Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Kraj Vysočina

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Kompletní střecha na klíč od firmy FILKO®. Komplexní služby navrhování a realizací střech. Jako jediná firma v České republice můžeme nabídnout vlastní betonovou střešní krytinu FILKO®, stavební řezivo a palubky z vlastní pily a montáž vlastními kmenovými zaměstnanci. Jsme výrobci, ne jen prodejci.


Provádíme zednické, pokrývačské, malířské, klempířské a tesařské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a montáž střešních oken.


Provozuji nonstop poruchovou službu v oblasti voda, topení a plyn. Zajišťuji instalatérské, topenářské, zámečnické, zednické, klempířské a pokrývačské práce. Poskytuji pronájem a služby montážní plošinou MP 16m, čištění kanalizací a odpadů tlakovým vozem. Nabízím kalkulaci a vyřízení dotací.


logo

Kompletní střecha na klíč od firmy FILKO®. Komplexní služby navrhování a realizací střech. Jako jediná firma v České republice můžeme nabídnout vlastní betonovou střešní krytinu FILKO®, stavební řezivo a palubky z vlastní pily a montáž vlastními kmenovými zaměstnanci. Jsme výrobci, ne jen prodejci.


Provádění pokrývačských, zednických a klempířských prací, montáž střešních oken.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Veškeré montáže a dodávky materiálů. Střešní okna za super ceny.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Hydroizolace a zateplení plochých střech. Vysočina, Pardubický kraj, JM kraj. Celá ČR.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Zabýváme se rekonstrukcemi a opravami střech, montážemi střešních oken, realizujeme garážová stání. Zhotovujeme půdní vestavby a rekonstrukce, podhledy i dodatečné zateplení podstřeší.


Provádíme klempířské i pokrývačské práce a montáž střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, balkónů a garáží. Montujeme modifikované pásy, všechny druhy střešních oken a dřevěného podbití. Realizujeme drobné zednické práce a dodávku veškerého stavebního materiálu.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž půdních vestaveb.


Poskytování klempířských a pokrývačských služeb.


Pokrývačské, malířské a natěračské práce.


Realizace střech podle požadavků. Tesařské, pokrývačské i klempířské práce od vyučeného řemeslníka, který práci rozumí a dělá ji více než 40 let. Vždy poradím, co je v dané situaci pro Vás tím nejlepším řešením. Rád za Vámi dorazím a domluvíme se. Střecha nad Vaší hlavou je pro mě to nejdůležitější


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně drobných tesařských úprav, kompletní montáž žlabů, oplechování, pokrytí střechy, rekonstrukce i opravy památkově chráněných budov. Provádíme montáž veškerých střešních krytin.


Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce a kompletní dodávku střech.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Klempířské a pokrývačské práce, střešní a okapový systém Scala Plastik, Lindab, Prefa, Gromo, Bebeg.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce a také montáž střešních oken.


Zabýváme se montážemi a opravami střešních plášťů a krytin, instalací střešních oken a komínových výlezů, montáží okapového systému a dle vašeho přání vyrábíme různé typy klempířských výrobků. Kompletní dodání materiálu. Střechy na klíč. Tesařské práce.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Provádíme izolace a likvidace eternitu. Montujeme střešní krytiny na novostavby. Dále se zabýváme rekonstrukcemi střešních plášťů převážně šikmých střech, opravami komínů, ohýbáním plechů a montáží hromosvodů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Folie a latě. Provádíme montáž střešních. Oprava starých střešních krytin.


Zajišťujeme klempířské, pokrývačské, tesařské, malířské i výškové práce. Provádíme stavbu nových střech na klíč i rekonstrukce stávajících či oplechování komínů, výlezů, přechodů a dalších. Nabízíme montáž podbití střech, shazování sněhu ze střech a čištění, broušení i natírání ve výškách.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské a zednické práce.


Nabídka pokrývačských prací.


Nabídka pokrývačských prací, izolace.


Výroba krovů a dřevěných střešních konstrukcí. Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme veškeré klempířské práce, montáž okapových systémů, podokenních parapetů, lemování, drobné pokrývačské práce, montáž střešních oken, ochranného hrotového systému proti ptactvu.


Nabídka pokrývačských, tesařských a výškových prací.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských služeb, dodávky střech i pokládka krytin. Výroba a montáž atypických klempířských prvků.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, montáže střešních oken a opravy střešních plášťů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken.


Kompletní dodávky střech. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Montáž a navrhování solární techniky. Montáž a revize hromosvodů. Revitalizace střech panelových domů.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce. Realizujeme montáž střech na novostavbách i rekonstrukce a opravy či střešní okna. Pracujeme se všemi materiály - měď, zinek, titan, poplastované barevné systémy. Soustředíme se na Jižní Moravu, Vysočinu a okolí.


Realizujeme střechy, pergoly, střešní krovy, zateplování střech a montáž okapových systémů, kompletní oprava a údržba střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Folie a latě. Pokládáme střešní krytinu, asfaltové šindele. Provádíme montáž střešních oken. Oprava starých střešních krytin.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce. Výroba a montáž prolamovaného VZT potrubí.


Provádění tesařských a pokrývačských prací.


Kompletní dodávka střech, stropů, podlah, srubových a roubených staveb. Výroba a montáž dřevěného štípaného šindele. Oprava památek. Zahradní program.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Provádíme rekonstrukce starých střech i novostaveb, montáž všech střešních krytin, montáž střešních oken všech druhů.


Provádíme stavebně klempířské a související pokrývačské práce - výroba, oprava a údržba klempířských prvků - klempířské výškové práce a práce horolezeckou technikou.


Nabídka klempířských i pokrývačských prací a technických služeb.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme oplechování parapetů, komínů, štítů i úžlabí a montáže žlabů a svodů. Montujeme střešní krytiny, okna i fólie, asfaltové šindele i pásy a plechové taškové krytiny.Tesařství a pokrývačství.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu. Poskytujeme poradenství při opravách či rekonstrukcích.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Kompletní dodávky a montáže střešních systémů.


Naše firma nabízí kompletní řešení pro výstavbu rodinných domů. Zároveň se specializujeme na výstavbu a zateplování střech.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Zabýváme se pokrýváním střech, zateplováním, montáží sádrokartonů. Realizujeme půdní vestavby. Zajišťujeme tesařské a zednické práce, stavbu komínů a montáže hromosvodů. Provádíme také montáž střešních oken, žlabů a ostatního oplechování.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu. Montáž střešních oken.


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken. Práce ve výškách. Rodinné domy, pergoly a přístřešky, zemědělské objekty, haly.


Zabíváme se komletní dodávkou vč: montáže veškerých systému střech a jejich doplnků


Nabídka služeb klempířství, pokrývačství a tesařství. Zajišťujeme rekonstrukce a opravy střech, pokládku všech druhů střešních krytin. Možnost stavby komínů. Provádíme související drobné zednické práce. Poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost.


Montáž, demontáž, opravy střech i stavebniny. Nabízíme klempířské práce, parapety, stříšky. Montáž sněhových zábran, vikýřů, stříšek nad vchod, podbití, střešních oken. Realizace dřevěných pergol. Prodej - palubky, OSB desky, latě, prkna, hranoly, pelety, stavební materiál, roxory, vata, štuky.


Kompletní střešní systém Klempířské,pokrývačské,tesařské práce Montáž hromosvodů,vyzdění komínů


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, nátěry střech, montáže tepelné izolace, asfaltových pásů a střešních oken.


Provádíme kompletní klempířské,pokrývačské a tesařské práce. Montáž střešních oken a jiné.


Nabízíme výstavbu budov, vnitřní rekonstrukce budov, rekonstrukce fasád, bytových jader, koupelen. Dále práce tesařské, klempířské, pokrývačské, podlahářské a terénní úpravy.


Provádíme stavební práce, protipožární ochrany staveb, wpc terasy a montáže střešních oken. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme tepelné izolace střech a šindele. Zaměřujeme se na sádrokartonové systémy, desky, stropy, příčky, profily a podhledy.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací včetně dodávky střešních plášťů, dřevěných altánků, pergol, půdních vestaveb.


tesařské, pokrývačské a klempířské práce provádíme: rekonstrukce střech včetně výměny starých krovů, montáž střešních oken VELUX a ROTO, pergoly, garážové stání, palubkové obložení, montáž stropních trámů, atd.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací včetně dodávky materiálu. Provádění izolací plochých střech i zateplování, rekonstrukcí balkonů a teras folií bez nutnosti zásahu do spodních vrstev, montáží žlabů a svodů, hydroizolací střech, montáží střešních oken.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce včetně dodání materiálu. Nabízíme montáže střešních oken a izolace balkónů. Zajišťujeme i tesařské práce.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zpracujeme odborné posudky střech. Montáž střešních oken Roto, Fakro, Velux.Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, izolace plochých střech i opravy krytin. Vyrábíme pergoly a zahradní nábytek. Nabízíme zateplování mezi krovem, odbornou montáž klempířských prvků, oplechování komínových těles, nátěry střech, dodávku a montáž střešních oken, montáž světlovodů.


Rubriky článků