Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Fotomontáž střech

Klempířství - Ostrava

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Zabýváme se realizací plochých i šikmých střech, izolací proti zemní vlhkosti a radonu, výrobou a montáží klempířských prvků, posouzením stávajícího stavu střechy a poskytováním poradenství. Dodáváme stavební řezivo.


Nabízím klempířské, izolatérské a pokrývačské práce.


Dodávka a odborna pokládka pálených a betonových krytin, šindelů, plechové střešní krytiny Kompletní provedení klempířských prací Střešní okna Tesařské práce


Střechy, pokrývačské a klempířské práce, izolace střech. Zateplování staveb, krovů, rekonstrukce střech, půdní vestavby. Opláštění budov včetně zateplení.


Zabýváme se klempířskými, pokrývačskými a zednickými pracemi. Provádíme zateplení střech, zateplování budov a další stavební práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Realizace a prodej střešních systémů. Půjčovna mechanismů a nářadí.


Našim krédem není kvantita, ale především kvalita odvedené práce a spokojenost zákazníka. Firemní specialitou jsou náročné klempířské práce. Patříme k zakládajícím členům Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, kompletní dodávky a realizace střešních systémů.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, hydroizolace, montáž střešních oken.


Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce i střechy na klíč. Stavíme roubenky, dřevostavby, sruby, altány a další. Zajišťujeme také sádrokartonářské práce, výrobu vybavení interiérů a exteriérů. Provádíme obkladové či podlahové palubky, roubené obklady, střešní latě a stavební řezivo.


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.Provádím zednické, obkladačské, malířské, natěračské, instalatérské, topenářské, klempířské, pokrývačské, zámečnické, podlahářské (plovoucí podlahy, koberce, PVC), i sklenářské práce.


Nabízíme výškové práce horolezeckou technikou, kácení stromů ve ztížených podmínkách i klempířské a pokrývačské práce. Provádíme malování reklam, nátěry střech, fasád i ocelových konstrukcí či montážní a demoliční práce i čištění a opravy žlabů. Instalujeme reklamní bannery.


Provádíme klempířské, pokrývačské, izolatérské práce šikmých, plochých střech, všech typů krytin.


Nabízíme klempířské a izolatérské práce. Zajišťujeme rekonstrukce střech, řešení pro nové střechy, montáže okapů, parapetů a střešních oken. Provádíme nátěry střech, pokládku střešních krytin a folií, průmyslové izolace výměníků a kotelen. Zaměřujeme se také na tesařské práce.


Zajištění pokrývačských a klempířských prací. Provádím zateplování střech.


Zhotovíme střechy, izolace, zahradní jezírka, hydroizolace, terasy, zhotovení a opravy střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Klempířské, pokrývačské, tesařské, izolatérské a výškové práce a montáže.


Nabízíme pokrývačské a klempířské práce.


Provádíme kompletní realizaci střech, přístřešků, pergol, dětských prolézaček, nábytku za surového dřeva a jiné.


Spolehlivě a kvalitně provádíme kompletní klempířské, pokrývačské, tesařské práce. Dodávka a pokládka veškerých střešních šikmých a plochých krytin včetně doplňků. Nadkrokevní izolace, montáž střešních oken a tubusů. Pracujeme celoročně po celé Moravě.


Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací, montáž střešních oken a nátěry střech.


Provádění klempířských prací.


Klempířské a pokrývačské práce, nátěry a rekonstrukce střech.


Nabídka pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Provádíme montáže střešních krytin. Nabízíme rekonstrukce a novostavby všech druhů střech.


Nabídka pokrývačských, klempířských a sádrokartonářských prací.Firma je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Provádíme realizaci, rekonstrukci i opravy šikmých a plochých střech. Samozřejmostí je u nás bezplatné zaměření i cenová nabídka.


Veškeré práce spojené se střechou včetně tesařství, klempířství,pokrývačství.Rekonstrukce ,opravy veškerých střešních krytin.Pergoly včetně patek a kompletní konstrukce včetně pokrytí.Střešní okna atd.


Klempíři, pokrývači a tesaři. Montáž břidlice i ostatních materiálů. Specializace na rekonstrukce hist. památek a budov i všech typů RD. Dodávky střech pro celou ČR.


Zabýváme se realizací všech typů střech, dále provádíme rekonstrukce střech, zateplení půdních prostor, prodejem materiálu všech typů krytin, řeziva, klempířských výrobků, střešních doplňků.


Kompletní montáž a dodávka střešních a klempířských prvků, montáž střešních oken všech výrobců.


Montáž střešních systémů LINDAB, SATJAM, BRAMAC, KM BETA, IKO, TONDACH aj., montáž okapových systémů, montáž střešních oken FAKRO, VELUX. Cenové kalkulace a zaměření zdarna. Dodávka materiálu s 10% DPH, doprava a vykládka materiálu zdarma.


Nabízím veškeré klempířské a pokrývačské práce. Provádíme veškeré práce související s opravou nebo rekonstrukcí všech typů střech. Zaměřujeme se také na izolatérské práce včetně zateplování, opravy a rekonstrukce šikmých a plochých střech, drobné stavební práce a zateplování fasád.


Stavíme a rekonstruujeme ploché, šikmé, taškové, plechové, eternitové, břidlicové a šindelové střechy. Provádíme hydroizolace střech, izolace potrubí a vzduchotechniku. Zajišťujeme montáž a výměnu střešních oken.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Výroba a prodej vzduchotechniky, provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádění klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Nabídka dřevostaveb. Zajištění nadkrokevního zateplení a izolace. Výroba stavebnic krovů včetně kompletního opracování prvků krovů. Možnost okrasného opracování záhlaví, krokví a vaznic.


Provádíme kompletní klempířské, pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce. Nabízíme zateplení střech, rekonstrukce, nátěry a opravy, montáže střešních oken a světlovodů. Dodáváme a montujeme krovy. Zajišťujeme bednění střech i betonování základových pásů a věnců.


Veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce, nátěry střech, opravy komínů, střešní okna, včetně dodávky materiálů.


Střechy – provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce, nové střechy. Střešní krytiny TONDACH, CREATON, KM BETA, BRAMAC, ETERNIT, PREFA, zateplení střešních konstrukcí a půdních prostor, okapové systémy, montáž střešních oken.


Zabýváme se komplexní výrobou, údržbou a rekonstrukcí střech. Provádíme pokládky krytin, klempířské práce, izolatérství.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech.


Realizujeme střechy včetně dodání materiálu. Poskytujeme tesařství, pokrývačství, klempířství a izolaci rovných střech. Nabízíme poradenství v oboru a cenové kalkulace.


Výroba krovu, pergol a garážových stání včetně kompletní realizace střech. Zaměřujeme se na dřevostavby. Nabízíme tesařské, klempířské, pokrývačské a sádrokartonářské práce.


Nabízíme kompletní služby v oblasti dodávek všech druhů střech na klíč a rekonstrukcí starých střech. Provádíme tesařství, pokrývačství, klempířství, altány, pergoly, suché stání, krovy, venkovní i interiérové dřevěné obklady, oplechování, okapové systémy, montáže veškerých druhů střešních krytin.


Provádíme výstavby i rekonstrukce střech rodinných domů a objektů. Poskytujeme přípravy pro půdní vestavby či montáže solárních kolektorů. Zaměřujeme se také na montáže hromosvodů, drobné opravy, nátěry i montáž hydroizolace a další služby.


Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím rekonstrukce střech, montáž a opravy dostupných druhů střešních krytin. Vyrábím vzduchotechnické prvky.


Klempířské, pokrývačské, tesařské a výškové práce, montáž střešních oken, nátěry střech.


Klempířství, pokrývačství. Realizace střešních systémů, střešní konstrukce.


Prodej střešních krytin, okapových systémů a zajištění pokrývačských a klempířských prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Klempířské a pokrývačské práce, montáž všech druhů krytin, stavba pergol.


Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce.


Provádíme veškeré klempířské práce a pokrývačské práce, jak na plochých tak šikmých střechách.


Provádění staveb,jejich změn a odstraňování se zaměřením na ploché střechy vč. zateplení (fóliové systémy, modifikované pásy),sedlové střechy, terasy, interiéry, půdní vestavby,krovy,voda,topení,plyn aj.


Klempířské a pokrývačské práce, krytina na všechny druhy střech. Výroba a montáž klimatizace a vzduchotechniky. Výroba a montáž ocelových konstrukcí.


Rekonstrukce a novostavby všech druhů střech a typů krytin bez omezení, hromosvody, zateplení, fotovoltaické panely, krovy, komíny. Střechy na klíč.


Provádění pokrývačských, klempířských, tesařských a izolatérských prací.


Střechy, pergoly, dřevostavby, okna. Nabídka veškerých tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Realizace střech na klíč, dřevostaveb, výroba zahradního nábytku, pergol, balkónů a přístřešků. Zajištění nákupu a dopravy materiálu.


kompletní realizace střech,klempířství-pokrývačství


Provádím kompletní realizace všech typů plochých i šikmých střech včetně veškerých klempířských i výškových prací.


Provádíme kompetní realizace střech, půdních vestaveb a izolací. Nabízíme poradenství v problematice sanací střešního pláště.


Firma se zabývá zhotovení střešního plaště, od A po Ž s kvalitních krytin. Šikme střechy BRAMAC, Tondach, AL lox a jiné. Rovné střechy lepenky a PVC folie. Jsme rodinnou firmou se stálým kadrem, ve fy. pracují tři synové a pomocníci.


Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádím opravy okapových systémů a střech. Pokládám profilové i hladké krytiny. Montuji střešní okna, hydroizolaci i vzduchotechniku.


Nabídka tesařských, pokrývačských, klempířských, malířských a natěračských prací.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce, hydroizolace plochých střech, laťování a bednění střech, výroba klempířských prvků a to i atypických.


Zajišťujeme dodávky a montáže dřevěných nosných konstrukcí, příhradové vazníky, klasické vázané krovy a konstrukce, dřevostavby, roubené domy, pergoly a altány. Dále nabízíme zastřešení šikmých střech-pokrývačské, tesařské, klempířské práce.


Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč, občanské vybavenosti, komerčními objekty a zpevněnými plochami. Zajišťujeme zednické, obkladačské, klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádíme zateplování budov a rekonstrukce. Poskytujeme poradenství v rámci inženýrské a projekční činnosti.


Provádíme tesařské, klempířské i pokrývačské práce, ochranné nátěry a instalace hromosvodů. Vyrábíme klempířské výrobky a zajišťujeme dodávky i oplechování střech. Prodáváme střešní krytiny a doplňky. Poskytujeme možnost dopravy materiálu i na Slovensko.


Realizace nových a opravy starších střech, klempířská výroba.


MONTÁŽ, DEMONTÁŽ KRYTINY STŘEŠNÍCH OKEN OKAPŮ A SVODŮ OPRAVY, ČIŠTĚNÍ, NÁTĚRY A DALŠÍ PODOBNÉ SLUŽBY


Provádíme kompletní realizace střech, opravy a rekonstrukce krovu. Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Mezi naše služby také patří montáž střešních oken a provedení cenové nabídky zdarma.


Pokrývačské,klempířské a tesařské práce,montáže střešních oken,montáž Lomanco,střechy na klíč


Provádíme veškerou stavební činnost. Nabízíme stavby rodinných domů na klíč, fasády a zateplování fasád, izolace plochých střech, klempířské práce, stavby opěrných zdí, demoliční práce, zámkové dlažby, obklady, sádrokartonové protipožární konstrukce. Dále provádíme pokládku povrchů TOP STONE.


Zabýváme se prodejem kompletního stavebního matetriálu a střešních krytin.


Zabýváme se prodejem stavebního materiálu a také celkovou rekonstrukcí i realizací nových střech včetně dodání materiálu a likvidace odpadů. Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hromosvody a drobné zednické práce včetně úpravy a opravy domu při rekonstrukcích střech.


Provádím kompletní realizace střech na klíč.


Provádíme tesařské, pokrývačské či klempířské práce. Zajišťujeme opravy střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Klempířské, pokrývačské práce. Montáže a dodávky střešních oken a hromosvodů.


Pokrývačské, klempířské a výškové práce.


Nabízíme klempířské i pokrývačské služby, opravy plochých střech, hydroizolace a zateplení střech s dodávkou materiálů. Zaměření a rozpočet je zdarma. Montáž a výroba klempířských prvků.


Zajištění klempířských a pokrývačských prací.


Stavby a rekonstrukce střech, prodej střešních krytin, střešních doplňků, okapů a klempířských prvků.


Nabízím kompletní klempířské a pokrývačské práce, rekonstrukce i opravy střech.


Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Výroba či montáž hřišť, altánů i pergol. Zabýváme se výrobou klempířských prvků, montáží svodů, okapů a parapetních plechů. Provádíme výškové práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a výroba a montáž střech.


Rekonstrukce a nové střechy. Klasické klempířství, výroba a montáž. Tubusové Světlovody, vzduchotechnika


Střechy - provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce střech, nové střechy, montáž střešních oken a nátěry střech. Zajišťujeme dodávku materiálu, rozpočet a poradenství.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Rekonstrukce a opravy střech, okapových systému a dalších prací. Zhotovujeme střechy nové. Prodej střešních krytin, oken, klempířských výrobků aj.


Nabízíme opravy, zateplení, renovace střech a fasád. Dále zajišťuji tesařské, klempířské, pokrývačské práce, okapy, montáž střešních oken a vikýřů, protipožární nátěry nátěry střech, krovů, palubkových obkladů, hydroizolace střech, opláštění hal, termovize, pokládky PVC fólie, aj.


Provádíme pokrývačské, tesařské, klempířské práce, opravy, rekonstrukce, novostavby střech, hydroizolace plochých střech.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a izolatérské práce.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zajišťujeme opravy, stavby i zateplování střech, vysekávání ledu ze žlabů a shazování sněhu i rampouchů.


Nabízíme střechy na klíč. Provádíme práce klempířské, pokrývačské, tesařské i zednické.


Provádíme rekonstrukce a výstavby plochých a šikmých střech, vč.zateplení a dalších profesí týkajících se střech. Nově také projekční činnost.


Děláme střechy na klíč. Ploché střechy (PVC, TPO, EPDM, Asfalty), šikmé střechy (včetně tesařských prací), zelené střechy a solární panely v celém Moravskoslezském Kraji.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce, shazování sněhu ze střech, rampouchů, ledu, opravy zatékání, výstavby nových a opravy stávajících střech a realizace okapových systémů.


Pokrývačské a klempířské práce, izolace a hydroizolace plochých střech Vše, co se týká střech a izolací včetně základů


Provádíme veškeré pokrývačské, klempířské, tesařské i zednické práce. Mezi naše služby patří montáže střešních krytin i oken či půdních vestaveb včetně izolací. Zabýváme se výrobou a montáží klempířských prvků. Zajišťujeme montáž střešních krytin a oken i tašek.


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a izolaterské práce.


Prodej střešních krytin ,realizace


klempířské a pokryvačské práce


Provádíme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Střechy realizujeme od rodinných domů, bytových domů nebo průmyslových objektů až po stavbu zahradních domků a pergol. Vše rychle, spolehlivě a za dobrou cenu.Prodej a realizace všech střešních krytin, certifikovaná montáž střešních oken Fakro a Velux, prodej izolačních materiálu, hromosvodů, okapových systému Satjam, Ruukki, Lindab, měď, pozink, titanzinek, ... . Výroba parapetů na míru.


Realizace střešního pláště, krovů, klempířské práce. Obchod se střešními krytinami Evertech a Evergreen, Evertile, Everglaze, Bramac, Tondach včetně doplňků.


Provádíme stavby střech i podkroví na klíč, montážní práce ve výškách a zhotovení ocelových konstrukcí. Nabízíme stavbu rodinných domů, dřevostaveb i nízkoenergetických a pasivních domů.


Střechy od A do Z. Rekonstrukce, novostavby, opravy, materiál.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně oprav.


Nabízím tesařské, výškové a klempířské práce. Provádím montáže střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Prodej lehkých a těžkých krytin.


Provádění montáží střešních krytin a oken. Nabídka klempířských prací. Výroba, opravy a instalace elekrických strojů a přístrojů.


Zateplení domů, klempířské a zednické práce.


Nabídka zateplovacích prací, rekonstrukcí balkonů, lodžií, bytů, rodinných domů i bytových jader a montáží sádrokartonů. Provádění elektroinstalací, klempířských i tesařských prací a instalací hromosvodů.


Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, klempířské, zámečnické, natěračské a malířské práce.


Klempířské a pokrývačské práce, výměna okapového systému, montáž střešních oken, střešních krytin, kryty na komín, opravy střech, výroba a montáž parapetů do 6m, zakázková výroba oplechování, shoz sněhu, výroba kouřovodu, dřevěné podhledy a obklady, impregnace dřeva proti plísním škůdcům a hnilobám.


Provádím dřevostavby, zděné stavby, základové desky, střechy, krovy, garáže a pergoly.


Provádění klempířských, pokrývačských a izolačních prací.


klempířské a pokrývačské práce,opravy elektro instalace,nátěry střech,střešní okna Velux ,údržba RD,montáž klempířských prvků, napojením na kanalizaci,,hydro izolace plochých střech, ventilační turbíny,IPA všech modifikaci,Ostrava a okolí


Provádění klempířských a pokrývačských prací.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací se specializací na montáže šindelových střech.


Provádíme výškové a demoliční práce. Nabízíme pokrývání a zateplování střech. Zajišťujeme nátěry fasád, střech a konstrukcí. Zabýváme se čištění betonových, vápenocementových, silikonových, akrylátových a jiných omítek i skleněných ploch. Montujeme okapové systémy.


Kompletní služby v oboru navrhování a provádění střech


Nabízím klempířské, pokrývačské a stavební činnosti.


Veškeré práce na střeše, realizace nových střech, výměna krytin, opravy střech. Izolace asfaltovými pásy. Nátěry střech, nátěry klempířských prvků, postřiky proti mechům. Montáž střešních oken, střešních doplňků. Zateplování plochých střech polystyrenovými dílce, minerální vatou, foukanou izolací.


Rubriky článků