Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Královéhradecký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtrDodávka a montáž šikmých i plochých střech. Kompletní rekonstrukce střech a dodávka nových střech„na klíč“. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce a výškové práce. Krytiny BRAMAC, TONDACH, CEMBRIT, BESK, Titanzinek, Rheinzink, okapové systémy Lindab, Cu, střešní okna Velux a Fenestra.


Nízkoenergetické dřevostavby skeletového typu tzv. 2 x 4 (two by four),veškeré tesařské konstrukce-krovy,pergoly,přístřešky,garážová stání,veškeré pokrývačské a klempířské práce,dodávky a montáže stavebních výplní


Vše kolem střech (krytiny, krovy, okapní systémy, střešní okna). Opravy i projektování střech v CADu. Tesařské výrobky (přístřešky, pivní lavice, bednění). Doprava, montáž, demontáž a pronájem lešení rakouského výrobce STEINER.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce, kompletní střechy, pergoly, dřevostavby, montáže střešních oken ale i opravy střech


Poskytujeme veškeré služby v oblasti pokrývačství, klempířství a tesařství.


Firma provádí klempířské, pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce.


Provádím truhlářské, tesařské a drobné stavební práce.


Zednické, pokrývačské a tesařské práce, zateplení budov, izolace staveb, sádrokartony, střešní okna.


Provádíme pokrývačské, tesařské, zámečnické a zednické práce. Zajišťujeme opravy i broušení parket. Půjčujeme lešení.


Provádění pokrývačských, tesařských a klempířských prací.


Klempíři, tesaři a pokrývači. Provádíme pokládku všech druhů střech i kompletní rekonstrukci střech, montáž střešních oken a pokládku živičných pásů. Zajišťujeme cenovou kalkulaci a výpočet spotřeby materiálu. Poskytujeme odbornou poradenskou činnost.


Provádění veškerých tesařských prací. Montáže lešení a půdních vestaveb.


Poskytování služeb v oblasti tesařství a klempířství.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Provádíme obklady dřevěných štítů, stavby pergol či renovace roubených častí.


Výroba, montáž a internetový prodej pergol, altánů, přístřešků, stání na auta včetně zastřešení. Výrova krovu a tesařských konstrukcí.


Kompletní realizace střech, včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací, montáž střešních oken a izolací. Výroba dřevostaveb a tesařských konstrukcí podle námi zhotoveného třírozměrného návrhu.


Provádím tesařské a truhlářské práce, montáže suchých staveb (sádrokartony) a dokončovací stavební práce. Provádím obklady, úklidové práce.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Prodej a montáž dřevostaveb. Střechy, tesařské konstrukce.


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské, stavební a výškové práce.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Poskytujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme veškeré tesařské konstrukce, krovy na RD, roubené stavby, pergoly.


Provádíme veškeré Tesařské a pokrývačské práce opravy a nátěry střech včetně dodávek střech.


Provádíme tesařské, truhlářské a pokrývačské práce. Stavíme i rekonstruujeme roubenky z trámů. Zhotovíme krovy rodinných domů, zahradní pergoly, chatky i stání pro auto. Vyrobíme okna, schody a dveře. Realizujeme také zednické práce, půdní vestavby.


Kompletní realizace nových střech včetně rekonstrukce starých s možností drobných stavebních ůprav a oprav komínů.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací a prodej střešních vazeb a krytin.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Dodáváme kompletní střešní systémy. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Krovy, vazníky, krytiny, pergoly, palubkové obklady, roubenky, střešní okna atd.


Nabízíme kompletní realizace střech, stavíme dřevostavby, provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce a půjčovna stavebních zařízení.


Provádíme klempířské, pokrývačské, drobné tesařské a truhlářské práce. Zajišťujeme montáž veškerých druhů krytin a střešních oken.


Specializujeme se na práci v rámci realizace střech a výstavby novostaveb.Dodáme a sestavíme jakýkoliv vázaný krov nebo konstrukci,kompletace celého pláště.Tedy krytinu dle výběru, klempířské,tesařské a práce zednické.Využijte našich dlouholetých zkušeností, slušných cen za kvalitní práce.


Nabízíme tesařské a truhlářské práce. Provádíme střechy na klíč a rekonstrukce historických objektů. Zajišťujeme kompletní projektové služby. Vyrábíme pergoly, přístavky, hřiště a prolézačky pro děti, zahradní domky, přístavky, kotce a stání pro koně.


Provádíme kompletní realizace střech na klíč, vazby, pokládky krytin. Šikmé a ploché střechy - novostavby, rekonstrukce, hydroizolace. Montáž střešních oken - VELUX, FAKRO. Zajišťujeme veškeré klempířské a tesařské práce. Zpracování nabídky zdarma.


Nabídka tesařské, pokrývačské a klempířské činnosti. Kompletní realizace pro střechy a střešní systémy.


Marian Kohout - Jan Wolf pokrývačství a kompletní zateplovací systém,obkladačské práce,fasády stavební práce


Nabízíme střechy na klíč, dodávku a montáž nových krovů i výměnu vadných částí. Specializujeme se na pokládku zejména betonových, pálených a asfaltových krytin. Doplňkově nabízíme tesařské konstrukce, oplechování, zemní práce a demolice.


Hydroizolace střech,teras a balkonu.Hydroizolace spodních staveb,bazenu a jezírek.Výroba a montáž klempířských prvku.Výškové práce


Provádíme tesařské a pokrývačské práce včetně montáží střešních oken i pergol. Poskytujeme zateplení střešních systémů. Nabízíme možnost klempířských prací.


Specializujeme se na kompletní tesařské práce a realizujeme střechy i dřevostavby na klíč. Vyrábíme, montujeme a dodáváme zahradní stavby, garážová stání, vazníkové soustavy.


Provádění veškerých tesařských prací. Montáže lešení. Provádíme obklady dřevěných štítů, stavby pergol či renovace roubených častí. Extrémní kácení stromů a výškové práce.


Zabýváme se převážně tesařskými pracemi (nové střechy, rekonstrukce střech, dřevostavby, roubenky, pergoly atd.). Také provádíme práce pokrývačské, klempířské a truhlářské. Působíme hlavně v Královéhradeckém kraji, svoji činnost však realizujeme po celé ČR.


Kompletní realizace střech, pergol, zastřešených stání apod.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, zateplování budov a čištění střech vysokotlakou technikou.


Nabídka pokládky šikmých i plochých střech. Poskytnutí návrhu a realizace sádrokartonových konstrukcí. Nabídka tesařských a klempířských prací.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme dodávky, půdní vestavby, sádrokartony i zednické práce. Prodej střešních materiálů.


Rubriky článků