Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Olomoucký kraj

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, montáž krovů, bednění schodů a stropů. Výroba pergol, roubenek, dřevěných staveb a rodinných domů.


Výškové práce Prostějov, nátěry komínů, fasád, jeřábů, vodojemů, konstrukcí, střech, sanace sil, reklamní nápisy, izolace střech, opravy fasád, rekonstrukce historických komínů, klempířské práce, čištění sil, mezipanelové tmelení, spárování, výškové práce horolezeckou technikou.


Montáže, opravy, revize hromosvodů. Klempířské a pokrývačské práce. Hydroizolace a zateplení plochých střech.


Zabývám se výstavbou a rekonstrukcemi střech. Provádím nátěry, impregnace a položení střešní krytiny. Nabízím výrobu zahradních domků, pergol a altánů. Realizuji dřevěné podbití včetně impregnace proti dřevokazným škůdcům. Montuji střešní okna.


Kompletní realizace střech, opravy a rekonstrukce střech. Pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Dodávka a montáže střešních systémů. Kompletní střechy na klíč. Rekonstrukce a zateplování střešních plášťů. Montáže střešních oken a doplňků. Hydroizolace plochých střech. Dodávka a montáž dřevoplastových teras a plotů.


Zabýváme se komplexní realizací nových střech včetně rekonstrukcí původních. Nabízíme služby v oboru pokrývačství, klempířství a tesařství. Poskytujeme poradenské služby. Likvidujeme staré střechy a odvážíme suť na skládku.


tesařské,klempířské a pokrývačské práce


Provádíme pokrývačské práce - novostavby, rekonstrukce včetně klempířských a tesařských prací. Zateplování střech nad krokví. Prodáváme střešní okna VELUX a podstřešní folie. Půjčovna lešení.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce včetně montáží střešních konstrukcí.


Nabízíme klempířské a pokrývačské práce. Dále provádíme výškové práce a tesařské práce, pronájem lešení.


Nabízím klempířské, pokrývačské a izolatérské práce. Provádím montáže střešních fólií.


klempířské práce, pokryvačské práce, tesařské práce, izolace střech, lepené střechy


Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské a sádrokartonářské práce včetně montáží střešních oken.Provádím pokrývačské a klempířské práce.


Provádění pokrývačských prací. Zajištění klempířských a tesařských prací. Opravy atik a komínových těles.


Klempířské a pokrývačské práce.


Provadeni izolaci plochych strech, teras, pergol. Klempirske prace


Provádíme střechy na klíč - veškeré klempířské, pokrývačské, tesařské práce, dodávka montáž vazníků, krovů, roubenky, hromosvody.


Provádění klempířských prací.


klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Kompletní demontáže a montáže střech. Výroba altánů a pergol.


klempířské práce a opravy klempířských prvků - žlaby svody, parapety, oplechování a montáže střešních krytin.Nabízím klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace a zateplení plochých střech.Nabídka klempířských a pokrývačských prací


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken a hromosvodů.


Provádím klempířské i pokrývačské práce a realizaci všech typů střech. Nabízíme dodání a montáž střešních oken.


Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně střech na klíč. Montujeme sádrokartony a střešní okna. Stavíme pergoly. Nabízíme drobné zednické práce i opravy na střeše. Poskytujeme poradenství v oboru.


Provádění veškerých klempířských, tesařských a pokrývačských prací.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce ze širokého výběru střešních krytin. Nabízíme kompletní zhotovení a opravy všech druhů střech, okapové systémy, nátěry klempířských prvků, montáž střešních oken a solárních panelů.


Provádíme veškeré tesařské,klempířské a pokrývačské práce.


Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací.


Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střechy na klíč, nadkrokevní izolace, zateplení střech, střešní okna, půdní vestavby, stavbu komínů.


Nabídka kompletních klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce, střechy, rekonstrukce střech. Součástí dodávek mohou být také požadavky zákazníka na celkovou rekonstrukci střešního pláště, včetně střešní konstrukce.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně dodávek materiálů.Provádím tesařské, pokrývačské, klempířské, malířské a natěračské práce a stavby pergol.


Nabídka služeb klempířství, pokrývačství a střech na klíč.


Pokládání a opravy všech druhů krytin. Nabídka klempířských, tesařských a zednických prací.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu, rekonstrukce a opravy střech, novostavby, montáž střešních oken, nátěry klempířských prvků, izolace plochých střech. Zajistíme tesařské a kominické práce, hromosvody včetně revizí.


Pronájem a montáže rámového lešení. Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Provádím veškeré stavební práce v oblasti střech včetně pokrývačských.


Realizujeme střechy na rodinných domech, hotelích, penzionech i firemních budovách a dále také na památkových a církevních objektech. Naší specializací jsou břidlicové střechy. Doplňkově provádíme i pokládku jiných střešních krytin a další klempířské práce.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Děláme střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce. Provádíme opravy, rekonstrukce střech vč. zednických prací. Zpracování projektu, projektové dokumentace, projektové práce pro rekonstrukce i novostavby RD. Vyřídíme stavební povolení.


Specializujeme se na montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizací dřevostaveb. Provádíme pokládku veškerých druhů střešních krytin. Provádíme rekonstrukce střech v Přerově, Přerovském okrese, Olomouckém kraji.


Provádíme rekonstrukce střech, veškeré klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme dodávky a montáže střech a střešních konstrukcí na klíč.


Pokrývačské, izolatérské a klempířské práce. Nabídka střech na klíč včetně izolace plochých se zateplením a rekonstrukce.


Provádím klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zajišťuji kompletní dodávky materiálů či montáže střešních oken. Realizuji altány, pergoly i různé oplechování.


Provádíme střechy na klíč, novostavby, rekonstrukce a opravy střech i tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme montáž oken, slunečních kolektorů. Izolujeme fasády, základy proti vodě. Vyrábíme altány, zahradní doby a pergoly.


Montujeme a prodáváme střešní systémy. Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce - zhotovení střechy. Nabízíme drobné zednické práce a zámečnické práce. Montujeme střešní okna Velux, bleskosvody. Prodáváme střešní krytiny TONDACH, BRAMAC.


Provádíme izolace proti vodě, rekonstrukce plochých střech z fólií a asfaltových pásů, tepelné izolace, klempířské a pokrývačské práce. Izolujeme a zateplujeme spodní části staveb, bazény a zahradní jezírka. Jsme zařazeni do programu zelená úsporám.


Klempířství, pokrývačství, tesařství, nadkrokevní a mezikrokevní izolace


Zhotovování a rekonstrukce střech. Pokrývačství, tesařství, klempířství, dřevěné podhledy. Hoblované ozdobné krovy, střechy, střešní krytiny - Bramac, Tondach, Cembrit, Lindab, Ranilla, břidlice, kanadské šindele, montáž střešních oken Velux, Rotto a další. Pokrývači, klempíři, tesaři.


- zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce ( rodinné domy, pergoly, zahradní domky atd. ) - zpracování cenové nabídky - dokážeme Vám poradit s nejvhodnějším řešením Vaší nové střechy - možnost realizace včetně dodání materiálů


Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, natěračské, drobné zednické práce, rekonstrukce střech, střechy nové. Zvládneme jak střechy šikné, tak i ploché.


Kompletní realizace střech šikmých i plochých ze všech materiálů co najdete na trhu. Specialista na přírodní břidlici (vykrývaná úžlabí-volská oka,atd.) Zateplování plochých střech, montáže střešních oken. Provádím veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


Střechy na klíč. Opravy malé i ty velké. Rekonstrukce, novostavby, plechování.Pokrývačské, klempířské a tesařské práce, opravy a rekonstrukce střech; nabízíme vše, co souvisí se střechou - střešní krytiny, střešní okna a další


Nabízíme výrobu a montáž nových střech a opravy stávajících. Montujeme střešní okna a dřevěné obložení. Vyrábíme pergoly a dřevostavby. Zajišťujeme také tesařské, pokrývačské, klempířské, stolařské práce.


Montáž všech druhů střech na klíč , montáže střešních oken , pokrývačské a klempířské práce ,


Kompletní realizace střech šikmých i plochých ze všech materiálů co najdete na trhu. Vítěz soutěže střecha roku 2000. Specialisti na přírodní břidlici (vykrývaná úžlabí-volská oka,atd.) Zateplování plochých střech.


Tesařské, klempířské a pokrývačské práce.


Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce.


Nabízím veškeré klempířské a izolatérské práce, kompletní realizaci střech, pokládku různými materiály a montáže střešních oken.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Provádění klempířských, pokrývačských a izolatérských prací včetně poradenství.


Stavíme nízkoenergetické sruby, srubové domy, srubové chaty, roubenky, vše z lepených profilů. Realizujeme kompletní dodávky atypických dřevěných staveb na klíč, dále víkendové chaty, dřevostavby a terasové systémy Twinson. Dodáváme podlahové vytápění Multibeton. Vše v precizní kvalitě.Rubriky článků