Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Prachatice

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Realizace kompletních střešních konstrukcí včetně výroby krovů,klempířské a pokrývačské práce,zateplování budov,montáže opláštění ocelových konstrukcí a halových systémů.


Provádíme klempířské, pokrývačské práce vč.rekonstrukce střech montáž střešních oken, opravy krytin


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízíme střechy na klíč, opravy a rekonstrukce, krovy včetně impregnace, půdní vestavby, montáže střešních oken, hromosvodů. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodání materiálu. Provádíme dřevostavby - pergoly, altány, garážová stání.


Naše firma vyrábí a realizuje kompletní dodávky dřevěných staveb, jako jsou stavby na klíč, altány, pergoly, dřevěné ploty a chaty. Vyrábíme pro vás schody, galerie a vestavby. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Zajišťujeme izolace střech, hydroizolace střech, montáže střešních oken.


Provádím zednické, pokrývačské a klempířské práce. Nabízím montáž střešních oken či krytin, rekonstrukce hospodářských budov nebo bytových jader, domy na klíč, zateplování fasád, opravy komínů a obkladačské práce.


Provádění klempířských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Pokládáme prkenné podlahy. Vyrábíme masivní dřevěná schodiště i kuchyně na míru.


Provádíme kompletní dodávky dřevostaveb, střech na klíč, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce krovů včetně historických a montáž střešních oken. Dále dodáváme zahradní domky a pergoly.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, vodoinstalační, topenářské i stavební práce.


Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, izolace bazénů, jezírek a jímek, zemní izolace, speciální izolace. Dále nabízíme veškeré klempířské práce, montáž žlabů (okapů) a svodů. Výškové práce horolezeckou technikou, montáž střešních oken.


Realizujeme střechy na klíč. Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Novostavby a rekonstrukce starých a poškozených střech.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, střechy na klíč, izolace střech.


Kompletní střecha. Pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, montáž hromosvodů a střešních oken.


Provádíme izolační, sanační, výškové, zednické, klempířské a pokrývačské práce všeho druhu. Nové střešní pláště, regenerace plochých střech, izolace spodních staveb.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Pokrývačské, klempířské a zámečnické práce.


Pokrývačské a klempířské práce, dodávky, montáž a rekonstrukce střech.


Nabízíme kompletní realizace střech, novostaveb i rekonstrukcí. Provádíme pokrývačské, tesařské práce, izolace spodní stavby, zateplení střech, střešní okna, sádrokartonářské a natěračské práce, zednické opravy, mytí a čištění střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.Provádím kompletní klempířské práce, pokrývačské a tesařské práce, včetně dodávky materiálu. Střechy komplet, pergoly. Zpracování cenové nabídky zdarma. Montování střešních oken. Izolace a zateplení plochých střech s povrchovou úpravou Fatrafol, využití fólie pro stavbu zahradních jezírek.


Realizace všech typů střech, střechy na klíč, izolace a zateplení střech. Rekonstrukce všech druhů střech, tesařské a klempířské práce. Montáž střešních oken.


Tesařství a klempířství.


Naše společnost provádí kompletní realizace střech, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Práce s plošinou. Prodej střešních materiálů.


Provádíme kompletní pokrývačské a klempířské práce. Zajistíme také tesařské práce. Montáž střešních oken. Cenovou nabídku vytvoříme zdarma.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce.


Klempířství a výškové práce JŘ Planá nad Lužnicí, rekonstrukce výroba a montáž klempířských prvků, prodej střešních krytin, stavební diskuze a bazar


Klempířské a pokrývačské práce a s tím práce spojené.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce.Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce. Nabízíme střechy a fasády na klíč, opravy památek - kapličky, kříže, smrkový a modřínový šindel - kompletní dodávka, záruka až 80 let. Zajišťujeme klempířské práce, okapy, komíny i jejich oplechování, montáž okapových systémů.


Specializujeme se na služby v oblasti výroby dřevostaveb, roubenek, pergol, zahradních domků a chat. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme rekonstrukce střech, pokrývání a servis střešních oken. Provádíme zateplování celulózovou izolací a foukání do střešních prostor.


Pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Kompletní střešní konstrukce.


Kompletní střešní konstrukce , dřevěné domy - střechy na klíč, opravy krovů, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, střešní okna, nadkrovní tepelné izolace. Nabízíme roubenky, roubené stavby, dřevostavby, rodinné dřevěné domy a chaty, altány, pergoly, garážová stání….


Provádíme pokrývačské a tesařské práce včetně montáží i rekonstrukce krovů, stropů, pergol či zahradních altánů.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské práce a rekonstrukce střech. Dále zajišťujeme možnost ohýbání plechu v délce 6 m a tloušťce do 1 mm.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně rekonstrukcí střech. Kompletní dodávka veškerých střešních krytin - šikmých i plochých. Stavíme sruby a srubové domy, pergoly, dřevostavby, přístřešky a zastřešení. Montujeme střešní okna. Nabízíme palubkové obklady a dřevěné podlahy.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, montáže střešních oken a drobné opravy.


Klempířské práce, regenerace starých plochých střech, izolace, protiradonové clony, zateplování objektů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáž střešních oken, půdní vestavby a zateplování fasád.


Firma Střechy Sojka se zabývá kompletní realizací střech, venkovních zastřešení a přístřešků. Stavba a zastřešení pergol, venkovních altánků, garáží a ostatních zastřešených objektů. Taktéž nabízíme i truhlářské práce a práce spojené s novou výstavbou či rekonstrukcí střech.


Provádím klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně montáže střešních oken. Nabízím možnost pronájmu montážní plošiny.


Provádíme veškeré klempířské a tesařské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně tesařských


Provádíme rekonstrukci střech, výstavbu nové střechy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a izolační práce. Výškové práce horolezeckou technikou a půdní vestavby.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Dále nabízíme montáže střešních oken Velux. Opravy starých střech, výstavba podkroví.


Zajišťujeme pokrývačské práce. Provádíme rekonstrukce střech, střešní nástavby i systémy. Kompletní zednické práce, zateplení domů a fasád. Dále obkladačské a výškové práce a pokládky zámkové dlažby. Pronájem lešení a žebříkového výtahu.


Nabídka klempířských a drobných pokrývačských prací, izolací a nátěrů střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech, spodní izolace a hydroizolace bitumen mod. pásy. Nabízíme hydroizolace i balkonů a teras.


Provádíme izolatérské, klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme pokrývačské, klempířské, izolační a zámečnické práce.


Poskytujeme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Nabídka zednických, sádrokartonářských, malířských a natěračských prací včetně pokládání obkladů a dlažeb. Zabýváme se výstavbou zahradních krbů. Provádíme stavby a rekonstrukce na klíč.


Pokrývači a klempíři,střešní konstrukce a maloobchod.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Naše firma provádí izolace plochých a sedlových střech pomocí PVC-P/TPO/FPO/SBS krytiny včetně zateplení všemi druhy tepelného izolantu. Nejen střechy, ale také balkony, terasy, jezírka, bazény atp.


logo

Kompletní dodávka a montáže střech, klempířských prvku, bleskosvodu, střešních oken a světlíku, výškové práce, nátěry střech a konstrukcí.


Rekonstrukce a stavby střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Stavební zámečnické práce.


Provádíme kompletní výstavbu a rekonstrukci střech-pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Foukané izolace, hydroizolace a zateplení plochých střech.


Naše firma provádí pokrývačské, klempířské a tesařské práce. realizujeme kompletní nové střechy včetně krovu, případně zateplení, montáže parozábrany, podkroví, pergoly, aj. Dále provádíme rekonstrukce stávajících střech, ale také drobné opravy.


Tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce.


Provádíme kompletní realizace střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, provádíme rekonstrukce i novostavby.


Kompletní realizace nových a rekonstrukce starých střech - tašky, plech, eternit, šindel + ploché střechy PVC. Tesařské, pokrývačské, klempířské práce,zateplení střech.


Prodej materiálů pro střechy - zavážíme celou ČR. Střešní krytiny betonové, plechové, asfaltové, pálené. Střešní okna. Řezivo, palubky, OSB desky, střešní doplňky, okapové systémy, střešní fólie, pásy proti ptákům, sněhové zábrany. Střechám se věnujeme již od roku 1992. Prodejna s velkým skladem.


Provádíme kompletní střešní konstrukce, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže, opravy a rekonstrukce krovů. Dodáváme střešní okna a střešní krytiny. Stavíme dřevostavby, altány, pergoly, přístřešky na auta a dřevěné zahradní domky.


Dodávání kompletních střech a střešních konstrukcí. Provádění prací v oboru klempířství, pokrývačství a tesařství. Montáž střešních oken.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské a izolatérské práce.


Provádíme kompletní realizaci nových střech. Zajišťujeme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zhotovíme pergoly, stání na auta, zahradní houpačky, dřevěné stolní společenské hry, dřevostavby a chaty.


Tesařská firma nabízející stavbu, rekonstrukce krovu včetně prací pokrývačských a klempířských. Provádíme i drobnější zednické práce. Při prvním kontaktu dbáme nato, aby bylo co vyhověno požadavkům zákazníka a proto preferujeme osobní kontakt.


Výškové, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, sanace betonových konstrukcí.


Klempířské, pokrývačské a výškové práce, montáž střešních oken.


Specializuji se na klempířské a pokrývačské práce. Dodávka a stavba pergol, altánu i se zastřešením. Provádíme sádrokartonářské práce, prodej sádrokartonů.


Provádím klempířské i pokrývačské práce a montáže tepelných izolací.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Stavíme krovy, pergoly, vestavby. Provádíme montáže střešních oken.


Realizace střech - profesionální klempířství, tesařství, pokrývačství. Pronájem montážní plošiny. Prodej střešních krytin, oken, okapových systémů a plechů. Opláštění halových objektů. Systém ochrany proti ptactvu Kraupner. Strojní zpracování plechů.


Rubriky článků