Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Karlovarský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce.Výroba bednění a pergol,montáž podlah a střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme stavební práce, rekonstrukce fasád, střech, zemní práce, stavíme rodinné domy na klíč. Dále provádíme nátěry, zateplování fasád, tesařské, pokrývačské, klempířské práce, k dispozici plošina do 80m výšky a šířky 10m, minibagr na zemní práce.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Provádíme výrobu krovů, altánů, dřevostaveb a pokládku všech střešních krytin.


Realizujeme nové střechy i rekonstrukce střech. Střecha dle požadavků. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Výkopové a zemní práce, budování a čištění rybníků v zamokřeném terénu.


Nabízíme kopletní dodávky střech i jejích částí. Rozpočty a stavební poradenství.


Nabídka pokrývačských, klempířských, výškových a nátěrových prací.


Vyrábíme nábytek. Provádíme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Specializuji se na výstavbu rodinných domů na klíč, novostavby, garáže i haly. Nabízím rekonstrukce bytů, koupelen i bytových jader. Zajišťuji klempířské a pokrývačské práce střechy, krovy, krytiny. Provádím venkovní úpravy, zámkovou dlažbu, obklady, strojní omítání a zateplování fasád.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech,realizece nových střech.
Provádíme klempířské práce, opravy šikmých i plochých střech, krovů a bednění.


klempířské ,pokrývačské,solární technika,stavební zámečnictví ,práce z nerezovým materiálem,ocelové konstrukce,zateplování průmyslových budov,drobné tesařské práce,izolatérské práce pomocí systému Fatrafol


Klempířské a pokrývačské práce. Zelené střechy. Výroba klempířských prvků do 4 m délky. Kp-rozpočet program pro tvorbu ceny výroby klempířských prvků.


Nabízíme kompletní nabídku služeb v oboru tesařství, pokrývačství a klempířství. Zajišťujeme výrobu klempířských prvků a montáže veškerých střešních krytin i plechů. Provádíme čištění i nátěry střech či návrhy, stavbu, rekonstrukce i revize komínových těles.


Nabídka pokrývačských prací.


Provádíme opravy i rekonstrukce střech, oplechování fasád, drobné klempířské práce a odstraňování mechů ze střešních plášťů. Nabízíme montáže střešních oken či odvětrání par i plynů.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, nátěry.


Provádění tesařských a pokrývačských prací, montáž krovů.


Nabídka veškerých klempířských a pokrývačských prací. Montáže střešních oken a sádrokartonových konstrukcí.


Provádíme realizace všech druhů střech. Pracujeme se všemi druhy střešních krytin. Instalujeme střešní okna, opravujeme a montujeme klempířské prvky.


Provádíme opravy a rekonstrukce sedlových i plochých střech a krovů. Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střešní krytiny a střešní okna, jejich montáž, hydroizolace střech a zemní izolace při zakládání staveb.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce a prodej stavebního materiálu.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce (šikmé - ploché střechy) ze speciálního lešení, které několikanásobně snižuje náklady a zvyšuje produktivitu a kvalitu odvedené práce. Dále nabízíme střešní krytiny, doplňky střech, střešní okna, difúzní fólie, ventilační turbíny atd.


Poskytujeme stavební klempířství, pokrývačství, izolace střech či montáže krovů.


Poskytujeme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme šikmé i ploché střechy. Montujeme parapety, stínící techniku, garážová vrata, dveře, plastová či hliníková okna. Nabízíme impregnaci řeziva, pergoly, altány a obklady.


Veškeré Tesařské, Pokrývačské a Klempířské práce. Střechy na klíč. Rekonstrukce. Dřevostavby. Dodávky a montáže všech druhů střešních krytin. Nízkoenergetické RD. Hrubé stavby. Dřevěné fasády, Podlahy, Stropy, Terasy, Zahradní domy, Carporty, Garáže, Přístavby, Přístřešky. Projekty a Rozpočty staveb


Jsme stavební firma provádějící klempířské a pokrývačské práce. Dodáváme a montujeme střešní krytiny na šikmé a ploché střechy. Provádíme hydroizolace plochých střech a základových desek.


Provádíme tesařské práce i pokrývačské práce. Střechy na klíč, rekonstrukce střech a dřevostavby. Výroba a montáž krovů, vazníků a pergol. Montáž dřevěných fasád, teras, carportů, zahradních domů a altánů. Nabídka bednění všech typů schodišť.


Tesařství provádí veškeré pokrývačské a tesařské práce, stavby, rekonstrukce a opravy střech. Hlavní činností firmy je rekonstrukce střech historických památkových objektů, dále výstavba dřevostaveb, altánků, chat a srubů.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Pronájem, dodávka, montáž, demontáž rámového lešení.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Rubriky článků