Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Stredočeský kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Provozujeme tesařství, pokrývačství a klempířství. Provádíme vazby a rekonstrukce krovů, ploché střechy, střešní krytiny, certifikované montáže a servis střešních oken Velux. Nabízíme izolace, dřevostavby, sádrokarton, půdní vestavby, zahradní domky a pergoly.


Klempířské práce, plechové střechy, plechové fasády, novostavby i rekonstrukce


Kompletní dodávky střech, možnost zadání projektové dokumentace, vše co chcete mít na střeše.


Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. Dále realizujeme zateplení střech, ploché střechy, dřevostavby. Stavíme klasické zděné rodinné domy. Poskytujeme poradenskou činnost v oboru střech.


Klempířství a pokrývačství, výroba, prodej a montáž klempířských prvků, hydroizolace plochých střech, falcované krytiny, veškeré výškové práce horolezeckou technikou i z plošiny, průmyslové nátěry a antikorozní ochrana střech atd.


Provádíme kompletní klempířské práce.


Provádím klempířské, pokrývačské a podlahářské práce.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, montáž střech a střešních oken na klíč.


Tesařské, klempířské, pokrývačské a sádrokartonářské práce, montáž střešních oken, hromosvodů. Nabízíme revize včetně dodávek materiálů, např. Bramac, Tondach, Meindl, KM Beta, Cembrit, Rhenofol, Rheinzink, Titanzinek, Měď, Pozink, Velux, Fakro.


Provádíme:opravy a renovace střech , klempířské a tesařské práce ,opravy komínů ,nátěr klem.prvků , montáž střešních oken , kompletní dodávku střešní krytiny


Realizace rovných střech, generální opravy, nátěry, zateplení, hydroizolace a zelené střechy. Radonové izolace. Klempířství.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, montáže střešních oken, drobné zednické, sádrokartonářské a tesařské práce. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytů.


Vyrábíme a dodáváme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami s prolisovanými trny, tesařsky vázané krovy a konstrukce. Zajišťujeme střechy na klíč - tesařství, pokrývačství, klempířství, opláštění říms, hromosvody, truhlářství - altány, pergoly a zahradní nábytek.


Nabízíme tesařství, pokrývačství a klempířství.


Nabízíme veškeré tesařské práce, dodávku střechy na klíč, půdní vestavby, dřevostavby, zahradní domky, verandy, altány. Výroba a montáž krovů, včetně opravy a rekonstrukce. Prodáváme řeziva. Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Stavební firma provádí stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, bytových jader, realizace i zateplování střech a fasád. Dále nabízíme projekty, zednické, zemní, klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Rekonstrukce, opravy a kompletní montáž střech (šikmých a plochých) včetně všeho souvisejcího.


Provádím pokrývačských a klempířských prací. Nabízím poradenství a konzultace. Zajišťuji opravy a rekonstrukce střech.


Pokrývačské, klempířské práce, rekonstrukce střech, montáž hromosvodů včetně revize, střešní okna, certifikovaná pokr.firma Cembrit, atd.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce. Mezi prováděné práce patří montáž nových okapů a svodů, rekonstrukce stavajících okapů a svodů, pokládka nových krytin na veškeré typy střech a rekonstrukce stávajících, oplechování komínů a další.


Pokrývačské a klempířské práce, dodávky a montáž střech a příslušenství střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské a výškové práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabízím tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Věnuji se rekonstrukcím a opravám šikmých i plochých střech včetně dodávky materiálů. Zabývám se také dodávkou a montáží střešních oken. Zajišťuji konzervaci dřeva proti škůdcům. Poskytuji drobné běžné opravy stavebního charakteru.


Rekonstrukce střech a střechy na klíč, klempířské a tesařské práce, zateplení budov.


Stavební práce a dodávky staveb na klíč, rekonstrukce, střechy od a do z - tesařské,klempířské a pokrývačské práce.


Naší hlavní pracovní náplní jsou pokrývačské a klempířské práce, ploché a šikmé střechy. Provádíme půdní bytové úpravy a přestavby, sádrokartony, drobné domácí stavební, montážní a opravné práce.


Zabýváme se výstavbou rodinných domů a bazénů na klíč. Provádíme výkopové, klempířské, pokrývačské a zateplovací práce. Rekonstruujeme byty nebo střešní a stropní konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby, montujeme ploty, altány a drobné zahradní stavby.


Naše společnost HROMOSVODY TĚŠÍNSKÝ se specializuje na montáž, opravy, revize hromosvodů a výškové práce. Firma založena v roce 1990 zkušenými hromosvodáři.


Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské a truhlářské práce.


Provádíme tesařské, truhlářské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme pořez kulatiny, rizikové kácení, opravy střech, prodej řeziva, hranolů, latí, paliva, střech, krovů. Dále zajišťujeme dřevostavby, zahradní domky, přístřešky, zahradní nábytek, dveře, schodiště, kuchyně, aj.


Pokládka střešních krytin a plovoucích podlah včetně konstrukcí krovů. Výroba pergol, altánů i zahradního nábytku.


Kompletní montáže a rekonstrukce střech.


Pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme rekonstrukce střech, hydroizolace plochých střech a základových desek, pokrývačské a klempířské práce, izolace a nátěry střech, svodů a žlabů. Celé nové i staré střechy na klíč. Montáže střešních oken.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Nabízíme klempířské, pokrývačské a zámečnické práce.


Nabízíme střechy na klíč, palubky, dřevo, střešní krytiny. Prodej klempířských prvků a materiálu pro stavbu střech. Nabídka barev, tmelů, silikonů a pěny. Máme železářské potřeby. Dále nabízíme vybavení pro zahrady, také ochranní pracovní pomůcky, stavební nářadí a další.


Pokrývačství Kousal nabízí celkové rekonstrukce a opravy střech. Dále provádíme klempířské a tesařské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dodáváme a montujeme nadkrokevní izolace Linitherm. Dále prodáváme a montujeme střešní okna Velux, tepelné izolace, hydroizolace a střešní difusně otevřené folie Gutta.


Klempířské a pokrývačské práce, opravy střech.


Kompletní dodávky střech,možnost zpracování nabídky na střešní krytiny,montáž střešních oken,klempířské práce,izolace.


Stavební klempířství a tesařské konstrukce.


Provádíme kompletní klempířské práce.


Tesařské, pokrývačské, klempířské, zednické a obkladačské práce. Voda, topení, elektro. Odvoz a dovoz (Avia Sklápěč). Pronájem a montáž šikmého stavebního výtahu Geda 200 standard a pronájem hliníkového lešení STABILO 75. Prodej palivového dříví.


Nabídka pokrývačských ,klempířských prací.Montáž střešních oken. Tesařské práce


Předmětem naší činnosti je kompletní dodávka a realizace střešních systémů. Nabízíme realizace střešního pláště, rekonstrukce střech, pokrývačství, klempířství, montáž střešních oken, tesařství, zednické práce, včetně kompletního poradenství.


Nabízíme tesařské, klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Provádíme montáže krovů, pergol, palubek a střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Montáž střešních oken, opravy dřevěných konstrukcí a střech. Montáž parapetů a fasádních prvků.


Provádění pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací včetně možnosti střech na klíč. Provádění zateplování fasád a montáží sádrokartonů.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, půdní vestavby a tepelné izolace.


Nabízíme kompletní dodávky střech včetně tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Firma se realizuje v oborech pokrývačství, stavební klempířství, tesařství, montáž dvouplášťových střešních plášťů, střešních oken. Zabýváme se zateplováním rovných střech a fasád, hydroizolace. ISO 9001.Prodej klempířských prvků a materiálu.


Budujeme kompletní střechy. Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, montáž střešních oken, pokládku všech druhů krytin. Máme vlastní výrobu klempířských prvků, prodejnu s klempířským materiálem a střešní krytinou, doplňky pro střechu.


Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Montujeme fotovoltaické panely na výrobu elektrické energie a panelové fasádní systémy.


Poskytuji klempířské a pokrývačské práce po celé České republice. Provádím oplechování střech, opravy, nátěry i pokrývání všech druhů krytin, montáž střešních oken a sádrokartonové půdní vestavby včetně zateplení. Vyrábím a prodávám klempířské prvky, svody a krycí kloboučky.


Provádíme pokrývačské a střešní práce. Realizujeme stavby, opravy a zateplování střech, okapové systémy. Nabízíme opravu poškozených a výstavbu nových krovů a opravu střešní krytiny. Zajišťujeme poradenskou činnost.


Veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Klempířské a pokrývačské práce, výroba a montáž klempířských prvků, prodej kompletního okapového systému, prodej a montáž střešních oken. Oplechování komínů, říms, atik, parapetů a lemování zdi.


Provádíme klempířské i pokrývačské práce, zateplování a rekonstrukce střech. Zabýváme se výrobou klempířských prvků. Montujeme venkovní parapety a okapnice balkonů. Zajišťujeme odvodnění střech rodinných domů. Pokládáme různé střešní krytiny od pálených tašek po plechové či asfaltové pásy.


Zajišťujeme kompletní zhotovení střech ze všech materiálů a nabízíme hydroizolace. Provádíme izolace rovných střech a balkónů, pokládáme šindele a modifikované pásy.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádíme montáž střešních oken, výškové práce, ohýbání profilů a drobné opravy. Vyrábíme klempířské prvky. Provozujeme půjčovnu pojízdného lešení a štípačky na dřevo


Provádíme převážně klempířské práce: Pokládka plechových krytin, falcovaných krytin, veškeré klempířské práce.


Klempířské práce ze všech dostupných materiálů.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a izolatérských prací i montáží hromosvodů.


Nabízíme pokrývačské a klempířské práce včetně montáží i demontáží lešení či hromosvodů. Provádíme výškové práce s využitím horolezecké techniky.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, návrhy, posouzení a sanace dřevěných konstrukcí. Zhotovujeme a opravujeme krovy klasické, vazníkové i historické, pergoly, garážová stání a jiné dřevěné konstrukce. Dále se zaměřujeme na dřevostavby a střechy na klíč.


Nabízím zámečnické a klempířské práce. Vyrábím brány, vrata, mříže, schodiště, zábradlí a ploty na míru. Dále realizuji hydroizolace střech a základů i opláštění hal a budov.


Tesařské práce. Klempířské práce. Pokrývačské práce.


Nabízíme stavby rodinných domů, rekonstrukce, nástavby, půdní vestavby, střechy - tesařské, klempířské a pokrývačské práce, střechy na klíč, ploty a oplocení. Dále provádíme veškeré stavební a zednické práce, fasády a zateplování domů, pokládky zámkové dlažby, úpravu a údržbu zahrad.


Rekostrukce střešních krytin, montáže krovu. klempířské prvky a pokrývačské práce , hromosvody vč revize


Naše firma je specializovaná na klempířské, pokrývačské a tesařské práce, falcované střechy, montáž střešních oken a zateplování fasád. Provádíme střešní krytiny u novostaveb i opravy a rekonstrukce všech typů střech. Zhotovujeme také ergoly, přístřešky a garážové stání.


Pokrývačské, tesařské a klempířské práce na Klíč


Provádíme dodávku a pokládku veškerých střešních systémů včetně klempířských prací.


Klempířství, pokrývačství, montáže sádrokartonu a veškeré zednické práce.


Pokrývačství a klempířství, izolace.


Nabízíme klempířské práce.


Náplň naší práce jsou tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zaměřujeme se na krovy. Zhotovujeme pergoly, přístřešky, zahradní dřevěné domky. Zajišťujeme instalace střešních oken.


Nabízím tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


montujeme veškeré střešní systémy včetně dodávek materiálu


Poskytuji klempířské a pokrývačské práce. Montuji spodní i vrchní žlaby, falcované krytiny a vyrábím atypické prvky. Opravuji eternity, staré tašky a hřebeny. Pokládám asfaltové i dřevěné šindele. Provádím opravy a nátěry fasád, revize střech, stavební a sádrokartonové práce


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a drobné zednické práce. Realizujeme stavby všech typů střech včetně rekonstrukcí a oprav.


Nabídka klempířských prací a pokládky všech druhů krytin. Montáž střešních oken.


Kompletní realizace střech, větraných fasád, opravy komínů, výroba klempířských prvků na zakázku.


Nabízím stavebně klempířské a výškové práce. Provádím oplechování komínů i venkovních parapetů či osazování střešních žlabů.


Stavební klempířství a pokrývačství.


Provádíme klempířské práce.


Nabízím klempířské a pokrývačské práce včetně foukání tepelné izolace Isocell. Dodávám i montuji střešní okna a hliníkové okapní systémy.


Nabídka služeb v oblasti výstavby pozemních a inženýrských sítí. Provádění klempířských prací. Prodej stavebního materiálu.


Opravy a rekonstrukce střech, kompletní dodávky nových střech vč. krovů


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce (ploché i šikmé střechy). Montáž střešních oken. Dodávka střešních krytin a materiálu.


Provádíme kompletní klempířské práce.


Nabízím klempířské, pokrývačské, tesařské a izolatérské práce včetně oprav. Provádím montáž střešních oken a pokládku všech druhů střešních krytin i nátěry. Rekonstruuji a opravuji komíny. Zajistím drobné zednické a sádrokartonářské práce.


logo

Kompletní rekonstrukce střešních plášťů včetně okapových systémů krovů,veškeré stavebně klempířské práce dodávky zduchotechniky vč. projektu, dokumentace, měření a regulace,realizace falcovaných střech ze všech u nás dostupných materiálů,montáž bitumenových střešních šindelů a modifikovaných pásů.


Provádíme kompletní klempířské a tesařské práce. Rekonstrukce podkroví, prodej stavebních a klempířských materiálů.


Klempířské a pokrývačské práce, zateplení střech, montáž střešních oken, palubek a střešních hydroizolačních folií.Pokrývačské, tesařské, klempířské a drobné stavební práce.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a výškové práce. Prodáváme střešní okna i okapové systémey. Provádíme hydroizolace, zateplování i nátěry střech.


Nabízíme klempířské práce.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací a stavba střech na klíč.


Provádíme rekonstrukce střech na klíč, montáž vazníkových krovů, nabídky po zaslaní nebo zaměřeni zdarma.


Provádím tesařské, klempířské, pokrývačské a truhlářské práce.


Provádím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízím zateplování půd, montáže sádrokartonů i střešních oken, obkladů či bednění. Dále realizuji stavby altánků a jiných dřevostaveb včetně ošetření proti plísním a škůdcům. Zabývám se výrobou příhradových vazníků, střešních trámů a krovů.


Nabídka stavební činnosti, pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Provádím pokrývačské, klempířské a tesařské práce včetně dodání materiálu. Nabízím střešní okna a stavebně řemeslné práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dále nabízíme izolace plochých střech, montáže hromosvodů včetně revize a zednické práce.


Dodávka a montáž štípané dřevěné šindele


Nabízíme služby v oboru pokrývačství, tesařství a klempířství. Montujeme střešní okna, světlovody i ventilační turbíny. Nabízíme drobné zednické práce. Provádíme pokládku nových střech a rekonstrukce stávajících. Opravujeme a stavíme krovy.


Pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce střech a novostavby.


Rekonstrukce Střech Klempířské a Pokrývačské práce montáž střešních oken


Izolace plochých střech, stavební klempířství, kácení stromů.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáž střešních oken a tepelné izolace.


Provádíme rekonstrukce a zhotovení nových střech. Děláme pokrývačské, klempířské, tesařské a stavební práce. Nabízíme velký výběr střešních krytin včetně příslušenství a klempířských výrobků. Dále nabízíme plovoucí podlahy Paradon.


Nabízíme kompletní služby stavební společnosti. Provádíme stavby domů na klíč, zednické práce, pokrývačské a klempířské práce, tesařské práce, dodávky střech včetně materiálu, zajištění rozvodů IS a hromosvodů, montáž střešních oken, základy bednění a dřevěné fasády.


Nabízíme zednické, klempířské pokrývačské či tesařské práce. Provádíme montáž sádrokartonů, dále hydroizolace střech a balkonů systémem Fatrafol. Realizujeme půdní vestavby. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi bytových i nebytových prostor.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce a práce pomocí horolezecké techniky


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme střešní okna. Zhotovíme podhledové krovy, dřevěné konstrukce dle projektu. Možnost ošetření konstrukcí proti dřevokazovým škůdcům a plísním. Zajišťujeme sádrokartonářské práce.


Provádíme střechy na klíč. Nabízíme služby klempířství, tesařství, pokrývačství a výškové práce. Opravujeme poškozené krovy a zabýváme se opravou a revizí střech poškozených zemědělských areálů a usedlostí. Vyrábíme atypické poštovní schránky.


provádíme klempířské,pokrývačské,tesařské práce , včetně dodávky materialů až na místo určení.


Zabýváme se veškerými pokrývačskými, klempířskými a tesařskými pracemi. Nabízíme vytvoření 3D modelu krovů, odborné poradenství v oboru a montáže solárních kolektorů. Poskytujeme také zateplování střech včetně systémů nadkrokevních izolací a jiné.


Kompletní klempířské, pokrývačské a tesařské práce, montáž střešních oken, zednické práce spojené se stavbou střechy, hromosvody včetně uzemnění, odvoz a likvidace suti.


Provádíme rekonstrukce i realizace nových střech. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáže střešních oken. Zaměřujeme se také na zateplení střech, montáž plechových krytin a další.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské práce a zednické práce. Prodáváme střešní krytiny KM Beta, Bramac, Tondach, Lindab, Ruukki, Satjam, Onduline, Rockwool, střešní šindele a střešní okna. Kompletní dodávka a montáž střech, dřevostavby.


Provádíme střechy na klíč, opravy a rekonstrukce střech ve vysoké kvalitě. Zateplujeme střechy - program Zená úsporám.Působnost střední Čechy a Praha.


Realizace střech,nové,rekonstrukce,klempířské práce dle požadavku,tesařské práce,stání pro auta,nátěry,čištění okapu a střech,vyhřívání okapu, hromosvody


Poskytujeme kompletní služby v oblasti dodávek veškerých střech na klíč včetně rekonstrukcí starých střech. Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, včetně materiálu. Provádíme omazání starých střech, montujeme střešní okna. Nabízíme zateplování, vložkování, zdění komínů a další.


Provádím rekonstrukce a realizace střech na klíč včetně zateplování a klempířských a tesařských prací. Nabízím vyzdívání komínů, půdní vestavby, altány, pergoly a doporučení vhodných materiálů.


Provádění klempířských a pokrývačských prací, tepelných izolací, montáží střešních oken. Poskytování poradenství v oboru.


Firma Střechy Novák se specializuje na stavbu střechy na klíč, kterou dodá svým zákazníkům jako komplexní dodávku včetně dalších služeb a příslušenství, jako pokrývačství, klempířství a tesařství.


Provádíme realizace, rekonstrukce a opravy všech druhů střech. Nabízíme pokládku tašky či šindele. Vyrábím klempířské prvky na zakázku.


Nabízíme kompletní střešní systémy Tondach a Bramac, a jiné - klempířské práce z mnoha druhů materiálů. Prodej a dodávka střešních krytin. Montáže střešních oken. Opravy, údržba a rekonstrukce střech. Zhotovení nových střech.


Nabízíme prodej dánské betonové krytiny a finské šindele. Provádíme montáž střešních krytin, tesařské a klempířské práce.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Instalujeme hromosvody i solární techniku. Zabýváme se zateplováním střech a montujeme střešní okna.


Nabízíme pokrývačské, tesařské, klempířské práce. Realizujeme střechy na klíč, rekonstrukce a hydroizolace střech a pokládku střešní krytiny. Vyrobíme také pergoly, altány a podlážky, montujeme střešní okna, fólie, tepelné izolace a doplňky.


Kompletní realizace střech (klempířské práce, pokrývačské práce, tesařské konstrukce, ploché střechy), dřevostavby, roubenky, rekonstrukce historických krovů, půdní vestavby, tepelné izolace, stavby


Střechy na klíč. Provádíme tesařské, truhlářské, klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme instalaci sádrokartonu, dřevěných obkladů, realizaci půdních vestaveb a izolací, montáž střešních oken. Vyrábíme na zakázku dřevěná schodiště, pergoly, terasy, dřevěné ploty.


Nabízíme rekonstrukce historických objektů a střechy na klíč včetně výměny krytiny, vadných prvků a oplechování střech. Zhotovujeme pergoly, altány a garážová stání. Zabýváme se stavbou dřevostaveb


Provádíme kompletní dodávky střech a instalace hromosvodů i revize. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské prác. Montujeme okna.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Dále zajišťujeme tesařské práce a sádrokartony.


Klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce, záruční a pozáruční servis. Provozujeme klempířskou dílnu. Poskytujeme poradenství a dopravu. Montujeme střešní okna a výlezy.


Provádíme dodávku a montáž plochých střech a teras, izolace spodních staveb, zelené střechy, opláštění prům. hal, zateplení budov, šikmé střechy, tesařské a klempířské práce, ocelové konstrukce, jeřábnické práce AD28, AD16 a pronájem plošiny MP13.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Komplet střechy na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce. Izolace a zateplení plochých střech. Prodáváme klempířské prvky, střešní krytiny, střešní okna Velux. Dodáváme a montujeme nadkrokevní izolace Bachl.


Provádění klempířských prací.


Provádíme veškeré klempířské a tesařské a pokrývačské práce


Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, rekonstrukce střech, opravy střech, dále rekonstrukce rodinných domů, chat, chalup a realizaci hrubých staveb. Zdarma vám vyhotovíme zaměření vaší střechy či stavby, cenovou nabídku a kompletní poradenskou činnost.


Provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské práce. Nabídka střešních tašek, IKO šindelů, plechových, lepenkových střech. Montáž střešních oken, palubkových říms, obkladů. Klempířské prvky dle požadavků. Nátěry střech, podhledů a čištění okapů.


Zabýváme se především stavebním klempířstvím, tepelnými a chladovými izolacemi.


Klempířské a pokrývačské práce.


Pokrývačské, klempířské, tesařské a hromosvodářské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Zajišťujeme kompletní dodávky všech druhů střech, rekonstrukce. Provádíme opravy eternitových šindelových a plechových střech, izolace plochých střech. Zajišťujeme tesařské práce. Dále nabízíme montáž střešních oken.


Rubriky článků