Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Chrudim

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Autorizovaný stavitel - stavební dozor. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, osazení střešních oken, izolace, rekonstrukce, opravy šikmých a plochých střech, montáž dřevěných střešních konstrukcí. Montujeme parapety, okapy a svody.


PROVÁDÍME TESAŘSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ, POKRÝVAČSKÉ PRÁCE A MONTÁŽ STŘEŠNÍCH OKEN, DÁLE IZOLACE PLOCHÝCH STŘECH A TEPELNÉ IZOLACE


Střechy na míru. Střechy všeho druhu. Provádíme klempířské práce, tesařské práce a pokrývačské práce. Klempířství, pokrývačství a tesařství. Montáž a prodej - střešní okna, prodej střešních a zateplovacích materiálů. Rozpočty a poradenství v dané oblasti zdarma.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací


TESAŘSKÉ A SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE STŘECHY, PŮDNÍ VESTAVBY: STŘEŠNÍ OKNA STROPY, PODLAHY: DŘEVOSTAVBY ZASTŘEŠENÍ KRYTINOU:KM BETA, BRAMAC, TONDACH


Provádíme tesařské práce.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací


Provádění tesařských a klempířských prací.


Montáže střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin, nabídka klempířských a tesařských prací.


Nabídka kompletních klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme kompletní střechy. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Oplechování komínů.Provádím tesařské a pokrývačské práce, odvětrané fasády, montáže pergol, přístřešků, plotů, palubek, podbitých říms, pokládku podlah. Nabízíme sádrokartonářské práce. Jsme schopni zajistit podkrovní vestavby na klíč. Montáže střešních oken.


Firma provádí tesařské práce. Dodává dřevěný stavební meteriál a řezivo.


Nabízím tesařské práce. Provádím opravy i rekonstrukce střech a dodávky nových krovů. Realizuji šalování stropů a schodů, montáže armatur a lešenářské práce. Zaměřuji se také na dřevostavby a zdobení krovů.


Provádíme práce hodinového manžela, pravidelnou údržbu dřevěných i plastových oken, truhlářské a tesařské práce, pokládku dřevěných, plovoucích a vinylových podlah a drobné rekonstrukce interiéru.


Klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Dále provádíme: - pergoly - obklady říms - montáž střešních oken - příprava půdních vestaveb - opravy stávající krytiny - tepelná izolace střech


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáž sádrokartonů, hromosvodů, střešních oken, klempířská výroba a prodej střešních materiálů.


Postavíme střechy a izolace. Nabízíme pokrývačské, izolační, klempířské a tesařské práce.


- šikmé střechy - ploché střechy - dřevostavby a dřevěné krovové konstrukce, altány, pergoly - dodávka a montáž příhradových konstrukcí - klempířské práce - půdní vestavby, sádrokartony, střešní okna, OSB podlahy - izolace tepelné, hlukové


Provádíme stavební, tesařské, zámečnické, pokrývačské práce. Prodej dřeva, doprava do 3,5 t.


Zajišťujeme tesařské a pokrývačské práce, kompletní dodávky nových střech či jejich rekonstrukce.


Nabídka veškerých tesařských prací, výroba a opravy minerálních podhledů, palubkových obkladů a střešních oken.


Rekonstrukce a opravy střech,ošetření dřevěných konstrukcí střech. Výstavby pergol,altánů,zahradních domků a různé tesařské a pokrývačské práce.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských a zednických prací.


Střechy na klíč - výroba krovů a dřevěných konstrukcí (návrhy a poradenství). Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme montáž a prodej střešních materiálů: TONDACH, BRAMAC, KM BETA, BESK, VELUX, LINDAB a střešní doplňky HPI.


Provádíme výstavby nových i rekostrukce starých střech, pergol a jiných dřevěných konstrukcí. Pokrývame včetně dodávky plechování, půdních vestaveb včetně střesních oken a dalši... Kvalita odvedené práce je zaručena.


Rekonstrukce šikmých a plochých střech. Střechy na klíč. Výroba klempířských prvků. Prodej střešních krytin a doplňků (Bramac, Tondach, KM Beta a další), montáž všech druhů krytin, montáž střešních oken, tesařské práce. Střechy, střešní krytiny, krovy, klempířské práce, izolace střech.


Roubené stavby, tesání a kartáčování dřevěných prvků Dřevostavby difůzně otevřené systémem "diffuwall" Tesařské, klempířské a pokrývačské práce, opravy střech Prodej přírodních a ekologických materiálů pro dřevostavby Práce čelním manipulátorem s dosahem výšky 5m


Provádíme výrobu a montáže všech typů dřevěných konstrukcí, střech, dřevostaveb či staveb. Nabízíme rekonstrukce půdních vestaveb. Zhotovujeme přístřešky, pergoly, altány a vazníky. Zajišťujeme kompletní dodávku střešní krytiny i s klempířskými prvky.


Provádíme montované dřevostavby a roubenky, kompletní dodávky střech, pergoly a zahradní domky, rekonstrukce, opravy poškozených střech. Pořez kulatiny na vlastním katru. Prodej palubek, prken, latí a hranolů.Nabízíme Vám kvalitně odvedené tesařské práce a pokrývačské práce. Doménou našich služeb jsou krovy, dřevěné konstrukce, půdní vestavby, pergoly, dřevěné zastřešení teras a balkónů a rekonstrukce střech i realizace nových střech včetně střešní krytiny.


Nabízíme tesařské a pokrývačské práce. Zaměřujeme se na montované dřevostavby, roubené stavby, pergoly a zahradní domky. Zabýváme se rekonstrukcí historických staveb a opravou stávajících krovů. Montujeme lešení a sádrokarton.


Výroba, montáž a rekonstrukce zahradních staveb, prvků, pergol i altánů. Nabídka montáží střešních konstrukcí a pokládání střešních krytin.


Provádíme veškeré stavební práce: - zednické, - klempířské, - pokrývačské, - tesařské a lešenářské, - doprava materiálu, likvidace odpadu ze staveb. více na www.strechykresl.cz


Provozujeme tesařství, klempířství, pokrývačství, výškové práce. Nabízíme zateplení a zateplování střech, ploché střechy, izolace, nátěry plechových a eternitových střech, spárování panelových domů, zábrany proti ptactvu - holubům. Vyrábíme parapety.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací, zateplování střech.


Rubriky článků