Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Plzeň-město

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Dřevostavby, dřevěné stavby a tesařství.Nabízíme sruby, levné zahradní domky a srubové chaty, kompletní dodávky staveb i provedení hrubé stavby. Základním materiálem je dřevo. Nabízíme stavební práce, ruční tesařství, pokrývačství, truhlářství, klempířství a instalatérství.


Nabízíme služby pokrývačství, klempířství a tesařství. Prodáváme krytiny, střešní okna a dveře TWW. Provádíme montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech, stavební práce, rodinné domy na klíč, novostavby, zateplení. Vyrábíme nábytek z masivu.


Nabízíme kompletní provedení střech. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech.


Dodávky a montáže všech druhů krytiny, nabídka tesařských prací a klempířských prací.


Kompletní projekční činnost v pozemním stavitelství- novostavby a rekonstrukce, rozpočty, stavební dozory. Veškeré tesařské práce


Klempíři, pokrývači, tesaři a zedníci nabízí kompletní realizaci nových a rekonstrukci stávajících střech. Střešní okna, hydroizolace střech, hromosvody, zednické práce, zateplování fasád, kompletní rekonstrukce bytových jader a výstavba RD.


Pokrývačství a tesařství.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáže střech na klíč a jejich rekonstrukce.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken a celkovou rekonstrukci střech.


Nabídka klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádění tesařských a sklenářských prací se zaměřením na dřevěné podlahy, krovy, pergoly a verandy


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Zajišťování kompletní dodávky střech a vazníkových střešních konstrukcí.


Provozujeme tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajišťujeme montáž krovu, pergol, sádrokartonů a půdní vestavby. Provádíme zateplení a zateplování střech a drobné zednické práce.


Provádíme tesařské práce, dřevostavby, krovy i montáže střešních oken. Zajišťujeme sádrokartonářské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádění veškerých druhů tesařských prací. Dodávky a montáže krovů, pergol, zahradních staveb a altánů.


Zabýváme se tesařskými a pokrývačskými pracemi. Provádíme rekonstrukce krovů, půdní vestavby, monolitické konstrukce, betonová schodiště a další. Nabízíme také stavby na klíč z betonu, podlahářské práce, výrobu altánů a pergol. Montujeme okna, dveře či lešení a reklamy.


Nabídka tesařských a pokrývačských služeb.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Stavby na klíč, subdodávky, projektování a rozpočty staveb.


Provozujeme stavební firmu. Provádíme zemní, stavební, tesařské, pokrývačské, bourací, kamenické, lakýrnické i malířské práce a rekonstrukce. Stavíme dřevěné, betonové, kamenné či pletivové ploty. Nabízíme tepelné izolace, zámkové dlažby, fasády, krovy, podlahy, návrhy zahrad či výsadby a trávníky.


Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských, zednických prací, montáž a revize hromosvodů


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, stavby, sádrokartony, provětrávané fasády, výstavbu krovů, pergol i altánů.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce i montáže střešních oken.Nabízím truhlářské, tesařské a pokrývačské práce. Výroba pergol, altánů, přístřešků pro automobily, bytového vybavení a chovatelských potřeb. Provádím montáž a výměnu střešních oken či realizaci dřevěných a plovoucích podlah. Dále se zabývám výrobou zahradního nábytku, posedů, kazatelen a balkónů.


Nabídka tesařských, pokrývačských a zednických prací.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, střechy na klíč z materiálů Bramac, Tondach, Lindab, Cembrit. Zateplování rovných střech. Montujeme střešní okna Velux, FAKRO a Roto. Hromosvody, střešní krytiny, žlaby, svody a klempířské prvky.


Provádění klempířských a tesařských prací.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, betonářské, lešenářské práce a montáže střešních oken. Realizujeme pergoly, zateplení fasád a plochých střech.


Firma zabývající se pokrývačskými, tesařskými, klepířskými a stavebními pracemi.


Provádím veškeré tesařské práce.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce. Nabízíme výrobu pergol, krovů, zahradních domků, dřevěných podlah a plotů


Veškeré tesařské práce. Výroba krovů, altánů, dřevěných konstrukcí a bednění. Pokládání podlah z masivu, plovoucí podlahy.


Dodávky a montáže střech. Dodávky a montáže dřevostaveb.Provádíme realizace střech na klíč včetně dodávky materiálu, tesařské, pokrývačské, klempířské, výškové a zednické práce, montáže střešních oken, hromosvody včetně revize, hydroizolace střech, rekonstrukce památek a kostelů, poradenský servis.


Výroba sbíjených vazníků, provádění tesařských prací.


Provádíme střechy na klíč. Specializuje se na krovy a dřevostavby - montované domy. Služby: tesařství, pokrývačství, klempířství, rekonstrukce podkroví - sádrokartony, truhlářství - prodej opracovaného dřeva, latě, fošny, prkna, OSB desky, palubky.


Montáže sádrokartonových konstrukcí


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce a rekonstrukce střech.


Montáže střech a střešních konstrukcí. Montáže dřevěných fasád. Stavby dřevěných pergol a altánů.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáž hromosvodů. Montujeme krovy, pergoly, přístřešky na auta, vazníky atd. Opravy stávajících krovů. Prodej střešních krytin, klempířských prvků a střešních oken.


Zabýváme se kompletní dodávkou střech "na klíč", rekonstrukcemi obytných prostorů s použitím dřevěného materiálu a dalšími tesařskými prácemi. Jsme schopni postavit téměř cokoliv, vždy záleží na přání zákazníka.


Realizace střech na klíč, provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací, montáž střešních oken, výroba a prodej řeziva, prken a trámů.Kompletní realizace střech. Dřevostavby


CNC technologií Hundegger K2 kvalitně zpracujeme krovy, pergoly, altány, dřevostavby, sruby a další tesařské vázané konstrukce. Vytvoříme 3D vizualizaci zpracovávaného projektu. Své služby v podobě CNC výroby dřevěných konstrukcí nabízíme také jiným firmám.


Střechy na klíč, pergoly, zahradní domky, dřevostavby, podlahy, Cetris a OSB desky, montáž střešních oken, pokrývačství, sádrokartony, opravy krovů a střešních krytin, ošetření krovu proti škůdcům aj.


Provádění veškerých tesařských prací


Nabídka tesařských, pokrývačských a zednických prací, realizace sádrokartonů a izolací, montáže střešních oken.


Střechy Brand je Váš partner při stavbě nových a rekonstrukci původních střešních plášťů pro Plzeň a okolí. Ploché a šikmé střechy na klíč.


Provádění tesařských prací. Výroba a montáž krovů, altánů i pergol, rumpálů, plotů či zahradních domků. Úpravy krovů pro půdní výstavbu.


Veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken Velux, Fakro atd. Renovace komínů včetně vyzdění nových. Cenová nabídka zdarma. Záruka na dílo 7 let.Rubriky článků