Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Tesařství - Blansko

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provádíme střechy na klíč Tesařské, Klempířské a pokrývačské práce v oblasti Blanenska, Letovic, Boskovic a Brna


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací.


Bezplatné poradenství, cenový návrh a odborné provedení tesařské, pokrývačské, klempířské, zednické či sádrokartonářské práce. Stavby střech novostaveb, rekonstrukce a opravy RD i BD, dřevostavby, nadstavby, půdní vestavby. Hydroizolace, zateplení, montáž střešních oken. Montáž a revize hromosvodů.


Firma provádí půdní vestavby, tesařské, klempířské a pokrývačské práce


Opravy a rekonstrukce střech plochých i šikmých. Nové střechy , pergoly, montáž střešních oken, pokračovací a klempířské práce . Střechy s PVC folie.


Nabídka střech na klíč, pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Dodávky střešních krytin.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských, sádrokartonářských a zednických prací.


Firma zabývající se komplexními stavebními izolacemi - izolacemi plochých a šikmých střech, izolace spodních staveb. Tesařské, klempířské, pokrývačské a izolatérské práce.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken.


Nabízíme realizace střešních systémů a montáže střešních oken a komínových lávek. Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Obkládání palubkami. Nabídka pergol, altánů a dětských hřišť.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a sádrokartonářské práce.


Provádění pokrývačských, klempířských, tesařských a sádrokartonářských prací


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských prací a izolací střech.


Provádím stavební, tesařské, pokrývačské, izolatérské a zednické práce.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce, rekonstrukce střech, izolace plochých střech.


Provádění tesařských a stavebních prací.


Provádíme veškeré tesařské práce.


Nabídka tesařských prací.


Střechy na klíč, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, stavební činnost - stavby na klíč. Držitel certifikátu ISO 9002.


Pokrývačství a tesařství.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Provádění izolace plochých střech Carnafil. Montáž střešních oken - Velux.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka montáže, demontáže a opravy střech. Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací a zateplování půdních staveb.


Nabízíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Realizujeme veškeré druhy střešních plášťů, hydroizolace plochých střech, včetně zateplení. Provádíme kompletní klempířské, tesařské i pokrývačské práce pro novostavby i rekonstrukce, montáž a servis střešní oken VELUX. Zpracování nabídek je zdarma. K dispozici máme vysokozdvižnou montážní plošinu.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce vč.dodávky materiálu. Zateplení krovu, sádrokartony, střešní okna, zateplovací systém thermodach. Obklady palubkou.


Poskytování tesařských, klempířských a pokrývačských služeb


Provádíme tesařské a pokrývačské práce.


Provádíme kompletní realizaci střech, půdní vestavby, montáž střešních oken,světlíků a drobné zednické práce.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce a montáž střešních oken. Zaměřujeme se na kompletní rekonstrukce střech, okapové systémy, plechové střechy. Realizujeme tesařské konstrukce, altány a pergoly. Izolujeme ploché střechy, terasy a balkony.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací včetně dodávek materiálu a poradenství.


Provádění tesařských prací, montáž suchých staveb


Nabídka tesařských prací. Dodávka a montáž dřevostaveb, oken a dveří.


Provádění tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Kompletní dodávky střech.


Zabýváme se kompletní a hlavně funkční střešní konstrukcí.Poradíme s volbou vhodné krytiny,izolace.. Dále provádíme pergoly,přístřešky,altány,obklad říms/přesahů...


Vyrábíme a dodáváme dřevěné příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce - montáž vazníků, krovů, bednění, laťování a opláštění říms. Montujeme střešní okna Velux a Roto.


Provádí tesařské konstrukce a bednící práce.


Vyrábíme a provádíme montáž dřevěných příhradových vazníků se styčníkovou deskou vhodných pro RD, zemědělské stavby, haly, garáže. Výhoda: rychlá a snadná montáž. Nabízíme kompl. realizaci střešní konstrukce vč. tesařství, pokrývačství, klempířství.


Pokládka veškeré krytiny s drobnými klempířskými pracemi ,možnost i udělání krovů.


Zabýváme se především renovací střešních krytin, tesařskou a pokrývačskou prací pro Jihomoravský kraj.


Stavební společnost Ristić s.r.o., která sídlí v Hrušovanech nad Jevišovkou, se zabývá realizací střech na míru a poskytuje veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provozujeme také půjčovnu jeřábu.


Provádíme kompletní realizaci střech, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Používáme krytiny Tondach, Bramac, KM Beta, Mediteran. Dále hydroizolace plochých střech. Výškové práce za použití horolezecké techniky.Vše pro Vaší střechu. Nabízíme poradenství, střechy na klíč, kompletní rekonstrukce, tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Izolace plochých střech, montáž střešních oken a hromosvodů.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, realizace a opravy střech.


Firma se specializuje na střešní konstrukce a šikmé střechy (materiály TONDACH a BRAMAC), provádí také práce tesařské, klempířské, pokrývačské. Zajistí certifikované montáže střešních oken Velux, Prima, Fenestra a Roto.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme realizace veškerých typů střech, střešní okna s doplňky .Kontejnerová doprava odvoz sutí a odpadu.


Provádíme střechy na klíč, pokrývačské a tesařské práce. Kompletní dodávky a montáže střech pro rodinné a bytové domy. Veškeré druhy střešních krytin, montáž střešních oken a krovů.Nabízím tesařské, klempířské a drobné zednické práce. Provádím střechy, altány, zastřešení bazénů, garážové stání a další.


Provádíme veškeré tesařské práce včetně montáže střešních oken a pokryvání střech.Výroba a montáž střešních konstrukcí,rekonstrukce a opravy starých střech,pokkládání všech typů střešní krytiny.Výroba zahradních altánků,pergol a různých přístřešků dle přání zákazníka. Také provádíme šalování štěn,stropů,základů a různých schodišť-i točených


Nabídka tesařských a stavebně truhlářských prací.


Montáže krovů a nabídka tesařských prací včetně klempířství a pokrývačství.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce, opravy a rekonstrukce střech, montáž střešních oken, půdní vestavby, sádrokartonářské práce.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Rubriky článků