Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Most

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Zajišťujeme komplexní služby ve stavebnictví od záměru, zpracování projektu, výstavby inženýrských sítí, komunikací, zateplení, až po kolaudaci. Provádíme zemní, strojní a ruční práce - topenářství, zámečnictví, klempířství, tesařství, zednictví.


Klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce.


Projektujeme a opravujeme stavby. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, topenářské, vodoinstalatérské, zámečnické a elektroinstalační práce.


Rekonstrukce a realizace střech,práce tesařské,pokrývačské a klempířské.Montáž sádrokartonů a plovoucích podlah.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a izolační práce, kompletní rekonstrukce plochých a šikmých střech. Opravujeme a rekonstruujeme ploché a šikmé střechy. Stavíme střechy na klíč.


Provádím montáže střešních konstrukcí, pokládky střešních krytin a střechy na klíč.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádění tesařských, klempířských, pokrývačských prací a montáží střešních oken.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací pro všechny druhy krytin. Provádění stavebních prací a zateplování půdních vestaveb.


Firma se zabývá tesařskými a stavebně truhlářskými pracemi.


Provádění pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Pokládání veškerých krytin, rovných a plechových střech na klíč.


Provádění staveb kanadských rodinných domků. Nabídka pokrývačských, tesařských a klempířských prací.


Nabídka tesařských prací.


Provádíme truhlářské a tesařské práce, opravy střešních krytin a klempířských prvků, nátěry střech.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nové střechy, rekonstrukce střech, hydroizolace. Nabízíme dřevostavby - rodinné domy, altány, pergoly, zahradní domky.


Nabídka truhlářských, tesařských, výškových a potápěčských prací.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme a stavíme krovy, opravujeme roubené a hrázděné stavby a tesařské prvky.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, stavební práce, montáž a revize hromosvodů a rekonstrukce střech. Prodáváme betonové krytiny Bramac, KM Beta, KB-Blok, Tondach. Nabízíme kontejnerovou přepravu s hydraulickou rukou.


Nabídka pokrývačských, klempířských, izolačních a tesařských prací.


Provadeni tesařských a pokrývačských prací


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodávky veškerého materiálu.


Nabídka klempířských, tesařských, pokrývačských, natěračských a výškových prací.


kompletní výstavba střech " střechy na klíč ", rekonstrukce střech nástavby rodinných a panelových domů, výstavby domů a dřevostaveb, kompletní rekonstrukce budov, zateplování střech a domů včetně fasádních systémů.


Provádíme opravy a montáže plochých i šikmých střech, pokrývačské, tesařské a klempířské práce, montujeme střechy z betonových i pálených tašek, šindele, plechu, eternitu a lepenky. Dále montujeme střešní okna a veškeré klempířské prvky.


Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Realizace a opravy všech typů střech, střechy na klíč, izolace a zateplení střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Prodej a montáž - střešní okna, klempířské prvky, střešní krytiny, poradenská činnost.


Provádění tesařských a pokrývačských prací.


Pokrývačské,tesařské a klempířské práce,montáž ateliérových oken,kontejnerová doprava.


Nabízíme klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce.


Kompletní realizace střech. Drobnější opravy. Výměny žlábů. Stavby altánů, otevřené garážové stání atd.


Zabýváme se kompletní rekonstrukcí střech


Pokrývačství a tesařství.


Veškeré stavební,tesařské a pokrývačské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a lešenářské práce.


Provádíme střechy na klíč, rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme kompletní dodávky a montáže střech včetně střešních krytin a materiálu: Bramac, Tondach, KM Beta, Velux, Lindab, Fakro, Roto a šindele.


Nabídka tesařství, klempířství a pokrývačství, včetně dodávky krovů, montáží střešních oken či oprav roubených chalup. Zajišťujeme izolaci střech a zateplováni.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, sádrokartonářské, podlahářské práce. Zajišťujeme montáže sádrokartonů či výstavby dřevostaveb. Montujeme zahradní domky, altány, kůlny, pergoly, garáže a skladovací prostory. Rekonstruujeme krovy a koupelnová jádra.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme a stavíme krovy, opravujeme roubené a hrázděné stavby, tesařské prvky impregnujeme proti houbám a škůdcům, používáme materiály Tondach, Bramac a KM Beta. Montáž střešních oken Velux, Fakro.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací.


Nabídka tesařských a truhlářských prací. Výroba krovů a pergol. Montáž dřevěných střešních konstrukcí, krytin a střešních oken.


Provádíme kompletní dodávky šikmých a rovných střech, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dodáváme krovy, palubky, krytiny BRAMAC, KM BETA, TONDACH, BRAAS, IKO. Montáž oken VELUX a ROTO. Realizaci nových i rekonstrukce starých střech.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Oprava střech a další klempířské a tesařské práce.


Rubriky článků