Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Pardubický kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


PROVÁDÍME TESAŘSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ, POKRÝVAČSKÉ PRÁCE A MONTÁŽ STŘEŠNÍCH OKEN, DÁLE IZOLACE PLOCHÝCH STŘECH A TEPELNÉ IZOLACE


Nabízím kompletní dodávky a rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské či klempířské práce. Realizuji montáž střešních oken a výstavbu nadstřešních částí komínů. Dále zajišťuji odklízení sněhu ze střech a výrobu klempířských prvků.


Nabízím kompletní dodávky a rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské či klempířské práce. Realizuji montáž střešních oken a výstavbu nadstřešních částí komínů. Dále zajišťuji odklízení sněhu ze střech a výrobu klempířských prvků.


Pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Zdarma zpracování rozpočtu, cenové nabídky a odborné poradenství pro Vaši střechu. Pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce. Rekonstrukce střech. Zašlete nám Vaši poptávku a zdarma Vám připravíme rozpočet, zaměření, cenovou nabídku.


Klempířské, pokrývačské práce.


TESAŘSKÉ A SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE STŘECHY, PŮDNÍ VESTAVBY: STŘEŠNÍ OKNA STROPY, PODLAHY: DŘEVOSTAVBY ZASTŘEŠENÍ KRYTINOU:KM BETA, BRAMAC, TONDACH


Provádíme veškeré pokrývačské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Výroba a prodej stavebního řeziva.


Provádíme klempířské, tesařské, pokrývačské, kamenické a menší zednické práce. Nabízíme úklid sněhu ze střech.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, hydroizolací střech a montáží střešních oken.


Dodávky a rekonstrukce střech včetně materiálu. Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a natěračských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Realizace střechy na klíč a dodávání střešních krytin.


Šikmé střechy (všechny druhy krytin), ploché střechy (modifik.pásy i foliové systémy), klempířské kce, pokrývačské práce, tesařské práce, vazníky, izolace střech, hromosvody, hrotové systémy, střešní okna, Tondach, Bramac, Cembrit, Eternit, KM-Beta, Dekplan, Fatrafol, Lindab, Satjam, Lindab, Velux


Provádění pokrývačských, klempířských, zednických a výškových prací


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Nabízím zednické, pokrývačské, malířské, natěračské, zámečnické či klempířské práce. Dále provádím kácení nepřístupných dřevin pomocí horolezecké techniky.


Zajištění stavebních, klempířských, tesařských a pokrývačských prací, montáží střešních oken a zateplování objektů.


Realizace střech na klíč a střešních konstrukcí včetně zateplení. Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Naše obory jsou kompletní dodávka střech (tesaři, klempíři, pokrývači) a půjčovna lešení. Prodej a montáž střešních krytin, střešní okna, šindele, tašky, lepenky, folie, klempířské výrobky. Odborné pokrývačské, klempířské, izolační a tesařské práce. Stavby altánů, pergol, kompletních dřevostaveb.


Provádím tesařské a pokrývačské práce, odvětrané fasády, montáže pergol, přístřešků, plotů, palubek, podbitých říms, pokládku podlah. Nabízíme sádrokartonářské práce. Jsme schopni zajistit podkrovní vestavby na klíč. Montáže střešních oken.


Dodáváme střechu na klíč nebo zajišťujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže hromosvodů včetně revizí. Součástí naší práce je i bezplatná poradenská činnost k řešení střechy a bezplatné vyhotovení cenových nabídek.


Klempířské, pokrývačské, hromosvodářské, zámečnické, tesařské, lešenářské a natěračské práce, výroba a montáž vzduchotechniky.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce. Sádrokartonové systémy, půdní nástavby a vestavby.


Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme rekonstrukce i stavbu nových střech na klíč a montáže střešních oken. Zajišťujeme impregnace proti dřevokazným škůdcům či odvoz a likvidaci staré krytiny. Prodáváme štípané měkké, tvrdé a polotvrdé palivové dřevo.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, odtahy plynových spotřebičů a dílenské práce.


Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a izolatérských prací. Provádím demontáže všech střešních krytin a zhotovení střešních vazeb. Zajišťuji také zhotovení kompletní klempířské práce včetně detailů.


Provádění tesařských, pokrývačských a lešenářských prací. Montáže střešních oken a drobné zahradní stavby.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Naše firma se zabývá kompletní i částečnou realizací šikmých a rovných střech.


Dále provádíme: - pergoly - obklady říms - montáž střešních oken - příprava půdních vestaveb - opravy stávající krytiny - tepelná izolace střech


Nabízíme střechy, rekonstrukce střech, krovy, vazby, okapy, klempířské a pokrývačské práce, tepelné izolace, montáže střešních oken a drobné práce zednické. Zhotovíme zahradní domy, altány. Připravujeme půdní prostory pro vestaby.


Dodávky střech včetně materiálů.Provádíme lešenářské, pokrývačské, klempířské, natěračské, zámečnické a drobné zednické práce.


Provádíme kompletní pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme šikmé i rovné střechy, pracujeme s mnoha druhy krytin a různými druhy klempířského materiálu. Zajistíme i úklid.


- šikmé střechy - ploché střechy - dřevostavby a dřevěné krovové konstrukce, altány, pergoly - dodávka a montáž příhradových konstrukcí - klempířské práce - půdní vestavby, sádrokartony, střešní okna, OSB podlahy - izolace tepelné, hlukové


Provádíme stavební práce. Nabízíme projektování staveb, jejich rekonstrukce a demolice. Poskytujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme renovaci bytů, topení, vody a odpadů. Poskytujeme pozáruční servis. Mezi naše služby také patří elektrikářské a zednické práce.


Provádíme renovace eternitových, plechových a taškových střech. Nabízíme výškové práce pomocí horolezecké techniky a nátěry fasád. Zajišťujeme mytí oken, zábrany proti holubům, kácení stromů, opravy panelových domů, sanace dřevěných půdních konstrukcí, rigging, čištění studní či demolice komínů.


Provádíme stavební, tesařské, zámečnické, pokrývačské práce. Prodej dřeva, doprava do 3,5 t.


Rekonstrukce a opravy střech,ošetření dřevěných konstrukcí střech. Výstavby pergol,altánů,zahradních domků a různé tesařské a pokrývačské práce.


Kompletní dodávka střech, práce klempířské,pokrývačské


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Provádění hydroizolací spodních staveb, balkónů a teras. Montujeme světlovody, odvětrávací turbíny, sedlové, bodové, kopulové a obloukové světlíky, tepelné izolace potrubí a nádrží. Instalujeme hromosvody včetně jejich revize.


Nabízím stavební, zednické, pokrývačské a klempířské práce. Provádím rekonstrukce a půdní vestavby, zateplení i snížení stropu. Realizuji akustické a sádrokartonové podhledy, protipožární konstrukce a příčky. Lepím polystyrenové kazety, lišty i rozety.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Montáž solárních panelů. Prodej materiálu. Provádění nátěrů střech.


Nabízíme kompletní dodávky střech, klempířských prvků, tepelných izolací a střešních oken. Vyrábíme psí boudy, kotce, králíkárny a kurníky. Nabízíme také dřevěný program pro zahrady (altány, pergoly, zahradní chatky a dřevěné domy), kadibudky. Zajistíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Nabízíme tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce s dlouholetou zkušeností nejen u Nás,ale i v zahraničí. Zaměřujeme se na novostavby i rekonstrukce, především střech, na něž jsme specializováni. Rovněž nabízíme dřevostavby, naší specialitou je podkrovní dům.


Provádíme výstavby nových i rekostrukce starých střech, pergol a jiných dřevěných konstrukcí. Pokrývame včetně dodávky plechování, půdních vestaveb včetně střesních oken a dalši... Kvalita odvedené práce je zaručena.


Provádíme montáže všech typů střešních konstrukcí. Specializujeme se na stavbu střech na klíč. Zaměřujeme se na tesařství, pokrývačství, klempířství, půdní vestavby, zateplování podkroví a hromosvody.


Poskytujeme kompletní dodávky střešních systémů včetně provádění pokrývačských, tesařských a klempířských prací či montáží střešních oken.


Roubené stavby, tesání a kartáčování dřevěných prvků Dřevostavby difůzně otevřené systémem "diffuwall" Tesařské, klempířské a pokrývačské práce, opravy střech Prodej přírodních a ekologických materiálů pro dřevostavby Práce čelním manipulátorem s dosahem výšky 5m


Nabízím kompletní rekonstrukce i novostavby s oblasti střech. Pokrývačství, tesařství, klempířství. montáž střešních oken. Sádrokartonové konstrukce, obklady, dlažby, zednictví. Nabízím férové jednání a rozumné cenyProvádíme výrobu a montáže všech typů dřevěných konstrukcí, střech, dřevostaveb či staveb. Nabízíme rekonstrukce půdních vestaveb. Zhotovujeme přístřešky, pergoly, altány a vazníky. Zajišťujeme kompletní dodávku střešní krytiny i s klempířskými prvky.


Klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Nabídka klempířských, tesařských a pokrývačských prací, provádíme rekonstrukce střech. Montujeme střešní okna. Možnost zapůjčení lešení včetně montáže. Vyrábíme pergoly.


Provádíme montované dřevostavby a roubenky, kompletní dodávky střech, pergoly a zahradní domky, rekonstrukce, opravy poškozených střech. Pořez kulatiny na vlastním katru. Prodej palubek, prken, latí a hranolů.Nabízíme Vám kvalitně odvedené tesařské práce a pokrývačské práce. Doménou našich služeb jsou krovy, dřevěné konstrukce, půdní vestavby, pergoly, dřevěné zastřešení teras a balkónů a rekonstrukce střech i realizace nových střech včetně střešní krytiny.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Zaměřujeme se na montované dřevostavby, roubené stavby, pergoly a zahradní domky. Zabýváme se rekonstrukcí historických staveb a opravou stávajících krovů. Montujeme lešení a sádrokarton.


Nabízím tesařské, pokrývačské, klempířské práce - střešní okna, krytá stání, zahradní domky, pergoly a jiné. Pokryji Vaši střechu střešními systémy od betonových tašek, až po plastové prosvětlovací desky. Provádím také rekonstrukce střech. Cenové nabídky vypracuji zdarma.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zajišťujeme opravy střech.


Výroba, montáž a rekonstrukce zahradních staveb, prvků, pergol i altánů. Nabídka montáží střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin.


Provádíme veškeré stavební práce: - zednické, - klempířské, - pokrývačské, - tesařské a lešenářské, - doprava materiálu, likvidace odpadu ze staveb. více na www.strechykresl.cz


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Naše stavební firma se zabývá stavbou rodinných domů, realizace a opravy střech. Veškeré tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací, montáže hromosvodů. Provádění střešních a zemních izolací, drobných stavebních prací.


Zabýváme se klempířskými, pokrývačskými a tesařskými pracemi. Specializujeme se na pokládku břidlicových střech a vykrývání oblých tvarů, montáž hromosvodových podpěr, protisněhových zábran, střešních oken. Opravujeme všechny střechy. Nabízíme individuální poradenství a cenovou kalkulaci.


Rubriky článků