Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Liberecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Naše firma působí ve svém oboru na českém trhu již více než 10 let, za tu dobu jsme získali nespočet spokojených zákazníků. Dodáváme střešní krytiny, příslušenství, doplňky a realizujeme šikmé i ploché střechy.


Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce,návrhy střech, typy zastřešení,poradenskou činnost,sanace plochých střech,zateplování plochých střech


Provádění stavebních, řemeslných, klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Nabídka pilařské výroby stavebního řeziva. Zabýváme se výstavbou rodinných domů včetně zateplení a fasád. Provádíme vnitřní obklady, pokládku dlažby či dokončovací práce.


Stavby,opravy a GO opravy střech


Nabízíme tesařské i pokrývačské práce. Provádíme generální opravy střech, kácení stromů horolezeckou technikou a montáž sádrokartonů i minerálních podhledů.


Nabídka klempířských, tesařských, pokrývačských a stavebních prací.


Provádíme práce tesařské, pokrývačské a klempířské, rekonstrukce střech a výstavbu dřevěných objektů do zahrady.


Provádíme kompletní realizace šikmých i plochých střech. Nabízíme pokrývačské, tesařské, klempířské a izolatérské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Prodej střešních krytin, plechů, žlabů. Výroba lišt a okapnic na míru. Půjčujeme lešení, hliníkovou pojízdnou věž, žebříkový výtah, profilovací stroj Schlebach. Ploché a šikmé střechy, výškové práce .


Dodávka střešní krytiny a realizace šikmých i plochých střech všech typů, tvarů a nosných konstrukcí na novostavbách a při rekonstrukcích budov a staveb. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, sádrokartony, střešní okna.


Tesařské a pokrývačské práce, stavba nízkoenergetických domů, stavba a rekonstrukce roubených domů, pergoly, střechy, dřevěné podlahy, dřevěné fasády


Nabízím veškeré tesařské a pokrývačské práce včetně realizace altánů a přístřešků.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a pokládání izolace.kompletní klempířské,pokrývačské a tesařslé práce


Nabídka klempířských, pokrývačských, izolatérských, zámečnických, natěračských a výškových prací.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Nabízíme opravy a stavby střech. Poskytujeme poradenství.


Nabízíme celkové realizace střech, jejich rekonstrukce, pokládání krytin všech druhů včetně klempířských, pokrývačských, hydroizolačních a výškových prací. Dále také motáže střešních oken, okapové systémy a veškeré opravy střech.


Veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme výškové práce a stavební práce. Zdarma poskytujeme poradenství z oblasti stavebnictví.Zajištujeme zednické, pokrývačské, klempířské práce.Dále například montujeme zábrany proti holubům.Realizujeme nátěry střech a fasád.Opravy komínů.Odstraňování sněhu ze střech, spárování panelů.


tesařské,klempířské a pokrývačské práce


Provádíme montáž a výrobu krovů a střech.


Provádění veškerých klempířských a pokrývačských prací


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádím opravy, výrobu, montáže a demontáže střešních krytin, žlabů, svodů, parapetů či dalších klempířských součástí budov.


Kompletní rekonstrukce střech klempířské práce,pergoly ,dřevěné obklady


Nabídka realizace střech, klempířských, pokrývačských, tesařských a výškových prací.


Rekonstrukce střech,veškeré klempířské a pokrývačské práce,ploché střechy,hydroizolace.Montáže střešních oken Velux.Střechy na klíč.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací na šikmých i plochých střechách ve všech dostupných materiálech, montáže a údržba hromosvodů včetně revizí.


Nabídka natěračských, tesařských, pokrývačských či klempířských prací včetně montáže hromosvodů. Zajištění demolice továrních komínů


Nabízím tesařské práce, vazby, fóliování a laťování střech a pokládání krytin. Vyrábím roubenky, poloroubenky a zahradní altány.


Provádím veškeré tesařské a pokrývačské práce včetně dodávek materiálu. Zajišťuji altány, garážová stání, chaty a dřevěné podlahy.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací a pořez dřeva.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Provádění oprav krovů a komínů, montáže střešních oken a nátěry střech


Zajištění klempířských, tesařských a pokrývačských prací. Stavba a oprava střech včetně oplechování. Nabídka poradenství.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádím půdní vestavby.


Zaměřuje se na kompletní dodávku střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně drobných zednických prací, hromosvodů a vytápění žlabů.


Provádím klempířské, pokrývačské a drobné tesařské práce. V zimě zajišťuji vyhrnování a posyp cest či chodníků a shazování sněhu ze střech.


Realizace a rekonstrukce střech. Montujeme krovy, pergoly, suchá stání, pokládáme všechny typy krytin, specializace na přírodní a umělou břidlici. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací


Provádíme rekonstrukce a realizace střech. Zajišťujeme tesařské práce, veškeré opravy střechy, montáže střešních oken a solárních systémů. Provádíme zateplení střech a podkroví.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Věnuji se montáži nadkrokevní PIR izolace, střešních doplňků i střešních oken. Zajišťuji realizace střešních plášťů, prostupy střešním pláštěm, hydroizolaci teras a plochých střech i okapový systém.


Provádíme klempířské, výškové a pokrývačské práce. Montujeme dřevěné obklady, palubkové podhledy a shozy rampouchů. Nabízíme shazování sněhu ze střech, zateplování podkroví a pokládání laminátových a dřevěných podlah.


Provádíme rekonstrukce, generální opravy a realizace nových střech všech typů i krytin včetně izolací, zateplení a hydroizolace. Specializujeme se na ploché střechy, terasy, balkóny, spodní izolace staveb, zelené střechy. Provádíme rekonstrukce půdních prostor, půdní vestavby.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Prodáváme střešní materiál.


Provádíme veškeré práce na střechách.


Provádíme rekonstrukce všech druhů střech, klempířské, pokrývačské, tesařské a drobné zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme vzduchotechniku.


Rekonstrukce a opravy střešních krytin, montáže střešních oken, okapových systémů. Nabízíme odvětrání střech (dvouplášťovou technologii).


Jsme rodinná firma se stabilizovaným týmem vyučených a pravidelně školených řemeslníků. Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce - rekonstrukce, izolace, pokládka střešních krytin, hydroizolace, montáž sádrokartonů. Zpracování nabídky zdarma.


Firma Sucharda Ivan působí již od roku 1992. Sídlo firmy najdete ve Smržovce. Naši práci znají zákazníci v celém Libereckém kraji. Nabízíme klempířskou, pokrývačskou činnost. Dále pak rekonstrukci bytů, montáž sádrokartonů, montáž žlabů a svodů, GO střešní krytiny.


Nabízíme klempířské, tesařské a zámečnické práce. Provádíme montáže a opravy střech, střešních prvků, dveřních i okenních zámků či příslušenství.


Nabízíme tesařské, truhlářské a pokrývačské práce. Provádíme střechy, pergoly, dřevostavby, palubkové interiéry či venkovní dřevěné fasády.


montáž krovů, tesařské práce, pokládka podlah, půdní vestavby, pokrývačské práce, montáž sádrokartonu, zateplování střech


Nabízíme veškeré klempířské a pokrývačské práce včetně stavby krovu či montáže vazníkových konstrukcí.


Provádím pokrývání, rekonstrukce a hydroizolace všech typů střech. Nabízím klempířské práce včetně dodávek materiálu. Zabývám se také interiérovými pracemi ze sádrokartonových desek.


Rekonstrukce střech dodávka střešní krytiny veškeré klempířské a pokrývačské práce.Montáže střešních oken Velux.Dakea zajištění zřízení hromosvodu + revize


Nabídka tesařských, truhlářských a pokrývačských prací. Výroba střech či dřevostaveb včetně prvků pro montované domy. Možnost dřevěných obložení stropů a stěn. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, nábytek, kuchyňské linky z masivu i jiných materiálů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme montáž, demontáž a výrobu klempířských prvků s kompletní dodávkou na střechy a domy. Pronájem přívěsné plošiny Denka Lift 18 m a střešního výtahu Geda s dosahem 15 m. Nabízíme stříhání a ohýbání plechu do 1,2 mm.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a dokončovacích stavebních prací.


Provádění klempířských, pokrývačských a výškových prací. Dále nabízíme montáže střech, práce s motorovou pilou, domy na klíč a dřevostavby, izolační a zateplovací práce. Zajišťujeme projekční činnost.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací. Provádíme montáž střešních systémů, izolací a střešních oken.


Rubriky článků