Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Klempířství - Uherské Hradiště

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme tesařské a klempířské práce. Nabízíme kompletní realizaci střech z přiznaných lepených profilů a zateplením nad vazbou.


Zabýváme se výstavbou srubů, srubových domů, dřevostaveb či chat. Nabízíme pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Dále realizujeme střešní konstrukce, příčky, obklady, vnitřní a venkovní schodiště, terasy, přístřešky, stoly, lavice a židle. Dále provádíme pokládku podlah.Zajišťujeme kompletní realizace střech na míru a veškeré stavební práce. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické práce a izolace,realizaci fasád,likvidace odpadu.


Nabídka ocelových konstrukcí, opláštění a plechových střech. Výroba, montáž okapových systémů, montovaných a ocelových hal. Provádění výškových prací.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Zateplení střech do spádu. Střechy pokrýváme taškovými krytinami BRAMAC, TONDACH a KM Beta, šindelem nebo plechovými krytinami MAXIDEK, RUUKKI, LINDAB.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi.


Provádíme rekonstrukce stávajících střech, půdní vestavby, kompletní dodávky nových střech, izolace rovných střech, včetně zateplení, zednické práce, spojené s touto činností.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské i izolatérské práce a montáže střešních oken.


Kompletní ralizace střech,pila stolářská výroba


Kompletní dodávky a rekonstrukce střech Výroba a montáž vzduchotechniky Klempířství, pokrývačství, vzduchotechnika


Výroba, prodej izolační hmoty Hydroseal, tekutá lepenka, hydroizolace, izolace proti vodě. Autorizovaný dovozce: kanadský bitumenový šindel Iko. Velkoobchod, prodej: strešní krytiny, střešní okna. Realizace: střechy na klíč, rekonstrukce starých střech. Pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Realizujeme střechy na klíč, nátěry a izolaci střech, opravy, nátěry a zateplení fasád. Provádíme také klempířské, pokrývačské a stavební práce. Specializujeme se na lícové zdivo, vnitřní omítky a rekonstrukce bytových jader.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech a tepelné izolace.


Klempířské práce a montáž střešních oken.


Klempířství, tesařství, montáže ocelových konstrukcí a technologických celků. Výroba plastových oken a stolařství.


Kompletní Realizace střech Rozpočtová a poradenská činnost zdarma Montáž a dodávka řeziva, všech střešních krytin, stavební klempířství, věnce, nadezdívky, stropy, komímy, atd.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce na novostavbách, dále také rekonstrukce starších střech, včetně zaměření. Pokládame plechové i pálené krytiny všech druhů a materiálů. Poskytujeme komplexní poradenství. Na trhu působíme od r. 2002.


Nabízíme montáže okapů, svodů a výlezů. Možnost oplechování komínů, nátěrů, oprav a údržby střech, klempířské, pokrývačské práce, tesařské práce.


Nabízíme služby klempířství, pokrývačství a tesařství. Provádíme rekonstrukce a izolace střech, tepelné izolace, vzduchotechniku i odsávání. Montujeme solární panely. Realizujeme montáž střešních oken. Prosvětlení z polykarbonátových desek.
Nabízíme kompletní střešní servis v oboru klempířství, pokrývačství a tesařství. Montujeme střešní okna a zahradní altánky. Provádíme zednické práce na střechách.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Provádíme kompletní rekonstrukce střech a realizace nových střech. Zateplujeme půdní a střešní prostory včetně nadkrokevní izolace.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech, ploché i šikmé, izolace střech, montáž lepenek, monáž folije fatrafol, alkorn. Rozpočet zdarma, kompletní dodávka materiálu, zednické, tesařské práce.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, montáž všech druhů střešních krytin i střešních oken a okapových systému.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zateplování budov.


Nabízím klempířské, tesařské, pokrývačské a sádrokartonářské práce. Provádím hydroizolace i nátěry střech, tepelné izolace, opravy komínu a instalace hromosvodů. Realizuji půdní vestavby a montáž střešních oken.


Dodáváme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálů.


Realizace všech typů střech,na klíč.Pokrývačské a klempířské práce.Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Půdní vestavby. Opravy a rekonstrukce střech. Odborné posudky střech.


Provádíme práce tesařské,klempířské a pokrývačské včetně zpracování cenové kalkulace a dodávky materiálů. Dodáváme a montujeme střešní okna Velux, Roto.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zajišťujeme montáž střešních oken, světlovodů, ventilačních turbín LOMANCO, hromosvodů a podobně.


Nabízíme kompletní dodávka a montáž šikmých střech na klíč, dále klempířské a pokrývačské práce. Provádíme realizace rodinné zástavby a rekonstrukce panelových a bytových domů.


Provádíme realizaci střech na klíč a rekonstrukce střech. Výroba a montáž klempířských prvků. Prodej střešních materiálů. Zateplení šikmých střech.


Provádíme stavební, klempířské, pokrývačské, zámečnické, výkopové, vodoinstalační i topenářské práce. Zajišťujeme montáže oken, dveří a ústředního vytápění, rekonstrukce domů i bytových jader a stavbu domů na klíč. Nabízíme zateplování fasád, stropů i střech.


Prodej a montáž: -plechové střešní krytiny Kob, Alukryt, Ruukki, Bratex, Blach Stal, Lindab -okapové systémy KJG -plechové tabule a svitky Pz,Al,Cu,TiNz -trapézové plechy -klempířské výrobky -střešní okna Fakro a Velux -tepelné izolace. Vypracování cenové nabídky zdarma!


Navrhujeme a provádíme klempířské, pokrývačské i zednické práce včetně montáží lodžií.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Zajišťujeme realizace nových střech i rekonstrukcí, půdních vestaveb i nástaveb. Zabýváme se výstavbou dřevěných i drobných staveb a rekonstrukcemi historických budov.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádíme dřevostavby, altány i pergoly. Pokládáme podlahy či stropy.


Provádění klempířských, sádrokartonářských, pokrývačských a drobných zednických prací. Nabídka realizací šikmých a plochých střech.


Provádím tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně izolací a oprav střech.


Dodávky a rekonstrukce střech, montáž střešních oken, pergol, zahradního nábytku a dřevostaveb na klíč. Montáž sádrokartonů a tepelných izolací.


Jsme významnými dodavateli nejširšího druhu plechů, plechových střešních krytin, veškerých druhů okapových systémů a všech doplňků na střechy. Dodáváme ucelený sortiment zboží od vazby, sádrokartonu, izolaci, folie až po samotnou střešní krytinu.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, poradenství.


Nabídka stavebních a klempířských prací.


Provádíme montáže střech, fasád a izolací a drobné stavební práce.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací včetně montáží střešních oken. Zajišťujeme kompletní zhotovení i rekonstrukce střech, pergol. Zhotovujeme plechování.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Výškové práce za pomocí horolezecké techniky.


Provádíme rekonstrukce stávajících střech, opravy střech, střechy na klíč, montáž okapového systému, pokrývačství a klempířství. Prodej střešních krytin a příslušenství.


Kompletní montáž střech, zhotovení altánů, pergol a zastřešeného stání.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme především klempířské práce. Nabízíme montáže střešních krytin, okapů, žlabů a střešních oken. Zajistíme i klempířské práce při zateplování domů. Dlouholeté zkušenosti v oboru.


Kompletní realizace střech novostaveb i rekonstrukcí. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávek materiálu, dále montáž střešních oken, hromosvodů.


Nabídka služeb z oblasti tesařství, pokrývačství a klempířství. Poskytování technického poradenství, zaměření a cenové kalkulace.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací, izolace rovných střech.


Provádíme veškeré výškové, tesařské a pokrývačské práce. Vyrábíme a rekonstruujeme střechy, zahradní altány a pergoly. Opravujeme fasády domů, spáry panelákových domů, komíny a další. Rizikové kácení za pomoci horolezecké techniky, prořezávky stromů a sadů-v našem týmu jsou certifikovaní arboristé.


VÝŠKOVÉ PRÁCE ZLÍN specialisté na práce ve výškách. PROVÁDÍME MONTÁŽE A OPRAVY za pomocí horolezecké techniky v oboru podnikáme více jak 10 let.


Klempířské pokryvařské a tesařské práce, střešní krytiny a doplňky na střechu, střešní okna, klempířské výrobky, řezivo, fólie. Kompletní realizace střech. Bezplatné rozpočty, poradenství, servis.


Rubriky článků