Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Olomoucký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabídka klempířských a pokrývačských prací s dodávkou materiálu, montáž střešních oken.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, montáž krovů, bednění schodů a stropů. Výroba pergol, roubenek, dřevěných staveb a rodinných domů.


Tesařské a Pokrývačské práce


Nabízíme různé pokrývačské práce. Dále tesařské a klempířské práce včetně demontáží celých střech.


Zabývám se výstavbou a rekonstrukcemi střech. Provádím nátěry, impregnace a položení střešní krytiny. Nabízím výrobu zahradních domků, pergol a altánů. Realizuji dřevěné podbití včetně impregnace proti dřevokazným škůdcům. Montuji střešní okna.


Kompletní realizace střech, opravy a rekonstrukce střech. Pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Dodávka a montáže střešních systémů. Kompletní střechy na klíč. Rekonstrukce a zateplování střešních plášťů. Montáže střešních oken a doplňků. Hydroizolace plochých střech. Dodávka a montáž dřevoplastových teras a plotů.


Provádím tesařské, pokrývačské, natěračské, izolatérské, zednické a jiné práce při tvorbě střech. Zaměřujeme se na realizaci plochých i šikmých střech.


Zabýváme se komplexní realizací nových střech včetně rekonstrukcí původních. Nabízíme služby v oboru pokrývačství, klempířství a tesařství. Poskytujeme poradenské služby. Likvidujeme staré střechy a odvážíme suť na skládku.


Nabídka stavebních, tesařských a pokrývačských prací.


Provádíme pokrývačské práce - novostavby, rekonstrukce včetně klempířských a tesařských prací. Zateplování střech nad krokví. Prodáváme střešní okna VELUX a podstřešní folie. Půjčovna lešení.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce včetně montáží střešních konstrukcí.


Nabízím klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Provádím montáže střešních fólií.


Tesařské a pokrývačské práce.


klempířské práce, pokryvačské práce, tesařské práce, izolace střech, lepené střechy


Provádíme: hydroizolace plochých střech asfaltovými pásy a PVC foliemi, pokrývačské práce se všemi druhy krytin, střešní pláště na klíč, montáž střešních konstrukcí, zateplování, sanace, práce klempířské, tesařské a hromosvody na průmyslových i veřejných objektech, bytových i rodinných domech.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a sádrokartonářské práce včetně montáží střešních oken.


Provádím pokrývačské a klempířské práce.


Nabídka služeb v oblasti tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Výroba a montáž dřevěných střešních vazníků.


Provádění pokrývačských prací. Zajištění klempířských a tesařských prací. Opravy atik a komínových těles.


Klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka kompletní demontáže a montáže střech, klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


Pokrývačské a klempířské práce, montáž a oprava hromosvodů a suchých staveb


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme střechy na klíč - veškeré klempířské, pokrývačské, tesařské práce, dodávka montáž vazníků, krovů, roubenky, hromosvody.


klempířské práce a opravy klempířských prvků - žlaby svody, parapety, oplechování a montáže střešních krytin.


klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Kompletní demontáže a montáže střech. Výroba altánů a pergol.Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace a zateplení plochých střech.


-Provádíme kompletní realizace střech a stavebních prací po cele česke republice a zahraniči. -Prodej střešní krytin všech druhu -prodej stavebního materialu


STŘECHY & IZOLACE Novostavby, rekonstrukce a opravy střech z veškerých dostupných střešních krytin na trhu. Specializace na zateplování plochých střech. Specializace na střešní krytinu, prejzy, přírodní a umělou břidlici, Eternit -vykrývaná úžlabí, volská oka, věže, atd.


Komletní realizace střech.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací


Provádíme veškeré pokrývačské, klempířské, tesařské a izolační práce.


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken a hromosvodů.


Provádím klempířské i pokrývačské práce a realizaci všech typů střech. Nabízíme dodání a montáž střešních oken.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně střech na klíč. Montujeme sádrokartony a střešní okna. Stavíme pergoly. Nabízíme drobné zednické práce i opravy na střeše. Poskytujeme poradenství v oboru.


Provádění veškerých klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací


Provádíme veškeré tesařské,klempířské a pokrývačské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střechy na klíč, nadkrokevní izolace, zateplení střech, střešní okna, půdní vestavby, stavbu komínů.


Nabídka kompletních klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střechy, rekonstrukce střech. Součástí dodávek mohou být také požadavky zákazníka na celkovou rekonstrukci střešního pláště, včetně střešní konstrukce.


pokrývačské práce


Provádím tesařské, pokrývačské, klempířské, malířské a natěračské práce a stavby pergol.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Pronájem a montáže rámového lešení. Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádím veškeré stavební práce v oblasti střech včetně pokrývačských.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, sanace dřevěných konstrukcí a rekonstrukce památek. Dodáváme střechy na klíč, střešní konstrukce a vazníky příhradové, sbíjené, Gang-Nail, stavební řezivo, trámy, latě, prkna, desky, krovy a vazby.


Provádění pokrývačských prací a zajišťování klempířských a tesařských prací.


Realizujeme střechy na rodinných domech, hotelích, penzionech i firemních budovách a dále také na památkových a církevních objektech. Naší specializací jsou břidlicové střechy. Doplňkově provádíme i pokládku jiných střešních krytin a další klempířské práce.


Specializujeme se na montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizací dřevostaveb. Provádíme pokládku veškerých druhů střešních krytin. Provádíme rekonstrukce střech v Přerově, Přerovském okrese, Olomouckém kraji.


Provádíme rekonstrukce střech, veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme dodávky a montáže střech a střešních konstrukcí na klíč.


Pokrývačské, izolatérské a klempířské práce. Nabídka střech na klíč včetně izolace plochých se zateplením a rekonstrukce.


Provádím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zajišťuji kompletní dodávky materiálů či montáže střešních oken. Realizuji altány, pergoly i různé oplechování.


Provádíme veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Provádíme střechy na klíč, novostavby, rekonstrukce a opravy střech i tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme montáž oken, slunečních kolektorů. Izolujeme fasády, základy proti vodě. Vyrábíme altány, zahradní doby a pergoly.


Nabízíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně oprav. Dodáváme střešní materiály. Provádíme montáž střešních oken VELUX.


Klempířství, pokrývačství, tesařství, nadkrokevní a mezikrokevní izolace


Provádíme komplexní dodávky a montáže střešních konstrukcí včetně klempířkých prací a montáží střešních oken.Také se zabíváme rekonstrukcemi střech a výstavbou altánu a pergol- zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce ( rodinné domy, pergoly, zahradní domky atd. ) - zpracování cenové nabídky - dokážeme Vám poradit s nejvhodnějším řešením Vaší nové střechy - možnost realizace včetně dodání materiálů


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, natěračské, drobné zednické práce, rekonstrukce střech, střechy nové. Zvládneme jak střechy šikné, tak i ploché.


Kompletní realizace střech šikmých i plochých ze všech materiálů co najdete na trhu. Specialista na přírodní břidlici (vykrývaná úžlabí-volská oka,atd.) Zateplování plochých střech, montáže střešních oken. Provádím veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Střechy na klíč. Opravy malé i ty velké. Rekonstrukce, novostavby, plechování.


Klempířské a pokrývačské práce.


Střechy Olomouc. Pokrývačské, klempířské, tesařské a izolatérské práce. Montáž šikmých a plochých střech, krovů vázaných a příhradových vazníků, OSB desky, prkna, montáž tepelných izolací a střešních oken. Návrhy střešních skladeb a odborné poradenství. Prodej střešní krytiny BRATEX, SSAB Švédsko.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, opravy a rekonstrukce střech; nabízíme vše, co souvisí se střechou - střešní krytiny, střešní okna a další


Montáž a rekonstrukce střech a izolací ze všech materiálů dostupných na našem trhu. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Jsme držiteli certifikátů výrobců střešních krytin a členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů


Nabízíme výrobu a montáž nových střech a opravy stávajících. Montujeme střešní okna a dřevěné obložení. Vyrábíme pergoly a dřevostavby. Zajišťujeme také tesařské, pokrývačské, klempířské, stolařské práce.


Montáž všech druhů střech na klíč , montáže střešních oken , pokrývačské a klempířské práce ,


Kompletní realizace střech šikmých i plochých ze všech materiálů co najdete na trhu. Vítěz soutěže střecha roku 2000. Specialisti na přírodní břidlici (vykrývaná úžlabí-volská oka,atd.) Zateplování plochých střech.


Provoz tesařství a pokrývačství. Provádění montáží a oprav střešních konstrukcí, montáží vazníkových konstrukcí a dřevěných obkladů. Výroba pergol, schodišť, půdních vestaveb, dřevěných chatek.


Nabízíme sádrokartonářské, tesařské a pokrývačské práce. Zabýváme se výstavbou a údržbou dřevostaveb včetně výpočtů. Zhotovení pergol, přístřešků, altánů, krovů i celých střech. Provádění bednění, obložení a pokládky zámkové dlažby, realizace staveb a plotů.


Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce a klempířské práce.


Nabízím veškeré klempířské a izolatérské práce, kompletní realizaci střech, pokládku různými materiály a montáže střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádění klempířských, pokrývačských a izolatérských prací včetně poradenství.


Stavíme nízkoenergetické sruby, srubové domy, srubové chaty, roubenky, vše z lepených profilů. Realizujeme kompletní dodávky atypických dřevěných staveb na klíč, dále víkendové chaty, dřevostavby a terasové systémy Twinson. Dodáváme podlahové vytápění Multibeton. Vše v precizní kvalitě.


Rubriky článků