Provádíme montáže střešních krytin, vyrábíme a prodáváme klempířské zboží.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a zednických prací. Kompletní dodávky střech na klíč.


Provádíme tesařské, pokrývačské práce a opravy starých konstrukcí i krytin.


Nabídka klempířských, pokrývačských a drobných stavebních prací.


Tesařské práce. Klempířské práce. Pokrývačské práce.


Výroba a pokládka dřevěného štípaného šindele


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací, dodávky střešních systémů a prodej střešních krytin


Rekostrukce střešních krytin, montáže krovu. klempířské prvky a pokrývačské práce , hromosvody vč revize


Provádíme tesařské a pokrývačské práce.


Dodávka a montáž dřevěné šindele


Naše firma je specializovaná na klempířské, pokrývačské a tesařské práce, falcované střechy, montáž střešních oken a zateplování fasád. Provádíme střešní krytiny u novostaveb i opravy a rekonstrukce všech typů střech. Zhotovujeme také ergoly, přístřešky a garážové stání.


Klempířství, pokrývačství, montáže sádrokartonu a veškeré zednické práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávek materiálu, související zednické práce.


Provádění tesařských a pokrývačských prací, rekonstrukcí střech.


Náplň naší práce jsou tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zaměřujeme se na krovy. Zhotovujeme pergoly, přístřešky, zahradní dřevěné domky. Zajišťujeme instalace střešních oken.


Nabízím tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Výroba dřevěných přístřešků a pergol. Rekonstrukce roubených chalup.


Nabízíme tesařské práce. Provádíme stavby krovů, půdní vestavby, oplocení či podhledy. Zajistíme pokrývačské a klempířské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Dále odborná montáž střešních oken a hydroizolační práce.


montujeme veškeré střešní systémy včetně dodávek materiálu


Nabídka pokrývačských a klempířských prací, izolace plochých střech, balkonů a teras.


Poskytuji klempířské a pokrývačské práce. Montuji spodní i vrchní žlaby, falcované krytiny a vyrábím atypické prvky. Opravuji eternity, staré tašky a hřebeny. Pokládám asfaltové i dřevěné šindele. Provádím opravy a nátěry fasád, revize střech, stavební a sádrokartonové práce


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a drobné zednické práce. Realizujeme stavby všech typů střech včetně rekonstrukcí a oprav.


Klempířské, pokrývačské, tesařské a zámečnické práce. Opravy střech, montáž střešních oken


Kompletní dodávky střech, od tesařských prací přes pokládání krytin, až po montáž střešních oken.


Nabídka klempířských prací a pokládky všech druhů krytin. Montáž střešních oken.


Stavební klempířství a pokrývačství.


Nabídka služeb v oblasti výstavby pozemních a inženýrských sítí. Provádění klempířských prací. Prodej stavebního materiálu.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, opravy a rekonstrukce stávajících střech.


Opravy a rekonstrukce střech, kompletní dodávky nových střech vč. krovů


Realizujeme střechy na klíč, pergoly, garážová stání, rekonstrukce starších střech. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a truhlářské práce.


Nabízím klempířské, pokrývačské, tesařské a izolatérské práce včetně oprav. Provádím montáž střešních oken a pokládku všech druhů střešních krytin i nátěry. Rekonstruuji a opravuji komíny. Zajistím drobné zednické a sádrokartonářské práce.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce a montáže a dodávky střešních oken.


Klempířské a pokrývačské práce, zateplení střech, montáž střešních oken, palubek a střešních hydroizolačních folií.Pokrývačské, tesařské, klempířské a drobné stavební práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a výškových prací s použitím lana.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a výškové práce. Prodáváme střešní okna i okapové systémey. Provádíme hydroizolace, zateplování i nátěry střech.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací a stavba střech na klíč.


Nabízíme dodávky střech včetně materiálu. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme rekonstrukce střech na klíč, montáž vazníkových krovů, nabídky po zaslaní nebo zaměřeni zdarma.


Provádím tesařské, klempířské, pokrývačské a truhlářské práce.


Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízím zateplování půd, montáže sádrokartonů i střešních oken, obkladů či bednění. Dále realizuji stavby altánků a jiných dřevostaveb včetně ošetření proti plísním a škůdcům. Zabývám se výrobou příhradových vazníků, střešních trámů a krovů.


Nabídka stavební činnosti, pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Provádím pokrývačské, klempířské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Nabízím střešní okna a stavebně řemeslné práce.


Nabízíme klempířskou výrobu do délky materiálu 3000 mm. Provádíme pokrývačské práce včetně montáže střešních oken.


Provádíme kompletní dodávky materiálu zednické práce tesařské práce klempířské práce púdní vestavby kompletní dodávky staveb včetně omítek a zařizovacívh prací.


logo

Tesařské, pokrývačské, klempířské práce, montáž střešních oken, drobné zednické práce ke střeše.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech, střechy na klíč, klempířské pokrývačské tesařské práce včetně materiálu všech značek.


Dodávka a montáž štípané dřevěné šindele


Nabízíme služby v oboru pokrývačství, tesařství a klempířství. Montujeme střešní okna, světlovody i ventilační turbíny. Nabízíme drobné zednické práce. Provádíme pokládku nových střech a rekonstrukce stávajících. Opravujeme a stavíme krovy.


Rekonstrukce a realizace nových střech všemi dostupnými materiály na trhu, izolace plochých střech z PVC a modifikovaných pásů.


Nabízíme veškeré tesařské práce. Realizujeme střechy, novostavby i rekonstrukce krovů a opravy historických krovů. Dále pokládáme dřevěné podlahy, stavíme přístřešky, pergoly, altány a mostky. Provádíme šalování schodů a montáž i demontáž lešení.


Pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce střech a novostavby.


Rekonstrukce Střech Klempířské a Pokrývačské práce montáž střešních oken


Izolace plochých střech, stavební klempířství, kácení stromů.


Zajišťujeme tesařské, truhlářské, pokrývačské a klempířské práce. Výroba a prodej řeziva na vlastní pile. Výroba - dřevěné lisované vazníky do rozpětí až 30 m.


Nabízíme kompletní služby stavební společnosti. Provádíme stavby domů na klíč, zednické práce, pokrývačské a klempířské práce, tesařské práce, dodávky střech včetně materiálu, zajištění rozvodů IS a hromosvodů, montáž střešních oken, základy bednění a dřevěné fasády.


Nabízíme zednické, klempířské pokrývačské či tesařské práce. Provádíme montáž sádrokartonů, dále hydroizolace střech a balkonů systémem Fatrafol. Realizujeme půdní vestavby. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi bytových i nebytových prostor.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce a práce pomocí horolezecké techniky


Tesařské konstrukce, pokrývačské práce, klempířské práce, půdní vestavby, podlahy, rekonstrukce střechy, dřevostavby, izolace.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme střešní okna. Zhotovíme podhledové krovy, dřevěné konstrukce dle projektu. Možnost ošetření konstrukcí proti dřevokazovým škůdcům a plísním. Zajišťujeme sádrokartonářské práce.


Provádíme střechy na klíč. Nabízíme služby klempířství, tesařství, pokrývačství a výškové práce. Opravujeme poškozené krovy a zabýváme se opravou a revizí střech poškozených zemědělských areálů a usedlostí. Vyrábíme atypické poštovní schránky.


provádíme klempířské,pokrývačské,tesařské práce , včetně dodávky materialů až na místo určení.


Zabýváme se veškerými pokrývačskými, klempířskými a tesařskými pracemi. Nabízíme vytvoření 3D modelu krovů, odborné poradenství v oboru a montáže solárních kolektorů. Poskytujeme také zateplování střech včetně systémů nadkrokevních izolací a jiné.


Provádíme rekonstrukce i realizace nových střech. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáže střešních oken. Zaměřujeme se také na zateplení střech, montáž plechových krytin a další.


REKONSTRUKCE STŘECH, STŘECHY NA KLÍČ, PŮDNÍ NÁSTAVBY, HRUBÉ STAVBY,VÝŠKOVÉ PRÁCE, FASÁDY A POD. V RÁMCI SMLOUVY POJIŠTĚNÍ PODNIKATELSKÝCH RIZIK.


Provádíme střechy na klíč, opravy a rekonstrukce střech ve vysoké kvalitě. Zateplujeme střechy - program Zená úsporám.Působnost střední Čechy a Praha.


Realizace střech,nové,rekonstrukce,klempířské práce dle požadavku,tesařské práce,stání pro auta,nátěry,čištění okapu a střech,vyhřívání okapu, hromosvody


Poskytujeme kompletní služby v oblasti dodávek veškerých střech na klíč včetně rekonstrukcí starých střech. Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, včetně materiálu. Provádíme omazání starých střech, montujeme střešní okna. Nabízíme zateplování, vložkování, zdění komínů a další.


Provádím rekonstrukce a realizace střech na klíč včetně zateplování a klempířských a tesařských prací. Nabízím vyzdívání komínů, půdní vestavby, altány, pergoly a doporučení vhodných materiálů.


Tesařství, pokrývačství a klempířství


Provádění klempířských a pokrývačských prací, tepelných izolací, montáží střešních oken. Poskytování poradenství v oboru.


Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství, jako pokrývačství, klempířství a tesařství.


Provádíme realizace, rekonstrukce a opravy všech druhů střech. Nabízíme pokládku tašky či šindele. Vyrábím klempířské prvky na zakázku.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Instalujeme hromosvody i solární techniku. Zabýváme se zateplováním střech a montujeme střešní okna.


Pokrývačství, klempířství, tesařství, montáž střešních oken a prodej materiálu pro střechu.


Nabízíme pokrývačské, tesařské, klempířské práce. Realizujeme střechy na klíč, rekonstrukce a hydroizolace střech a pokládku střešní krytiny. Vyrobíme také pergoly, altány a podlážky, montujeme střešní okna, fólie, tepelné izolace a doplňky.


Specializujeme se na veškeré tesařské, pokrývačské, klempířské práce, návrhy, posouzení a sanace dřevěných konstrukcí, hydroizolace plochých střech, balkonů, garáží, teras, zemní izolace, izolace bazénů a jezírek.


Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí střech Dále výroba pergol, zahradních domků a jiných staveb.


Nabízíme zhotovení střešních konstrukcí a montáže oken Velux. Provádíme rekonstrukce chat i zahradních domků, půdních vestaveb a sádrokartonů. Půjčujeme stavební výtahy a nářadí.


Montáže krovů, rekonstrukce střech, pokrývačské a klempířské práce, posouzení konstrukcí krovů, interiérové obklady z palubek.


Střechy na klíč. Provádíme tesařské, truhlářské, klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme instalaci sádrokartonu, dřevěných obkladů, realizaci půdních vestaveb a izolací, montáž střešních oken. Vyrábíme na zakázku dřevěná schodiště, pergoly, terasy, dřevěné ploty.


Provádím výrobu střech, altánů i pergol. Nabízím pokrývačské práce.


Nabízíme rekonstrukce historických objektů a střechy na klíč včetně výměny krytiny, vadných prvků a oplechování střech. Zhotovujeme pergoly, altány a garážová stání. Zabýváme se stavbou dřevostaveb


Zaměřuji se na tesařské a pokrývačské práce. Provádím kompletní dodávky střech a ostatních dřevěných staveb, výškové práce, těžbu dřeva a zakázkovou výrobu. Zajišťuji pokládku betonových a pálených střešních tašek či asfaltových šindelí. Nabízím montáž střešních oken a zateplování izolací Lupotherm.


Kompletní střechy - tesařské, pokrývačské, klempířské práce,montáže střešních oken, montáže hromosvodů, sádrokartony, dřevěné konstrukce, pergoly, zahradní domky


Provádíme kompletní dodávky střech a instalace hromosvodů i revize. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské prác. Montujeme okna.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Dále zajišťujeme tesařské práce a sádrokartony.


Nabízím tesařské i pokrývačské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, záruční a pozáruční servis. Provozujeme klempířskou dílnu. Poskytujeme poradenství a dopravu. Montujeme střešní okna a výlezy.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Komplet střechy na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce. Izolace a zateplení plochých střech. Prodáváme klempířské prvky, střešní krytiny, střešní okna Velux. Dodáváme a montujeme nadkrokevní izolace Bachl.


Provádíme veškeré klempířské a tesařské a pokrývačské práce


Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce střech, opravy střech, dále rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup a realizaci hrubých staveb. Zdarma vám vyhotovíme zaměření vaší střechy či stavby, cenovou nabídku a kompletní poradenskou činnost.


Klempířské a pokrývačské práce.


Pokrývačské, klempířské, tesařské a hromosvodářské práce.


Naší náplní práce jsou střechy na klíč - což znamená tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce. Montáž oken, výstavba komínů a montáž hromosvodů. Kompletní rekonstrukce podkroví.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Zajišťujeme kompletní dodávky všech druhů střech, rekonstrukce. Provádíme opravy eternitových šindelových a plechových střech, izolace plochých střech. Zajišťujeme tesařské práce. Dále nabízíme montáž střešních oken.


Rubriky článků