Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Pronájem kontejneru, odvoz suti - Jihomoravský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zajišťujeme svoz a likvidace odpadu, odvoz sutě, bourání a demolice. Pronajímáme kontejnery na odpad. Další naše služby: kontejnerová, nákladní silniční doprava a přeprava včetně ADR, zemní práce, čelní nakladač, traktorbagr. Dovoz písku a štěrku.


Nabízíme přepravu suti a písku vozidly TATRA. Provádíme přistavování kontejnerů a veškeré zemní práce traktorbagrem JCB a LOCUSTEM.


Provádíme kontejnerový odvoz sutí, zeminy, a jiných stavebních i komunálních odpadů. Provedeme dovoz sypkých materiálů. Nabízíme kontejnery o velikosti 3m3 - 13m3 včetně jejich pronájmu. Děláme zemní a výkopové práce rypadlonakladačem JCB.


Autodoprava. Provádíme přepravu kontejnery 3-11 m3, likvidace, odvoz suti, komunálního odpadu. Dovezeme písek, štěrk, zeminu, recyklát, kůru, beton, stavební materiál do 7t. Hydraulická ruka. Kurýrní doprava po EU expres dodávkou do 1,5 t.


Stavíme rodinné domy, provádíme zateplení domů, výkopové práce, demolice staveb i stavební dokončovací práce jako sádrokartonářské práce, omítky či pokládku dlažeb. Pronajímáme stavební techniku, kontejnery.


Zabýváme se nákladní silniční dopravou a kontejnerovou dopravou. Mezi služby, které nabízíme, patří: přeprava a ekologická likvidace obyčejných i nebezpečných odpadů, přeprava stavební techniky, valníková přeprava, pronájem kontejnerů, zemní práce.


Provádíme odvoz a dovoz stavebních materiálů (zeminy, písku, dřeva, železa, štěrku, betonu, atd) stavebního, komunálního i ostatního odpadu, zemní a výkopové práce, bagr. Přistavíme kontejnery, včetně pronájmu. Kontejnerová a nákladní autodoprava.


Provozování kontejnerové nákladní dopravy do 3t.


Klempířské prokrývačské a tesařské práce ,montáž střešních oken Velux ,vložkování komínů. Nabídka kontejnerové dopravy a odvozu sutí, zeminy, komunálního odpadu, písku, štěrku, betonu a stavebních materiálů. Pronájem a přistavení kontejnerů i v so a ne.


Kovošrot Kovalovice - kontejnerová doprava, zemní práce


Firma se zabývá kontejnerovou dopravou sypkých materiálů a odvozem odpadů kromě nebezpečných.


Odvoz sutě a komunálního odpadu, dovoz písku, betonu a štěrku.


Nabízíme kontejnerové služby, vnitrostátní dopravu a autodopravu. Rozvážíme písek, štěrkopísek a beton. Zajistíme také odvoz suti.


Zajišťujeme kontejnerovou dopravu či zemní a výkopové práce.


Nabídka kontejnerové dopravy do 12 tun. Odvoz odpadu a suti, dovoz štěrku a písku.


Nabídka nákladní silniční tuzemské a mezinárodní dopravy, kontejnerové dopravy, stavebních prací. Prodej a rozvoz sypkého materiálu, zemní práce.


Nabídka tuzemské autodopravy kontejnerem do 3,5 tuny. Dovoz a odvoz stavebního materiálu.


Zabýváme se přepravou sypkých materiálů. Provádíme rozvoz a dovoz písku, štěrku a suti.


Provoz kontejnerové doprava do 5 t. Dovoz štěrku, písku, dřeva, uhlí, suti a okrasných kamenů. Převoz minibagrů, vysokozdvižných vozíků a kontejnerů.


Provozujeme autodopravu, kontejnerovou přepravu nebezpečných odpadů a přepravu sypkých hmot. Zajišťujme zemní, výkopové, bourací a sanační práce. Provádíme drcení skla mobilním drtičem, třídění odpadních stavebních materiálů mobilním třídičem.


Naší specializací je kontejnerová přeprava sypkých materiálů, zajišťujeme například dovoz písku, betonu, cihelný a betonový recyklát atd. Dále pak provádíme odvoz a likvidaci odpadů například stavební sutě, výkopové zeminy, dřeva. Zajišťujeme také převoz stavebních strojů a další služby dle dohody.


Zajištění kontejnerové dopravy.


Nabídka kontejnerové dopravy a odvozu sutí, zeminy, komunálního odpadu, písku, štěrku, betonu a stavebních materiálů. Pronájem kontejnerů.


Nabízíme odvoz odpadu a zeminy, dopravu písku, sypkých substrátů a betonu.


Doprava písků, štěrků, betonů, dřeva a stavebních materiálů. Odvoz sutí, převozy minibagrů a nakladačů do 3t.


Nabídka kontejnerové, cisternové či valníkové dopravy.


Zajišťujeme kontejnerovou přepravu o maximálním objemu 5 tun. Nabízíme odvoz sutě, dovoz písku a stavebního materiálu. Provádíme výkopové práce.


Firma poskytuje služby pro stavebnictví v oblastech nákladní autodoprava, kontejnerová doprava a zemní práce. Vozový a strojový park uspokojí požadavky nejen velkých stavebních firem, ale i drobných stavebníků. Valníky, kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní stroje a speciální stroje.


Přeprava veškerého sypkého materiálu a suti. Provádění veškerých výkopových a demoličních prací. K dispozici jsou UNC bagry a minibagr do 3,5 tuny.


Nabízíme kontejnerovou dopravu, zemní a výkopové práce nakladačem UNC-061.


Rubriky článků