Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Praha-východ

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtrProvádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáž střech a střešních oken na klíč.


Tesařské, klempířské, pokrývačské a sádrokartonářské práce, montáž střešních oken, hromosvodů. Nabízíme revize včetně dodávek materiálů, např. Bramac, Tondach, Meindl, KM Beta, Cembrit, Rhenofol, Rheinzink, Titanzinek, Měď, Pozink, Velux, Fakro.


Pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Kompletní dodávky střešních systémů na klíč. Montáže střešních oken a hromosvodů, včetně revizních zpráv. Dodávky materiálů, poradenství a cenové kalkulace zdarma.


Vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny, tesařsky vázané krovy a konstrukce. Zajišťujeme střechy na klíč - tesařství, pokrývačství, klempířství, opláštění říms, hromosvody, truhlářství - altány, pergoly a zahradní nábytek.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací včetně montáží střešních oken, truhlářské výroby či sekání dřeva. Provádíme také sušení dřeva.


Nabízíme veškeré tesařské práce, dodávku střechy na klíč, půdní vestavby, dřevostavby, zahradní domky, verandy, altány. Výroba a montáž krovů, včetně opravy a rekonstrukce. Prodáváme řeziva. Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


Provádění veškerých tesařských prací.


Rekonstrukce střech a střechy na klíč, klempířské a tesařské práce, zateplení budov.


Provádíme tesařské práce


Nabídka tesařských prací, oprav krovů a roubených staveb.


Provádění tesařských, pokrývačských a stavebních prací, rizikového kácení stromů, stavba zahradních domků, chatek, půdních vestaveb, montáž pergol.


Pokrývačství Kousal nabízí celkové rekonstrukce a opravy střech. Dále provádíme klempířské a tesařské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dodáváme a montujeme nadkrokevní izolace Linitherm. Dále prodáváme a montujeme střešní okna Velux, tepelné izolace, hydroizolace a střešní difusně otevřené folie Gutta.


Nabídka kompletního zastřešení objektů. Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce s kompletní dodávkou materiálů. Výroba pergol, garážových stání a zahradních domků.


Provádíme krovy, pergoly, půdní vestavby a palubkové obklady. Dále nabízíme tesařské a pokrývačské práce a rekonstrukce střech.


Pokládka všech druhů krytin. Montáž klempířských prvků, střešních konstrukcí a střešních plášťů. Tesařské a pokrývačské práce. Izolace plochých střech.Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací, provádění střech na klíč, montáží střešních oken a izolací plochých střech.


Tesařské, pokrývačské, klempířské, zednické a obkladačské práce. Voda, topení, elektro. Odvoz a dovoz (Avia Sklápěč). Pronájem a montáž šikmého stavebního výtahu Geda 200 standard a pronájem hliníkového lešení STABILO 75. Prodej palivového dříví.


Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací na rodinných domech i firemních objektech.


Nabízíme tesařské, klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Provádíme montáže krovů, pergol, palubek a střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Montáž střešních oken, opravy dřevěných konstrukcí a střech. Montáž parapetů a fasádních prvků.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Výroba a montáže klempířských prvků. Nabídka pokrývačských a tesařských prací.


Firma se realizuje v oborech pokrývačství, stavební klempířství, tesařství, montáž dvouplášťových střešních plášťů, střešních oken. Zabýváme se zateplováním rovných střech a fasád, hydroizolace. ISO 9001.


VŠE KOLEM STŘECH klempíři, tesaři, pokrývači, drobné zednické práce, montáž střešních oken.


Budujeme kompletní střechy. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken, pokládku všech druhů krytin. Máme vlastní výrobu klempířských prvků, prodejnu s klempířským materiálem a střešní krytinou, doplňky pro střechu.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Montujeme fotovoltaické panely na výrobu elektrické energie a panelové fasádní systémy.


Provozování tesařství, pokrývačství a klempířství, likvidace odpadů a montáže střešních oken.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Nabídka zateplování střech či odvozu sutin


Provádění tesařských, klempířských, pokrývačských a truhlářských prací.


Nabízíme veškeré tesařské a zednické práce. Provádíme realizace dřevostaveb.


Nabízíme stavby rodinných domů, rekonstrukce, nástavby, půdní vestavby, střechy - tesařské, klempířské a pokrývačské práce, střechy na klíč, ploty a oplocení. Dále provádíme veškeré stavební a zednické práce, fasády a zateplování domů, pokládky zámkové dlažby, úpravu a údržbu zahrad.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce.


Dodávka a montáž dřevěné šindele


Nabízím tesařské, klempířské i pokrývačské práce včetně rekonstrukcí střech a komínů. Provádím zateplení střech či instalace hromosvodů a střešních oken.


Pokrývačské, tesařské a klempířské práce na Klíč


Provádění tesařských a sádrokartonářských prací.


Zajištění tesařských a pokrývačských prací včetně střech na klíč, montáží střešních oken a altánů.


Nabízíme tesařské a obkladačské práce. Provádíme realizace krovů, pergol, zahradních domků, dřevostaveb či šalování.


Nabídka tesařských prací.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Stavba střech na klíč. Montáž střešních oken.


Rekonstrukce střech a střešních pláštů. Klempířské a tesařské práce.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabízíme tesařské práce. Provádíme stavby krovů, půdní vestavby, oplocení či podhledy. Zajistíme pokrývačské a klempířské práce.


Provádění tesařských prací, atypických dřevostaveb, rekonstrukcí střech a půdních prostor, bednění schodišť. Dodávka a montáž střešních oken.


Provádíme kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce a izolace plochých střech.


Klempířské, pokrývačské, tesařské a zámečnické práce. Opravy střech, montáž střešních oken


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských služeb.


Provádění tesařských prací


Kompletní realizace střech, větraných fasád, opravy komínů, výroba klempířských prvků na zakázku.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce (ploché i šikmé střechy). Montáž střešních oken. Dodávka střešních krytin a materiálu.


Nabízíme stavební, tesařské a truhlářské práce na zakázku.


Provádíme kompletní klempířské a tesařské práce. Rekonstrukce podkroví, prodej stavebních a klempířských materiálů.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Montáž střešních oken, pergol a stavba garážových stání


Poskytování tesařských prací včetně pokládání podlah, obkládání palubek, výroby plotů a pergol.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských a malířských prací. Výroba dřevostaveb, chat a půdních vestaveb.


Provádíme kompletní dodávky materiálu zednické práce tesařské práce klempířské práce púdní vestavby kompletní dodávky staveb včetně omítek a zařizovacívh prací.


logo

Tesařské, pokrývačské, klempířské práce, montáž střešních oken, drobné zednické práce ke střeše.


Nabízíme veškeré tesařské práce. Realizujeme střechy, novostavby i rekonstrukce krovů a opravy historických krovů. Dále pokládáme dřevěné podlahy, stavíme přístřešky, pergoly, altány a mostky. Provádíme šalování schodů a montáž i demontáž lešení.


Zajišťujeme tesařské, truhlářské, pokrývačské a klempířské práce. Výroba a prodej řeziva na vlastní pile. Výroba - dřevěné lisované vazníky do rozpětí až 30 m.


Provádíme rekonstrukce a zhotovení nových střech. Děláme pokrývačské, klempířské, tesařské a stavební práce. Nabízíme velký výběr střešních krytin včetně příslušenství a klempířských výrobků. Dále nabízíme plovoucí podlahy Paradon.


Kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken, zednické práce spojené se stavbou střechy, hromosvody včetně uzemnění, odvoz a likvidace suti.


REKONSTRUKCE STŘECH, STŘECHY NA KLÍČ, PŮDNÍ NÁSTAVBY, HRUBÉ STAVBY,VÝŠKOVÉ PRÁCE, FASÁDY A POD. V RÁMCI SMLOUVY POJIŠTĚNÍ PODNIKATELSKÝCH RIZIK.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské práce a zednické práce. Prodáváme střešní krytiny KM Beta, Bramac, Tondach, Lindab, Ruukki, Satjam, Onduline, Rockwool, střešní šindele a střešní okna. Kompletní dodávka a montáž střech, dřevostavby.


Nabízíme prodej dánské betonové krytiny a finské šindele. Provádíme montáž střešních krytin, tesařské a klempířské práce.


Pokrývačství, klempířství, tesařství, montáž střešních oken a prodej materiálu pro střechu.


Kompletní realizace střech (klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské konstrukce, ploché střechy), dřevostavby, roubenky, rekonstrukce historických krovů, půdní vestavby, tepelné izolace, stavby


Nabízíme zhotovení střešních konstrukcí a montáže oken Velux. Provádíme rekonstrukce chat i zahradních domků, půdních vestaveb a sádrokartonů. Půjčujeme stavební výtahy a nářadí.


Provádím výrobu střech, altánů i pergol. Nabízím pokrývačské práce.


Zaměřuji se na tesařské a pokrývačské práce. Provádím kompletní dodávky střech a ostatních dřevěných staveb, výškové práce, těžbu dřeva a zakázkovou výrobu. Zajišťuji pokládku betonových a pálených střešních tašek či asfaltových šindelí. Nabízím montáž střešních oken a zateplování izolací Lupotherm.


Kompletní střechy - tesařské, pokrývačské, klempířské práce,montáže střešních oken, montáže hromosvodů, sádrokartony, dřevěné konstrukce, pergoly, zahradní domky


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabízím tesařské i pokrývačské práce.


Provádíme dodávku a montáž plochých střech a teras, izolace spodních staveb, zelené střechy, opláštění prům. hal, zateplení budov, šikmé střechy, tesařské a klempířské práce, ocelové konstrukce, jeřábnické práce AD28, AD16 a pronájem plošiny MP13.


Provádíme veškeré klempířské a tesařské a pokrývačské práce


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské práce. Nabídka střešních tašek, IKO šindelů, plechových, lepenkových střech. Montáž střešních oken, palubkových říms, obkladů. Klempířské prvky dle požadavků. Nátěry střech, podhledů a čištění okapů.


Naší náplní práce jsou střechy na klíč - což znamená tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce. Montáž oken, výstavba komínů a montáž hromosvodů. Kompletní rekonstrukce podkroví.


Rubriky článků