Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pokrývači - Jihomoravský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Kompletní střecha na klíč od firmy FILKO®. Komplexní služby navrhování a realizací střech. Jako jediná firma v České republice můžeme nabídnout vlastní betonovou střešní krytinu FILKO®, stavební řezivo a palubky z vlastní pily a montáž vlastními kmenovými zaměstnanci. Jsme výrobci, ne jen prodejci.


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!


Provádíme střechy na klíč Tesařské, Klempířské a pokrývačské práce v oblasti Blanenska, Letovic, Boskovic a Brna


Nabízíme kompletní realizaci střech na klíč, včetně oken a montáží oken či hydroizolace. Realizujeme ploché i šikmé střechy, používáme tvrdou či měkkou krytinu. Dle dohody zrealizujeme půdní vestavby nebo drobné zednické práce.


Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací.


Nabízím tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce plochých i šikmých střech starších domů. Veškeré tesařské, pokrývačské, klempířské, izolatérské a drobné zednické práce.


Bezplatné poradenství, cenový návrh a odborné provedení tesařské, pokrývačské, klempířské, zednické či sádrokartonářské práce. Stavby střech novostaveb, rekonstrukce a opravy RD i BD, dřevostavby, nadstavby, půdní vestavby. Hydroizolace, zateplení, montáž střešních oken. Montáž a revize hromosvodů.


Provádíme zednické i tesařské práce, zateplování fasád a rekonstrukce střech.


Firma zajišťuje kompletní dodávky, rekonstrukce a opravy z oblasti střechy - klempířství, pokrývačství, tesařství, výškové práce včetně nátěrů střech a ochrany budov proti hnízdění ptactva. Nabízíme zateplení půdních střech a sklepů v lokalitě Brno.


Firma provádí půdní vestavby, tesařské, klempířské a pokrývačské práce


Opravy a rekonstrukce střech plochých i šikmých. Nové střechy , pergoly, montáž střešních oken, pokračovací a klempířské práce . Střechy s PVC folie.


Provádím klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce ze pomoci horolezecké techniky. Montuji střešní okna, pergoly, garáže, plechové krytiny a střešní konstrukce. Zajišťuji bednění, chemické moření vazeb. Věnuji se zateplování střech a jejich nátěrům. Zajišťuji výrobu parapetů a okapnic.


Nabídka střech na klíč, pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Dodávky střešních krytin.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a izolace střech.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských, sádrokartonářských a zednických prací.


Zabýváme se prodejem materiálu Optigreen pro výstavbu zelených střech a stejně tak i samotnou realizací zelených střech a to jak v ČR tak i v SR. Náš sklad se nachází v obci Krátká Ves č.p. 66 na Vysočině.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce. Montujeme tvrdé střešní krytiny, Tondach, Bramac, dále šindel, živičné krytiny, trapézové plechy PVC folie.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, hromosvodové sestavy, ochrana budov proti ptactvu.


Činnost naší společnosti představuje především pokrývačství, klempířství, tesařství a doprava.


Nabízíme realizace střešních systémů a montáže střešních oken a komínových lávek. Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Obkládání palubkami. Nabídka pergol, altánů a dětských hřišť.


Provádíme výstavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce budov a pokrývačské práce.


Izolace rovných střech modifikovanými hydroizolačními pásy s břidličným posypem Zateplování střešních plášťů Klempířské práce Pokládka asfaltových šindelů Zednické práce Veškeré pokrývačské práce Kompletní dodávky šikmých střech Izolace plochých střech, základů a bazénů fólií ALKORPLAN


Provádění pokrývačských, klempířských, tesařských a sádrokartonářských prací


Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Montujeme střešní okna, pergoly, altány, přístřešky na auta a podobně. Realizujeme půdní vestavby: zateplení, sádrokartony a podlahy včetně vypracovaní rozpočtu.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme kompletní dodávky střech.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských prací a izolací střech.


Provádím klempířské a pokrývačské práce, rekonstrukce střech.


Provádím stavební, tesařské, pokrývačské, izolatérské a zednické práce.


Provádím tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské práce a půdní vestavby. Dodávám dřevěné plovoucí podlahy, vnitřní i venkovní obklady a podhledy. Nabízím dřevostavby domů, zahradních domků a chat. Montuji střešní okna VELUX a FAKRO. Realizuji renovaci krovů.


Provádím opravy střech a komínů,výškové práce všeho druhu,Působím na brněnsku,kyjovsku a hodonínsku.Mám 30-ti letou praxi.Nejsem plátcem DPH a neúčtuji DOPRAVNÉ.


Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zaměřujeme se i na izolace a rekonstrukce střech.


Provádím pokrývačské a klempířské práce včetně oprav. Pokládám veškeré krytiny. Nabízím omazávky hřebenů a protipožárních zdí. Natírám rýny, svody, střechy a klempířské prvky. Dále provádím shazování sněhu a ledu ze střech horolezeckou metodou.


Nabídka klempířských a stavebních prací. Provádění montáží plechových krytin, střešních oken či hydroizolace střech. Jsme specialisté na imitace střešních tašek Rova, Lindab, Satjam, Ranila včetně okapových systémů.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme realizace veškerých typů střech, střešní okna s doplňky a sádrokartonové konstrukce, izolace.


Pokrývačství a tesařství.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Pokrývačské práce a montáž střešních oken.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Provádění izolace plochých střech Carnafil. Montáž střešních oken - Velux.


Pokrývačství, klempířství, tesařství, hydroizolace a tepelné izolace střech, palubkové podhledy a podkroví, sádrokarton, střešní okna, opravy nadstřešní části komínových těles, střecha, střešní krytiny, tašky, novostavby, renovace, rekonstrukce. Veškeré práce včetně dodání materiálu.Nabídka montáže, demontáže a opravy střech. Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací a zateplování půdních staveb.


Provádím střechy na klíč, hydroizolace, půdní vestavby a zateplovací práce.


Nabízím zámečnické, tesařské, pokrývačské, natěračské i klempířské práce a práce s horolezeckou technikou. Provádím odklízení sněhu ze střech a chodníků. Montuji sněhové zábrany.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce pro všechny typy střech na rodinné domy a budovy. Montujeme monolitické stropy a schody. Provádíme konstrukce pro přístřešky, garážová stání, altány, rošty, pergoly a obklady palubkou (palubovkou). Krátké termíny, vysoká garance.


Provádíme kompletní realizaci střech, klempířské,pokrývačské a tesařské práce,dále hydroizolace plochých střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, instalace hromosvodů, hydroizolace střech, výškové práce i ochranu budov proti ptactvu.


Provádění klempířských a pokrývačských prací. Výroba a dodávky klempířských prvků.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zajišťujeme montáž střešních oken a světlovodů, dále opravu komínů, izolace plochých střech, balkónů i teras. Vyrábíme a prodáváme klempířské výrobky. Věnujeme se prodeji střešních krytin.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a izolatérských prací. Zajišťujeme izolace plochých střech. Možnost montáže střešních oken.


provádíme: - montáž okapů - lemování a oplechování - oplechování balkonů - plechové krytina - montáž střešních oken - montáž sněhových zábran - výroba komínových stříšek - pokládka pálených a betonových tašek pokládání asfaltových krytin


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken, realizace a renovace střech.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Montáže střešní oken.


Nabízíme klempířské i pokrývačské práce. Pracujeme se systémem Rova.


Nabídka klempířských, tesařských, izolatérských a pokrývačských prací. Zajištění montáže střešních oken, zastřešení novostaveb a rekonstrukce střech.


Naše rodinná firma existuje již od roku 1994. Za tuto dobu si získala mnoho spokojených zákazníků po celé České republice, kteří se na nás obracejí dodnes. Klademe důraz na vysokou kvalitu námi odvedené práce a dlouhodobou funkčnost řešení.


Poskytování tesařských, klempířských a pokrývačských služeb


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme kompletní realizaci střech, výrobu pergol a montáž lešení.


Provádíme kompletní realizaci střech, půdní vestavby, montáž střešních oken,světlíků a drobné zednické práce.


Provádím klempířské, pokrývačské, sádrokartonové a tesařské práce.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce a montáž střešních oken. Zaměřujeme se na kompletní rekonstrukce střech, okapové systémy, plechové střechy. Realizujeme tesařské konstrukce, altány a pergoly. Izolujeme ploché střechy, terasy a balkony.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zaměřujeme se na předsazené stěny ze sádrokartonu, projektování novostaveb a rekonstrukcí, navrhování interiérů a exteriérů ve 3D, základové desky, RD, hrubé stavby a nástavby, položení dlažby a obkladů.


Nabídka pokrývačských, tesařských, klempířských a zednických prací. Dodávka střešních krytin a materiálů.


Nabízíme pokrývačské, tesařské i klempířské práce a montáže střešních oken. Vyrábíme dřevěné podhledy. Půjčujeme výtahy Geda.


Naše společnost provede realizaci Vaší střechy, půdní vestavby, dřevostavby a suché výstavby (sádrokartony). Nabízíme kompletní dodávky střešních konstrukcí, pokrývačské a klempířské práce, včetně stavebních úprav a prodej střešních materiálů.


Provádění klempířských a pokrývačských prací i kompletních oprav střech. Prodej a montáž střešních oken a krytin.


Klempířské a pokrývačské práce, prodej a montáž střešních krytin.


Firma provádí pokrývačské, klempířské a zednické práce, montáže, opravy a revize hromosvodů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Hydroizolace plochých střech, montáže střešních oken, prodej střešních krytin a klempířských prvků. Provádíme sádrokartonářské práce včetně tepelných izolací.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádím pokládku střešních krytin.


Střechy, fasády, izolace - kompletní realizace stveb.


Základním programem je montáž střešních konstrukcí, šikmých a plochých střech (včetně hydroizolace). Provádíme také veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské práce, půdní vestavby, montáže střešních oken VELUX. Pro naše klienty nabízíme i odbornou poradenskou činnost.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací včetně dodávek materiálu a poradenství.


Klempířské pokrývačské práce.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Kompletní dodávky střech.


Klempířské, pokrývačské, tesařské, zámečnické a zednické práce.


Zabýváme se kompletní a hlavně funkční střešní konstrukcí.Poradíme s volbou vhodné krytiny,izolace.. Dále provádíme pergoly,přístřešky,altány,obklad říms/přesahů...


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme rekonstrukce i montáže krovů včetně půdních vestaveb. Nabídka drobných zednických prací. Montujeme bednění.


Nabídka tesařských, pokrývačských, sádrokartonářských a zámečnických prací.


Nabízím klempířské a pokrývačské práce včetně klempířských dekorací.


Zateplení fasád, pokrývačské, klempířské a zednické práce.


Provádíme stavby a rekonstrukce střech, půdních vestaveb i nástaveb včetně projektů.


Provádíme pokrývačství, montáž střešních folií, montáž tvrdých krytin, opláštění budov a hydroizolace střech. Dále pak montáže pergol, altánů a a krovů. Nabízíme i kompletní montáž klempířských prvků střechy, včetně oplechování střechy.


Provádíme veškeré-tesařké, pokryvačské a klempířské práce, opravy střech a komínů, nátěry plechových střech rýn a svodů.


Pokládka veškeré krytiny s drobnými klempířskými pracemi ,možnost i udělání krovů.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací. Realizace izolací střech.


Nabízíme pokrývačské, tesařské i klempířské práce. Dodávky od komplexních projektů střech na klíč či rekonstrukce.


Stavební práce, pokrývačské, klempířské a tesařské práce, nové krovy a rekonstrukce krovů, izolace střech, rekonstrukce bytů, hydroizolace staveb, nátěry okapů, opravy komínů, veškeré zednické práce, obklady a dlažby, zateplování fasád, montáž sádrokartonů, montáž střešních oken, instalatérské práce


Zabýváme se především renovací střešních krytin, tesařskou a pokrývačskou prací pro Jihomoravský kraj.


Nabídka tesařských klempířských a pokrývačských prací. Dodávky a montáže střech a střešních konstrukcí na klíč.


Stavební společnost Ristić s.r.o., která sídlí v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá realizací střech na míru a poskytuje veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provozujeme také půjčovnu jeřábu.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Provádím montáže střešních oken, sádrokartonů, pergol, altánů a přístřešků na auta.


Provádíme kompletní realizaci střech, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Používáme krytiny Tondach, Bramac, KM Beta, Mediteran. Dále hydroizolace plochých střech. Výškové práce za použití horolezecké techniky.


Nabízíme pokrývačské práce. Provádíme rekonstrukce střech, klempířské a tesařské práce, zateplení střešní konstrukce, vyčištění žlabů včetně nátěrů. Prodáváme a montujeme střešní okna. Zabýváme se opravami a rekonstrukcemi památkových objektů.


Nabídka pokrývačských, klempířských a zednických prací.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce, opravy i kompletní realizace střech a montáže střešních oken. Zajistíme kontejner na suť i na nebezpečný odpad a montáž bleskosvodu včetně projektové dokumentace a revize.


provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce


Vše pro Vaší střechu. Nabízíme poradenství, střechy na klíč, kompletní rekonstrukce, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Izolace plochých střech, montáž střešních oken a hromosvodů.


Dodáváme komplexní řešení střech včetně pokrývačských, klempířských a izolatérských prací. Zajišťujeme montáž halových systémů i oplechování hal a skladů. Realizujeme zelené střechy či hydroizolace plochých střech a bazénů.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, realizace a opravy střech.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme realizace veškerých typů střech, střešní okna s doplňky .Kontejnerová doprava odvoz sutí a odpadu.


Zhotovujme střechy včetně pokrytí. Nabízíme stavby pergol, zahradních domků, nebo přístřešků pro auta. Provádíme montáž střešních oken a pokládky plovoucích podlah.


Nabízíme klempířské, pokrývačské práce, prodej a ohýbání plechových profilů.


logo

Zabýváme se kompletní dodávkou střešních konstrukcí všech druhů a tvarů, rekonstrukcí a oprav včetně dodávek materiálu. Provádíme veškeré práce spojené se střechami. Dále provádíme dodávku střešních oken, nadpodkrovní izolace a sanace střech, izolace plochých střech.


Stavíme, rekonstruujeme a opravujeme střechy a střešní konstrukce. Zhotovíme menší stavby na klíč, půdní nástavby a provedeme další stavební práce. Zateplujeme objekty, provádíme izolace budov, střech i balkonů.


Potřebujete novou střechu nebo jen opravit tu starou ? Hledáte spolehlivou firmu v okolí Brna ? V tom případě se neváhejte obrátit na nás, zaručíme vám tu nejnižší cenu a dobře odvedenou práci ! Klempířské práce, pokrývačské práce, izolace plochých střech, montáž střešních oken atd.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Specializujeme se na stavby a rekonstrukce sedlových i rovných střech, instalaci okapových systémů a mnoho dalšího. Nabízíme ekologickou likvidaci. Zajišťujeme dodávku materiálu a realizaci projektu. Zabýváme se montážemi střešních oken.


Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a zednických prací. Vyrábím krovy, dřevostavby, pergoly, altány. Provádím montáž sádrokartonů. Zajistím i přípravné práce pro montáž krovů, armování a betonování věnců, omítky, stěrky.


Provádění klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Nabízíme kompletní dodávky nových střech na klíč, ale také rekonstrukce a opravy střech všech typů.


Provádíme střechy na klíč, pokrývačské a tesařské práce. Kompletní dodávky a montáže střech pro rodinné a bytové domy. Veškeré druhy střešních krytin, montáž střešních oken a krovů.


Specialista na šikmé a ploché střechy již od roku 1995. Děláme to co umíme nejlépe - střechy velké, malé, šikmé i ploché. Používáme kvalitní materiály které jsou základem našeho úspěchu. Víme že detaily tvoří celek.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce pro střechy domů i památkových objektů. Opravujeme zatékání rovných a šikmých plášťů střech, montáž střešních oken Velux a lehkých střešních krytin Rova, Lindap. Provádíme dodávku a montáž vazníkových krovů i klasických krovů.


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!Provádíme kompletní realizace střech. Dále vyrábíme pergoly, altány, přístřešky, garážová stání zahradní nábytek i venkovní či vnitřní obklady dřevem. Realizujeme výstavbu veškerých dřevěných domů, srubů, roubených staveb, sbíjených domků a dřevěných konstrukcí. Provádíme montáže střešních oken.


Provádíme veškeré tesařské práce včetně montáže střešních oken a pokryvání střech.Výroba a montáž střešních konstrukcí,rekonstrukce a opravy starých střech,pokkládání všech typů střešní krytiny.Výroba zahradních altánků,pergol a různých přístřešků dle přání zákazníka. Také provádíme šalování štěn,stropů,základů a různých schodišť-i točených


Provádíme veškeré tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce staveb, novostavby, stavby na klíč, hrubé stavby, zateplování fasád, rekonstrukce, zednické, instalatérské, tesařské, pokrývačské a topenářské práce, zámkovou dlažbu i střechy.


Provádíme klempířské, pokrývačské, nátěrové i výškové práce. Zajišťujeme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Opravujeme, čistíme a natíráme fasády, plechový střechy a jiné plechové prvky. Montujeme zábrany proti holubům. Instalujeme a opravujeme hromosvody, stavební prvky a další.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Nabízíme montáž i demontáž střešních krytin, parapetů a okapů.


Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací. Na přání jsem schopni zajistit izolatérské práce.


Pokrývačství a klempířství, izolace.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Montáže střešních oken Velux a okeních parapetů. Nabídka izolací, nátěrů a oprav rovných střech. Montáž plechových krytin MAXIDEK.


Rubriky článků