Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Klempířství - Jindřichův Hradec

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Realizace kompletních střešních konstrukcí včetně výroby krovů,klempířské a pokrývačské práce,zateplování budov,montáže opláštění ocelových konstrukcí a halových systémů.


Provádíme klempířské, pokrývačské práce vč.rekonstrukce střech montáž střešních oken, opravy krytin


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízíme střechy na klíč, opravy a rekonstrukce, krovy včetně impregnace, půdní vestavby, montáže střešních oken, hromosvodů. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodání materiálu. Provádíme dřevostavby - pergoly, altány, garážová stání.


Naše firma vyrábí a realizuje kompletní dodávky dřevěných staveb, jako jsou stavby na klíč, altány, pergoly, dřevěné ploty a chaty. Vyrábíme pro vás schody, galerie a vestavby. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Zajišťujeme izolace střech, hydroizolace střech, montáže střešních oken.


Provádím zednické, pokrývačské a klempířské práce. Nabízím montáž střešních oken či krytin, rekonstrukce hospodářských budov nebo bytových jader, domy na klíč, zateplování fasád, opravy komínů a obkladačské práce.


Provádění klempířských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Pokládáme prkenné podlahy. Vyrábíme masivní dřevěná schodiště i kuchyně na míru.


Provádíme kompletní dodávky dřevostaveb, střech na klíč, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce krovů včetně historických a montáž střešních oken. Dále dodáváme zahradní domky a pergoly.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské, vodoinstalační, topenářské i stavební práce.


Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, izolace bazénů, jezírek a jímek, zemní izolace, speciální izolace. Dále nabízíme veškeré klempířské práce, montáž žlabů (okapů) a svodů. Výškové práce horolezeckou technikou, montáž střešních oken.


Realizujeme střechy na klíč. Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Novostavby a rekonstrukce starých a poškozených střech.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, střechy na klíč, izolace střech.


Kompletní střecha. Pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, montáž hromosvodů a střešních oken.


Provádíme izolační, sanační, výškové, zednické, klempířské a pokrývačské práce všeho druhu. Nové střešní pláště, regenerace plochých střech, izolace spodních staveb.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Pokrývačské, klempířské a zámečnické práce.


Pokrývačské a klempířské práce, dodávky, montáž a rekonstrukce střech.


Nabízíme kompletní realizace střech, novostaveb i rekonstrukcí. Provádíme pokrývačské, tesařské práce, izolace spodní stavby, zateplení střech, střešní okna, sádrokartonářské a natěračské práce, zednické opravy, mytí a čištění střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.Provádím kompletní klempířské práce, pokrývačské a tesařské práce, včetně dodávky materiálu. Střechy komplet, pergoly. Zpracování cenové nabídky zdarma. Montování střešních oken. Izolace a zateplení plochých střech s povrchovou úpravou Fatrafol, využití fólie pro stavbu zahradních jezírek.


Realizace všech typů střech, střechy na klíč, izolace a zateplení střech. Rekonstrukce všech druhů střech, tesařské a klempířské práce. Montáž střešních oken.


Tesařství a klempířství.


Naše společnost provádí kompletní realizace střech, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Práce s plošinou. Prodej střešních materiálů.


Provádíme kompletní pokrývačské a klempířské práce. Zajistíme také tesařské práce. Montáž střešních oken. Cenovou nabídku vytvoříme zdarma.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce.


Klempířství a výškové práce JŘ Planá nad Lužnicí, rekonstrukce výroba a montáž klempířských prvků, prodej střešních krytin, stavební diskuze a bazar


Klempířské a pokrývačské práce a s tím práce spojené.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce.Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce. Nabízíme střechy a fasády na klíč, opravy památek - kapličky, kříže, smrkový a modřínový šindel - kompletní dodávka, záruka až 80 let. Zajišťujeme klempířské práce, okapy, komíny i jejich oplechování, montáž okapových systémů.


Specializujeme se na služby v oblasti výroby dřevostaveb, roubenek, pergol, zahradních domků a chat. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme rekonstrukce střech, pokrývání a servis střešních oken. Provádíme zateplování celulózovou izolací a foukání do střešních prostor.


Pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Kompletní střešní konstrukce.


Kompletní střešní konstrukce , dřevěné domy - střechy na klíč, opravy krovů, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, střešní okna, nadkrovní tepelné izolace. Nabízíme roubenky, roubené stavby, dřevostavby, rodinné dřevěné domy a chaty, altány, pergoly, garážová stání….


Provádíme pokrývačské a tesařské práce včetně montáží i rekonstrukce krovů, stropů, pergol či zahradních altánů.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské práce a rekonstrukce střech. Dále zajišťujeme možnost ohýbání plechu v délce 6 m a tloušťce do 1 mm.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce včetně rekonstrukcí střech. Kompletní dodávka veškerých střešních krytin - šikmých i plochých. Stavíme sruby a srubové domy, pergoly, dřevostavby, přístřešky a zastřešení. Montujeme střešní okna. Nabízíme palubkové obklady a dřevěné podlahy.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, montáže střešních oken a drobné opravy.


Klempířské práce, regenerace starých plochých střech, izolace, protiradonové clony, zateplování objektů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáž střešních oken, půdní vestavby a zateplování fasád.


Firma Střechy Sojka se zabývá kompletní realizací střech, venkovních zastřešení a přístřešků. Stavba a zastřešení pergol, venkovních altánků, garáží a ostatních zastřešených objektů. Taktéž nabízíme i truhlářské práce a práce spojené s novou výstavbou či rekonstrukcí střech.


Provádím klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně montáže střešních oken. Nabízím možnost pronájmu montážní plošiny.


Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme veškeré klempířské a tesařské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně tesařských


Provádíme rekonstrukci střech, výstavbu nové střechy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské a izolační práce. Výškové práce horolezeckou technikou a půdní vestavby.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Dále nabízíme montáže střešních oken Velux. Opravy starých střech, výstavba podkroví.


Zajišťujeme pokrývačské práce. Provádíme rekonstrukce střech, střešní nástavby i systémy. Kompletní zednické práce, zateplení domů a fasád. Dále obkladačské a výškové práce a pokládky zámkové dlažby. Pronájem lešení a žebříkového výtahu.


Nabídka klempířských a drobných pokrývačských prací, izolací a nátěrů střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech, spodní izolace a hydroizolace bitumen mod. pásy. Nabízíme hydroizolace i balkonů a teras.


Provádíme izolatérské, klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme pokrývačské, klempířské, izolační a zámečnické práce.


Poskytujeme veškeré pokrývačské a klempířské práce. Nabídka zednických, sádrokartonářských, malířských a natěračských prací včetně pokládání obkladů a dlažeb. Zabýváme se výstavbou zahradních krbů. Provádíme stavby a rekonstrukce na klíč.


Pokrývači a klempíři,střešní konstrukce a maloobchod.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


logo

Kompletní dodávka a montáže střech, klempířských prvku, bleskosvodu, střešních oken a světlíku, výškové práce, nátěry střech a konstrukcí.


Rekonstrukce a stavby střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Stavební zámečnické práce.


Provádíme kompletní výstavbu a rekonstrukci střech-pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Foukané izolace, hydroizolace a zateplení plochých střech.


Naše firma provádí pokrývačské, klempířské a tesařské práce. realizujeme kompletní nové střechy včetně krovu, případně zateplení, montáže parozábrany, podkroví, pergoly, aj. Dále provádíme rekonstrukce stávajících střech, ale také drobné opravy.


Tesařské, pokrývačské, klempířské a zednické práce.


Provádíme kompletní realizace střech. Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, provádíme rekonstrukce i novostavby.


Kompletní realizace nových a rekonstrukce starých střech - tašky, plech, eternit, šindel + ploché střechy PVC. Tesařské, pokrývačské, klempířské práce,zateplení střech.


Vše pro střechy od A do Z. Kompletní střešní servis. Široká personální, materiální i výrobní základna + vozový park.


Provádíme kompletní střešní konstrukce, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže, opravy a rekonstrukce krovů. Dodáváme střešní okna a střešní krytiny. Stavíme dřevostavby, altány, pergoly, přístřešky na auta a dřevěné zahradní domky.


Dodávání kompletních střech a střešních konstrukcí. Provádění prací v oboru klempířství, pokrývačství a tesařství. Montáž střešních oken.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské a izolatérské práce.


Provádíme kompletní realizaci nových střech. Zajišťujeme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zhotovíme pergoly, stání na auta, zahradní houpačky, dřevěné stolní společenské hry, dřevostavby a chaty.


Tesařská firma nabízející stavbu, rekonstrukce krovu včetně prací pokrývačských a klempířských. Provádíme i drobnější zednické práce. Při prvním kontaktu dbáme nato, aby bylo co vyhověno požadavkům zákazníka a proto preferujeme osobní kontakt.


Výškové, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, sanace betonových konstrukcí.


Klempířské, pokrývačské a výškové práce, montáž střešních oken.


Specializuji se na klempířské a pokrývačské práce. Dodávka a stavba pergol, altánu i se zastřešením. Provádíme sádrokartonářské práce, prodej sádrokartonů.


Provádím klempířské i pokrývačské práce a montáže tepelných izolací.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Stavíme krovy, pergoly, vestavby. Provádíme montáže střešních oken.


Realizace střech - profesionální klempířství, tesařství, pokrývačství. Pronájem montážní plošiny. Prodej střešních krytin, oken, okapových systémů a plechů. Opláštění halových objektů. Systém ochrany proti ptactvu Kraupner. Strojní zpracování plechů.


Rubriky článků