Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Královéhradecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtrDodávka a montáž šikmých i plochých střech. Kompletní rekonstrukce střech a dodávka nových střech„na klíč“. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce a výškové práce. Krytiny BRAMAC, TONDACH, CEMBRIT, BESK, Titanzinek, Rheinzink, okapové systémy Lindab, Cu, střešní okna Velux a Fenestra.


Nízkoenergetické dřevostavby skeletového typu tzv. 2 x 4 (two by four),veškeré tesařské konstrukce-krovy,pergoly,přístřešky,garážová stání,veškeré pokrývačské a klempířské práce,dodávky a montáže stavebních výplní


Naší specializací jsou konstrukce dřevěných prvků. Zahrnují například nosné konstrukce střechy, domy, zahradní domky, pergoly, altány, terasy a další tesařské konstrukce. Provádíme veškeré bednění střech, schodišť a základů. Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Kompletní rekonstrukce a realizace střech, dřevostavby.


Nabídka klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádím dodávky, opravy a rekonstrukce střech a střešních doplňků. Vyrábím dřevěné konstrukce.


Vše kolem střech (krytiny, krovy, okapní systémy, střešní okna). Opravy i projektování střech v CADu. Tesařské výrobky (přístřešky, pivní lavice, bednění). Doprava, montáž, demontáž a pronájem lešení rakouského výrobce STEINER.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce, kompletní střechy, pergoly, dřevostavby, montáže střešních oken ale i opravy střech


Hlavní činností firmy jsou realizace a rekonstrukce střech,hydroizolace střech včetně zelených, hydroizolace spodních staveb a bazénů.


Dobrý den, nabízím své služby v oblasti střech tj. Tesařské práce : tesařské konstrukce (vazby, pergoly, altány a pod. Pokrývačské práce: demontáž a montáž zvolené krytiny. krytiny s kterými pracujeme: betonové krytiny, recyklované krytiny např. Ekoternit/Capacco. dále PVC, lepenky, plechové K


Provádím tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Realizuji půdní přestavby. Zabývám se výrobou vazeb, pergol, zahradních altánů, nábytku a schodů.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Zabýváme se výstavbou a opravami střech. Realizujeme plechové, taškové a šindelové střechy. Poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a vypracování cenových nabídek.


Rekonstrukce plochých a šikmých střech včetně klempířských prvků a hromosvodů


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací s možností provedení práce na splátky.


Zabíváme se realizací nových střech nebo jejich rekonstrukcí.Také provádíme drobné (dílčí) klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Využívám veškeré materiály dostupné na českém trhu. Dodávám kompletní střechy na klíč.


Firma provádí tesařské, pokrývačské a klempířské práce a zajišťuje dodávky materiálů.


Provádíme tesařské, pokrývačské, zámečnické a nástrojařské práce.


Nabídka klempířských, pokrývačských a natěračských prací.


Zednické, pokrývačské a tesařské práce, zateplení budov, izolace staveb, sádrokartony, střešní okna.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Nátěry a zateplování střech.


Nabídka střešních klempířských prací.


Provádíme pokrývačské, tesařské, zámečnické a zednické práce. Zajišťujeme opravy i broušení parket. Půjčujeme lešení.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Klempíři, tesaři a pokrývači. Provádíme pokládku všech druhů střech i kompletní rekonstrukci střech, montáž střešních oken a pokládku živičných pásů. Zajišťujeme cenovou kalkulaci a výpočet spotřeby materiálu. Poskytujeme odbornou poradenskou činnost.


Klempířské a pokrývačské práce.Výroba altánů a pergol.Hydroizolace střech.Nátěry střech.Montáž střešních oken a výlezů.


Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny.


Střechy - kompletní dodávky, prodej, montáž. Nabízíme práce v oboru pokrývačství, klempířství a tesařství.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací, montáží oken a dodávek střech.


Naše firma Vám zařídí kompletní výstavbu nebo renovaci střechy. Nezávazná konzultace, poradenství a zpracování nabídky bez poplatků. Dále působíme v oborech tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajistíme výškové práce.


Údržba a rekonsrukce střech Práce pokrývačské, klempířské,teseřské. Izolace sřech folie FATRAFOL Střechy na klíč


Nabízíme tesařské, truhlářské a sádrokartonářské práce i práce s montážní plošinou. Zajišťujeme stavbu krovů a dřevěných střešních konstrukcí, kompletní dodávky střech na klíč či montáže přístřešků na auta. Dále provádíme montáže pergol, dřevěných podlah a stropů i půdní vestavby na klíč.


Provádím klempířské, pokrývačské a drobné tesařské práce a montáž střešních oken Velux


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně montáže střešních oken.


Nabízíme veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka služeb v oblasti tesařství, pokrývačství a klempířství.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Kompletní dodávky a renovace střech všech typů.


Prodej a montáž dřevostaveb. Střechy, tesařské konstrukce.


Provádéní tesařských a pokrývačských pracíNabídka klempířských a pokrývačských prací.


Naše firma se zabývá kompletní montáží střešních krytin. Provádíme klempířské, pokrývačské, hydroizolatérské, tesařské, výškové práce, dále se zabýváme nátěry střech a jejich čištění, montážemi okapových systému, protisněhových zábran a odklízením sněhu ze střech.


Provádíme veškeré Tesařské a pokrývačské práce opravy a nátěry střech včetně dodávek střech.


Provádíme tesařské, truhlářské a pokrývačské práce. Stavíme i rekonstruujeme roubenky z trámů. Zhotovíme krovy rodinných domů, zahradní pergoly, chatky i stání pro auto. Vyrobíme okna, schody a dveře. Realizujeme také zednické práce, půdní vestavby.


Realizace střech. Opravy památkových objektů.Krovy, hromosvody. Krytiny z měďi, titanzinku (Rheinzink), hliníku (PREFA). Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce - břidlice, prejz, bobrovka, pálená i betonová taška, eternit. Odvětrávané plechové fasády.


Provádíme pokrývačské, klempířské a výškové práce. Zajišťujeme montáže i revize hromosvodů.


Kompletní realizace nových střech včetně rekonstrukce starých s možností drobných stavebních ůprav a oprav komínů.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Tesařství, truhlářství, pokrývačství. Dodáváme kompletní střechy na klíč.


Dodáváme kompletní střešní systémy. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Krovy, vazníky, krytiny, pergoly, palubkové obklady, roubenky, střešní okna atd.


Nabízíme kompletní realizace střech, stavíme dřevostavby, provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce


Vypan - výškové práce a nátěry : Nátěry fasády, nátěry střechy, spárování panelů, montáže okapů, mytí eternitu, opravy komínů a další práce ve výškách bez použití lešení a omezení provozu. Více na: www.vypan.cz


Provádím střechy na klíč, tesařské a pokrývačské práce, izolace plochých střech pomocí PVC folií a montáž střešních oken. Nabízím zednické práce.


pokládka nových krytin,opravy starých krytin,generální opravy střech,montáž střešních oken,včetně oplechování Sádrokartonové konstrukce,realizace půdních vestaveb,apod....


Zabýváme se kompletní dodávkou střešních krytin, jejich součástí včetně montáží.


Naše společnost se zaměřuje na pokrývačskou, tesařskou a klempířskou činnost. Zajišťujeme stavby na klíč, dřevostavby, pergoly, zahradní altány a ploty. Provádíme montáž střešních oken. Mezi naše služby patří realizace hrubých staveb a zednických prací. Provádíme také pokládku zámkové dlažby.


Specializujeme se na realizaci dřevostaveb, pokládku kanadské šindele, opravy střech a montáže střešních oken. Stavíme rodinné domy, menší firmy, chalupy, chaty či garáže. Provádíme rekonstrukce i pokládky střešních krytin. Nabízíme instalaci i čistění okapů včetně ventilačních průduchů a doplňků.


Provádíme renovace eternitových, šindelových nebo plechových střech. Nabízíme také pokládku nových střech. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce okapových systémů a instalaci odvětrávacích prvků. Renovoujeme pásy RDI 3D.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Střechy - návrhy, realizace, nátěry, rekonstrukce. Hydroizolace - lepenky, fólie. Výškové práce - práce z lana, mytí a nátěry fasád.


Provádění klempířských i pokrývačských prací a izolací plochých střech.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Realizujeme střechy na klíč, izolace proti vodě pomocí povlakových folií, nátěry střech a oplechování.


Provádíme klempířské, pokrývačské i tesařské práce a pokládku PVC střešních folií.


Pokrývačská činnost a izolace.


Kompletní dodávky střech


Realizujeme nové střechy, opravy a izolace eternitových, šindelových i plechových střech bez demontáže původní krytiny modifikovanými pásy.


Nabízíme tesařské a truhlářské práce. Provádíme střechy na klíč a rekonstrukce historických objektů. Zajišťujeme kompletní projektové služby. Vyrábíme pergoly, přístavky, hřiště a prolézačky pro děti, zahradní domky, přístavky, kotce a stání pro koně.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, dále zajistíme tesařské práce a montáže hromosvodu včetně revize.


Střechy - komplexní realizace. Tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Mezi naše služby také patří rekonstrukce střech či montáž střešních oken.


Marian Kohout - Jan Wolf pokrývačství a kompletní zateplovací systém,obkladačské práce,fasády stavební práce


Nabízíme střechy na klíč, dodávku a montáž nových krovů i výměnu vadných částí. Specializujeme se na pokládku zejména betonových, pálených a asfaltových krytin. Doplňkově nabízíme tesařské konstrukce, oplechování, zemní práce a demolice.


Nabízíme služby klempířství a pokrývačství. Provádíme montáže sádrokartonu, plovoucích podlah a střešních oken. Zajišťujeme střešní tašky, šindele, eternit i lindab.


Kompletní realizace plochých a šikmých střech. Poskytujeme tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme kompletní realizaci a rekonstrukci střech.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce včetně montáží střešních oken i pergol. Poskytujeme zateplení střešních systémů. Nabízíme možnost klempířských prací.


Zabýváme se převážně tesařskými pracemi (nové střechy, rekonstrukce střech, dřevostavby, roubenky, pergoly atd.). Také provádíme práce pokrývačské, klempířské a truhlářské. Působíme hlavně v Královéhradeckém kraji, svoji činnost však realizujeme po celé ČR.


Kompletní realizace střech, pergol, zastřešených stání apod.


Zabýváme se realizací šikmých a plochých střech v rozsahu od oprav až po kompletní rekonstrukce a novostavby.


Klempířské a pokrývačské práce. Hydroizolace plochých střech.


Provádíme šikmé i ploché střechy na klíč. Zajišťujeme dodávky a montáže všech okapových systémů včetně střešních oken.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, zateplování budov a čištění střech vysokotlakou technikou.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací, montáž hromosvodů, prodej střešních krytin.


Nabízím pokrývačské a klempířské práce, montáž a prodej střešních oken.


Klempířské a pokrývačské práce. Realizace nových i výměna krytin, opravy starých střech. Izolace rovných střech. Montáž vzduchotechniky.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prácí. Zakázková výroba nábytku.


Provádíme klempířské, natěračské, pokrývačské a částečně tesařské práce.


Rubriky článků