Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Izolace ploché střechy - České Budějovice

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme hydroizolace a tepelné izolace plochých střech a spodních staveb. Nabízíme kompletní střešní konstrukce, fasádní nátěry.


Provádíme montáž sádrokartonu - půdní vestavby, bytová jádra, kazetové podhledy, stropy a příčky. Provádíme zateplování budov, střech, balkonů a lodžií. Součástí výstavby je možnost rozvodu elektro-instalací, rozvodu vody, topení, malířských prací.


Tepelná a zvuková izolace obytných, průmyslových a zemědělských staveb materiálem Climatizer Plus. Ideální pro všechny typy vnitřních izolací. Foukaná celulóza, lehká, nehořlavá, antiseptická. Snadné a rychlé zateplení se provádí pneumaticky, předností je stálost, netvoří tepelné mosty.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Zajišťujeme izolace střech, hydroizolace střech, montáže střešních oken.


Naše firma provádí opravy a renovace plochých střech z asfaltových pásů, folií, PU pěny a ostatních materiálů používaných do roku 2015, renovace střech z pozinkovaného plechu a opravy střech památkových objektů. Provádíme havarijní opravy střech za deště i v zimním období!


Zabývám se montáží šikmých střech. Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádím montáže střešních krytin, okapů a oken.


Izolační práce - hydroizolace, střešní a protiradonové izolace, folie do bazénů, ploché střechy.


Provádíme hydroizolace plochých střech, teras, izolace bazénů, jezírek a jímek, zemní izolace, speciální izolace. Dále nabízíme veškeré klempířské práce, montáž žlabů (okapů) a svodů. Výškové práce horolezeckou technikou, montáž střešních oken.


Nabízíme izolace proti radonu a tlakové vodě PVC, asfaltové pásy, bentonitove rohože a jiné


Hydroizolace plochých střech,spodních staveb, jímek atd.Protiradonove izolace a chemické izolace. Provětrané fasády


Izolatérská firma ze Strakonic provádějící izolace a hydroizolace spodních staveb, plochých střech a jiných speciálních izolací.


Provádíme izolační, sanační, výškové, zednické, klempířské a pokrývačské práce všeho druhu. Nové střešní pláště, regenerace plochých střech, izolace spodních staveb.


Provádění izolací plochých střech, teras a spodních staveb.


Hydroizolace a zateplení plochých / šikmých střech s použitím kvalitních materiálů s dlouhou životností, díky čemuž poskytujeme i prodlouženou záruku. Další nabídka služeb jsou sádrokartony, drobné zednické a stavební práce.


Realizace zednických prací včetně omítek, štukování, zateplování budov, izolací střech. Poskytování malířských a natěračských prací.


Provádíme hydroizolace a zateplování rovných střech, zemní i proti-radonové izolace, hydroizolace železničních i silničních mostů vč. pečetící vrstvy.


Nabízíme izolace plochých střech.


Klempířské práce, regenerace starých plochých střech, izolace, protiradonové clony, zateplování objektů.


Provádíme izolace, proti zemní vlhkosti a radonu, plochých střech, zahradních jezírek, bazénů, teras, balkónů, kořenových čističek. Výroba a prodej oplechování z plechu Vyplanil, tepelných izolací (polystyren a minerální vata), asfaltových lepenek.


Výstavba, izolace a zateplení plochých střech.


Hydroizolace plochých střech.


Zateplení stropů a střech foukáním minerální vaty a celulózou. Tesařské, pokrývačské a sádrokartonářské práce. Střechy,zateplení,tesaři,pokrývači,minerální vata,celuloza,rekonstrukce,sádrokarton,nová střecha,tepelná izolace,foukaná izolace,zateplení střechy


Nabídka klempířských a drobných pokrývačských prací, izolací a nátěrů střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech, spodní izolace a hydroizolace bitumen mod. pásy. Nabízíme hydroizolace i balkonů a teras.


Provádíme izolatérské, klempířské a pokrývačské práce.


Naše firma provádí izolace plochých a sedlových střech pomocí PVC-P/TPO/FPO/SBS krytiny včetně zateplení všemi druhy tepelného izolantu. Nejen střechy, ale také balkony, terasy, jezírka, bazény atp.


Firma zajišťuje kompletní dodávky malých a středních staveb a zabezpečuje zednické, betonářské, železářské, izolatérské a obkladačské práce.


Provádění pokrývačských, klempířských, zámečnických a izolatérských prací.


Nabízíme opravy a izolace střech a montáž půdních vestaveb.


Nabízíme služby ve stavebnictví jako šikmé střechy a izolace.


Provozování stavební firmy. Nabídka zednických, izolatérských, obkladačských a pokladačských prací.


Provádění izolatérských, klempířských, natěračských a pokrývačských prací.


Zabýváme se kompletním zajištěním staveb a prodejem stavebních materiálů, včetně dodávek střech a plastovýh oken. Co neděláme sami vám zajistíme u naši odborných dodavatelů v naší síti po celé České Republice.


Rubriky článků