Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Liberec

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme tesařské a sádrokartonářské práce. Provádíme montáž krovu, pergol, přístřešku. Montáž dřevěných a plovoucích podlah. Montáž sádrokartonu, půdní vestavby, příčky, stropy. Naše firma sídlí ve Frýdlantě v Čechách...


střechy na klíč. výstavba, rekonstrukce, generální opravy


Společnost poskytuje komplexní služby ve stavebnictví. Realizuje výstavbu rodinných domů v systému DEKHOME, dřevostavby, roubené domy. Dále provádí rekonstrukce a realizace střechy, tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajišťuje rekonstrukce, opravy a zateplení fasád domu, speciální výškové práce.


Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce,návrhy střech, typy zastřešení,poradenskou činnost,sanace plochých střech,zateplování plochých střech


Nabízíme tesařské i pokrývačské práce. Provádíme generální opravy střech, kácení stromů horolezeckou technikou a montáž sádrokartonů i minerálních podhledů.


Provádění tesařských a pokrývačských prací.


Nabízí stavební, tesařské a truhlářské práce.


Nabízíme služby v oblasti tesařství, pokrývačství a klempířství. Provádíme výškové práce


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Opravy, generální opravy a rekonstrukce střech. Pracujeme se všemi druhy materiálu.


Tesařské a pokrývačské práce, stavba nízkoenergetických domů, stavba a rekonstrukce roubených domů, pergoly, střechy, dřevěné podlahy, dřevěné fasády


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Poskytování pokrývačských a tesařských prací.


Nabízím tesařské a pokrývačské práce všeho druhu.


Provádíme tesařské práce. Montujeme a opravujeme krovy.


Nabízím veškeré tesařské a pokrývačské práce včetně realizace altánů a přístřešků.


tesařské,klempířské a pokrývačské práce


Provádéní tesařských a truhlářských prací.


Nabízíme tesařské práce. Provádíme celkové rekonstrukce střech, bytů, půdních vestaveb i dřevěných obkladů.


Nabídka tesařských služeb


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a sádrokartonářské práce.


Nabízím tesařské práce, vazby, fóliování a laťování střech a pokládání krytin. Vyrábím roubenky, poloroubenky a zahradní altány.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací a pořez dřeva.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Prodáváme střešní materiál.


Provádíme veškeré práce na střechách.


Provádíme rekonstrukce všech druhů střech, klempířské, pokrývačské, tesařské a drobné zámečnické práce. Vyrábíme a montujeme vzduchotechniku.


Nabízíme tesařské, truhlářské a pokrývačské práce. Provádíme střechy, pergoly, dřevostavby, palubkové interiéry či venkovní dřevěné fasády.


montáž krovů, tesařské práce, pokládka podlah, půdní vestavby, pokrývačské práce, montáž sádrokartonu, zateplování střech


Provádíme klasické tesařské i speciální vazby, roubenky, půdní vestavby a dřevěné podlahy. Vlastní pořez na rámové pile. Provádíme také repliky starých staveb a opravy památkově chráněných objektů. Obklady štítů a stěn, pergoly, rekonstrukce krovu.


Provádíme práce tesařské,truhlářské,pokrývačské a hlavně se zaměřujem na stavby roubenek a střešních konstrukcí.


Nabídka tesařských, truhlářských a pokrývačských prací. Výroba střech či dřevostaveb včetně prvků pro montované domy. Možnost dřevěných obložení stropů a stěn. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, nábytek, kuchyňské linky z masivu i jiných materiálů.


Provádíme stavební práce, zednické, tesařské, elektroinstalace, voda, plyn, topení. Dále montáže sádrokartonu, příčky, podhledy, minerální podhledy, půdní vestavby, bytová jádra, izolace. Zateplujeme fasády domů a pokládáme plovoucí podlahy.


Nabízíme a zhotovujeme střešní krytiny včetně stavby krovu, ploché střechy, šikmé střechy, zateplování plochých střech. Provádíme klempířské a drobné tesařské práce.


Provádění tesařských a truhlářských prací


Rubriky článků