Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Jihlava

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme výstavby, opravy a rekonstrukce všech typů střech. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, opravy a výstavby komínů, izolace plochých střech. Dále nabízíme zednické práce, opravy, zateplení a nátěry fasád, výškové práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Hydroizolace a zateplení plochých střech. Vysočina, Pardubický kraj, JM kraj. Celá ČR.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž půdních vestaveb.


Realizace střech podle požadavků. Tesařské, pokrývačské i klempířské práce od vyučeného řemeslníka, který práci rozumí a dělá ji více než 40 let. Vždy poradím, co je v dané situaci pro Vás tím nejlepším řešením. Rád za Vámi dorazím a domluvíme se. Střecha nad Vaší hlavou je pro mě to nejdůležitější


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, střešní a fasádní okna, zateplování stěn a stropů, půdní vestavby.


Nabídka tesařských a pomocně stavebních prací.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a truhlářské práce.


Tesařská firma, zabývající se dřevěnými konstrukcemi na novostavbách i na starších nebo historických objektech, konstrukce zahradních staveb.


Provádíme veškeré pokrývačské, tesařské, klempířské či zednické práce. Zajišťujeme opravy, montáže i demontáže. Nabízíme dřevěné obklady a podlahy.


Klempířství, pokrývačství, tesařství, izolace, ploché střechy, půdní vestavby, zateplení fasád.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Tesařské a pokrývačské práce, rekonstrukce, montáž střešních oken.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Realizace střech a půdních vestaveb, montáž střešních oken.


Velkoobchodní prodej klempířských a železářských výrobků. Kompletní realizace střech, včetně tesařských, pokrývačských a klempířských prací


Nabídka tesařských prací. Kompletní rekonstrukce podkroví. Zateplení fasád.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Provádění tesařských prací. Montáže krovů a pergol.


Nabízíme střechy na klíč. Provádíme práce klempířské, pokrývačské a tesařské.


Realizujeme střechy na klíč. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce včetně izolace střech i základů.


Kompletní dodávky střech. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Montáž a navrhování solární techniky. Montáž a revize hromosvodů. Revitalizace střech panelových domů.


Nabídka tesařských prací


Provádění tesařských a pokrývačských prací.


Kompletní dodávka střech, stropů, podlah, srubových a roubených staveb. Výroba a montáž dřevěného štípaného šindele. Oprava památek. Zahradní program.


Provádíme izolace plochých střech, teras, balkonů a zelené střechy. Zajišťujeme izolace spodních staveb proti vodě, radonu a ropným produktům. Zateplování fasád, klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Vysoušení zdiva injektáží Remmers.


Nabídka tesařských a truhlářských prací.


Tesařství a pokrývačství.


Provádíme rekonstrukce střech - demontáž krytiny a odvoz suti. Tesařské, klempířské a zednické práce, montáž střešních oken, izolace a nátěry fasád, zateplení fasád a půdních prostor, izolace plochých střech. Poradenská činnost a zpracování rozpočtů.


Nabídka tesařských a pokrývačských prací, montáž sádrokartonu, dřevěných říms a střešních oken.


Zabýváme se stavební a obchodní činností. Provádíme a budujeme pozemní stavby (obytné i podnikatelské), inženýrské sítě, hrubé stavby i na klíč, rekonstrukce, půdní vestavby, zateplování fasád, práce klempířské, pokrývačské a tesařské.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Zabýváme se pokrýváním střech, zateplováním, montáží sádrokartonů. Realizujeme půdní vestavby. Zajišťujeme tesařské a zednické práce, stavbu komínů a montáže hromosvodů. Provádíme také montáž střešních oken, žlabů a ostatního oplechování.


tesařské, pokrývačské a klempířské práce provádíme: rekonstrukce střech včetně výměny starých krovů, montáž střešních oken VELUX a ROTO, pergoly, garážové stání, palubkové obložení, montáž stropních trámů, atd.


Provádíme veškeré tesařské práce včetně izolace střech. Montujeme a vyrábíme vazby, palubky, pergoly, přístřešky, balkony, terasy, ploty, boudy pro telata, králíkárny, kotce, boudy pro psy a šalování (bednění) schodů. Realizace dle přání zákazníka.


Tesařské konstrukce všeho druhu, celodřevěné stavby, krovy, pergoly, přístřešky.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Montáž dřevěných domů a chat.


Nabídka tesařských prací a prodej řeziva.


Rubriky článků