Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Praha

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!


střechy na klíč,opravy střech,montáž střešních oken a veškeré tesařské práce/bednění schodů,pasů apod.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavby a opravy všech druhů střech. Dále nabízíme pokládku střešních krytin, hydroizolace střech. Specializujeme se na rodinné domky.


Pokrývačské, tesařské, klempířské, izolaterské a drobné stavební práce včetně zateplování oběktů.


nátěry klempířských konstrukcí,opravy malého rozsahu,rekonstrukce střech,klempířské,pokrývačské,izolatérské práce.,zateplování střech.


Firma provádí veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádí montáže střech malých i velkých rozměrů všech tvarů a krytin včetně klempířských prací. Výroba a montáže krovů.


Kompletní klempířské a pokrývačské práce, výroba z plechu na zakázku. Stavební klempířství - venkovní parapety, falcované krytiny, oplechování atiky, lišty, žlaby, svody, okapy i hranaté. Zpracování plechu dle zadání - nerez komínové stříšky, stříhání a ohýbání, skleníky.


Provádíme klempířské, tesařské, pokrývačské a zednícké práce pro rodiné a panelové domy. Realizujeme opravy, rekonstrukce, hydroizolace a zateplení střech.


Nabídka kompletních služeb pro střechy a fasády. Mimo výroby klempířských prvků také provádíme pokládku střešních krytin, zateplení budov, opláštění hal, provětrávané fasády, rekonstrukce. Poskytujeme pokrývačské, tesařské, klempířské, obkladačské, izolatérské a zednické práce.


Kompletní výstavba na klíč. Rekonstrukce RD včetně střech. Klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce. Rekonstrukce bytů, koupelen a půdních prostorů. Zateplení objektů střech a fasád. Zámkové dlažby atd. Přehledné rozpočty zpracujeme v programu Verlag Dashofer, vizualizace v programu ArConu.


Zajištění prací tesařských, pokrývačských, klempířských i slohově náročných, rekonstrukce historických objektů.


Provádíme klempířské a drobné pokrývačské práce.


Nabídka stavebních tesařských a pokrývačských prací.


Repliky a odborné rekonstrukce - krovy historických objektů a krovy novostaveb. Mykologické průzkumy a kompletní klempířské a pokrývačské konstrukce i hromosvody. Zámečnické a truhlářské práce. Sanace zdiva a staveb.


Nabízím pokrývačské a tesařské práce. Provádím pokládku krytin, výstavbu krovů, opravy a zateplování střech. Realizace dřevostaveb, přístřešků pro auta, pergol. Výškové práce, shazování sněhu ze střech. Praha a střední Čechy.


Rekonstrukce střech, tesařské a pokrývačské práce, zateplování střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabízíme malířské, natěračské, výškové a instalatérské práce, opravy i rekonstrukce plochých i šikmých střech.


Stavební, klempířské, pokrývačské, zahradní, těžební a výškové práce.


Nabízím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zabývám se kompletní stavbou střech, včetně všech druhů tvrdých skládaných krytin, asfaltových šindelů a pásů, plastových krytin, střešních oken či nátěrů.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a zednické práce, střechy na klíč, opravy komínů a preventivní prohlídky pro bytová družstva a organizace.


kompletní realizace střešních plášťů šikmých i plochých střech, včetně tesařskýh i klempířských prací


Střechy od krovu po hromosvod, fasády, izolace. Provádění pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací, montáž hydroizolací a tepelných izolací. Montáž střešních oken, opravy a montáž nových střech na klíč. Registrace v programu Zelená úsporám.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a výškových prací. Pokrýváme střechy tvrdými, plechovými i falcovanými krytinami. Měníme a opravujeme staré krovy a montujeme nové. Rekonstrukci střech provádíme na klíč ze všech běžně dostupných materiálů.Pokládka střešních PVC fólií včetně zateplení


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Rekontrukce a opravy střech, montáže střešních oken a světlovodů. Zateplování půdnich prostor.


Nabídka veškerých klempířských, pokrývačských a tesařských prací s možností dodávky materiálu. K dispozici je také lešení a mobilní ohýbačka plechů.


Provádíme veškeré opravy a rekonstrukce střech včetně pokrývačských prací


Nabízím rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizuji krovy.


Nabízím klempířské práce. Zabývám se výrobou a montáží okapů, svodů, parapetů, lemování a lehkých krytin.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme realizace střech, půdních vestaveb, podlah, pergol a sádrokartonových konstrukcí.


Opravy, rekonstrukce střech, klempířské a pokrývačské práce,hydroizolační práce, střešní sněhové zábrany,havarijní opravy střech, úklid půdních prostor, drobné opravy střech


Provádíme veškeré klempířské práce z Vámi vybraného materiálu (okapní systémy, oplechování komínů, montáž okenních parapetů, atd.). Nabízíme opravy, výškové práce z lana, hydroizolační práce, vložkování komínů k plynospotřebičům a pokrývačské práce.


Provádíme veškeré klempířské práce jako kompletní okapové systémy, lůžkové žlaby, pokládku falcových krytin, celoplošné oplechování komínu, komínové stříšky, výrobu klempířských prvků, montáže sněhových i holubích zábran. Čistíme okapy, Nátěry klempířských prvků a střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské, hromosvodářské práce. Montujeme střešní okna všech druhů. Nabízíme výškové práce - čištění žlabů, natírání žlabů, práce z lana. Půjčujeme stavební výtahy a shozy na suť.


Pokrývačské, klempířské práce, rekonstrukce a opravy střech, montáže střešních oken, světlovodů, vložkování komínů.


Pokrývání střech taškou i plechem,montáž veškerých klempířskych prvku,montáž střešních oken.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech, opravy krytin, pokrývačské i klempířské práce, střechy na klíč a kalkulace zdarma. Dále zajišťujeme revize hromosvodů a komínů, solární panely a kolektory či zastřešení světlíků.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně montáží střešních oken.


Nabídka klempířských a pokrývačských služeb.


Práce klempířské a pokrývačské, kompletní pokládky střešních krytin. Montáže střešních oken Velux, Fenestra a dílenská výroba.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a natěračské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a horolezeckých prací, rekonstrukcí roubených staveb. Havarijní kácení stromů a opravy střech.


Kompletní rekonstrukce střech a drobné zednické práce


Nabízím klempířské, pokrývačské a zednické práce. Provádím opravy, rekonstrukce a hydroizolace všech druhů střech.


Provádíme výrobu i montáže klempířských prvků. Nabízíme tesařské a pokrývačské práce, oplechování komínu, odklízení sněhu ze střech a čištění. Instalujeme vrchní žlaby, svody, okapy a okapnice, sněhové háky a zábrany.


Provádění klempířských, pokrývačských, výškových a tesařských prací.


Výroba a montáž klempířských prvků na střechách. Pokrývačské práce, izolační práce, odkouření, montáž šindele, střešních oken, rekonstrukce střech a fasád.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce.Nabídka zednických, pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Montáž vazníkových konstrukcí.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme pokrývačské práce.


Provádíme opravy, rekonstrukce a montáž nových střech. Montáž střešních oken. Klempířské a tesařské práce.Jsme společnost se sídlem v Praze a Litoměřicích. Nabízíme klientům jak kompletní projekty domů na klíč , přes rekonstrukce objektů až po různé stavební, instalatérské, elektrikářské a poradenské služby.


Provádění klempířských, pokrývačských a drobných stavebních prací.


Opravy a rekonstrukce střech na klíč. Poskytování klempířských, pokrývačských, výškových a zedníckých prací.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech, montáž, opravy a revize hromosvodů, hromosvodových soustav, čištění žlabů. Opravujeme komíny a fasády.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce a opravy střešních konstrukcí, stavební izolace.


Provádíme opravy, rekonstrukce a novostavby plochých i šikmých střech, pokrývačské, klempířské a hydroizolatérské práce.


Naše společnost provádí kvalifikovaně a profesionálně provede montáž nebo opravu jakékoliv střechy. Naši specialisté mají vysokou úroveň kvalifikace a rozsáhlé zkušenosti s montáží a opravou všech druhů střech. Proto můžeme provést jakékoli střešní práce jak v Praze, tak po celé České republice.


Tesařské a pokrývačské práce.


Komplexní mechanická a chemická sanace dřevěných konstrukcí, protipožární ochrana dřevěných a ocelových konstrukcí, mykologické průzkumy a odstranění graffiti. Dále provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské práce, nátěry a zateplení fasád.


Výroba střešní krytiny, obkladů a dlažeb z přírodní břidlice. Montáž břidlicové krytiny. Nabídka pokrývačských prací.


Půjčovna, pronájem a prodej: stavební výtahy (osobní, nákladní, šikmé, svislé) GEDA 200 - 500, ALULIFT 200, MULTILIFT 500, NOV, shozy na stavební suť. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Dodáváme střechy na klíč, poradenství.


Provádíme veškeré tepelné a vodotěsné izolace střech, hlavně plochých. Rekonstrukce všech typů střech s přiteplením. Klempířské, zednické, pokrývačské a související práce doplňujeme kompletně. Děláme montáž odvětrání Lomanco, rekonstrukce hromosvodů.


Pokud vám zatéká do střechy, nebo potřebujete odklidit sníh ze střechy, přijedeme kdykoliv. Provádíme drobné i větší opravy střech, klempířské a výškové práce, kompletní rekonstrukce střech i novostavby.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce, montáže střešních oken. Dále nabízíme zateplení střech a opravy komínů. Realizujeme generální opravy střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce, montáže střešních oken.


Provádíme realizace všech typů střech, izolace a zateplení střech, obvodových plášťů. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme kompletní rekonstrukce, opravy a překládky střech. Malé i velké rekonstrukce. Pokládka veškeré betonové a pálené krytiny, eternitových šablon, břidlice a kanadského šindele. Klempířské práce. Tesařské práce. Práce provádíme v Praze a okolí do 100 Km.


Provádíme klempířské, pokrývačské, zednické a tesařské práce i rekonstrukce střech. Poskytujeme montáže střešních oken či tepelné izolace.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme realizace střech na klíč.


Provádíme opravy a rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské i tesařské práce. Realizujeme ploché střechy a izolace.


Rekonstrukce střech a střešních systémů, zateplení střech Thermodach, výškové, klempířské a pokrývačské práce a stavební práce v interiérech.


Naším hlavním zaměřením jsou Tesařské práce - suché stavby - roubené, hrázděné - stropní nástavby - krovy - pergoly - dřevěné podlahy - opláštění fasád a podhledů Pokrývačské práce - betonové a pálené střešní krytiny - kontaktní difusní folie - střešní okna


Provádíme tesařské a pokrývačské práce. Opravy střech a krovů. Úpravy krovu pro půdní vestavby. Specializujeme se na výrobu a montáž dřevěných krovů všech typů a tvarů.


Klempíři, pokrývači, střechy, střešní krytiny, okapy, klempířství, pokrývačství. Provádíme montáž plechových, pálených, betonových a modifikovaných krytin včetně izolací. Klempířské a pokrývačské práce. Jsme plátci DPH.


Zajištění klempířských a pokrývačských prací.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Nabízím rekonstrukce starších a nových střešních plášťů.


Rekonstrukce objektů, pokrývačské, klempířské, natěračské a zednické práce.


Provádíme především klempířské, ale i pokrývačské, tesařské a izolatérské práce. Zaměřujeme se na stavbu, rekonstrukce i opravy plechových střech a prvků. Poskytujeme možnost poradenství.


Provádění klempířských, pokrývačských, tesařských a výškových prací. Zajišťování kompletních střech na klíč.


Kompletní realizace střech. Tesařské a pokrývačské práce.


Rubriky článků