Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Jihomoravský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Kompletní střecha na klíč od firmy FILKO®. Komplexní služby navrhování a realizací střech. Jako jediná firma v České republice můžeme nabídnout vlastní betonovou střešní krytinu FILKO®, stavební řezivo a palubky z vlastní pily a montáž vlastními kmenovými zaměstnanci. Jsme výrobci, ne jen prodejci.


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!


Nabízíme kompletní realizaci střech na klíč, včetně oken a montáží oken či hydroizolace. Realizujeme ploché i šikmé střechy, používáme tvrdou či měkkou krytinu. Dle dohody zrealizujeme půdní vestavby nebo drobné zednické práce.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Nabízím tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce plochých i šikmých střech starších domů. Veškeré tesařské, pokrývačské, klempířské, izolatérské a drobné zednické práce.


Provádíme zednické i tesařské práce, zateplování fasád a rekonstrukce střech.


Firma zajišťuje kompletní dodávky, rekonstrukce a opravy z oblasti střechy - klempířství, pokrývačství, tesařství, výškové práce včetně nátěrů střech a ochrany budov proti hnízdění ptactva. Nabízíme zateplení půdních střech a sklepů v lokalitě Brno.


Provádím klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce ze pomoci horolezecké techniky. Montuji střešní okna, pergoly, garáže, plechové krytiny a střešní konstrukce. Zajišťuji bednění, chemické moření vazeb. Věnuji se zateplování střech a jejich nátěrům. Zajišťuji výrobu parapetů a okapnic.


Klempířské a pokrývačské práce. Zednické práce, bytová jádra, opravy,rekonstrukce, zateplení fasád. Revitalizace domů izolace šikmích a plochých střech, balkonů, teras, světlíků. stavba domů, přístaveb a chatek. Výměny euro, plastových a hliníkových oken. Frézování a vložkování komínů,vodoinstalace


Provádění klempířských a pokrývačských prací a izolace střech.


Firma zabývající se komplexními stavebními izolacemi - izolacemi plochých a šikmých střech, izolace spodních staveb. Tesařské, klempířské, pokrývačské a izolatérské práce.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce. Montujeme tvrdé střešní krytiny, Tondach, Bramac, dále šindel, živičné krytiny, trapézové plechy PVC folie.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, hromosvodové sestavy, ochrana budov proti ptactvu.


Činnost naší společnosti představuje především pokrývačství, klempířství, tesařství a doprava.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a sádrokartonářské práce.


Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Montujeme střešní okna, pergoly, altány, přístřešky na auta a podobně. Realizujeme půdní vestavby: zateplení, sádrokartony a podlahy včetně vypracovaní rozpočtu.


Nabízím klempířské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme kompletní dodávky střech.


Provádím klempířské a pokrývačské práce, rekonstrukce střech.


Provádím tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské práce a půdní vestavby. Dodávám dřevěné plovoucí podlahy, vnitřní i venkovní obklady a podhledy. Nabízím dřevostavby domů, zahradních domků a chat. Montuji střešní okna VELUX a FAKRO. Realizuji renovaci krovů.


Provádím opravy střech a komínů,výškové práce všeho druhu,Působím na brněnsku,kyjovsku a hodonínsku.Mám 30-ti letou praxi.Nejsem plátcem DPH a neúčtuji DOPRAVNÉ.


Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zaměřujeme se i na izolace a rekonstrukce střech.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce, rekonstrukce střech, izolace plochých střech.


Nabídka prací stavebního klempířství.


Provádím pokrývačské a klempířské práce včetně oprav. Pokládám veškeré krytiny. Nabízím omazávky hřebenů a protipožárních zdí. Natírám rýny, svody, střechy a klempířské prvky. Dále provádím shazování sněhu a ledu ze střech horolezeckou metodou.


Nabídka klempířských a stavebních prací. Provádění montáží plechových krytin, střešních oken či hydroizolace střech. Jsme specialisté na imitace střešních tašek Rova, Lindab, Satjam, Ranila včetně okapových systémů.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme realizace veškerých typů střech, střešní okna s doplňky a sádrokartonové konstrukce, izolace.


Střechy na klíč, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, stavební činnost - stavby na klíč. Držitel certifikátu ISO 9002.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Pokrývačství, klempířství, tesařství, hydroizolace a tepelné izolace střech, palubkové podhledy a podkroví, sádrokarton, střešní okna, opravy nadstřešní části komínových těles, střecha, střešní krytiny, tašky, novostavby, renovace, rekonstrukce. Veškeré práce včetně dodání materiálu.Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Provádím střechy na klíč, hydroizolace, půdní vestavby a zateplovací práce.


Nabízím zámečnické, tesařské, pokrývačské, natěračské i klempířské práce a práce s horolezeckou technikou. Provádím odklízení sněhu ze střech a chodníků. Montuji sněhové zábrany.


Provádění klempířských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce pro všechny typy střech na rodinné domy a budovy. Montujeme monolitické stropy a schody. Provádíme konstrukce pro přístřešky, garážová stání, altány, rošty, pergoly a obklady palubkou (palubovkou). Krátké termíny, vysoká garance.Provádíme kompletní realizaci střech, klempířské,pokrývačské a tesařské práce,dále hydroizolace plochých střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, instalace hromosvodů, hydroizolace střech, výškové práce i ochranu budov proti ptactvu.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zajišťujeme montáž střešních oken a světlovodů, dále opravu komínů, izolace plochých střech, balkónů i teras. Vyrábíme a prodáváme klempířské výrobky. Věnujeme se prodeji střešních krytin.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a izolatérských prací. Zajišťujeme izolace plochých střech. Možnost montáže střešních oken.


Nabízíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


provádíme: - montáž okapů - lemování a oplechování - oplechování balkonů - plechové krytina - montáž střešních oken - montáž sněhových zábran - výroba komínových stříšek - pokládka pálených a betonových tašek pokládání asfaltových krytin


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken, realizace a renovace střech.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Montáže střešní oken.


Nabízíme klempířské i pokrývačské práce. Pracujeme se systémem Rova.


Klempířské prokrývačské a tesařské práce ,montáž střešních oken Velux ,vložkování komínů. Nabídka kontejnerové dopravy a odvozu sutí, zeminy, komunálního odpadu, písku, štěrku, betonu a stavebních materiálů. Pronájem a přistavení kontejnerů i v so a ne.


Nabídka klempířských, tesařských, izolatérských a pokrývačských prací. Zajištění montáže střešních oken, zastřešení novostaveb a rekonstrukce střech.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce vč.dodávky materiálu. Zateplení krovu, sádrokartony, střešní okna, zateplovací systém thermodach. Obklady palubkou.


Klempířské práce, montáž a výroba klempířských prvků.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme kompletní realizaci střech, výrobu pergol a montáž lešení.


Provádím klempířské, pokrývačské, sádrokartonové a tesařské práce.


Provádíme stavební, klempířské, zámečnické a sadrokartonářské práce.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Zaměřujeme se na předsazené stěny ze sádrokartonu, projektování novostaveb a rekonstrukcí, navrhování interiérů a exteriérů ve 3D, základové desky, RD, hrubé stavby a nástavby, položení dlažby a obkladů.


Nabízíme pokrývačské, tesařské i klempířské práce a montáže střešních oken. Vyrábíme dřevěné podhledy. Půjčujeme výtahy Geda.


Naše společnost provede realizaci Vaší střechy, půdní vestavby, dřevostavby a suché výstavby (sádrokartony). Nabízíme kompletní dodávky střešních konstrukcí, pokrývačské a klempířské práce, včetně stavebních úprav a prodej střešních materiálů.


Klempířské a pokrývačské práce, prodej a montáž střešních krytin.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádím pokládku střešních krytin.


Základním programem je montáž střešních konstrukcí, šikmých a plochých střech (včetně hydroizolace). Provádíme také veškeré tesařské, klempířské, pokrývačské práce, půdní vestavby, montáže střešních oken VELUX. Pro naše klienty nabízíme i odbornou poradenskou činnost.
Provádění klempířských a pokrývačských prací a izolace střech.


Klempířské, pokrývačské, tesařské, zámečnické a zednické práce.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme rekonstrukce i montáže krovů včetně půdních vestaveb. Nabídka drobných zednických prací. Montujeme bednění.


Vyrábíme a dodáváme dřevěné příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce - montáž vazníků, krovů, bednění, laťování a opláštění říms. Montujeme střešní okna Velux a Roto.


Nabízím klempířské a pokrývačské práce včetně klempířských dekorací.


Zateplení fasád, pokrývačské, klempířské a zednické práce.


Provádíme stavby a rekonstrukce střech, půdních vestaveb i nástaveb včetně projektů.


Provádíme pokrývačství, montáž střešních folií, montáž tvrdých krytin, opláštění budov a hydroizolace střech. Dále pak montáže pergol, altánů a a krovů. Nabízíme i kompletní montáž klempířských prvků střechy, včetně oplechování střechy.


Vyrábíme a provádíme montáž dřevěných příhradových vazníků se styčníkovou deskou vhodných pro RD, zemědělské stavby, haly, garáže. Výhoda: rychlá a snadná montáž. Nabízíme kompl. realizaci střešní konstrukce vč. tesařství, pokrývačství, klempířství.


Provádíme veškeré-tesařké, pokryvačské a klempířské práce, opravy střech a komínů, nátěry plechových střech rýn a svodů.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací. Realizace izolací střech.


Nabízíme pokrývačské, tesařské i klempířské práce. Dodávky od komplexních projektů střech na klíč či rekonstrukce.


Stavební práce, pokrývačské, klempířské a tesařské práce, nové krovy a rekonstrukce krovů, izolace střech, rekonstrukce bytů, hydroizolace staveb, nátěry okapů, opravy komínů, veškeré zednické práce, obklady a dlažby, zateplování fasád, montáž sádrokartonů, montáž střešních oken, instalatérské práce


Nabídka tesařských klempířských a pokrývačských prací. Dodávky a montáže střech a střešních konstrukcí na klíč.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Provádím montáže střešních oken, sádrokartonů, pergol, altánů a přístřešků na auta.


Nabízíme pokrývačské práce. Provádíme rekonstrukce střech, klempířské a tesařské práce, zateplení střešní konstrukce, vyčištění žlabů včetně nátěrů. Prodáváme a montujeme střešní okna. Zabýváme se opravami a rekonstrukcemi památkových objektů.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce, opravy i kompletní realizace střech a montáže střešních oken. Zajistíme kontejner na suť i na nebezpečný odpad a montáž bleskosvodu včetně projektové dokumentace a revize.


provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práceDodáváme komplexní řešení střech včetně pokrývačských, klempířských a izolatérských prací. Zajišťujeme montáž halových systémů i oplechování hal a skladů. Realizujeme zelené střechy či hydroizolace plochých střech a bazénů.


Firma se specializuje na střešní konstrukce a šikmé střechy (materiály TONDACH a BRAMAC), provádí také práce tesařské, klempířské, pokrývačské. Zajistí certifikované montáže střešních oken Velux, Prima, Fenestra a Roto.


Zhotovujme střechy včetně pokrytí. Nabízíme stavby pergol, zahradních domků, nebo přístřešků pro auta. Provádíme montáž střešních oken a pokládky plovoucích podlah.


Nabízíme klempířské, pokrývačské práce, prodej a ohýbání plechových profilů.


Stavíme, rekonstruujeme a opravujeme střechy a střešní konstrukce. Zhotovíme menší stavby na klíč, půdní nástavby a provedeme další stavební práce. Zateplujeme objekty, provádíme izolace budov, střech i balkonů.


Potřebujete novou střechu nebo jen opravit tu starou ? Hledáte spolehlivou firmu v okolí Brna ? V tom případě se neváhejte obrátit na nás, zaručíme vám tu nejnižší cenu a dobře odvedenou práci ! Klempířské práce, pokrývačské práce, izolace plochých střech, montáž střešních oken atd.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Specializujeme se na stavby a rekonstrukce sedlových i rovných střech, instalaci okapových systémů a mnoho dalšího. Nabízíme ekologickou likvidaci. Zajišťujeme dodávku materiálu a realizaci projektu. Zabýváme se montážemi střešních oken.


Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a zednických prací. Vyrábím krovy, dřevostavby, pergoly, altány. Provádím montáž sádrokartonů. Zajistím i přípravné práce pro montáž krovů, armování a betonování věnců, omítky, stěrky.


Provádění klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Nabízíme kompletní dodávky nových střech na klíč, ale také rekonstrukce a opravy střech všech typů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce pro střechy domů i památkových objektů. Opravujeme zatékání rovných a šikmých plášťů střech, montáž střešních oken Velux a lehkých střešních krytin Rova, Lindap. Provádíme dodávku a montáž vazníkových krovů i klasických krovů.


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!Provádíme zateplování budov a renovace fasád i bytových jader. Nabízíme stavební a truhlářské práce, renovace a pokládka podlah, malířské, obkladačské, klempířské a sádrokartonářské práce.Provádíme kompletní realizace střech. Dále vyrábíme pergoly, altány, přístřešky, garážová stání zahradní nábytek i venkovní či vnitřní obklady dřevem. Realizujeme výstavbu veškerých dřevěných domů, srubů, roubených staveb, sbíjených domků a dřevěných konstrukcí. Provádíme montáže střešních oken.


Nabízím tesařské, klempířské a drobné zednické práce. Provádím střechy, altány, zastřešení bazénů, garážové stání a další.


Provádíme celkové rekonstrukce střech. Veškeré klempířské a pokrývačské práce. Montujeme střešní okna (Velux, Fakro ad.) včetně dodávky. Montáže difúzních folií s laťováním, izolace střech. Práce výsuvným žebříkem Bocker do výšky 25 metrů.


Provádíme veškeré tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce staveb, novostavby, stavby na klíč, hrubé stavby, zateplování fasád, rekonstrukce, zednické, instalatérské, tesařské, pokrývačské a topenářské práce, zámkovou dlažbu i střechy.Provádíme klempířské, pokrývačské, nátěrové i výškové práce. Zajišťujeme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Opravujeme, čistíme a natíráme fasády, plechový střechy a jiné plechové prvky. Montujeme zábrany proti holubům. Instalujeme a opravujeme hromosvody, stavební prvky a další.


Montáže krovů a nabídka tesařských prací včetně klempířství a pokrývačství.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Nabízíme montáž i demontáž střešních krytin, parapetů a okapů.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce, opravy a rekonstrukce střech, montáž střešních oken, půdní vestavby, sádrokartonářské práce.


Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací. Na přání jsem schopni zajistit izolatérské práce.


Pokrývačství a klempířství, izolace.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme stavební klempířství, izolatérství, hydroizolace plochých a sešikmených střech.


Vyrábíme krovy, tesařské konstrukce, vazby, střechy.Provádíme montáž klempířských výrobků, zednické práce, montáže oken, lité podlahy, izolace střech, montáže sádrokartonů. Prodáváme střešní krytiny, klempířské výrobky, tepelné izolace, střešní okna.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Montáže střešních oken Velux a okeních parapetů. Nabídka izolací, nátěrů a oprav rovných střech. Montáž plechových krytin MAXIDEK.


Rubriky článků