Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Praha

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Klademe velký důraz na řemeslnou preciznost, perfektní kvalitu a nadstandardní komunikaci se zákazníkem nejen v průběhu realizace, ale i kdykoliv po ní. Máme více jak 10 pracovních skupin a jsme schopní jakoukoliv zakázku začít do 4 týdnů od podpisu smlouvy o dílo!!


Zajišťujeme práce pokrývačské, klempířské, tesařské, zednické, hromosvodářské, izolatérské, lakýrnické, montážní a to včetně dodávek všech materiálů.


nátěry klempířských konstrukcí,opravy malého rozsahu,rekonstrukce střech,klempířské,pokrývačské,izolatérské práce.,zateplování střech.


ICV izolace nabízí opravy plochých i šikmých střech, klempířské a natěračské práce, montáže zábran proti náletu ptactva. Rádi doporučíme vhodný postup na vámi požadovanou opravu a vyhotovíme pro vás cenový návrh.


Kompletní klempířské a pokrývačské práce, výroba z plechu na zakázku. Stavební klempířství - venkovní parapety, falcované krytiny, oplechování atiky, lišty, žlaby, svody, okapy i hranaté. Zpracování plechu dle zadání - nerez komínové stříšky, stříhání a ohýbání, skleníky.


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce a výškové práce pomocí horolezecké techniky.


Provádíme klempířské, tesařské, pokrývačské a zednícké práce pro rodiné a panelové domy. Realizujeme opravy, rekonstrukce, hydroizolace a zateplení střech.


Nabídka kompletních služeb pro střechy a fasády. Mimo výroby klempířských prvků také provádíme pokládku střešních krytin, zateplení budov, opláštění hal, provětrávané fasády, rekonstrukce. Poskytujeme pokrývačské, tesařské, klempířské, obkladačské, izolatérské a zednické práce.


Nabídka klempířských a zámečnických prací.


Kompletní výstavba na klíč. Rekonstrukce RD včetně střech. Klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce. Rekonstrukce bytů, koupelen a půdních prostorů. Zateplení objektů střech a fasád. Zámkové dlažby atd. Přehledné rozpočty zpracujeme v programu Verlag Dashofer, vizualizace v programu ArConu.


Střechy na klíč. Činnost v oboru klempíř, tesař, pokrývač, izolatér. Specializace na dodávky komplexní střechy ploché, střechy sedlové, stavba krovů, zateplení střech a fasád, izolace, zpracování detailů palubek, též vyklízení půd a odvoz suti.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Montujeme a opravujeme tesařské konstrukce a poskytujeme mykologické poradenství. Nabízíme chemické sanace dřevěných konstrukcí. Vyrábíme krovy, střechy, dřevostavby, pergoly, altány a zahradní domky. Instalujeme protipožární ochranu.


Provádíme klempířské a drobné pokrývačské práce.


Hydroizolace spodnich staveb,balkonu,střech,teras.Odvětraný systém Novabrik.


Hydroizolace plochých střech, teras, balkonů, zateplování ploch. střech, pokrývačské práce vč. střešních oken, klempířské práce, zelené střechy, izolace spodních staveb.


Nabízíme malířské, natěračské, výškové a instalatérské práce, opravy i rekonstrukce plochých i šikmých střech.


Stavební, klempířské, pokrývačské, zahradní, těžební a výškové práce.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádíme rekonstrukce střech. Vyrábíme pergoly, altány, terasy, zahradní domky, chaty, dřevěná schodiště, dřevěné přístřešky, zahradní programy. Montujeme střešní okna. Prodej řeziva, prken a latí.


Nabízím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zabývám se kompletní stavbou střech, včetně všech druhů tvrdých skládaných krytin, asfaltových šindelů a pásů, plastových krytin, střešních oken či nátěrů.


Klempířské a pokrývačské práce, kompletní dodávka a montáž střešních plášťů a fasád. Montáž střešních oken, sněhových zábran, komínových lávek. Ochrana budov a fasád proti ptactvu. Výškové práce, odklízení sněhu ze střech. Klempířská, zakázková výroba.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a zednické práce, střechy na klíč, opravy komínů a preventivní prohlídky pro bytová družstva a organizace.


Střechy od krovu po hromosvod, fasády, izolace. Provádění pokrývačských, klempířských, tesařských a zednických prací, montáž hydroizolací a tepelných izolací. Montáž střešních oken, opravy a montáž nových střech na klíč. Registrace v programu Zelená úsporám.


Nabídka klempířských, pokrývačských, tesařských a výškových prací. Pokrýváme střechy tvrdými, plechovými i falcovanými krytinami. Měníme a opravujeme staré krovy a montujeme nové. Rekonstrukci střech provádíme na klíč ze všech běžně dostupných materiálů.Pokládka střešních PVC fólií včetně zateplení


Nabízím stavební a výškové práce pomocí horolezecké techniky. Poskytuji klempířské, malířské, zednické i kominické služby a rizikové kácení stromů.


Nabízím rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizuji krovy.


Nabízím klempířské práce. Zabývám se výrobou a montáží okapů, svodů, parapetů, lemování a lehkých krytin.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme střešní konstrukce, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, dále rekonstrukce střešních půdních vestaveb. Zajišťujeme sádrokartonové a kazetové podhledy, stavební práce.


Opravy, rekonstrukce střech, klempířské a pokrývačské práce,hydroizolační práce, střešní sněhové zábrany,havarijní opravy střech, úklid půdních prostor, drobné opravy střech


Provádíme veškeré klempířské práce z Vámi vybraného materiálu (okapní systémy, oplechování komínů, montáž okenních parapetů, atd.). Nabízíme opravy, výškové práce z lana, hydroizolační práce, vložkování komínů k plynospotřebičům a pokrývačské práce.


Provádíme veškeré klempířské práce jako kompletní okapové systémy, lůžkové žlaby, pokládku falcových krytin, celoplošné oplechování komínu, komínové stříšky, výrobu klempířských prvků, montáže sněhových i holubích zábran. Čistíme okapy, Nátěry klempířských prvků a střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské, hromosvodářské práce. Montujeme střešní okna všech druhů. Nabízíme výškové práce - čištění žlabů, natírání žlabů, práce z lana. Půjčujeme stavební výtahy a shozy na suť.


Pokrývačské, klempířské práce, rekonstrukce a opravy střech, montáže střešních oken, světlovodů, vložkování komínů.


Pokrývání střech taškou i plechem,montáž veškerých klempířskych prvku,montáž střešních oken.


Provádíme kompletní rekonstrukce střech, opravy krytin, pokrývačské i klempířské práce, střechy na klíč a kalkulace zdarma. Dále zajišťujeme revize hromosvodů a komínů, solární panely a kolektory či zastřešení světlíků.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských služeb.


Práce klempířské a pokrývačské, kompletní pokládky střešních krytin. Montáže střešních oken Velux, Fenestra a dílenská výroba.


Zakázková klempířská výroba, rekonstrukce střech, prodej krytin a doplňků.Nabídka pokrývačských a klempířských prací, izolace plochých střech, balkonů a teras.


Nabídka tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízíme stavební klempířské práce.


Nabídka kompletních tesařských, klempířských či pokrývačských prací a oprav.


Kompletní rekonstrukce střech a drobné zednické práce


Firma se specializuje na montáž střešních krytin, klempířské práce a montáž elektro.


Provádění oprav a nových izolací proti vodě a prací navazujících a souvisejících s izolacemi.


Provádíme výrobu i montáže klempířských prvků. Nabízíme tesařské a pokrývačské práce, oplechování komínu, odklízení sněhu ze střech a čištění. Instalujeme vrchní žlaby, svody, okapy a okapnice, sněhové háky a zábrany.


Provádíme opravy, rekonstrukce a nové střechy. Dodávka s materiálem i bez. Pokrývači, tesaři a klempíři.


Výroba a montáž klempířských prvků na střechách. Pokrývačské práce, izolační práce, odkouření, montáž šindele, střešních oken, rekonstrukce střech a fasád.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zajistíme montáž a výrobu všech klempířských prvků: parapety, oplechování komínů, svody, žlaby, okapové systémy. Provádíme montáž střešních oken, plechových a taškových střech, včetně montáže krovů.


Kompletní realizace střech. Provádění pokrývačských, tesařských a klempířských prací.Nabídka zednických, pokrývačských, tesařských a klempířských prací. Montáž vazníkových konstrukcí.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.Veškeré klempířské práce, montáže střešních oken, revize hromosvodových soustav, opravy komínových těles, zateplení plášťů, ochranné nátěry atd.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace střech, montáž, opravy a revize hromosvodů, hromosvodových soustav, čištění žlabů. Opravujeme komíny a fasády.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, rekonstrukce a opravy střešních konstrukcí, stavební izolace.


Provádíme opravy, rekonstrukce a novostavby plochých i šikmých střech, pokrývačské, klempířské a hydroizolatérské práce.


Naše firma provádí veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Dále provádíme izolace plochých střech všemi dostupnými hydroizolačními materiály, modifikované pásy, střešní folie, bazénové folie, nátěry plochých střech, spádové polystyrény a zateplení.


Komplexní mechanická a chemická sanace dřevěných konstrukcí, protipožární ochrana dřevěných a ocelových konstrukcí, mykologické průzkumy a odstranění graffiti. Dále provádíme pokrývačské, klempířské, tesařské práce, nátěry a zateplení fasád.


Nabízíme služby v oblasti pokrývači, klempíři a tesaři.


Provádíme zednické, instalatérské i topenářské, tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské, zámečnické či malířské, natěračské a lakýrnické práce.


Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské práce. Drobné zednické práce.


Kompletní dodávka a montáž střech, střešních oken - rekonstrukce, novostavby; práce klempířské, pokrývačské a tesařské. Poradenství v oblasti střešních krytin a střešních oken včetně doplňků. Člen Cechu KPT a certifikovaná montážní firma VELUX.


Nabídka tesařských, klempířských, pokrývačských a zednických prací.


Půjčovna, pronájem a prodej: stavební výtahy (osobní, nákladní, šikmé, svislé) GEDA 200 - 500, ALULIFT 200, MULTILIFT 500, NOV, shozy na stavební suť. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Dodáváme střechy na klíč, poradenství.


Provádíme veškeré tepelné a vodotěsné izolace střech, hlavně plochých. Rekonstrukce všech typů střech s přiteplením. Klempířské, zednické, pokrývačské a související práce doplňujeme kompletně. Děláme montáž odvětrání Lomanco, rekonstrukce hromosvodů.


Pokud vám zatéká do střechy, nebo potřebujete odklidit sníh ze střechy, přijedeme kdykoliv. Provádíme drobné i větší opravy střech, klempířské a výškové práce, kompletní rekonstrukce střech i novostavby.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické práce, montáže střešních oken. Dále nabízíme zateplení střech a opravy komínů. Realizujeme generální opravy střech.


Tesařství, pokrývačství, klempířství.


Provádíme klempířské, pokrývačské, zednické a tesařské práce i rekonstrukce střech. Poskytujeme montáže střešních oken či tepelné izolace.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme realizace střech na klíč.


Provádíme opravy a rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské i tesařské práce. Realizujeme ploché střechy a izolace.


Rekonstrukce střech a střešních systémů, zateplení střech Thermodach, výškové, klempířské a pokrývačské práce a stavební práce v interiérech.


Klempíři, pokrývači, střechy, střešní krytiny, okapy, klempířství, pokrývačství. Provádíme montáž plechových, pálených, betonových a modifikovaných krytin včetně izolací. Klempířské a pokrývačské práce. Jsme plátci DPH.


Střechy - komplexní dodávky střešních plášťů, tesaři, pokrývači a klempíři. Střešní okna Roto i Velux.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce.


Nabízíme klempířské práce všeho druhu, stříšky, přístřešky, okapy, parapety až po kompletní střechu na klíč.


Provádím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Nabízím rekonstrukce starších a nových střešních plášťů.


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zaměřujeme se na tepelné izolace fasád a plochých i šikmých střech. Zabýváme se hydroizolací střech, půdními vestavbami a střešními nástavbami. Opravujeme balkony a terasy. Dodáváme plastová okna a Eurookna.


Rekonstrukce objektů, pokrývačské, klempířské, natěračské a zednické práce.


Provádíme především klempířské, ale i pokrývačské, tesařské a izolatérské práce. Zaměřujeme se na stavbu, rekonstrukce i opravy plechových střech a prvků. Poskytujeme možnost poradenství.


Klempířské a pokrývačské práce, prodej a montáž střešních oken, izolace střech.


Rubriky článků