Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Karlovarský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce.Výroba bednění a pergol,montáž podlah a střešních oken.


Provádíme stavební práce, rekonstrukce fasád, střech, zemní práce, stavíme rodinné domy na klíč. Dále provádíme nátěry, zateplování fasád, tesařské, pokrývačské, klempířské práce, k dispozici plošina do 80m výšky a šířky 10m, minibagr na zemní práce.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Provádíme výrobu krovů, altánů, dřevostaveb a pokládku všech střešních krytin.


Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Pokrývačství, tesařství a klempířství, veškeré práce v daných oborech. Poradenská činnost. Montáž veškerých druhů střešních oken.


Provádění klempířských, tesařských, pokrývačských prací. Montáže hydroizolací - AlkorPlan a střešních oken - Velux. Falcované krytiny, střešní systém.


Provádíme klempířství, pokrývačství, tesařské práce, hydroizolaci plochých i šikmých střech a spodních staveb, rekonstrukce střešních plášťů. Půjčovna, montáž a demontáž lešení. Výroba a montáž krovů, pokládka všech střešních krytin.


Provádíme tesařské a truhlářské práce. Nabízíme montáže sádrokartonů.


Zajištění klempířských, tesařských, pokrývačských a stavebních prací, dále zateplování střech, montáž střešních oken a střešních systémů. Provádíme výškové práce a služby v oblasti BOZP a PO. Pokrývačství provádí kompletní rekonstrukce střech.


Provádění tesařských prací, montáže krovů, bednění a zahradních pergol.


Nabídka tesařských prací


Provádíme rekonstrukce sedlových i plochých střech vč. tepelných izolací a krovů. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce vč. dodávek materiálu. Dále provádíme protiradonové izolace a spodní stavby.


Provádíme opravy a rekonstrukce sedlových i plochých střech a krovů. Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střešní krytiny a střešní okna, jejich montáž, hydroizolace střech a zemní izolace při zakládání staveb.


Provádíme tesařské a pokrývačské práce a prodej stavebního materiálu.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Veškeré Tesařské, Pokrývačské a Klempířské práce. Střechy na klíč. Rekonstrukce. Dřevostavby. Dodávky a montáže všech druhů střešních krytin. Nízkoenergetické RD. Hrubé stavby. Dřevěné fasády, Podlahy, Stropy, Terasy, Zahradní domy, Carporty, Garáže, Přístavby, Přístřešky. Projekty a Rozpočty staveb


Provádíme tesařské práce i pokrývačské práce. Střechy na klíč, rekonstrukce střech a dřevostavby. Výroba a montáž krovů, vazníků a pergol. Montáž dřevěných fasád, teras, carportů, zahradních domů a altánů. Nabídka bednění všech typů schodišť.


Tesařství provádí veškeré pokrývačské a tesařské práce, stavby, rekonstrukce a opravy střech. Hlavní činností firmy je rekonstrukce střech historických památkových objektů, dále výstavba dřevostaveb, altánků, chat a srubů.


Vyrobíme cokoliv ze dřeva (pergoly, altány, přistřešky, zádveří, krovy atd..) vše včetně krytiny. Montáž střeśních oken Velux.


Rubriky článků