Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pronájem kontejneru, odvoz suti - Vsetín

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtrNabídka kontejnerové dopravy do 7 tun.


Nabízíme kontejnerovou přepravu vozem Liaz do 8 t.


Specializujeme se na zemní a výkopové práce, terénní a stavební úpravy, výkopy základů, bazénů. Nabízíme nákladní, kontejnerovou dopravu, přepravu sypkých materiálů, odvoz suti. Provádíme práce, zednické, tesařské, truhlářské, montáže sádrokartonu.


Zajištění odvozu suti, komunálního odpadu a vývozu septiků. Dovoz stavebních hmot. Nabídka kontejnerové dopravy.


Nabídka kontejnerové přepravy vozem Avia A31 turbo s hydraulickou rukou.


Provoz vnitrostátní nákladní kontejnerové dopravy. Přeprava hydraulickou rukou. Odvoz suti, zeminy, stavebního materiálu. Zemní práce UNC, bagrem.


Nabídka kontejnerové přepravy hydraulickou rukou, odvoz suti a veškerých odpadů na skládky. Zapůjčení stavebních buněk, přistavení kontejnerů.


Výroba a prodej zakrývacích plachet velkých formátů a ochranných plachet a deklů na kontejnery, korby, valníky, apod. Nabízíme také termoizolační fólie, nehořlavé plachty a ochranné závěsy.


Nabídka nákladní, kontejnerové dopravy a terénní doprava vozem PV3S.


Provozujeme mobilní recyklační linku, likvidaci stavebních odpadů a recyklaci, demolice staveb, pronájem a kontejnerovou dopravu. Prodáváme certifikované recykláty cihla, beton, keramika, živičné, zemina. Dále štěrkopísky, drcené kamenivo.


Zpracováváme stavební odpady mobilním drcením, výroba a prodej stavebních recyklátů, kompostů a substrátů, demolice stavebních objektů, kompostování biologicky rozložitelných odpadů, drcení dřevních odpadů. Je zajištěna kontejnerová doprava.


Přeprava odpadů dle ADR cisternami a kontejnery.


Provoz kontejnerové a kamiónové dopravy.


Zajišťování kontejnerové dopravy vozem s hydraulickou rukou, zapůjčení kontejnerů. Nabídka výkopových a terénních prací minibagrem.


Autodoprava AVIA kontejner.Práce UNC 060 /bobek/.


Nabídka odtahových služeb a kontejnerové nákladní dopravy. Odvoz stavebních materiálů a komunálního odpadu.


Zajištění sběru, přepravy a odstranění odpadu kategorie O/N cisternami a kontejnerovou dopravou.


Zabýváme se kontejnerovou dopravou, odvozem suti či štěrku o celkové nosnosti 8 tun. Nabízíme dodávkovou dopravu vozy Fiat Ducato a Citroën Jumper.Rubriky článků