Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Plzeňský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme služby pokrývačství, klempířství a tesařství. Prodáváme krytiny, střešní okna a dveře TWW. Provádíme montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech, stavební práce, rodinné domy na klíč, novostavby, zateplení. Vyrábíme nábytek z masivu.


Nabízíme kompletní provedení střech. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech.


Provádíme zateplování fasád panelových domů, výstavbu a rekonstrukce budov, klempířské, pokrývačské, tesařské práce a izolace plochých střech. Zaměřujeme se na program Zelená úsporám.


Střechy Plzeň-Aleš Herian Provádíme kompletní realizace střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Práce provádíme v Plzeňském kraji a okolí. Montujeme veškeré dostupné střešní krytiny jako jsou pálené tašky, betonové tašky, plechové krytiny, lepenkové krytiny a různé druhy šindele.


Specializujeme se na kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce, izolace, montáž dřevěných příhradových vazníků a montáž střešních oken. Provádíme opravy a rekonstrukce všech typů střech. Zhotovíme zahradní pergoly, přístřešky a garáže.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a zámečnické práce. Autodoprava do 8,5 tun s hydraulickou rukou. Prodej hutního materiálu.


Pokrývačství a tesařství.


Realizujeme dřevostavby, nízkoenergetické a montované domy sendvičového typu na klíč. Provádíme střechy na klíč. Krovy, zahradní domy, altány, fasády, dřevěné fasády, SDK práce, klempířské práce.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádění pokrývačských a klempířských prací. Dodávka a montáž krovů, dřevěných podlah, sádrokartonů či střešních oken.


Poskytování služeb v oblasti tepelné izolace, klempířských, pokrývačských a natěračských prací.


Pokrývačské, Tesařské, zednické, klempířské práce. Vložkování komínů. Půdní vestavby. Zelená úsporám. Zaměření a jednotkový rozpočet zdarma.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce, montáž a opravy všech druhů střešních krytin, izolace nad krokvemi systém TOPROCK, montáž střešních oken ROTO, VELUX, cenové kalkulace, střechy na klíč.


Tesařské a pokrývačské práce.


Provozujeme tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajišťujeme montáž krovu, pergol, sádrokartonů a půdní vestavby. Provádíme zateplení a zateplování střech a drobné zednické práce.


Nabídka klempířských, pokrývačských a výškových prací.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce a opravy střech i krovů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka pokrývačských, tesařských, klempířských, zednických, výškových, vyklízecích a úklidových prací.


Zabýváme se tesařskými a pokrývačskými pracemi. Provádíme rekonstrukce krovů, půdní vestavby, monolitické konstrukce, betonová schodiště a další. Nabízíme také stavby na klíč z betonu, podlahářské práce, výrobu altánů a pergol. Montujeme okna, dveře či lešení a reklamy.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provozujeme stavební firmu. Provádíme zemní, stavební, tesařské, pokrývačské, bourací, kamenické, lakýrnické i malířské práce a rekonstrukce. Stavíme dřevěné, betonové, kamenné či pletivové ploty. Nabízíme tepelné izolace, zámkové dlažby, fasády, krovy, podlahy, návrhy zahrad či výsadby a trávníky.


Provádění pokrývačských a tesařských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce či kompletní rekonstrukce střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Pokrývačské práce, klempířské práce, hydroizolace střech,obklady provětrávaných fasád, montáž střešních oken,vzduchotechnika.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, stavby, sádrokartony, provětrávané fasády, výstavbu krovů, pergol i altánů.Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských, zednických prací, montáž a revize hromosvodů.


Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Nabízím truhlářské, tesařské a pokrývačské práce. Výroba pergol, altánů, přístřešků pro automobily, bytového vybavení a chovatelských potřeb. Provádím montáž a výměnu střešních oken či realizaci dřevěných a plovoucích podlah. Dále se zabývám výrobou zahradního nábytku, posedů, kazatelen a balkónů.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Montáž střešních oken, zajištění odvozu suti.


Klempířské a pokrývačské práce. Montáž střešních oken.


Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb. Dodáváme kompletní střechy a dřevěné konstrukce. Zajistíme krovy, klempířské prvky, bednění, betonáž, opěrné zdi, stěny a stropní desky. Montujeme hromosvody. Realizujeme elektrické rozvody.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, realizací střech, opláštění a světlíků, jímek a nádrží. Provádění izolací plochých střech, opláštění fasád průmyslových budov.


opravy střech lepenkových, plechových, eternitových, nátěry střech a montáž žaluzií.


Nabízíme pokrývačské, klempířské, tesařské a truhlářské práce.


Nabídka tesařských prací, pokrývačských a klempířských prací.


Veškeré klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken i opravy střech, demontáž starých a montáž nových žlabů či svodů, oplechování balkónů, parapetů a plochých střech.


Provádíme střechy na klíč, renovace a rekonstrukce, opravy a údržbu střech, dále hromosvody, izolace a hydroizolace. Nabízíme obchodní činnost.


Provádíme střechy na klíč, půdní vestavby, montáže sádrokartonů, pokrývačské práce, opravy střech a montáže střešních oken Velux.


Klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme kompletní realizace krovů a střech všech tvarů i typů včetně montáží střešních oken. Možnost výroby altánů, pergol a krovů. Spolupracujeme s programem Zelená úsporám.


Dodávky a montáže střech. Dodávky a montáže dřevostaveb.
Provádíme tesařské, klempířské, sádrokartonářské a pokrývačské práce. Nabízíme pokládku střešních krytin, rekonstrukce střech na klíč a montáž střešních oken. Poskytujeme poradenství a vyhotovení cenové nabídky. Zajišťujeme zateplení půdních výstaveb a rekonstrukcí novostaveb. Pronajímáme lešení.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce na novostavbách. Zajišťujeme rekonstrukce střech včetně krovů.


Výroba krovů, pergol a zahradnich altánků. Provádění veškerých pokrývačských prací a střech na klíč.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací, montáží všech druhů krytin a střešních oken. Kompletní dodávky materiálu. Provádění rozpočtů zakázek.


Realizace komplexních dodávek střešních plášťů, řemeslné práce v oboru klempíř, pokrývač, tesař, izolace povlakové i tepelné, hromosvody - provádění oprav, údržby a rekonstrukce


Dodáváme střechy, krovy, střešní krytiny - tvrdé, lehké, plechové, střešní folie, asfaltové pásy, hydroizolační a zateplovací systémy. Zajistíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Provádíme tepelné izolace, elektroinstalace, montáž obkladů a dlažby.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce. Nátěry klempířských prvků a střech, montáž střešních oken, zateplování střech, obkládání fasád Siding.


Montáže střech a střešních konstrukcí. Montáže dřevěných fasád. Stavby dřevěných pergol a altánů.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Montujeme veškeré klempířské prvky, okapy, svody, parapety.


Nabízíme tesařství, klempířství, pokrývačství. Zhotovíme střechy na klíč, provedeme výměnu střešní krytiny, renovace a opravy střech.


Provádíme střechy, novostavby, rekonstrukce. Jsme členem cechu pokrývačů, klempířů a tesařů. Dodáváme veškerý materiál pro šikmé i ploché střechy. Montáž střešních oken. Jsme certifikovaná montážní firma firmy Velux.


Střechy na klíč. Veškeré Pokrývačské, klempířské a zednické práce. Nátěry střech.... Fasády...


Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Provádíme kompletní rekonstrukce střech, střechy na novostavbách a opravy včetně zednických prací.


Komletni realizace střech.


Nabízíme dodávky, montáže a opravy střech, konstrukcí krovů rodinných i bytových domů, kostelů a památkově chráněných objektů.


Zabýváme se kompletní dodávkou střech "na klíč", rekonstrukcemi obytných prostorů s použitím dřevěného materiálu a dalšími tesařskými prácemi. Jsme schopni postavit téměř cokoliv, vždy záleží na přání zákazníka.Kompletní realizace střech. Dřevostavby


CNC technologií Hundegger K2 kvalitně zpracujeme krovy, pergoly, altány, dřevostavby, sruby a další tesařské vázané konstrukce. Vytvoříme 3D vizualizaci zpracovávaného projektu. Své služby v podobě CNC výroby dřevěných konstrukcí nabízíme také jiným firmám.


Střechy na klíč, pergoly, zahradní domky, dřevostavby, podlahy, Cetris a OSB desky, montáž střešních oken, pokrývačství, sádrokartony, opravy krovů a střešních krytin, ošetření krovu proti škůdcům aj.


Pokrývačské a klempířské práce. Zhotovování hromosvodů s revizí. Montáž dřevěných staveb, zahradních domků, altánů a přístřešků.


Nabídka kompletních služeb v oblasti pokrývačských, klempířských a tesařských prací včetně vypracování cenových nabídek, montáží a dopravy materiálu.


Klempířské, tesařské a pokrývačské práce, půjčování trubkového lešení, práce se střešním výtahem.


Nabídka tesařských, pokrývačských a zednických prací, realizace sádrokartonů a izolací, montáže střešních oken.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáže sádrokartonu.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské prace. Montáž střešních oken, zajistíme odvoz suti.


Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské, úklidové a výškové práce. Zajišťuji údržba a rekonstrukce střech. Nabízím montáže oken.


Nabízíme pokrývačské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací. Prodej klempířských prvků. Poskytování poradenství.


Střechy Brand je Váš partner při stavbě nových a rekonstrukci původních střešních plášťů pro Plzeň a okolí. Ploché a šikmé střechy na klíč.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Kompletní servis od rozpočtu po realizaci. Záruční a pozáruční servis.


Firma nabízí tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Provádí kompletní rekonstrukce střech a krovů, stavební i zednické práce. Výroba a montáž krovů, zahradní altány, tatranské studny, pergoly, dřevěné chaty. Montáže střešních oken, žaluzií, rolet.


Rubriky článků