Powered by Smartsupp
Hledám střechu Hledám firmu Hledám radu Vizualizace střechy

Klempířství - Kraj Vysočina

Vyberte místo podnikání
Zrušit filtr


logo

Kompletní střecha na klíč od firmy FILKO®. Komplexní služby navrhování a realizací střech. Jako jediná firma v České republice můžeme nabídnout vlastní betonovou střešní krytinu FILKO®, stavební řezivo a palubky z vlastní pily a montáž vlastními kmenovými zaměstnanci. Jsme výrobci, ne jen prodejci.


Provádíme zednické, pokrývačské, malířské, klempířské a tesařské práce.


Provádíme výstavby, opravy a rekonstrukce všech typů střech. Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, opravy a výstavby komínů, izolace plochých střech. Dále nabízíme zednické práce, opravy, zateplení a nátěry fasád, výškové práce.


Provádění klempířských a pokrývačských prací a montáž střešních oken.


Provozuji nonstop poruchovou službu v oblasti voda, topení a plyn. Zajišťuji instalatérské, topenářské, zámečnické, zednické, klempířské a pokrývačské práce. Poskytuji pronájem a služby montážní plošinou MP 16m, čištění kanalizací a odpadů tlakovým vozem. Nabízím kalkulaci a vyřízení dotací.


logo

Kompletní střecha na klíč od firmy FILKO®. Komplexní služby navrhování a realizací střech. Jako jediná firma v České republice můžeme nabídnout vlastní betonovou střešní krytinu FILKO®, stavební řezivo a palubky z vlastní pily a montáž vlastními kmenovými zaměstnanci. Jsme výrobci, ne jen prodejci.


Provádění pokrývačských, zednických a klempířských prací, montáž střešních oken.


Klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Veškeré montáže a dodávky materiálů. Střešní okna za super ceny.


Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Zabýváme se rekonstrukcemi a opravami střech, montážemi střešních oken, realizujeme garážová stání. Zhotovujeme půdní vestavby a rekonstrukce, podhledy i dodatečné zateplení podstřeší.


Provádíme klempířské i pokrývačské práce a montáž střešních oken.


Nabídka klempířských prací, pájení a letování.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, balkónů a garáží. Montujeme modifikované pásy, všechny druhy střešních oken a dřevěného podbití. Realizujeme drobné zednické práce a dodávku veškerého stavebního materiálu.


Poskytování klempířských a pokrývačských služeb.


Provádění klempířských a pokrývačských služeb.


Provádění klempířských prací.


Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, střešní a fasádní okna, zateplování stěn a stropů, půdní vestavby.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně drobných tesařských úprav, kompletní montáž žlabů, oplechování, pokrytí střechy, rekonstrukce i opravy památkově chráněných budov. Provádíme montáž veškerých střešních krytin.


Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů, bytová jádra na klíč, sádrokartony a fasády. Zajišťujeme zemní, klempířské a elektroinstalační práce, vodu, topení i kanalizace.


Nabídka klempířských prací.


Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce a kompletní dodávku střech.


Nabídka klempířských a pokrývačských prací.


Klempířské a pokrývačské práce, střešní a okapový systém Scala Plastik, Lindab, Prefa, Gromo, Bebeg.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce a také montáž střešních oken.


Zabýváme se montážemi a opravami střešních plášťů a krytin, instalací střešních oken a komínových výlezů, montáží okapového systému a dle vašeho přání vyrábíme různé typy klempířských výrobků. Kompletní dodání materiálu. Střechy na klíč. Tesařské práce.


Nabídka klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Provádíme izolace a likvidace eternitu. Montujeme střešní krytiny na novostavby. Dále se zabýváme rekonstrukcemi střešních plášťů převážně šikmých střech, opravami komínů, ohýbáním plechů a montáží hromosvodů.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Folie a latě. Provádíme montáž střešních. Oprava starých střešních krytin.


Zajišťujeme klempířské, pokrývačské, tesařské, malířské i výškové práce. Provádíme stavbu nových střech na klíč i rekonstrukce stávajících či oplechování komínů, výlezů, přechodů a dalších. Nabízíme montáž podbití střech, shazování sněhu ze střech a čištění, broušení i natírání ve výškách.


Nabízíme veškeré klempířské a restaurátorské práce, výroba a prodej ozdobných klempířských prvků, výroba klempířských prvků na zakázku z materiálu dle nabídky.


Klempířství, pokrývačství, tesařství, izolace, ploché střechy, půdní vestavby, zateplení fasád.


Provádíme veškeré klempířské práce, montáž okapových systémů, podokenních parapetů, lemování, drobné pokrývačské práce, montáž střešních oken, ochranného hrotového systému proti ptactvu.


Stavební klempířství.


Provádění pokrývačských, klempířských a tesařských prací.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce, montáže střešních oken a opravy střešních plášťů.


Nabízíme střechy na klíč. Provádíme práce klempířské, pokrývačské a tesařské.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce.


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken.


Realizujeme střechy na klíč. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce včetně izolace střech i základů.


Nabídka klempířských prací.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce. Realizujeme montáž střech na novostavbách i rekonstrukce a opravy či střešní okna. Pracujeme se všemi materiály - měď, zinek, titan, poplastované barevné systémy. Soustředíme se na Jižní Moravu, Vysočinu a okolí.


Realizujeme střechy, pergoly, střešní krovy, zateplování střech a montáž okapových systémů, kompletní oprava a údržba střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Folie a latě. Pokládáme střešní krytinu, asfaltové šindele. Provádíme montáž střešních oken. Oprava starých střešních krytin.


Poskytujeme služby v oboru stavebního klempířství se zaměřením na vzduchotechniku, vložkování komínů, třísložkové komíny.


Provádíme pokrývačské a klempířské práce. Výroba a montáž prolamovaného VZT potrubí.


Provádíme klempířské práce a vodotěsné izolace proti radonu.


Provádíme rekonstrukce starých střech i novostaveb, montáž všech střešních krytin, montáž střešních oken všech druhů.


Provádíme stavebně klempířské a související pokrývačské práce - výroba, oprava a údržba klempířských prvků - klempířské výškové práce a práce horolezeckou technikou.


Nabídka klempířských i pokrývačských prací a technických služeb.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce. Zajišťujeme oplechování parapetů, komínů, štítů i úžlabí a montáže žlabů a svodů. Montujeme střešní krytiny, okna i fólie, asfaltové šindele i pásy a plechové taškové krytiny.


Provádíme izolace plochých střech, teras, balkonů a zelené střechy. Zajišťujeme izolace spodních staveb proti vodě, radonu a ropným produktům. Zateplování fasád, klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Vysoušení zdiva injektáží Remmers.Provádíme klempířské a pokrývačské práce, dodávky střešních krytin včetně montáže, dodávky a montáže střešních oken Velux a Roto, izolace plochých střech.


Zabýváme se stavební a obchodní činností. Provádíme a budujeme pozemní stavby (obytné i podnikatelské), inženýrské sítě, hrubé stavby i na klíč, rekonstrukce, půdní vestavby, zateplování fasád, práce klempířské, pokrývačské a tesařské.


Naše firma nabízí kompletní řešení pro výstavbu rodinných domů. Zároveň se specializujeme na výstavbu a zateplování střech.


Provádíme klempířské a pokrývačské práce včetně dodávky materiálu. Montáž střešních oken.


Klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken. Práce ve výškách. Rodinné domy, pergoly a přístřešky, zemědělské objekty, haly.


Zabíváme se komletní dodávkou vč: montáže veškerých systému střech a jejich doplnků


Nabídka služeb klempířství, pokrývačství a tesařství. Zajišťujeme rekonstrukce a opravy střech, pokládku všech druhů střešních krytin. Možnost stavby komínů. Provádíme související drobné zednické práce. Poskytujeme bezplatnou poradenskou činnost.


Montáž, demontáž, opravy střech i stavebniny. Nabízíme klempířské práce, parapety, stříšky. Montáž sněhových zábran, vikýřů, stříšek nad vchod, podbití, střešních oken. Realizace dřevěných pergol. Prodej - palubky, OSB desky, latě, prkna, hranoly, pelety, stavební materiál, roxory, vata, štuky.


Kompletní střešní systém Klempířské,pokrývačské,tesařské práce Montáž hromosvodů,vyzdění komínů


Provádíme klempířské a pokrývačské práce, nátěry střech, montáže tepelné izolace, asfaltových pásů a střešních oken.


Provádíme kompletní klempířské,pokrývačské a tesařské práce. Montáž střešních oken a jiné.


Nabízíme výstavbu budov, vnitřní rekonstrukce budov, rekonstrukce fasád, bytových jader, koupelen. Dále práce tesařské, klempířské, pokrývačské, podlahářské a terénní úpravy.


Provádíme stavební práce, protipožární ochrany staveb, wpc terasy a montáže střešních oken. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Zajišťujeme tepelné izolace střech a šindele. Zaměřujeme se na sádrokartonové systémy, desky, stropy, příčky, profily a podhledy.


Nabídka pokrývačských a klempířských prací včetně dodávky materiálu. Provádění izolací plochých střech i zateplování, rekonstrukcí balkonů a teras folií bez nutnosti zásahu do spodních vrstev, montáží žlabů a svodů, hydroizolací střech, montáží střešních oken.


Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce včetně dodání materiálu. Nabízíme montáže střešních oken a izolace balkónů. Zajišťujeme i tesařské práce.


Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Zpracujeme odborné posudky střech. Montáž střešních oken Roto, Fakro, Velux.


Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, izolace plochých střech i opravy krytin. Vyrábíme pergoly a zahradní nábytek. Nabízíme zateplování mezi krovem, odbornou montáž klempířských prvků, oplechování komínových těles, nátěry střech, dodávku a montáž střešních oken, montáž světlovodů.


Rubriky článků