Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Tesařství - Prostějov

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Tesařské a Pokrývačské práce


Výroba a montáž klempířských prvků. Dodávka a montáž veškerých krytin a střešních oken. Provádíme tesařské, natěračské, izolatérské a výškové práce.


Nabízíme různé pokrývačské práce. Dále tesařské a klempířské práce včetně demontáží celých střech.


Provádím tesařské, pokrývačské, natěračské, izolatérské, zednické a jiné práce při tvorbě střech. Zaměřujeme se na realizaci plochých i šikmých střech.


Nabídka tesařských prací.


Nabídka stavebních, tesařských a pokrývačských prací.


tesařské,klempířské a pokrývačské práce


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce. Dále provádíme výškové práce a tesařské práce, pronájem lešení.


Tesařské a pokrývačské práce.


Nabídka stavebních, tesařských a malířských prací.


Realizace střešních konstrukcí,altánů,pergol.Bednění všech částí staveb


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Montáže střešních oken, pergol, altánů a stání pro auta včetně dodání materiálu.


Stavby střech včetně truhlářských a tesařských prací na zakázku.


Provádění tesařských prací.


Kompletní stavební práce na klíč od betonování základové desky přes podlahy, vyzdívání a omítky, až po krovy a střechy. Stavby a přestavby domů a bytů včetně vody, vykurování a elektroinstalace.


-Provádíme kompletní realizace střech a stavebních prací po cele česke republice a zahraniči. -Prodej střešní krytin všech druhu -prodej stavebního materialu


Provádíme kompletní realizaci střech, rekonstrukci krovů. Dále zhotovíme na přání zákazníka dřevěné konstrukce, pergoly, altány, stání pro auta, přístřešky nad vchody rodinných domů. Nabízíme výrobu bednění a jiné tesařské práce.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Nabídka tesařských prací a montáží sádrokartonu.


Nabízíme klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodávek materiálů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu, rekonstrukce a opravy střech, novostavby, montáž střešních oken, nátěry klempířských prvků, izolace plochých střech. Zajistíme tesařské a kominické práce, hromosvody včetně revizí.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, sanace dřevěných konstrukcí a rekonstrukce památek. Dodáváme střechy na klíč, střešní konstrukce a vazníky příhradové, sbíjené, Gang-Nail, stavební řezivo, trámy, latě, prkna, desky, krovy a vazby.


Děláme střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce. Provádíme opravy, rekonstrukce střech vč. zednických prací. Zpracování projektu, projektové dokumentace, projektové práce pro rekonstrukce i novostavby RD. Vyřídíme stavební povolení.


Provádění tesařských a pokrývačských prací včetně dodávky materiálu. Montáž a dodávka střešních oken.


Nabídka pokrývačských, klempířských, izolatérských a tesařských prací a montáží střešních oken. Prodej střešních krytin.


Provádíme tesařské, truhlářské, podlahářské či sádrokartonářské práce.


Provádíme komplexní dodávky a montáže střešních konstrukcí včetně klempířkých prací a montáží střešních oken.Také se zabíváme rekonstrukcemi střech a výstavbou altánu a pergol


Zhotovování a rekonstrukce střech. Pokrývačství, tesařství, klempířství, dřevěné podhledy. Hoblované ozdobné krovy, střechy, střešní krytiny - Bramac, Tondach, Cembrit, Lindab, Ranilla, břidlice, kanadské šindele, montáž střešních oken Velux, Rotto a další. Pokrývači, klempíři, tesaři.


Střechy Olomouc. Pokrývačské, klempířské, tesařské a izolatérské práce. Montáž šikmých a plochých střech, krovů vázaných a příhradových vazníků, OSB desky, prkna, montáž tepelných izolací a střešních oken. Návrhy střešních skladeb a odborné poradenství. Prodej střešní krytiny BRATEX, SSAB Švédsko.


Montáž a rekonstrukce střech a izolací ze všech materiálů dostupných na našem trhu. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Jsme držiteli certifikátů výrobců střešních krytin a členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů


Kompletní práce v oblasti střech, které zahrnují zejména klempířské, pokrývačské, tesařské a izolatérské práce.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Nízkoenergetické a pasivní stavby na klíč. Termoizolačni zdící bloky.


Provoz tesařství a pokrývačství. Provádění montáží a oprav střešních konstrukcí, montáží vazníkových konstrukcí a dřevěných obkladů. Výroba pergol, schodišť, půdních vestaveb, dřevěných chatek.


Nabízíme sádrokartonářské, tesařské a pokrývačské práce. Zabýváme se výstavbou a údržbou dřevostaveb včetně výpočtů. Zhotovení pergol, přístřešků, altánů, krovů i celých střech. Provádění bednění, obložení a pokládky zámkové dlažby, realizace staveb a plotů.


Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce a klempířské práce.


Nabídka tesařských prací. Výroba pergol, altánů, zahradních domků, dřevěných stropů a podlah.


Dodávka a montáž sádrokartonu, malířské, tesařské, zednické a izolační práce.


Rubriky článků