Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Ústecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství. Nabízíme rekonstrukce sedlových i pultových střech a montáž doplňků. Zaměřujeme se na nové krovy, altány, pergoly, stání pro auta, zahradní domky, domky na nářadí, šalování a přípravu na betonování.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských, klempířských i zednických prací včetně rekonstrukcí střech.


Střechy Arven s.r.o. Generální opravy střech, veškeré střešní systémy,zateplení střech-izolace. Nabízíme kompletní dodávku střech a odbornou pokládku všech druhů krytin s důrazem především na kvalitu provedené práce a správné použití originálních střešních doplňků.


Nabízíme stavební, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme opravy, nátěry a čištění fasád a průmyslové nátěry konstrukcí a sil. Realizujeme půdní vestavby a rekonstrukce bytů. Renovujeme panelové domy, balkony a lodžie.


Zajišťujeme komplexní služby ve stavebnictví od záměru, zpracování projektu, výstavby inženýrských sítí, komunikací, zateplení, až po kolaudaci. Provádíme zemní, strojní a ruční práce - topenářství, zámečnictví, klempířství, tesařství, zednictví.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce,kompletní realizace a opravy šikmých a plochých střech.


Nabízíme opravy a rekonstrukce střech včetně krovů. Vyrábíme klempířské prvky.Firma DOKTOR Jaroslav Současný profil služeb: pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce, pokládka střešních krytin, kompletní rekonstrukce střech jak šikmých,tak plochých,střechy na klíč, montáž střešních oken, půdní vestavby a zateplení střech, rozpočet zdarma.


Klempířské, pokrývačské, izolační a tesařské práce


Klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce.


Nabízím klempířské, pokrývačské, tesařské práce, montáž střešních oken, rekonstrukce i menší opravy a nátěry střech, fasády - římsy, svodové soustavy.


Provádění zednických, klempířských a pokrývačských prací. Nabídka výměny, montáže či demontáže plastových oken. Zajištění zemních, bouracích i výkopových prací a nátěrů či zateplování fasád.


Klempířské, pokrývačské, tesařské a truhlářské práce


Projektujeme a opravujeme stavby. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, topenářské, vodoinstalatérské, zámečnické a elektroinstalační práce.


Opravy, izolace, zateplení a rekonstrukce plochých střech, teras a balkónů, asfaltové i fóliové systémy vč. klempířských prvků


Provádíme zateplování budov, podkrovních místností, podlah a sklepů, pokrývačské, tesařské a klempířské práce, pokládku podlah. Realizujeme hydroizolaci, montáž suchých staveb, zemní a výkopové práce. Provozujeme velkoobchod a maloobchod se stavebninami.


Provádění klempířských prací.


Hlavním a tak nejdůležitějším cílem naší práce je nejlepší možná kvalita provedených prácí a použitých materiálů.Vysokou kvalitu naší práce garantujeme neustálým rozvojem odborných znalostí a zkušeností.


Provádíme klempířské práce či izolace plochých střech.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a izolační práce, kompletní rekonstrukce plochých a šikmých střech. Opravujeme a rekonstruujeme ploché a šikmé střechy. Stavíme střechy na klíč.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme ploché a šikmé střechy a opravy střech, radonové a zemní izolace, klempířství, střešní okna, hydroizolace, tesařské práce, pokrývačství, střešní šindele, povlakové krytiny. Montujeme prvky na střechy.


Provádím pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Nabízím montáže střešních oken.


Firma nabízí kompletní dodávku klempířských, pokrývačských, tesařských a hydroizolačních prací.


Nabízíme pokrývačské práce - nové střechy, rekonstrukce střech, opravy krovů, nové vazby, střešní okna, klempířské práce a kontejnerovou dopravu do 3t. Dále prodáváme stavební materiál.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Rekonstrukce a opravy všech typů střech včetně tepelných izolací.


Výroba, montáže a opravy klempířských prvků. Provádění pokrývačských i výškových prací či oprav střech.


rekonstrukce starých a realizace nových střešních systémů


Provádím tesařské, pokrývačské práce nebo realizuji střechy na klíč. Nabízím technické poradenství.


Provádění klempířských a pokrývačských prací, pokládání tepelných izolací.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací a oprav komínů.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nové střechy, rekonstrukce střech, hydroizolace. Nabízíme dřevostavby - rodinné domy, altány, pergoly, zahradní domky.


Klempířské a Pokrývačské práce v Ústí nad Labem, Teplice, Děčín. Nabízíme komplexní klempířské a pokrývačské práce. Provádíme komplexní rekonstrukce střech. Dále také poskytujeme poradenskou činnost v klempířském a pokrývačském oboru. Máme již mnoho spokojených zákazníků, staňte se jimi i vy.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, opravy střech.


Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce.Zabýváme se prodejem okapových systémů, střešních krytin, plechů, spojovacího materiálu, hřebíků, tmelů a nářadí pro klempíře. Provádíme ohýbání a stříhání plechů. Menší zakázky je možné dle dohody realizovat na počkání.


Realizujeme střechy včetně rekonstrukcí a oprav. Zabýváme se montážemi střešních oken i sádrokartonu. Dále provádíme zednické, klempířské, zateplovací i tesařské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, oprav a výměn krovů a rekonstrukcí břidlicových štítů do původního stavu.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Izolace střech, hydroizolace, spodních staveb, fólie proti radonu a tlakové vodě. Izolace skládek.Provozujeme práškovou lakovnu, stříhání a ohýbání plechů, stříhání profilů či prostřihování děr. Dále tvarujeme drážky, pálíme plazmou nebo pískujeme. Zajišťujeme klempířské, pokrývačské práce, ploché a šikmé střechy či zateplování domů a bytů.


Nabízíme pokrývačské a klempířské práce. Provádíme hydroizolace a zateplování veškerých druhů střech.


Nabídka klempířských prací a výškových prací horolezeckou technikou.


Oprava a rekonstrukce plochých a šikmých střech. Klempířské práce. Montáž střešních oken. Výškové práce i za pomocí horolezecké techniky.


Zabýváme se kompletní dodávkou střech, pergol a různých přístřešků včetně klempířských a pokrývačských prací. Dále se zabýváme přípravnými a dokončovacími pracemi, bednění a pomocných prací. Zajistíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, truhlářské, elektro, vodoinstalace a topenářské práce.


Provádíme opravy a montáže plochých i šikmých střech, pokrývačské, tesařské a klempířské práce, montujeme střechy z betonových i pálených tašek, šindele, plechu, eternitu a lepenky. Dále montujeme střešní okna a veškeré klempířské prvky.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Rekonstrukce a stavby střech na klíč, montáž střešních oken.


Kompletní dodávka střešních krytin včetně příslušenství a realizace.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Výroba a prodej klempířských prvků a komínových krytů.


Zabýváme se šikmými a plochými střechami.


Realizace a opravy všech typů střech, střechy na klíč, izolace a zateplení střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Prodej a montáž - střešní okna, klempířské prvky, střešní krytiny, poradenská činnost.


Provádění klempířských,pokrývačských a tesařských prací,prodej a montáž střešních oken


Jsme klempířská a pokrývačská firmička co dělá ploché i šikmé střechy, zemní i střešní hydroizolace, terasy, pergoly, jezírka a bazény.


Dodávky střech. Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Klempířské a pokrývačské práce. Výroba klempířských prvků. Montáž přírodní břidlice.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáže střešních oken, opravy a montáže komínů a konzervace krovů, šindele, hydroizolační folie z měkčeného PVC, střechy na klíč. Rekonstrukce, zateplení a izolace plochých střech, modifikované pásy půdní vestavby a jiné. Odstraňování sněhu, ledu.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zabýváme se kompletní rekonstrukcí střech. Mezi naše činnosti patří: pokrývačské práce, klempířské práce, tesařské práce, izolace, pokládka střešních krytin, montáž střešních oken, poradenství a konzultace a všechny činnosti, které se střechami souvisí.Kompletní realizace střech. Drobnější opravy. Výměny žlábů. Stavby altánů, otevřené garážové stání atd.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací a oprav střech.Pokrytí a opravy střech,výroba okapů a svodů,venkovní parapety


Nabídka služeb v oblasti malířství, tesařství, klempířství, pokrývačství a zámečnictví.


Stavební firma KLEMPO byla založena již roku 1992. Již od počátku byla vždy naším hlavním cílem vysoká kvalita odvedené práce, profesionální jednání a naprostá spokojenost zákazníka. Důkazem toho je více než 2830 úspěšně zrealizovaných zakázek.


Střechy šikmé, ploché, klempířství, izolace, půdní vestavby a komíny od A do Z. Od návrhu a prodeje k rekonstrukci i konstrukci na klíč.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a lešenářské práce.


Zajistíme pro vás veškeré střešní práce – zhotovíme nové střechy, zabezpečíme opravy a kompletní rekonstrukce střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce jsou samozřejmostí a to včetně zednických úprav.


montáž střešních pláštů a střešních oken


Opravy střech panelových a rodinných domů. Pro SVJ, bytová družstva, firmy a na rodinných domech. Lepenky, střešní folie, tašky, eternit, šablony, šindele, nátěry, spárování panelů, žlaby, svody, atd.


Nabídka tesařství, klempířství a pokrývačství, včetně dodávky krovů, montáží střešních oken či oprav roubených chalup. Zajišťujeme izolaci střech a zateplováni.


Kompletní rekonstrukce a opravy střechy Všechny stavební práce


Výškové práce horolezeckou technikou – provádíme opravy a rekonstrukce střechy, klempířské práce, čištění okapů, nátěry fasád i ocelových konstrukcí, demolice komínů, sanace skalních svahů, rizikové kácení stromů, mytí budov, čištění sil a zásobníků, montáž zábran proti ptactvu.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme a stavíme krovy, opravujeme roubené a hrázděné stavby, tesařské prvky impregnujeme proti houbám a škůdcům, používáme materiály Tondach, Bramac a KM Beta. Montáž střešních oken Velux, Fakro.


Firma TOMIN má široký záběr prací: výškové práce, pokrývačské práce, klempířské práce, penetrace střech, oplechování komínů a další řadu činností.


Provozování tesařství, klempířství, pokrývačství a autodopravy.


Oprava střech a další klempířské a tesařské práce.


Nabídka pokrývačských, tesařských, klempířských a drobných stavebních prací.


Pokládání veškerých druhů střešních krytin, montáže střešních oken a opravy komínů. Nabídka tesařských a klempířských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací, provádění rekonstrukcí a oprav střech.


Nabídka služeb v oblasti zámečnictví, klempířství, instalatérství, natěračství a malířství. Zajišťení servisu pro firmy.


Rubriky článků