Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Svitavy

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Střechy na míru. Střechy všeho druhu. Provádíme klempířské práce, tesařské práce a pokrývačské práce. Klempířství, pokrývačství a tesařství. Montáž a prodej - střešní okna, prodej střešních a zateplovacích materiálů. Rozpočty a poradenství v dané oblasti zdarma.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Nabízím kompletní dodávky a rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské či klempířské práce. Realizuji montáž střešních oken a výstavbu nadstřešních částí komínů. Dále zajišťuji odklízení sněhu ze střech a výrobu klempířských prvků.


Nabízím kompletní dodávky a rekonstrukce střech, pokrývačské, tesařské či klempířské práce. Realizuji montáž střešních oken a výstavbu nadstřešních částí komínů. Dále zajišťuji odklízení sněhu ze střech a výrobu klempířských prvků.


Pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme izolace proti vodě, hydroizolace plochých a zelených střech, teras, balkonů a jezírek. Provádíme izolace spodní stavby proti radonu, ropným produktům a vlhkosti. Používáme materiál FATRAFOL.


Zdarma zpracování rozpočtu, cenové nabídky a odborné poradenství pro Vaši střechu. Pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce. Rekonstrukce střech. Zašlete nám Vaši poptávku a zdarma Vám připravíme rozpočet, zaměření, cenovou nabídku.


Klempířské, pokrývačské práce.


Provádíme klempířské, tesařské, pokrývačské, kamenické a menší zednické práce. Nabízíme úklid sněhu ze střech.


Nabídka kompletních klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací, montáže hromosvodů a střešních oken.


Šikmé střechy (všechny druhy krytin), ploché střechy (modifik.pásy i foliové systémy), klempířské kce, pokrývačské práce, tesařské práce, vazníky, izolace střech, hromosvody, hrotové systémy, střešní okna, Tondach, Bramac, Cembrit, Eternit, KM-Beta, Dekplan, Fatrafol, Lindab, Satjam, Lindab, Velux


Nabízím zednické, pokrývačské, malířské, natěračské, zámečnické či klempířské práce. Dále provádím kácení nepřístupných dřevin pomocí horolezecké techniky.


Provádím klempířské práce všeho druhu.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Oplechování komínů.


Naše obory jsou kompletní dodávka střech (tesaři, klempíři, pokrývači) a půjčovna lešení. Prodej a montáž střešních krytin, střešní okna, šindele, tašky, lepenky, folie, klempířské výrobky. Odborné pokrývačské, klempířské, izolační a tesařské práce. Stavby altánů, pergol, kompletních dřevostaveb.


Dodáváme střechu na klíč nebo zajišťujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáže hromosvodů včetně revizí. Součástí naší práce je i bezplatná poradenská činnost k řešení střechy a bezplatné vyhotovení cenových nabídek.


Klempířské, pokrývačské, hromosvodářské, zámečnické, tesařské, lešenářské a natěračské práce, výroba a montáž vzduchotechniky.


Provádíme veškeré tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme rekonstrukce i stavbu nových střech na klíč a montáže střešních oken. Zajišťujeme impregnace proti dřevokazným škůdcům či odvoz a likvidaci staré krytiny. Prodáváme štípané měkké, tvrdé a polotvrdé palivové dřevo.


Nabízím tesařské práce. Provádím opravy i rekonstrukce střech a dodávky nových krovů. Realizuji šalování stropů a schodů, montáže armatur a lešenářské práce. Zaměřuji se také na dřevostavby a zdobení krovů.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž vzduchotechniky a hromosvodů. Prodáváme klempířské prvky, krytinu a stavební chemii.


Nabídka pokrývačských, klempířských, tesařských a izolatérských prací. Provádím demontáže všech střešních krytin a zhotovení střešních vazeb. Zajišťuji také zhotovení kompletní klempířské práce včetně detailů.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Naše firma se zabývá kompletní i částečnou realizací šikmých a rovných střech.


Jsme klempířství a pokrývačství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny: Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Ergo, Velux, Fakro, Juta, Dehtochema, Orsil.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáž sádrokartonů, hromosvodů, střešních oken, klempířská výroba a prodej střešních materiálů.


Dodávky střech včetně materiálů.Provádíme lešenářské, pokrývačské, klempířské, natěračské, zámečnické a drobné zednické práce.


Provádíme kompletní pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme šikmé i rovné střechy, pracujeme s mnoha druhy krytin a různými druhy klempířského materiálu. Zajistíme i úklid.


Klempířství, pokrývačství vč. tesařských prací, izolace rovných střech a pochůzných teras, zámečnictví a vzduchotechnika - výroba a montáž. Prodej střešních systémů.


Provádíme stavební práce. Nabízíme projektování staveb, jejich rekonstrukce a demolice. Poskytujeme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme renovaci bytů, topení, vody a odpadů. Poskytujeme pozáruční servis. Mezi naše služby také patří elektrikářské a zednické práce.


Provádíme renovace eternitových, plechových a taškových střech. Nabízíme výškové práce pomocí horolezecké techniky a nátěry fasád. Zajišťujeme mytí oken, zábrany proti holubům, kácení stromů, opravy panelových domů, sanace dřevěných půdních konstrukcí, rigging, čištění studní či demolice komínů.


Provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajišťujeme montáž a demontáž střešních krytin a konstrukcí, zateplování půd.


Kompletní dodávka střech, práce klempířské,pokrývačské


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Provádění hydroizolací spodních staveb, balkónů a teras. Montujeme světlovody, odvětrávací turbíny, sedlové, bodové, kopulové a obloukové světlíky, tepelné izolace potrubí a nádrží. Instalujeme hromosvody včetně jejich revize.


Nabízím stavební, zednické, pokrývačské a klempířské práce. Provádím rekonstrukce a půdní vestavby, zateplení i snížení stropu. Realizuji akustické a sádrokartonové podhledy, protipožární konstrukce a příčky. Lepím polystyrenové kazety, lišty i rozety.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Montáž solárních panelů. Prodej materiálu. Provádění nátěrů střech.


Nabízíme kompletní dodávky střech, klempířských prvků, tepelných izolací a střešních oken. Vyrábíme psí boudy, kotce, králíkárny a kurníky. Nabízíme také dřevěný program pro zahrady (altány, pergoly, zahradní chatky a dřevěné domy), kadibudky. Zajistíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Střechy na klíč - výroba krovů a dřevěných konstrukcí (návrhy a poradenství). Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme montáž a prodej střešních materiálů: TONDACH, BRAMAC, KM BETA, BESK, VELUX, LINDAB a střešní doplňky HPI.


Nabízíme tesařské práce, pokrývačské práce, klempířské práce s dlouholetou zkušeností nejen u Nás,ale i v zahraničí. Zaměřujeme se na novostavby i rekonstrukce, především střech, na něž jsme specializováni. Rovněž nabízíme dřevostavby, naší specialitou je podkrovní dům.


Rekonstrukce šikmých a plochých střech. Střechy na klíč. Výroba klempířských prvků. Prodej střešních krytin a doplňků (Bramac, Tondach, KM Beta a další), montáž všech druhů krytin, montáž střešních oken, tesařské práce. Střechy, střešní krytiny, krovy, klempířské práce, izolace střech.


Provádíme montáže všech typů střešních konstrukcí. Specializujeme se na stavbu střech na klíč. Zaměřujeme se na tesařství, pokrývačství, klempířství, půdní vestavby, zateplování podkroví a hromosvody.


Poskytujeme kompletní dodávky střešních systémů včetně provádění pokrývačských, tesařských a klempířských prací či montáží střešních oken.


Nabízím kompletní rekonstrukce i novostavby s oblasti střech. Pokrývačství, tesařství, klempířství. montáž střešních oken. Sádrokartonové konstrukce, obklady, dlažby, zednictví. Nabízím férové jednání a rozumné cenyKlempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Nabídka klempířských, tesařských a pokrývačských prací, provádíme rekonstrukce střech. Montujeme střešní okna. Možnost zapůjčení lešení včetně montáže. Vyrábíme pergoly.


Nabízím tesařské, pokrývačské, klempířské práce - střešní okna, krytá stání, zahradní domky, pergoly a jiné. Pokryji Vaši střechu střešními systémy od betonových tašek, až po plastové prosvětlovací desky. Provádím také rekonstrukce střech. Cenové nabídky vypracuji zdarma.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Zajišťujeme opravy střech.


Provádění rekonstrukcí a renovací lepenkových střech. Zateplení plochých střech. Nátěry plochých i šikmých střech. Provádíme také klempířské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Naše stavební firma se zabývá stavbou rodinných domů, realizace a opravy střech. Veškeré tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací, montáže hromosvodů. Provádění střešních a zemních izolací, drobných stavebních prací.


Firma provádí: tryskání vodním paprskem, vysokotlaké nástřiky Airless, hydroizolace, sanace, údržba zeleně.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací, zateplování střech.


Zabýváme se klempířskými, pokrývačskými a tesařskými pracemi. Specializujeme se na pokládku břidlicových střech a vykrývání oblých tvarů, montáž hromosvodových podpěr, protisněhových zábran, střešních oken. Opravujeme všechny střechy. Nabízíme individuální poradenství a cenovou kalkulaci.


Rubriky článků