Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Rychnov nad Kněžnou

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Izolace, rekonstrukce a opravy plochých a šikmých střech, základů staveb, bazénů, klempířské práce, drobné stavební práce a zateplování fasád.


Opravy střech, izolace plochých střech, hydroizolace, tepelné izolace, klempířské a natěračské práce.


Naší specializací jsou konstrukce dřevěných prvků. Zahrnují například nosné konstrukce střechy, domy, zahradní domky, pergoly, altány, terasy a další tesařské konstrukce. Provádíme veškeré bednění střech, schodišť a základů. Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Kompletní rekonstrukce a realizace střech, dřevostavby.


Nabídka klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Provádím dodávky, opravy a rekonstrukce střech a střešních doplňků. Vyrábím dřevěné konstrukce.


Poskytujeme veškeré služby v oblasti pokrývačství, klempířství a tesařství.


Provádím tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Realizuji půdní přestavby. Zabývám se výrobou vazeb, pergol, zahradních altánů, nábytku a schodů.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací. Zabýváme se výstavbou a opravami střech. Realizujeme plechové, taškové a šindelové střechy. Poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost a vypracování cenových nabídek.


Zabíváme se realizací nových střech nebo jejich rekonstrukcí.Také provádíme drobné (dílčí) klempířské a pokrývačské práce.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Využívám veškeré materiály dostupné na českém trhu. Dodávám kompletní střechy na klíč.


Nabídka střešních klempířských prací.


Poskytování služeb v oblasti tesařství a klempířství.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Realizace a opravy střech. Prodej střešních doplňků a krytin, výroba na zakázku.


Klempířské a pokrývačské práce.Výroba altánů a pergol.Hydroizolace střech.Nátěry střech.Montáž střešních oken a výlezů.


Kompletní dodávky a rekonstrukce střech ze všech druhů krytin včetně tesařských a izolatérských prací. Umělecké klepmířství. Výškové práce pomocí horolezecké techniky a vysokozdvižné plošiny.


Střechy - kompletní dodávky, prodej, montáž. Nabízíme práce v oboru pokrývačství, klempířství a tesařství.


Provádíme kompletní klempířské práce.


Naše firma Vám zařídí kompletní výstavbu nebo renovaci střechy. Nezávazná konzultace, poradenství a zpracování nabídky bez poplatků. Dále působíme v oborech tesařství, klempířství, pokrývačství. Zajistíme výškové práce.


Kompletní realizace střech, včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací, montáž střešních oken a izolací. Výroba dřevostaveb a tesařských konstrukcí podle námi zhotoveného třírozměrného návrhu.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Údržba a rekonsrukce střech Práce pokrývačské, klempířské,teseřské. Izolace sřech folie FATRAFOL Střechy na klíč


Nabízíme tesařské, truhlářské a sádrokartonářské práce i práce s montážní plošinou. Zajišťujeme stavbu krovů a dřevěných střešních konstrukcí, kompletní dodávky střech na klíč či montáže přístřešků na auta. Dále provádíme montáže pergol, dřevěných podlah a stropů i půdní vestavby na klíč.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně montáže střešních oken.


Nabídka služeb v oblasti tesařství, pokrývačství a klempířství.Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací.


Provádění klempířských a pokrývačských prací. Kompletní dodávky nových střech a rekonstrukce střech a okapů.


Nabízím pokrývačské, klempířské a tesařské práce, izolace proti zemní vlhkosti živičné krytiny.


Naše firma se zabývá kompletní montáží střešních krytin. Provádíme klempířské, pokrývačské, hydroizolatérské, tesařské, výškové práce, dále se zabýváme nátěry střech a jejich čištění, montážemi okapových systému, protisněhových zábran a odklízením sněhu ze střech.


Realizace střech. Opravy památkových objektů.Krovy, hromosvody. Krytiny z měďi, titanzinku (Rheinzink), hliníku (PREFA). Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce - břidlice, prejz, bobrovka, pálená i betonová taška, eternit. Odvětrávané plechové fasády.


Provádíme pokrývačské, klempířské a výškové práce. Zajišťujeme montáže i revize hromosvodů.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací a prodej střešních vazeb a krytin.


Tesařství, truhlářství, pokrývačství. Dodáváme kompletní střechy na klíč.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízíme pokrývačské a klempířské práce. Provádíme kompletní realizace nových i renovace stávajících střech.


Vypan - výškové práce a nátěry : Nátěry fasády, nátěry střechy, spárování panelů, montáže okapů, mytí eternitu, opravy komínů a další práce ve výškách bez použití lešení a omezení provozu. Více na: www.vypan.cz


Provádím střechy na klíč, tesařské a pokrývačské práce, izolace plochých střech pomocí PVC folií a montáž střešních oken. Nabízím zednické práce.


pokládka nových krytin,opravy starých krytin,generální opravy střech,montáž střešních oken,včetně oplechování Sádrokartonové konstrukce,realizace půdních vestaveb,apod....


Zabýváme se kompletní dodávkou střešních krytin, jejich součástí včetně montáží.


Naše společnost se zaměřuje na pokrývačskou, tesařskou a klempířskou činnost. Zajišťujeme stavby na klíč, dřevostavby, pergoly, zahradní altány a ploty. Provádíme montáž střešních oken. Mezi naše služby patří realizace hrubých staveb a zednických prací. Provádíme také pokládku zámkové dlažby.


Specializujeme se na realizaci dřevostaveb, pokládku kanadské šindele, opravy střech a montáže střešních oken. Stavíme rodinné domy, menší firmy, chalupy, chaty či garáže. Provádíme rekonstrukce i pokládky střešních krytin. Nabízíme instalaci i čistění okapů včetně ventilačních průduchů a doplňků.


Provádíme renovace eternitových, šindelových nebo plechových střech. Nabízíme také pokládku nových střech. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce okapových systémů a instalaci odvětrávacích prvků. Renovoujeme pásy RDI 3D.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce a půjčovna stavebních zařízení.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Střechy - návrhy, realizace, nátěry, rekonstrukce. Hydroizolace - lepenky, fólie. Výškové práce - práce z lana, mytí a nátěry fasád.


Provádíme klempířské, pokrývačské, drobné tesařské a truhlářské práce. Zajišťujeme montáž veškerých druhů krytin a střešních oken.


Provádění klempířských i pokrývačských prací a izolací plochých střech.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Realizujeme střechy na klíč, izolace proti vodě pomocí povlakových folií, nátěry střech a oplechování.


Provádíme klempířské, pokrývačské i tesařské práce a pokládku PVC střešních folií.


HYDROIZOLACE PLOCHÝCH A ŠIKMÝCH STŘECH -rekonstrukce střešních plášťů plochých a šikmých střech - rekonstrukce teras a balkonů - izolace zahradních jezírek a jímek - izolace proti vlhkosti a radonu


Specializujeme se na práci v rámci realizace střech a výstavby novostaveb.Dodáme a sestavíme jakýkoliv vázaný krov nebo konstrukci,kompletace celého pláště.Tedy krytinu dle výběru, klempířské,tesařské a práce zednické.Využijte našich dlouholetých zkušeností, slušných cen za kvalitní práce.


Kompletní dodávky střech


Realizujeme nové střechy, opravy a izolace eternitových, šindelových i plechových střech bez demontáže původní krytiny modifikovanými pásy.


Provádíme kompletní realizace střech na klíč, vazby, pokládky krytin. Šikmé a ploché střechy - novostavby, rekonstrukce, hydroizolace. Montáž střešních oken - VELUX, FAKRO. Zajišťujeme veškeré klempířské a tesařské práce. Zpracování nabídky zdarma.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, dále zajistíme tesařské práce a montáže hromosvodu včetně revize.


Střechy - komplexní realizace. Tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Mezi naše služby také patří rekonstrukce střech či montáž střešních oken.


Nabízíme služby klempířství a pokrývačství. Provádíme montáže sádrokartonu, plovoucích podlah a střešních oken. Zajišťujeme střešní tašky, šindele, eternit i lindab.


Kompletní realizace plochých a šikmých střech. Poskytujeme tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Nabízíme kompletní realizaci a rekonstrukci střech.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Zabýváme se realizací šikmých a plochých střech v rozsahu od oprav až po kompletní rekonstrukce a novostavby.


Klempířské a pokrývačské práce. Hydroizolace plochých střech.


Provádíme šikmé i ploché střechy na klíč. Zajišťujeme dodávky a montáže všech okapových systémů včetně střešních oken.


Provádíme revitalizace a regenerace panelových i bytových domů. Nabízíme opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech nebo nátěry fasád, tesařských a mostních konstrukcí nebo potrubí. Specializujeme se na také na stavební povolení, projektovou dokumentaci, energetický audit nebo dozor investora.


Provádění veškerých klempířských prací.


Hydroizolace a dodatečná tepelná izolace plochých střech, včetně klempířských prací. Zemní práce, opravy a výstavba vodohospodářských zařízení.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací, montáž hromosvodů, prodej střešních krytin.


Nabízím pokrývačské a klempířské práce, montáž a prodej střešních oken.


Klempířské a pokrývačské práce. Realizace nových i výměna krytin, opravy starých střech. Izolace rovných střech. Montáž vzduchotechniky.


Provádíme klempířské, natěračské, pokrývačské a částečně tesařské práce.


Rubriky článků