Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Pronájem kontejneru, odvoz suti - Tábor

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, obklady, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Projektové a rozpočtové práce.


Provádíme zemní a výkopové práce, kopání základů, odvoz zeminy, sutí a stavebního odpadu, dovoz štěrků a drtí. Terénní úpravy, demoliční práce. Výkup železného šrotu a barevných kovů, autodoprava, likvidace železných konstrukcí. Pronájem kontejnerů.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme střechy na klíč, izolace a půdní vestavby včetně zateplování. Postavíme Vám altány, pergoly, dřevěné zahradní domky. K dispozici máme auto s hydraulickou rukou, autojeřáb, montážní plošinu 16 m a kontejnerovou dopravu.


Nabízíme přepravu stavebních materiálů, odvoz sutin či písku a pronájem kontejnerů až do objemu 3 až 10 kubických metrů.


Dovoz i odvoz sypkých materiálů do hmotnosti 5 tun. Nabídka odvozu a následné recyklace stavebních odpadů. Pronájem kontejnerů.


Provádíme opravy, rekonstrukce, stavby na klíč, zateplování fasád, obklady. Dále nabízíme odvoz suti a odpadu včetně uskládkování, zámkovou dlažbu a oplocení. Předběžné rozpočty a cenová kalkulace prací zdarma.


Nabízíme kontejnerovou dopravu. Přeprava stavebních materiálů, odvoz a dovoz sutin či písku a pronájem kontejnerů, stěhovací služby.


Provádíme pokrývačské,tesařské,klempířské práce, montáž střešních oken, kontejnerová doprava a zemní práce.


Nabídka kontejnerové dopravy s hydraulickou rukou o nosnosti 2200 kg. Pronájme kontejnerů.


Provádíme demolice, zemní a bourací práce, terénní úpravy, rekultivace skládek, odvoz sutě a odpadů včetně skládkování. Zajišťujeme bagrování základů pro domy, ploty, bazény, jímky a čistírny odpadních vod. Provádíme demoliční, jeřábnické a výkopové práce, sečení příkopů a štěpkování.


Rubriky článků